Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: GPS navigacinė sistema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Atize
Labai idomu būtų sužinoti ar kuri mamyte naudojate savo automobilyje tokia sistemair koki delninuka turite jeigu naudojate? Kokia programine iranga naudojate? Va šitame linke galite pamatyti rasti daug delninuku ir pilna aprasyma Delninukai
briedis28
QUOTE(Atize @ 2006 02 13, 14:18)
Labai idomu būtų sužinoti ar kuri mamyte naudojate savo automobilyje tokia sistemair koki  delninuka turite jeigu naudojate? Kokia programine iranga naudojate? Va šitame linke galite pamatyti rasti daug delninuku ir pilna aprasyma Delninukai
*

g.gif nelabai aisku g.gif tema lyg ir apie auto navigacija o rasai apie kaskokius delninukus,visiskai neaisku ka nori suzinot
AŠA
tai gi ir telefonai su GPS yra, kur rodo tavo maršrutą, greitį ir kt.
Pusaite
QUOTE(Atize @ 2006 02 13, 13:18)
Labai idomu būtų sužinoti ar kuri mamyte naudojate savo automobilyje tokia sistemair koki  delninuka turite jeigu naudojate? Kokia programine iranga naudojate? Va šitame linke galite pamatyti rasti daug delninuku ir pilna aprasyma Delninukai
*

cia tas delniukas tai ir yra navigacine? g.gif
nzn kas pas mane,bet su teliku jau visakas pajungta,,tai jokio delniuko daugiau ir nereikia mirksiukas.gif
AŠA
QUOTE(Pusaite @ 2006 02 21, 18:02)
cia tas delniukas tai ir yra navigacine? g.gif
nzn kas pas mane,bet su teliku jau visakas pajungta,,tai jokio delniuko daugiau ir nereikia mirksiukas.gif
*

na šiaip tai delninukas yra delninukas (mažytis kompiuteriukas telpantis į delną, bet puikiai atliekantis visas komputerio funkcijas) ir jame navigacinės sistemos gali ir nebūti, bet gali ir būti...
kas pas tave su teliku pajungta? kažkaip negirdėjau, kad navigacinė su teliku dirbtų blink.gif
Pusaite
QUOTE(AŠA @ 2006 02 21, 23:15)
na šiaip tai delninukas yra delninukas (mažytis kompiuteriukas telpantis į delną, bet puikiai atliekantis visas komputerio funkcijas) ir jame navigacinės sistemos gali ir nebūti, bet gali ir būti...
kas pas tave su teliku pajungta? kažkaip negirdėjau, kad navigacinė su teliku dirbtų blink.gif
*

i telika viska imontavo ir man ir vyrui: dvd,radijas,video,tv ,navigac.
tik navigac.lietuvoj neveikia verysad.gif
AŠA
a, supratau smile.gif
maniškis tai naudojasi telefonu su GPS smile.gif

P.S. Gal kas turit gerą Lietuvos ar Latvijos žemėlapį į kompiuetrį, nes mūsiškis toks nelabai išsamus sad.gif
Pusaite
QUOTE(AŠA @ 2006 02 22, 11:21)
a, supratau smile.gif
maniškis tai naudojasi telefonu su GPS smile.gif

P.S. Gal kas turit gerą Lietuvos ar Latvijos žemėlapį į kompiuetrį, nes mūsiškis toks nelabai išsamus sad.gif
*

turiu visa europa,atskirai vokietija,bet disko neturiu lietuvos,nes sako jis nepajungtas,neveikia,kazkaip,o del latvijos rei pas vyra paklaust ar yra toj europos,bet tau gal netiks,nes pas mus cia i masina kazkaip dedas g.gif
AŠA
QUOTE(Pusaite @ 2006 02 22, 18:24)
turiu visa europa,atskirai vokietija,bet disko neturiu lietuvos,nes sako jis nepajungtas,neveikia,kazkaip,o del latvijos rei pas vyra paklaust ar yra toj europos,bet tau gal netiks,nes pas mus cia i masina kazkaip dedas g.gif
*

