Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

QUOTE(ritinelis1 @ 2013 04 16, 16:00)
Kosmetologe man rekomendavo ana lotan krema barbados, kokie jusu atsiliepimai? beje skaitau lyg kremas skirtas riebiai odai, o manoji tik kakta rieboka, siaip gana sausa oda, reikia drekinimo. Idomu ar tiks  g.gif

Tema skaitet? Daug atsiliepimu apie barbados. Man asmeniskai netiko, kimso poras.
Atsakyti
Na isigyjau ir as AL produkcijos: Barbados delicate cream, Barbados Tender Calming care tonika, Barbados Hydrophilini prausikli ir Golden Marine sveitikli..Bandysiu si vakara, po to parasysiu pirmus ispudzius 4u.gif
Atsakyti
dairausi kremos su spf apsauga, noretusi didesnio spf, pridave kosmetologe meginuku, barbados su 20 spf, su vitaminu c 30 spf, ir dar toks kitas tamsiai raudonas su 29 spf.Kadangi dariausirugstines proceduras pradejau nuo diddziausio, kur su vitaminu c, bet lyg nuo jo veidas siek tiek blogus tampa,ar Jums taip nebuvo? ka Jus su apsauga saulei rekomenduot galetumet?
Atsakyti
Na va isbandziau AL. Tai labai patinka Barbados Tender Calming care tonikas. Skaniai kvepia, gerai nuvalo ir tonizuoja oda. Hydrophilinis prausiklis man nelabai schmoll.gif Kaip kazkas minejo, jei juo vienu prausi veida, tai veidas kaip riebaline pleve apsitraukia ir nieko nenuprausia. Tai nusipirkau kitos firmos Calogenini prausikli ir tada ismasazuoju veida Calogenu ir ant virsaus Hirophilini AL prausikli.Tuomet nuvalo visus nesvarumus ir oda neaptraukta plevele. Puikus Golden Marine sveitiklis, na o Barbados kremas man per "sunkus". Juolab nesudrekina sausu mano demiu .(kelios moteriskes butent rekomendavo man si krema del sausu demiu ant veido, joms labai padejo, o man ne schmoll.gif )
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 04 17, 13:49)
Tema skaitet? Daug atsiliepimu apie barbados. Man asmeniskai netiko, kimso poras.




kuri laika naudojau, bet vis tik manau, kad man nelabai jis tinka g.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kas žino kur Kaune įsigyti anna lotan kosmetikos? Naudoju serumą su šaltalankiu ir toniką sausai odai, labai patink. Pirkau kelis kartus panevėžyje pas kosmetologę, bet dabar retai ten būnam, tai ieškau gal Kaune kas pardavinėja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2013 06 08, 09:54)
Sveikutės, gal kas žino kur Kaune įsigyti anna lotan kosmetikos? Naudoju serumą su šaltalankiu ir toniką sausai odai, labai patink. Pirkau kelis kartus panevėžyje pas kosmetologę, bet dabar retai ten būnam, tai ieškau gal Kaune kas pardavinėja? 4u.gif

Benu vaistineje Dauksos gatveje ir Kauno kliniku vaistineje.
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 04 16, 17:00)
Kosmetologe man rekomendavo ana lotan krema barbados, kokie jusu atsiliepimai? beje skaitau lyg kremas skirtas riebiai odai, o manoji tik kakta rieboka, siaip gana sausa oda, reikia drekinimo. Idomu ar tiks  g.gif

is barbados serijos turejau oily skin balm, calming whipped cream, tonika. skin balm ismeciau lauk, labai kimso poras, drekinimo mazai, jokio teigiamo poveikio. whipped cream poras maziau kemsa, bet velgi drekinimo mazai, nieko gero man is jo. tonikas kaip tonikas, nieko blogo pasakyt negaliu, bet ir nera kazkoks stebuklingas. beje, mano oda misri i riebuma, raudonuojanti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *benigna*: 25 birželio 2013 - 14:57
Gal kas bandete ar naudojate AL maskuojamaja biria pudra spf17? Kokie butu atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 02 11, 13:20)
aciu, si ir naudoju  4u.gif  ... turiu dar Ananas, tik jis pasausina, man patinka jo mineraline tekstura, jokiu grudeliu nesijaucia, o pylinguoja liuks. Golden jis toks riebesnis smile.gif ... vakar isbandziau http://www.sugiharap...umas-125ml.html


jūsų oda riebi? mano su spuogais, galvoju ar tiktų g.gif

gal dar kas turi atsiliepimų apie šitą kremą su spalva?

http://www.sugiharap...SPF30-50ml.html

perskaičiau čia postą ir susidomėjau šita kosmetika

http://kosmetista.ru...chka/39746.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 05 liepos 2013 - 13:23
Sveikos, gal kas zino kur Siauliuose isigyti Anna Lotan kosmetikos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2013 08 04, 13:58)
Sveikos, gal kas zino kur Siauliuose isigyti Anna Lotan kosmetikos? g.gif

Lieporeje yra arba pas kai kurias kosmetologes 4u.gif
Atsakyti