Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

Vat kauno vaistininke manes ir nesuzavejo blush2.gif Jei zinai ko konkreciai tau reikia tai paduos,bet su patarimais tai sunkiai sekesi.Paprasiau prausiklio su rugstele,ji man padave Hidrofilini valikli "Barbados"Jis toks aliejinio pagrindo.Bet jus man pasakykit ar jis su rugstimis?Ir kremuka Barbados gavau.Nuo viso sito derinio jauciu,kad man sausina ir persti oda.O da ,kaip ir misri,su spuogeliais,bet ziauriai norisi DREKINIMO.Metu ir ne 16-ka.O virs 30m Gerai tik tiek,kad kiekiai mazi,kaina nera labia didele.Sunaudoti priemones tai sunaudosiu,bet patarkite ka naudoti drekinimui.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2014 04 06, 15:05)
Vat kauno vaistininke manes ir nesuzavejo blush2.gif Jei zinai ko konkreciai tau reikia tai paduos,bet su patarimais tai sunkiai sekesi.Paprasiau prausiklio su rugstele,ji man padave Hidrofilini valikli "Barbados"Jis toks aliejinio pagrindo.Bet jus man pasakykit ar jis su rugstimis?Ir kremuka Barbados gavau.Nuo viso sito derinio jauciu,kad man sausina ir persti oda.O da ,kaip ir misri,su spuogeliais,bet ziauriai norisi DREKINIMO.Metu ir ne 16-ka.O virs 30m Gerai tik tiek,kad kiekiai mazi,kaina nera labia didele.Sunaudoti priemones tai sunaudosiu,bet patarkite ka naudoti drekinimui.


Naudoju Barbados kremuką jau ketvirta diena, tai atrodo odelė pripranta, paraudimai dingo, bet norisi kiek daugiau drėkinimo skruostuose. Galvoju, gal nakčiai nusipirkti alijošiaus želės g.gif O vaistininkė mane net perspėjo, kad nebijočiau, jog ant Barbados kremuko pakuotės užrašyta riebiai odai, kad jis tinka ir normaliai, nes labai gerai nuima paraudimus. Na blogiau tikrai nesidaro biggrin.gif tik šiek tiek papleiskanoja panosė doh.gif O man jokio prausiklio, nei šveitiklio nedavė, sakė turiu nuraminti pirma sudirginimus.

O kaip šitas Anna Lotan Greens kremas su spalva SPF30+, 50ml, ar tinka mišriai odai, ar nekemša porų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 06 balandžio 2014 - 16:40
QUOTE(dominica @ 2014 04 04, 21:33)
mano misrios jaunos odos barbados visiskai nedrekino biggrin.gif vasara dar dar, bet ziema tai.. kosmetologe pasiule pries barbados teptis dar vit.c serumu (irgi is ana lotan)- nepastebejau, kad butu geriau. gal tiesiog ta barbados linija tinka tik labai riebiai odai?



nu as irgi prisipirkau nepabandzius, o man visiskai netiko:(
Atsakyti
O man labai patiko barbados gelis - padrekina ir nuramina oda mirksiukas.gif Na zkiemai is jo drekinimo nekazka butu, bet va vasarai ateinanciai bus super. Mano oda misri ax.gif

Ir dar labai labai smagi mirtu kauke pasirode, oda tokia svelnute lieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2014 03 29, 22:17)
Dėkui  4u.gif

Gal kas žinote kur tokio pilstomo Vilniuje rasti ? rolleyes.gif

user posted image

http://le-caprice.com/lt/477-anna-lotan-gr...spf30-50ml.html

O gal kas žino kur Kaune rast? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilbur: 09 balandžio 2014 - 11:32
QUOTE(veriru @ 2014 03 26, 13:32)
Patinka ir man Anna Lotan kosmetika smile.gif
Sudomino Anna Lotan Greens kremas su spalva , gal patarsit kur jo įsigyti Vilniuje, Universiteto vaistinė turbūt neturi?
Kas bandėte, gal patarsit  kokia jo spalva, ar pakankami šviesi ?  4u.gif

http://le-caprice.co...spf30-50ml.html

user posted image



Nesulaukiau atsakymų, tai nusipirkau pati biggrin.gif
Vilniaus Akropolio "Sugiharos" parduotuvėlėje, berods 53 Lt mokėjau. Spalva gera, tepasi neblogai, tikiuosi porų nekimš 4u.gif
Rusiškuose puslapiuose komentarai labai geri rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 09 balandžio 2014 - 15:02
QUOTE(veriru @ 2014 04 09, 16:00)
Nesulaukiau atsakymų, tai nusipirkau pati  biggrin.gif
Vilniaus Akropolio "Sugiharos" parduotuvėlėje, berods 53 Lt mokėjau. Spalva gera, tepasi neblogai, tikiuosi porų nekimš  4u.gif
Rusiškuose puslapiuose komentarai labai geri  rolleyes.gif


Rošiuosi ir aš pirkti internetu rolleyes.gif , o kokio tiko Jūsų oda?
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2014 04 09, 15:39)
Rošiuosi ir aš pirkti internetu rolleyes.gif , o kokio tiko Jūsų oda?

Iš kur planuojat pirkt?
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2014 04 09, 16:00)
Nesulaukiau atsakymų, tai nusipirkau pati  biggrin.gif
Vilniaus Akropolio "Sugiharos" parduotuvėlėje, berods 53 Lt mokėjau. Spalva gera, tepasi neblogai, tikiuosi porų nekimš  4u.gif
Rusiškuose puslapiuose komentarai labai geri  rolleyes.gif

Anksčiau būdavo Vilniaus Universiteto vaistinėje.
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2014 04 09, 21:03)
Iš kur planuojat pirkt?


http://le-caprice.co...spf30-50ml.html
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2014 04 10, 12:43)

O kažin kodėl čia viskas pigiau? biggrin.gif Patikima?
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 04 09, 18:53)
Anksčiau būdavo Vilniaus Universiteto vaistinėje.

Yra ir dabar. Gauna jie dideliais kiekiais ir išpilsto į indelius po 20 - 50 gramų, priklausomai nuo kremo tankio.

QUOTE(vilbur @ 2014 04 10, 17:15)
O kažin kodėl čia viskas pigiau? biggrin.gif Patikima?

Pigiau, nes jie dideliais kiekiais iš gamintojų perka. O ar patikima, paklauskit tų 1300 sekėjų, kurie Facebooke svetainę palaikinę.
Atsakyti