turbūt kad netiks, nes čia tik mašinai, neįstengsiu paprastai to disko nuskaityt, bet ačiū už gerus norus, gal kas kitas turės mirksiukas.gif
raselle
Mes tai naudojames Quest navigatorium. Man tai jis labai patinka. Yra Vakaru Europos zemelapiai, atskirai turiu Lietuvos ir Lenkijos zemelapius. Kol kas esame patenkinti.
AŠA
o pvz. Lietuvos zemelapio permest kompu galimybes nebutu?
__snowflake
Labas, norejau Jusu paklausti-kaip naudotis navigacija pvz. miske ar ten, kur nera adresu? Na, tarkim, ieinu i miska ir pasiklystu? Arba vaziuoju bekele? Ar imanoma kaip nors atsizymeti taska ir kad paskui navigacija parvestu atgal?
Bekasė
QUOTE(__snowflake @ 2008 05 13, 11:26)
Na, tarkim, ieinu i miska ir pasiklystu? Arba vaziuoju bekele? Ar imanoma kaip nors atsizymeti taska ir kad paskui navigacija parvestu atgal?
*

taip imanoma. Ivedi tasko koordinates, o po to tau rodo, kaip iki jo grizti reikia.
Bent jau Vilniuje vazinejant man pradinis ispudis pasirode ne koks - nu nebent jau visiskai nepazisti miesto ir nera svarbu per kiek laiko atvaziuosi.

Mes turime atskirai gps imtuviuka, kuris per bluetooth jungiasi prie telefono. Telefone pagal OS suinstaliuoti reikiami zemelapiai.
freimule
Pas mus tom tom nav.sistema. Man ji labai patogi, į Vilnių nuvažiavus nepasiklysčiau biggrin.gif jei neklystu, visos Europos žemėlapis yra...
zhydelka
Greitai mano vyro gimtadienis ir galvoju GPS i masina padovanoti. bet nic nieko apie tai nesuprantu 4u.gif , ta prasme apie modelius - koks geriau, kainos ir kokybes santykis ir t.t. gal gali kas patarti? kaina mastau apie 1000 turetu buti.

aciu
pekutis
QUOTE(zhydelka @ 2008 05 17, 17:05)
Greitai mano vyro gimtadienis ir galvoju GPS i masina padovanoti. bet nic nieko apie tai nesuprantu 4u.gif , ta prasme apie modelius - koks geriau, kainos ir kokybes santykis ir t.t. gal gali kas patarti? kaina mastau apie 1000 turetu buti.
aciu
*

tokia kaina manau tikrai nebloga gps būtų MIO C520 .user posted image Samsung 400 MHz procesorius Komplektacija :
* 4.3" TFT (480x272), 65k spalvų 1. Pakrovėjas: 12V automobilinis ir 220V tinklo
* 1024MB ROM ir 64MB RAM atmintinės 2. Laikiklis tvirtinamas prie stiklo
* Windows CE Net 5.0 3. SD kortelė su 1 GB žemėlapių duomenų baze
* Vidinis GPS SiRF Star III imtuvas, 20 kanalų 4. USB kabelis
* Programinė įranga MioMap v 3.3
* Lietuviški balso pranešimai Garantija 12 mėn
* 2D arba 3D vaizdas
* Bluetooth sąsaja laisvų rankų įrenginiams
* Laisvų rankų įrangos režimas
* MP3 / WMA failų atkūrimas iš SD / MMC kortelės
* Paveikslėlių peržiūra iš SD / MMC kortelės
* Ausinių jungtis
* Maršruto planavimas be GPS signalo
* Detali žemėlapio peržiūra
* Informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras

ir info radau blush2.gif
pigesnis variantas būtų Mio C220 mirksiukas.gif
solvita
as naudoju tomtom go 700 cool.gif
vredinka
Naudojam Garmin, buvo ikrauta vakaru europa detaliai, neseniai Lietuva, Latvija bei Estija detaliai ikrovem... ax.gif
Tukanas
NAudoju tom tom'a, navigatoriu atsivezem is kinieciu,jis pigesnis, bet 3 metus be jokiu problemu dirba, jais ir paprekiaujam. Vyras deda zemelapius kokius reik bevik i visas navigacines sistemas. Tiesa,veiksmas Kaune
hereja
Naudojuosi TomTom ONE XL thumbup.gif
TomTom
user posted image
Kol kas viskas ok, marsruta nupasakoja lietuviskai, meniu visas lietuviskas, uzrasai, gatviu pavadiimai irgi LT. Man tik atsikrauscius i Vilniu buvo super pagalbininkas drinks_cheers.gif
dziunka
pas mus tom tom tiesa UKRAINOJE "Vladelis"(toks jo vardas) 2 kartus isdure bet siap tai super thumbup.gif
ich
Turim jau pora metu sita
user posted image , tai tikrai labai gera navigacija.
Inco
Mano būtų pasiūlymas toks:
Pirkti tik PNA 3,5“ arba 4,3“ t.y. universali navigacija su kuri galima valdyti net iki 3 programų, tik korteles reikia pasikeisti ir viskas.
Šiuo metu pati populiariausia programa iGO8 kuri užsienyje palaiko 3D rėžimą t.y. kai matau žemėlapyje vizualiai kur randas Eifelio bokštas ir kiti žinomi pastatai.
Beto galima ir TomTom pasileisti, tik tiek, kad TomTom žemėlapių atnaujinimas netoks greitas kaip iGO8

