Įkraunama...
Įkraunama...

GPS navigacinė sistema

Tom tom


Labas,

Sakykit ar verta pirkti? Nieko nenusimanau, o į užsienį reikia važiuoti 4u.gif
Atsakyti
man tj geriausia navigacija smegenys musu su vyru uzmeti aki i zenklus dar karts i popierini zemelapi ir gerai yra smile.gif ekonomiska ir bilobil pirkti nereikia nes mankstinam smegeneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2010 04 24, 23:58)
Sveikučiai 4u.gif
Įsigom Go clever navigaciją.Bėda tame,kad ten nerodo namų numerių(ta prasme jei įvedam pilną adresą-gatvę su namo  numeriu,mums rodo kai atvažiuojam tik gatvę,o namo nei kurioj pusėj,nei pačio nr nerodo).Nežinau ar aiškiai parašiau,bet gal žinote kaip nustatyti kad rodytų ir namus?Gal čia reikia kokią programą papildoma atsisiųsti?

Tema mirus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2010 06 10, 22:40)
Tema mirus? g.gif

gal prikelsim bendrom jėgom? smile.gif

pernai tai išjudinau biškį vyrukų, padėjo su žemėlapiais, geri buvo, viską gerai parodė, bet norėčiau šiemet gal dar daugiau atnaujintų, pagerintų rasti, gal kas pasidalins kokiais gerais, naujais puslapiais? smile.gif
Atsakyti
O aš manau, kad navigacijos Lietuvoje visiškai nereikia. Bereikalingas pinigų išmetimas, na va o jeigu važinėji po kitas šalis tai manau, kad navigacija būtų kaip ir būtinybė smile.gif na čia mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, is kur parsisiusti Europos zemelapius medion md 95232 navigacijai?
Atsakyti
QUOTE(Garso_Ledi @ 2010 06 13, 15:06)
O aš manau, kad navigacijos Lietuvoje visiškai nereikia. Bereikalingas pinigų išmetimas, na va o jeigu važinėji po kitas šalis tai manau, kad navigacija būtų kaip ir būtinybė smile.gif na čia mano nuomonė smile.gif

Mes kai keliaujantys i kitas salis, tai tikrai geras dalykas navigacija, bet ir Lietuvoje super dalykelis, reikia kokios gatves, isivedi ir vaziuoji, nes pagal siaip zemelapius arba internete sunkiau, dar bludinsi kiek laiko, nebent labai gerai visa Lietuva zinote biggrin.gif O patys su vyru turime Tom Tom, tevai mano irgi Tom Tom tik ju naujesnis.
Atsakyti
naudojame GARMIN nuvi,bet jau zemelapius reiketu atsinaujinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 09 16, 16:53)
naudojame GARMIN nuvi,bet jau zemelapius reiketu atsinaujinti g.gif

Musu buvo jau atnaujinti, bet jau vel reiktu, nes senai naujus kele unsure.gif
Atsakyti
tom tom mažuliukas bet niekada nepavedė dar. valio smile.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojames Garmin Nuvi. Labai patenkinti esame. Zemelapius atnaujinom si pavasari, turime visos Europos (jie jau buvo, kai pirkome), Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos zemelapius (instaliavom atskirai). Nepakeiciamas dalykas, keliaujant uzsienyje, viska apskaiciuoja tiksliausiai, rodo greicio apribojimus ir reaguoja i radarus! Super thumbup.gif
Atsakyti
Garmin žemėlapių versijos patikrinimas:
Įjungę navigaciją kairėj, apačioj bus raktas - paspaudžiame.
Paskui vėl raktas "Nustatymai"
Paskui "Žemėlapis" ir paskui apatinėje juostoje "Informacija" - štai čia sudėti jūsų žemėlapiai, kuriuos galima perjungti (esant reikalui), be to parašyta ir žemėlapio versija.

Reklama ištrinta.
Moderatoriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 08 lapkričio 2010 - 17:59