Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anna Lotan
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
jurguze
user posted image

user posted image

sena tema
Tęsiam temą smile.gif
smile.gif blush2.gif
jurguze
Ar matėt, yra nauja Barbados serija? Rašo, kad 99 proc. ingridientų - natūralūs. Nusipirkau naują kremą pabandymui, nes mano oda 'sudurniavo' Va toks user posted image.
Pirmas įspūdis neblogas. Nuramino perštinčią odą, neriebus, negraužia, švelniai kvepia medumi. Žodžiu, tikrai geresnis nei paprastas Barbados kremas rolleyes.gif Na, žiūrėsiu ar mano kaprizingai odai įtiks cool.gif
anafi
koks jusu odos tipas ?
mano oda misri, bet siuo metu labai issausejus ir net pleisnakoti kakta pradejo, nezinau, kuri krema man pasirinkti.
jurguze
QUOTE(anafi @ 2011 01 15, 23:08)
koks jusu odos tipas ?
mano oda misri, bet siuo metu labai issausejus ir net pleisnakoti kakta pradejo, nezinau, kuri krema man pasirinkti.
*

Mano oda irgi mišri, bet labai išsausėjusi. Paskutiniu metu man ją labai peršti, atsirado pleiskanojančių plotų.
Man patiko iš Liquid Gold serijos kremas-želė, tačiau po kiek laiko poras kimšt pradėjo. Jei neturit bėdų dėl porų kimšimosi, tai galit pabandyt mirksiukas.gif
svelni
QUOTE(jurguze @ 2011 01 16, 09:23)
Mano oda irgi mišri, bet labai išsausėjusi. Paskutiniu metu man ją labai peršti, atsirado pleiskanojančių plotų.
Man patiko iš Liquid Gold serijos kremas-želė, tačiau po kiek laiko poras kimšt pradėjo. Jei neturit bėdų dėl porų kimšimosi, tai galit pabandyt mirksiukas.gif
*

o man jis nepatiko schmoll.gif kaip klijus ant veido,kad tepčiau, "malonumo" pojūtis ant veido tik tam kartui,o paskui kažkaip keistai man veidą imdavo traukti unsure.gif mano ir šiaip mišri oda, bet vat žiemą ji visada tokia išsausėjusi. Gerai,kad šio kremo-želė gavau mėginukų, kitu atveju būčiau pinigus kaip į balą išmetusi doh.gif
Naują Barbados seriją jau išbandžiau.Kolkas tinka, tik kažkaip norėtųsi žiemai veidui kažko labiau riebesnio, maitinančio.
babause
As nesupratau vieno dalyko: ka tik grizau is kosmetologes, dariausi veido valyma su anna lotan kaukem. Ir kosmetologe man isiule barbados krema ir anna lotan kazkoki zoleliu skysti, kuris sausina spuogelius. barbados kainavo 36lt, o tas skystis 46 lt.
Universiteto vaistinej kainos kur kas mazesnes, daugiau nei 50%.
Tai ar cia ta mano kosmetologe ziaurius antkainius uzsidejus, ar toj univeriteto vaistinej kazkokias "podelkas" gamina?
Jeigu toj vaistinej viskas tikrai tai leksiu prasluot lentynu, nes labai patiko man tie kremukai biggrin.gif
svelni
Babause, aš už pilstomąmažą buteliuką to džiovinančio skysčio moku 14Lt.Bet kiekis mažas.Gal tu pirkai didelį kiekį nepilstomą? Abejoju ar Universiteto vaistinė pardavinėtų padielkas biggrin.gif
babause
QUOTE(svelni @ 2011 01 22, 18:35)
Babause, aš už pilstomąmažą buteliuką to džiovinančio skysčio moku 14Lt.Bet kiekis mažas.Gal tu pirkai didelį kiekį nepilstomą? Abejoju ar Universiteto vaistinė pardavinėtų padielkas  biggrin.gif
*

