Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

idomi puokstyte ax.gif
user posted image
Atsakyti


[quote=Jurgita Decor,2011 01 22, 20:16]
user posted image
thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2011 01 22, 22:09)
idomi puokstyte  ax.gif
user posted image



Super idomi! Tik kazin kas per didelis ziedas tas virsuje...hmmm
Atsakyti
QUOTE(abzora @ 2011 01 23, 01:23)
Super idomi! Tik kazin kas per didelis ziedas tas virsuje...hmmm

Tas didelis žiedas - Protėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abzora @ 2011 01 23, 01:23)
Super idomi! Tik kazin kas per didelis ziedas tas virsuje...hmmm


O man per didelė spalvų makalynė šitoj puokštėj. Bet atrodo tikrai įdomiai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prasau apsvieskit mane kas nor del tu bijunu blush2.gif Ar imanoma ju gauti liepos pabaigoje? g.gif ejau pro geliu salona ir ilindau ten pasiklausti, tai man pasake, kad bijunai yra lietuvisko geles ir jeigu ju nebera lietuvoj, tai is niekur kitur ju neparvesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 22, 21:16)


na cia jau grynas nesusipratimas, greiciausiai norejo jaunoji puokstes savo ugio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2011 01 23, 12:53)
Sveikos  4u.gif

Prasau apsvieskit mane kas nor del tu bijunu  blush2.gif  Ar imanoma ju gauti liepos pabaigoje?  g.gif  ejau pro geliu salona ir ilindau ten pasiklausti, tai man pasake, kad bijunai yra lietuvisko geles ir jeigu ju nebera lietuvoj, tai is niekur kitur ju neparvesi  g.gif

Na manoji praktika byloja, kad įmanoma, tik bus brangoka jau blush2.gif Žinau, kad jų buvo gauta ir rugpjūčio mėnesį
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 23, 12:05)
Tas didelis žiedas - Protėja  mirksiukas.gif


Geras pavadinimas:)))
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 23, 13:09)
na cia jau grynas nesusipratimas, greiciausiai norejo jaunoji puokstes savo ugio doh.gif  lotuliukas.gif


O gal nuotaka buvo pakankamai aukšta ir būtent tokią puokštę todėl ir rinkosi...
Papildyta:
QUOTE(Gerb.Indre @ 2011 01 23, 12:53)
Sveikos  4u.gif

Prasau apsvieskit mane kas nor del tu bijunu  blush2.gif  Ar imanoma ju gauti liepos pabaigoje?  g.gif  ejau pro geliu salona ir ilindau ten pasiklausti, tai man pasake, kad bijunai yra lietuvisko geles ir jeigu ju nebera lietuvoj, tai is niekur kitur ju neparvesi  g.gif


Bijūnus veža ir iš Olandijos...
Atsakyti
QUOTE(abzora @ 2011 01 23, 13:41)
Geras pavadinimas:)))

Čia aš taip pagal tarimą parašiau, tikslus pavadinimas Protea 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2011 01 23, 12:53)
Sveikos  4u.gif

Prasau apsvieskit mane kas nor del tu bijunu  blush2.gif  Ar imanoma ju gauti liepos pabaigoje?  g.gif  ejau pro geliu salona ir ilindau ten pasiklausti, tai man pasake, kad bijunai yra lietuvisko geles ir jeigu ju nebera lietuvoj, tai is niekur kitur ju neparvesi  g.gif


O kartais ne vasaros pradžioje/viduryje jie žydi g.gif ?
Na kažkaip keistai, kad sako, jog tik Lietuvoje jų yra g.gif man atrodo, kad vežasi juos ir iš svetur

QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 23, 13:09)
na cia jau grynas nesusipratimas, greiciausiai norejo jaunoji puokstes savo ugio doh.gif  lotuliukas.gif


įsivaizduok kokio svorio ta puokštė biggrin.gif jau bažnyčioje pavargtum ją laikyti lotuliukas.gif

QUOTE(mmmune @ 2011 01 23, 13:30)
Na manoji praktika byloja, kad įmanoma, tik bus brangoka jau  blush2.gif Žinau, kad jų buvo gauta ir rugpjūčio mėnesį


Yes ax.gif mano floristė iš kažkur parsivežė jų rugpjūčio gale blush2.gif
Atsakyti