Įkraunama...
Įkraunama...

GPS navigacinė sistema

QUOTE(Medinis @ 2009 07 12, 19:18)
Už tokią kainą reikėtų, kad navigacinė sistema dar ir kotletus keptų.
Pažiūrėkite čia.
Aišku jei norima navigacinę sistemą naudoti, o ne tik pasidėti ant stalo, tai reikia truputi apie tai išmanyti - kaip įsidėti žemėlapius, kaip sukonfigūruoti kalbą... Gal jūsų vyras užsiimtų? Jei ne - pagal skelbimus už keliasdešimt litų jums viską padarys.

Kotletus pati labai skaniai kepu, tai nereik man pagalbos irnesakyk.gif

Perku, kad naudotume: 'lėksim' po Europą.
Tikiuosi, kad vyras padės, jei aišku žinos kaip..neklausiau dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 12, 19:41)
Perku, kad naudotume: 'lėksim' po Europą.
Tikiuosi, kad vyras padės, jei aišku žinos kaip..neklausiau dar ax.gif

Gal turite telefoną su operacine sistema? Symbian, Windows mobile? Jei taip - tai turite viską, ko jums reikia.
Tos navigacinės sistemos už tokią sumą, kurią jūs psairuošusi mokėti - profesionalams, kurie važinėja kiekvieną dieną. Atostogoms užtenka pačio pigiausio modelio. Asmeniškai aš jau keleta metu naudoju navigaciją telefone per išorinį GPS imtuvą. Apvažiavau didžiają dalį Europos, kadangi telefonas visuomet šalia, tai padeda surasti gatves vaikštant pėsčiomis.
Papildyta:
Tiesa... parodykit tą puslapį savo vyrui. Pretenzijų dėl išleistų pinigų nepriimu biggrin.gif
Šiaip mano brolis naudoja vieną iš to puslapio siūlomų navigacinių sistemų. Viskas tvarkoje, patenkintas. Bet jam to reikia darbui. du su puse šimto litų - mažiau nei tūkstantis. Likusius geriau panaudoti kurui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 12 liepos 2009 - 19:10
QUOTE(Medinis @ 2009 07 12, 20:10)
Gal turite telefoną su operacine sistema? Symbian, Windows mobile? Jei taip - tai turite viską, ko jums reikia.
Tos navigacinės sistemos už tokią sumą, kurią jūs psairuošusi mokėti - profesionalams, kurie važinėja kiekvieną dieną. Atostogoms užtenka pačio pigiausio modelio. Asmeniškai aš jau keleta metu naudoju navigaciją telefone per išorinį GPS imtuvą. Apvažiavau didžiają dalį Europos, kadangi telefonas visuomet šalia, tai padeda surasti gatves vaikštant pėsčiomis.

Tiesa... parodykit tą puslapį savo vyrui. Pretenzijų dėl išleistų pinigų nepriimu biggrin.gif
Šiaip mano brolis naudoja vieną iš to puslapio siūlomų navigacinių sistemų. Viskas tvarkoje, patenkintas. Bet jam to reikia darbui. du su puse šimto litų - mažiau nei tūkstantis. Likusius geriau panaudoti kurui.

Man telefono beveik nereikia, tai tikrai nežinojau ką parašyti, nelabai aš prisimenu jo galimybių blush2.gif Bet susiradau aprašyme tą jo operacinę sis-mą: Nokia OS S40 5th edition g.gif Matyt ne tas.

Aš čia tą sumą 'iš oro' nustačiau, maždaug..man tie visi technikos stebuklai atrodo nepigūs, tai taip ir nustačiau sau ribą unsure.gif