GPS 35A
user posted image

GPS 35B
user posted image

GPS 35E
user posted image

GPS 35H
user posted image

GPS 35M-B with Bluetooth function
user posted image
niamniuska
pas mus tom tom navigacija thumbup.gif super nei karto nenuvyle thumbup.gif
speedy
Trečia savaitė naudojų GARMIN 250W. Didelis ekranas - jėga thumbup.gif lietuviški žemėlapiai geriausi, sakė jei norėsiu ikraus ir setalius Latvijos, Estijos žemėlapius. Yra ir egzotika: Serbija, Kroatija atrodo dar Rumunija. Lol kas neprireikė. Lietuvoje veda gerai, jei nesigilinti į smulkmenas. Žinodamas kelią pravažiuoju "gudriau" biggrin.gif bet nežinant miesto - nepakeičiamas daiktas. thumbup.gif
Danciux
tas gudresnis kelio pravaziavimas tai blogai nustatyta navigacija, ten juk yra rezimai, trumpiausias kelias, tiesiausias greciausias ir t.t viskas priklauso nuo ju, siaip pats naudoju nokia n 73 su symba susintalinau tomtoma ir ikisau igo zemelapius,nes jie tokie pat,zinoma dar per blutufa jungiama gps antena smile.gif bet vargo jokio tikrai universalu, nemegstu kai masinoi paneles buna apkrautos vosokio brudo papildomo,kas manevruojant didesniu greiciu skraido i sonus
Tadas_Blinda
Garmin nuvi 250w
Bekasė
QUOTE(speedy @ 2008 07 28, 14:01)
Žinodamas kelią pravažiuoju "gudriau"  biggrin.gif  bet nežinant miesto - nepakeičiamas daiktas.  thumbup.gif
*

aha tik visiskai neatsizvelgia i zenklus.
Jau kelis kartus buvo rodo kelia, ant kurio stovi pvz "motorinio transporto eismas draudziamas".
Bet siaip nepazistamam mieste tikrai geras dalykas, tik vairuotojas turi buti pakankamai patyres, kad galetu vaziuoti pagal komandas
veze
Navigacija domiuosiu jau koki 8 metai.... Siuo metu nera geresnes programos kaip iGO. O del paciu irenginiu - mano nuomone geriausiai delninukas..... susidedi programoa kokia nori ar keles vienu metu...
Taktas
QUOTE(veze @ 2008 08 26, 17:01)
Navigacija domiuosiu jau koki 8 metai.... Siuo metu nera geresnes programos kaip iGO. O del paciu irenginiu - mano nuomone geriausiai delninukas..... susidedi programoa kokia nori ar keles vienu metu...
*

Turiu delninuke susimetes igo ir tomtom. Igo malonesne, taciau tomtom detalesni zemelpiai. Niekada negalima aklai pasitiketi navigacija. Neretai buna, kad nori veda po draudziamais zenklais.
1alfa
Garmin Nuvi 765 O norintiems irgi tokio - rekomenduociau GPS SHOP. Pristato per 1.5 dienos
Finka
Pas mane MIO thumbup.gif Nuveda kur reikia. Zemelapiai ne tik LT, bet ir visos europos ir azijos thumbup.gif
galinike
tomtom... smile.gif
Vaiguvos Kiulkis
tomtom
mamulia
Kur gauti Tomtom lietuvišką žemėlapį? smile.gif nes kai pirkau buvo UK ir Ireland sad.gif
Bekasė
QUOTE(veze @ 2008 08 26, 17:01)
O del paciu irenginiu - mano nuomone geriausiai delninukas..... susidedi programoa kokia nori ar keles vienu metu...
*

o jeigu tas delninukas netycia ir telefonas, tai prasciau - po kiekvieno skambucio vel nustatineti tenka sad.gif

