Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

Mergaitės kaunietės, mačiau šilainiuose priešais maximą stikliniam pastate atsidarius universiteto vaistinė, kažin ar ten yra annos lotan kosmetikos, gal užmatet kuri? 4u.gif
Atsakyti
Tikrai yra, jau ten pirkau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orrange: 18 vasario 2011 - 20:50
Sveiki,
jau 2 savaites naudoju visu isgirta krema Barbaros, ir pasirodo man jis netinka sad.gif
Tepu juo T zona, o skruostams naudoju kita krema (ne Anna Lotan). T zonai puikiai tinka, neblizga, labai gerai susigeria...O skruostams reikia labiau drekinancio. Gal kas gali patarti, koki man kremuka isigyti, kad nereiketu dviems tepti smile.gif Aciu
Atsakyti
Sveikos wink.gif Noriu pasitiklsint, ar Siauliu Valerijono vaistine pilsto Anna Lotan produktus i mazesnes/neoriginalias pakuotes? Kokios mazdaug kainos?
Buvau salone, Grozio Paslapty, ten ruse kosmetologe man i namus idejo kauke, veido krema, ir kazkoki tepaliuka skysta.. as rusiskai ni bum bum, tai tik issiaiskinau kaip naudot juos, bet man atrodo, kad tai Annos Lotan produkcija, nes kaip tik ir salone dirba su ta kosmetika.. Manau Valerijone butu pigiau, nei pas ta kosmetologe smile.gif
Atsakyti
Labukas, sakykit kas bande balinanti veido krema su vitaminu C? ka galit pasakyti apie ji ax.gif ? Beje naudoju pudra Concealing Powder Foundation nerealus efektas, veido oda atrodo tokia lygi ir grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2011 02 26, 20:04)
Labukas, sakykit kas bande balinanti veido krema su vitaminu C? ka galit pasakyti apie ji ax.gif ? Beje naudoju pudra Concealing Powder Foundation nerealus efektas, veido oda atrodo tokia lygi ir grazi thumbup.gif


O kas cia per pudra? smile.gif Idomu butu daugiau suzinoti. Biri ji ar skysta? Ir kur galima isigyti? VU vaistinej yra?
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2011 02 26, 19:04)
Labukas, sakykit kas bande balinanti veido krema su vitaminu C? ka galit pasakyti apie ji ax.gif ? Beje naudoju pudra Concealing Powder Foundation nerealus efektas, veido oda atrodo tokia lygi ir grazi thumbup.gif


Ir as naudoju sia pudra - labai tinka ir patinka smile.gif
Gal kas zinote kur galima jos isigyti Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2011 02 10, 11:36)
Nemanau, kad labai kažkuo skiriasi pilstomi ir originalūs. Aš asmeniškai kitą kartą pirksiu pilstomą, nes 50-70% pigiau kainuoja.


Na, iš tikro tai skiriasi produktai skirti individualiai naudoti namuose ir produktai, skirti profesionalams didelėse talpose. Taip yra daugelyje kosmetikų. Nes produktai skirti darbui turi didesnes koncentracijas gerųjų medžiagų, kad galėtum pasiekti greičiau efektą darbo metu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingela @ 2011 03 10, 11:41)
Na, iš tikro tai skiriasi produktai skirti individualiai naudoti namuose ir produktai, skirti profesionalams didelėse talpose. Taip yra daugelyje kosmetikų. Nes produktai skirti darbui turi didesnes koncentracijas gerųjų medžiagų, kad galėtum pasiekti greičiau efektą darbo metu.  ax.gif


Turit omenyje konkretų gaminį? Nejaugi kremas tuo pačiu pavadinimu, tik skirtingomis talpomis bus šiek tiek kitoks g.gif

Beje, jungiuosi ir aš į Anna Lotan naudotojų gretas. VU vaistinėje nusipirkau Barbados kremų. Pirkau dviejų rūšių - klasikinį (senąjį) bei raminamąjį kremą- putas. Tai dabar tą raminamąjį kremą putas Barbados naudoju vakarais drėkinimui. Tinka ir patinka thumbup.gif Pabaigusi jį, bandysiu klasikinį.
Atsakyti
Jau n metu perku mineralini muila Universiteto vaistineje, paskutini karta gavau visai kito kvapo prausikli g.gif Kodel taip gali but? Gal kas zino,kas keitesi?
Atsakyti
O as noriu paklausti ar kas nors naudoja Barbados tonika "tender calming care" ? Nezinau kur jo ieskoti, gal Vilniaus universiteto vaistineje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2011 01 20, 00:39)
As nesupratau vieno dalyko: ka tik grizau is kosmetologes, dariausi veido valyma su anna lotan kaukem. Ir kosmetologe man isiule barbados krema ir anna lotan kazkoki zoleliu skysti, kuris sausina spuogelius. barbados kainavo 36lt, o tas skystis 46 lt.
Universiteto vaistinej kainos kur kas mazesnes, daugiau nei 50%.
Tai ar cia ta mano kosmetologe ziaurius antkainius uzsidejus, ar toj univeriteto vaistinej kazkokias "podelkas" gamina?
Jeigu toj vaistinej viskas tikrai tai leksiu prasluot lentynu, nes labai patiko man tie kremukai biggrin.gif


Kauno sveikatos mokslu universiteto vaistineje tikrai galima pigiau sios kosmetikos nusipirkt, nes jie pardavineja anna lotan kosmetika neorginaliose pakuotese (ispilsto i mazesnius indelius). O del kokybes - tikrai tai originali kosmetika (isbandziau visa liquid gold).
Atsakyti