Laiko turiu, skaitysiu dabar, domėsiuos. Ačiū.
Dar radau ir http://www.gps.lt/forumas/ g.gif
Vyras įlindęs ne į tuos puslapius, kur man reikia. Parodyt galiu ir jaučiu, kad sakys pasidomėti man...arba pareis su navigacine sis-ma kuriądien biggrin.gif
Atsakyti
Nenoriu daryti reklamos, bet ICG vienu metu turejo, o kai kuriose parduotuvese gal ir tebeturi situ navigatoriu. Neziurint to, kad tai lenkiskas produktas, ju kainos ir kokybes santykis tikrai geras(sakau tai ne is oro, nes pati turiu toki). Tik vertesni demesio su 4,3'' ekranu, nes 3,5'' tikrai mazokas. Tiesa, bent jau modelis 43.0 (nesu tikra del kitu modeliu) parduodamas "tuscias" t.y. jame idiegta tik Win CE 5.0 Core operacine sistema, nei navigacijos programos nei zemelapiu jame nera, bet turint omenyje kad jo kaina tik 399 Lt, galima i tai paziureti pro pirstus biggrin.gif jei neturite ziniu kaip viska kas reikalinga navigacijai, idiegti i si aparata, teks pasiskaityti www.gps.lt foruma- informacijos ir nuorodu jame pakankamai, arba jei nemegstate "krapstytis" su tokiais dalykais- duoti kam nors kad uz keliasdesimt litu tai padarytu uz jus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panasi: 13 liepos 2009 - 08:27
Sveiki,
gal kuri ar kuris is jusu turi TomTom Carminat navigacija ir zino is kur ja galima atnaujint nemokamai? ax.gif Isigijau nelabai seniai, tai dar nieko apie ja neismanau. Gal paaiskintumet kaip ja atnaujint ir is kur? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexa: 04 rugpjūčio 2009 - 10:46
Aš jaučiu ir su navigacija pasiklysčiau biggrin.gif
Atsakyti
noriu kad butu sie

Lietuviškas meniu
Baterija Lion. akum.
Atsparumas vandeniui
Automatinis maršrutizavimas
Garsiniai perspėjimo signalai
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
Automobilinis laikiklis
lietuviškos balso komandos
Žemėlapis "Lietuvos KELIAI"
Žemėlapis EUROPOS
Garsiniai perspėjimo signalai
Eismo kamščiai (pasirinktinai įsigijamas priedas)
Su nuvi 1310 Jūs visada žinosite, kas laukia priekyje. Jeigu kelyje sudarys kamštis, navigatorius priims informaciją apie tai ir parinks kitą, laiką sutaupantį maršrutą.
NUO KOKIOS SUMOS IMANOMA GAUT?
Aciu!
Atsakyti
Sveiki, domina du klausimai, bet grynai dėl įdomumo:

Tom Tom navigacija:
http://www.inmarket....productId=20276

Ar jau išspręsta jos savaiminio išsijungimo problema (kai neįmanoma įjungti, daryk ką nori)? Teko naudotis bent 5 to paties modelio navigacijos prietaisais ir visi turėjo šią problemą, kurią garantinis (Olandijoje) spręsdavo paprastai - tempdavo laiką, o jei keldavai triukšmą pakišdavo naują aparatą, tik, deja, jis turėjo tą pačią problemą. Visi resetinimai, bandymai pakeisti laikiklį nepadėjo. Jau kaip ir pats gamintojas šią problemą pripažino. Įdomu, kaip su Lietuvos garantiniu?

Clarion navigacija:
http://www.inmarket....productId=21064

(Beje, pirkta už gerokai mažesnę kainą be jokios nuolaidos pirmame pasitaikiusiame buit. technikos centre Olandijoj.) Kaip yra su žemėlapių atnaujinimu? Už kiekvieną atnaujinimą, kaip suprantu, reikia mokėti PILNĄ naujo paketo kainą, nepaisant to, kad jau ją sumokėjai pirkdamas naują navigaciją? Bent jau taip mus informavo Clarion centras Lietuvoje. Po tokių bajerių akivaizdu, kas belieka daryti išradingiems lietuviams. Domina, ar keičiasi situacija, ar toliau skatinama ieškoti kitų būdų?
Atsakyti
Labas rytas Junda. Na problema galima sakyti, kad salyginai isprende, tiesiog nutraukta mazdaug apie metus ju gamyba, tad dabar rinkoje 930 modelis. Problemu su jais turejome bei turime ir mes. Tai issijunginejimas, tai GPS imtuvelio gedimai. Preke populiari, isreklamuota, taciau tikime kad yra patikimesniu irenginiu. Na o imant bendrai Lietuvos rinka - manome kad ne ka kitokia situacija ir cia.