QUOTE(mamulia @ 2009 01 19, 20:48)
Kur gauti Tomtom lietuvišką žemėlapį? smile.gif nes kai pirkau buvo UK ir Ireland sad.gif
*

buna pirkti, tik legalus gan brangiai kainuoja.
O siaip sakyk, koks os ir koks irenginys - bandysiu MB kolekcijoje paziureti.
mamulia
QUOTE(Bekasė @ 2009 01 20, 08:34)
o jeigu tas delninukas netycia ir telefonas, tai prasciau - po kiekvieno skambucio vel nustatineti tenka sad.gif
buna pirkti, tik legalus gan brangiai kainuoja.
O siaip sakyk, koks os ir koks irenginys - bandysiu MB kolekcijoje paziureti.
*

O, dėkui smile.gif Tomtom ONE modelis g.gif
onealfa
QUOTE(Inco @ 2008 07 24, 19:50)
......iGO8 kuri užsienyje palaiko 3D rėžimą t.y. kai matau žemėlapyje vizualiai kur randas Eifelio bokštas ir kiti žinomi pastatai.
nu sita fukcija dabar turi jau visi zinomesni brandai. Tik kad praktines naudos is to 3D - NULIS.
Bent jau man
*Unna*
Paaiškinkit neišmanėlei, jei pas mane mašinoj yra įdėtas toks Ford ekranas (pati auto ne Fordas), ten yra radijas ir galima dėti kompaktą navigacinį. Sakė kad galima nupirkti kompaktą su žemėlapiais ir naudoti. Užmačiau tik Garmin tuos žemėlapius, ar tiks jie man g.gif
OPP
Sveiki, gal kas nors su LARK 35.6, 3.5 susidurete, kaip si navigazcine sistema? ax.gif
Gorada
mes naudojam HP iPAQ rx5710
user posted image
labai patogus, dazniausiai naudojam garmin programele, NavIGo is esmes irgi nieko. su Oziexplorer dar neismokau naudotis smile.gif
ikeltas svieziausias topolietuva zemelapis.
kai reikia kokiu zemelapiu tai kreipiuosi i viena nediduke firmele ir man juos suraso. pati paieksomis interneto platybese neuzsiimu.

o buna, kad delninukas apgauna, jeigu keliai pasikete, o zemelapio niekas nepakeite (nratnaujino). man taip druskininkuose buvo, viena gatvele padare pesciuju gatve, o navigacija vis rode kad ten sukti.
JURGIDAR
QUOTE(Pusaite @ 2006 02 22, 08:35)
i telika viska imontavo ir man ir vyrui: dvd,radijas,video,tv ,navigac.
tik navigac.lietuvoj neveikia verysad.gif
*

kaip abydna,o mes tai naudojam paprasta navigacija GARMIN NIUVI 660 ir puikiai mum patenkina poreikius.
wai2te_m
Mes turim Tomtom one 4u.gif
mamulia
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 11, 21:52)
Mes turim Tomtom one  4u.gif
*

gal galite pasakyti kur gauti šitam modeliui Lietuvos žemėlapį?
wai2te_m
QUOTE(mamulia @ 2009 03 11, 22:59)
gal galite pasakyti kur gauti šitam modeliui Lietuvos žemėlapį?
*

Mes internete susiradom skelbima, kad deda zemelapius, tai "padidino" atminti ir dejo zemelapius, bet mes europos zemelius dejomes, Lietuvos nezinau kur gauti nemokamai
indre*
gal kas Clarion navigacinę turit ir žinot kas galėtu LT žemėlapį įrašyti g.gif 4u.gif
Vicious Vici
Sveiki,
gal kas padėtumėte su naujausiais Lietuvos ir Europos žemėlapiais 4u.gif
Mūsiškė truputį nuvylė, nepagavo vieno naujo žiedo Lietuvoje ir po to turbūt dėl to vietoj Kauno mums rodė posūkį link Klaipėdos doh.gif tą kelią tai mes žinom, o jei kur nežinosim... jei klysta Lietuvoje, tai gal klys ir Europoje unsure.gif doh.gif

man reiktų iGo. Dėkui iš anksto, galima į a/ž mirksiukas.gif
Aisiur
del iGO 8 zemelapiu: tai ju nesunku gauti, bet reiketu zinoti kokia iGO8 versija naudojate. Nes kiek man zinoma iGO8.0.x.x naudoja vienus zemelapius, o iGO8.3.x.x naudoja jau kitus su pletiniu .fbl
Pūga_
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 03 09, 12:48)
kaip abydna,o mes tai naudojam paprasta navigacija GARMIN NIUVI 660 ir puikiai mum patenkina poreikius.
*

aš ir šitą naudoju, tik žemėlapius naujus sukėlė man, tai ir po Angliją ir Lietuvoj važinėjant niekur nenugrybavo thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.