Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

Tyliai kepa visos. Bet iškepa ir tuoj suėda, nėr ką rodyt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 12 02, 10:00)
Tyliai kepa visos. Bet iškepa ir tuoj suėda, nėr ką rodyt laugh.gif

biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 12 01, 15:51)
Norejau paklausti, ar su tom keptuvem imanoma ant elektrines virykles iskept,ar tik ant dujines?
4u.gif

Galima, as kepiau, viskas kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
O kiek ilgai grybukai gali stovėt? unsure.gif Na kol nepasidaro kieti kai akmuo lotuliukas.gif Galvoju prikept Kalėdom dovanėlėm kokių ežiukų, gal riešutėlių ir grybukų. Bet per Kūčias nekepsi biggrin.gif o ir ne visus išeis aplankyt iškart per Kalėdas
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2011 12 12, 14:36)
O kiek ilgai grybukai gali stovėt?  unsure.gif  Na kol nepasidaro kieti kai akmuo  lotuliukas.gif  Galvoju prikept Kalėdom dovanėlėm kokių ežiukų, gal riešutėlių ir grybukų. Bet per Kūčias nekepsi biggrin.gif o ir ne visus išeis aplankyt iškart per Kalėdas


As kepciau kelios dienos pries sventes.. vistiek,kol iskepsi, kol nudekoruosi,kol nudzius,kol supakuosi..
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 12 02, 10:00)
Tyliai kepa visos. Bet iškepa ir tuoj suėda, nėr ką rodyt laugh.gif

Ale kaip pirštu į akį - kol kepu - maniškiai naikina. Ir aš, aišku, prisidedu - tai rodyti nėra ką. Jau antrą kartą šventėm kepu - ir nieko neliko. Nu ką, reiks prieš pat šventes kepti, tai gal nufotkinti spėsiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar galima kepti grybukus toj senovinej keptuvej is meduolines teslos, skirtos kepti orkaiteje? Nu noriu, kad mano grybai butu tokie tikri meduoliai, o kai kepu is skystos teslos, tai man skonis kaip blynu doh.gif tik kaip reiktu ta grybuka is karto suformuoti ar deti atskirai koki rutuliuka i koteli ir i kepuryte? unsure.gif is vis, ar toks fintas pavyktu, gal kas esat susidure?
Atsakyti
As grybus niekada nekepu is skystos teslos. as darau tokia kad padaryt eina rutuliukus ir tada dedu i keptuve. 4u.gif teslos pridedu viena puse grybo o i kita iskyla. ax.gif tikiuosi supratot ka as cia surasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2011 12 12, 14:36)
O kiek ilgai grybukai gali stovėt?  unsure.gif

Šiandien kepu pati, garantuoju, kad iki Kalėdų bus minkštutėliai. Svarbiausia nudažyti, glazūra apsaugo patį sausainį nuo džiūvimo.
QUOTE(CervusDama @ 2011 12 14, 12:44)
Merginos, ar galima kepti grybukus toj senovinej keptuvej is meduolines teslos, skirtos kepti orkaiteje?

Nekepk iš skystos, pasidaryk tokią kaip plastilinas (na, gal vos minkštesnę) ir dėk su šaukšteliu į vieną keptuvės pusę. Sudėjusi tuoj pat apversk keptuvę, o toliau jau kepk kaip visada.
Atsakyti
As visad kepu pagal Jolkos 999 recepta, ir tesla gaunasi kaip gera grietine, tad dedu ja su sauksteliu i keptuve.
Atsakyti
As taip pat sia savaite kepsiu kaledom siu saldumynu. bus stalo papuosimas ax.gif . ir tikrai jie po savaite ar dvieju bus minksti. 4u.gif
Atsakyti
Jūs kaip norit, bet mano grybai ir konkorėžiai nudažyti, baigiu tepliot riešutėlius ir psio šiemet karsta.gif
Atsakyti