Įkraunama...
Įkraunama...

GPS navigacinė sistema

QUOTE(Bekasė @ 2009 01 20, 08:34)
o jeigu tas delninukas netycia ir telefonas, tai prasciau - po kiekvieno skambucio vel nustatineti tenka sad.gif
buna pirkti, tik legalus gan brangiai kainuoja.
O siaip sakyk, koks os ir koks irenginys - bandysiu MB kolekcijoje paziureti.


O, dėkui smile.gif Tomtom ONE modelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inco @ 2008 07 24, 19:50)
......iGO8 kuri užsienyje palaiko 3D rėžimą t.y. kai matau žemėlapyje vizualiai kur randas Eifelio bokštas ir kiti žinomi pastatai.
nu sita fukcija dabar turi jau visi zinomesni brandai. Tik kad praktines naudos is to 3D - NULIS.
Bent jau man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onealfa: 04 vasario 2009 - 15:38
Paaiškinkit neišmanėlei, jei pas mane mašinoj yra įdėtas toks Ford ekranas (pati auto ne Fordas), ten yra radijas ir galima dėti kompaktą navigacinį. Sakė kad galima nupirkti kompaktą su žemėlapiais ir naudoti. Užmačiau tik Garmin tuos žemėlapius, ar tiks jie man g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors su LARK 35.6, 3.5 susidurete, kaip si navigazcine sistema? ax.gif
Atsakyti
mes naudojam HP iPAQ rx5710
user posted image
labai patogus, dazniausiai naudojam garmin programele, NavIGo is esmes irgi nieko. su Oziexplorer dar neismokau naudotis smile.gif
ikeltas svieziausias topolietuva zemelapis.
kai reikia kokiu zemelapiu tai kreipiuosi i viena nediduke firmele ir man juos suraso. pati paieksomis interneto platybese neuzsiimu.

o buna, kad delninukas apgauna, jeigu keliai pasikete, o zemelapio niekas nepakeite (nratnaujino). man taip druskininkuose buvo, viena gatvele padare pesciuju gatve, o navigacija vis rode kad ten sukti.
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2006 02 22, 08:35)
i telika viska imontavo ir man ir vyrui: dvd,radijas,video,tv ,navigac.
tik navigac.lietuvoj neveikia verysad.gif

kaip abydna,o mes tai naudojam paprasta navigacija GARMIN NIUVI 660 ir puikiai mum patenkina poreikius.
Atsakyti
Mes turim Tomtom one 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 11, 21:52)
Mes turim Tomtom one  4u.gif



gal galite pasakyti kur gauti šitam modeliui Lietuvos žemėlapį?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 03 11, 22:59)
gal galite pasakyti kur gauti šitam modeliui Lietuvos žemėlapį?

Mes internete susiradom skelbima, kad deda zemelapius, tai "padidino" atminti ir dejo zemelapius, bet mes europos zemelius dejomes, Lietuvos nezinau kur gauti nemokamai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wai2te_m: 11 kovo 2009 - 22:04
gal kas Clarion navigacinę turit ir žinot kas galėtu LT žemėlapį įrašyti g.gif 4u.gif
Atsakyti
ar teko ka nors girdeti apie siuos navigatorius gero bloga ar siaip kokie atsiliepimai butu apie si produkta? kiek paciam teko dometis siuo gamintoju tai lenkijoje numeris 1. Man jis patiko tuo kad nera didele jo kaina 3,6 colio ekranu kaina 299, o 4,3 colio ekranu kaina 399, beje didelis privalumas tas kad yra prapliaciama atmintis galimybe klausytis MP3, kalbu pasirinkimas, galimybe idiegti TomTom ir IGO zemelapius.
Atsakyti
QUOTE(rpaulius8 @ 2009 05 13, 16:46)
ar teko ka nors girdeti apie siuos navigatorius gero bloga ar siaip kokie atsiliepimai butu apie si produkta? kiek paciam teko dometis siuo gamintoju tai lenkijoje numeris 1. Man jis patiko tuo kad nera didele jo kaina 3,6 colio ekranu kaina 299, o 4,3 colio ekranu kaina 399, beje didelis privalumas tas kad yra prapliaciama atmintis galimybe klausytis MP3, kalbu pasirinkimas, galimybe idiegti TomTom ir IGO zemelapius.


Eilinis kinietis, jei pats turi noro ir ziniu, o dar svarbiau laiko aiskintis kaip ten kokia programa pastatyt, zemelapius nulauzt, tada ok.
Tik aisku tokia navigacija be garantijos pirkti nevalia schmoll.gif

Atsakyti