Kas liecia Clarion, pats itaisas yra geras, taciau nebuvo ir nebus populiarus nei Lietuvoje, nei aplink musu valstybe, nei kitose tokio dydzio valstybese, nes zemelapiu detalumas deja graudus. Todel nebutu Lietuvaiciai, tad si irengini "iškastravus" programiskai yra irasomos kitos programos kaip Garmin, TomTom, Igo kurios turi gerus zemelapius. Bet norint kad visada turetume naujausias programines versijas ir tiksliausiai dirbtu navigacija, geriau jau is karto pirkti Garmin'a, TomTom'a jei patinka - o ne tokiomis kastracijomis uzsiimti wink.gif
Atsakyti
pas mane problema. turiu NAVIGON bet jis sugrybavo , kazko neisijunge. spaudi vaizdas bet toliau nieko neveikia. ant baterijos dega tokia kaip perkuno strele, gal specai zino kas gali buti
Atsakyti
QUOTE(ade123 @ 2009 08 06, 08:38)
pas mane problema. turiu NAVIGON bet jis sugrybavo , kazko neisijunge. spaudi vaizdas  bet toliau nieko neveikia. ant baterijos dega tokia kaip perkuno strele, gal specai zino kas gali buti


Priezastys dazniausiai buna dvi - pats irenginys "pavargo" ir/arba nuprotejo. Kitas atvejis - programiskai problemu turi, ypac tai daznai pasitaiko irenginiams kurie dirba windows platforma. Jusu atveju siulyciau uznesti mums irengini, galetume gyvai apziureti ir pasistengtume atgaivinti, bet kiek laiko veiks - cia jau garantiju suteikti negalime.
Atsakyti
QUOTE(InMarket @ 2009 08 06, 05:38)
Labas rytas Junda. Na problema galima sakyti, kad salyginai isprende, tiesiog nutraukta mazdaug apie metus ju gamyba, tad dabar rinkoje 930 modelis. Problemu su jais turejome bei turime ir mes. Tai issijunginejimas, tai GPS imtuvelio gedimai. Preke populiari, isreklamuota, taciau tikime kad yra patikimesniu irenginiu. Na o imant bendrai Lietuvos rinka - manome kad ne ka kitokia situacija ir cia.


Bet po tokio nesėkmingo modelio, kurį nusipirko pusė Olandijos ir kitų šalių žmonių ir NIEKAS jiems pinigų negrąžino, tai mano pasitikėjimas TomTom'u visiškai nulinis. O kaip reklamavo tą modelį, visa laimė nesusigundžiau, nes pas kolegas įsitikinau, kad palieka ant ledo pačiu reikalingiausiu momentu.

QUOTE
Kas liecia Clarion, pats itaisas yra geras, taciau nebuvo ir nebus populiarus nei Lietuvoje, nei aplink musu valstybe, nei kitose tokio dydzio valstybese, nes zemelapiu detalumas deja graudus. Todel nebutu Lietuvaiciai, tad si irengini "iškastravus" programiskai yra irasomos kitos programos kaip Garmin,  TomTom, Igo kurios turi gerus zemelapius. Bet norint kad visada turetume naujausias programines versijas ir tiksliausiai dirbtu navigacija, geriau jau is karto pirkti Garmin'a, TomTom'a jei patinka - o ne tokiomis kastracijomis uzsiimti wink.gif


Taip, pirkau jį, nes reikėjo važinėt beneliukso šalyse, ten jis puikiai tiko. Dabar išties naudojam IGO mapus, neturim problemų su Lietuvos keliais. Aš tik nesuprantu, kaip čia yra, kad Lietuvoj visi navigaciniai prietaisau DAUG brangesni nei Olandijoj, Vokietijoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junda: 06 rugpjūčio 2009 - 09:48