Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

Gal galetumet patart, vis neapsisprendziu. Oda yra sausa bet ne tiek kad nupleiskanojus butu, ieskau konors gaivinancio, greit susigeriancio vasarai. Ar Barbados raminanti krema putas ar auksinisdieninis kremas, nes panasiai apie abu raso? Ir gal dar galetumet parasyt del prausiklio, ar imt mineraline valomaja zele (barbados) ar tas kur universalus valomasis gelis, nes nemegstu pieneliu labai blush2.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
kaip man patiko sitas kremukas http://www.annalotan...ig_pic/090.html
siaip AL Barbados man visai netiko, per sunkus, bere nuo jo, o sitas lengvas, gaivus, su auksta apsauga nuo saules,tik minusas kad kazkokio baltumo odai suteikia, ir reikia labai atidziai tepti, kad neliktu kur balciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 06 22, 09:37)
kaip man patiko sitas kremukas http://www.annalotan...ig_pic/090.html
siaip AL Barbados man visai netiko, per sunkus, bere nuo jo, o sitas lengvas, gaivus, su auksta apsauga nuo saules,tik minusas kad kazkokio baltumo odai suteikia, ir reikia labai atidziai tepti, kad neliktu kur balciau lotuliukas.gif

ieskojau kaip tik sio kremuko Universiteto vaistinej ir neturejo verysad.gif
bet jau isbandem siuos:
Propolio losjonas ir Sausinamasis zoleliu losjonas, puikiai atlieka savo darba thumbup.gif
labai dekoju pasidalinusioms merginoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kainavo po 16.90 Lt uz buteliuka biggrin.gif
reiks dar kremuka susimedzioti, jei kas atrasite siuo metu vaistineje, pasidalinkit naujienomis mirksiukas.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
O gal kas zino kiek kainuoja Auksiniai lasai (kremukas - gelis) Universiteto vaistineje? Aciu
Atsakyti
QUOTE(avietee @ 2011 06 22, 13:42)
O gal kas  zino kiek kainuoja Auksiniai lasai (kremukas - gelis) Universiteto vaistineje? Aciu


Apie 8-10 Lt tas jų indelis.
Atsakyti
Ateinu su pagalbos prašymu. Dariausi salone veido valymą ir kosmetologė man davė mažą indelį pabandymui prausiklio. Aišku aš tuomet neįsiminiau tikslaus pavadinimo, bet pabandžiau namuose ir jis man labai patiko/tiko. Dabar bandau surasti ką gi aš ten buvau gavusi, gal iš mano trumpo aprašymo kasnors atpažins kaip jis tiksliai vadinasi. Pats prausiklis permatomas, konsistencija kaip želės. Ačiū už pagalbą, jeigu kas galės padėti esant tiek nedaug informacijos 4u.gif
Atsakyti
[quote=U_gutė,2011 06 29
Cia galejo buti mineralinis prausyklis. Jei jusu oda riebi, tai turejo buti jums geras ir tinkantis.
smile.gif
Atsakyti
[quote=avietee,2011 06 29, 13:08]
[quote=U_gutė,2011 06 29
Cia galejo buti mineralinis prausyklis. Jei jusu oda riebi, tai turejo buti jums geras ir tinkantis.
smile.gif
[/quote]

Gali būti drinks_cheers.gif Visgi pati (esu mišriaodė su jautria oda) po geros savaitės to prausiklio naudojimo galiu pasakyti, kad man jis sausina odą unsure.gif Negaliu naudoti, nes jaučiu diskomfortą, oda reikalauja kremų po jo ne tik vakare, bet ir ryte.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 06 29, 14:39)
Gali būti  drinks_cheers.gif Visgi pati (esu mišriaodė su jautria oda) po geros savaitės to prausiklio naudojimo galiu pasakyti, kad man jis sausina odą unsure.gif  Negaliu naudoti, nes jaučiu diskomfortą, oda reikalauja kremų po jo ne tik vakare, bet ir ryte.


g.gif o ar tai galėtų būti new age control? nežinau ar prisisapnavau, bet kažkodėl man žodis age užstrigęs biggrin.gif
mano oda irgi mišri, T zona ganėtinai rieboka ir labai kemšasi poros ir atsiranda "juodų" taškelių, kas patiko naudojant prausiklį nesikimšdavo poros.
Atsakyti
QUOTE(U_gutė @ 2011 06 30, 08:55)
g.gif  o ar tai galėtų būti new age control? nežinau ar prisisapnavau, bet kažkodėl man žodis age užstrigęs  biggrin.gif


Nežinau, su tuo new age control nesu susidūrusi. O kaip mineralinis prausiklis tiksliai gamintojo pavadintas, nežinau (pirkau pabandymui VU vaistinėje išpilstytą į jų tarą).
Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2011 06 10, 19:05)
Sveikutės 4u.gif
Kur kaune galima įsigyti šios kosmetikos? gal kokia supermamytė ją užsakinėja ax.gif

galima isigyti ir internetu mirksiukas.gif
http://www.shop.sgkl...t/lit/Kremai/16
Atsakyti
Sveiki,

ar Vilniuje pigiausia galima įsigyti šios produkcijos VU vaistinėje?smile.gif
domina paakių želė ir ieškau kur gavus pigiau smile.gif

ačiūsmile.gif 4u.gif
Atsakyti