Aha, pirkau geozio salone is kosmetologes. Ten 25ml buteliukas man rodos to skyscio. Kainavo 46lt. Blemba buciau zinojus, kad yra daug pigiau pilstomo tai buciau nepirkus taip barngiai biggrin.gif na nieko uztat kita karta zinosiu smile.gif
*kakava*
QUOTE(babause @ 2011 01 23, 14:33)
Aha, pirkau geozio salone is kosmetologes. Ten 25ml buteliukas man rodos to skyscio. Kainavo 46lt. Blemba buciau zinojus, kad yra daug pigiau pilstomo tai buciau nepirkus taip barngiai biggrin.gif  na nieko uztat kita karta zinosiu smile.gif
*

oho kainytė blink.gif aš vaistinėj už 30ml 8.52lt sumokėjau ax.gif
jearmaine
bet man vis tiek kyla klausimas, ar taip jau gerai tose vaistinese pilstomus pirkti. indeliai persvieciami, geri ingredientai zuna turbut, nors siaip lyg ir panasus man kremas ir pilstomas, ir originalus. idomu, ar ne viena neturejo problemu, nusipirkus is vaistines? smile.gif as nelabai suprantu to pardavimo principo. tipo anna lotan duoda vaistinem savo sudetis ir leidima gaminti, ar jos tai daro nelegaliai? g.gif
Krisanta
Jau kiek bandžiau iš vaistinės - viskas labai gerai.
Įpakavimas/dėžutė neperšviečiama ir dar su apsaugėle... Prieš naudojant reikia nuplėšti ir tik tada įmanoma atidaryti....
Vaistinės negamina, o išpilsto iš didelių kiekių į mažus, todėl tokia ir kaina....
4u.gif
BūkGražesnė
Kosmetologijoje yra normalu, kad profesionalams skirti produktai didesniais kiekiais yra pigesni, negu produktai skirti vartotojams. Labai svarbus pakuotės dizainas galutiniam vartotojui, kas ir įtakoja mažo kiekio produkto kainą, o dirbančiajam kosmetologui pakuotė neįdomi, svarbi daugiau kiekybė ir kaina. Galiu pasakyt, kad vaistinėj išpilstytų produktų kainos yra irgi didelės, žinant tai, kad jos buvo išpilstytos iš didelių pakuočių, skirtų profesionalams. smile.gif Vistiek geriau ieškotis kosmetologės, kuri parinktų produktus pagal odą ir parduotų juos už mažesnę kainą. ax.gif
katikai
o kur tos kosmetikos yra pirkti? kaip suprantu ne kosmetikos parduotuvese perkat g.gif
babause
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 26, 20:16)
o kur tos kosmetikos yra pirkti? kaip suprantu ne kosmetikos parduotuvese perkat g.gif
*

Galima nusipirkti daugumoje grozio salonu pas kosmetologe. arba VU vaistineje Vilniuje. Dar maciau lyg Kaune kazkokioj parduoda, bet kadangi vilniete esu tai tiksliai nepasakysiu.
katikai
QUOTE(babause @ 2011 01 26, 22:18)
Galima nusipirkti daugumoje grozio salonu pas kosmetologe. arba VU vaistineje Vilniuje. Dar maciau lyg Kaune kazkokioj parduoda, bet kadangi vilniete esu tai tiksliai nepasakysiu.
*

jauciu kad Panevezy nera sansu rasti
jearmaine
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 26, 22:59)
*

yra "Pelenej". nezinau tik, ar visi produktai, bet kai kurie tikrai yra, o jeigu nera, man rodos, gali uzsakyti jie wink.gif nu viskas aisku tada su ta pilstoma kosmetika vaistinese, turbut nera ko bijoti, reikes ir toliau is ten pirkti, dekui 4u.gif
jurguze
QUOTE(jearmaine @ 2011 01 26, 18:20)
bet man vis tiek kyla klausimas, ar taip jau gerai tose vaistinese pilstomus pirkti. indeliai persvieciami, geri ingredientai zuna turbut, nors siaip lyg ir panasus man kremas ir pilstomas, ir originalus. idomu, ar ne viena neturejo problemu, nusipirkus is vaistines? smile.gif as nelabai suprantu to pardavimo principo. tipo anna lotan duoda vaistinem savo sudetis ir leidima gaminti, ar jos tai daro nelegaliai?  g.gif
*

Aš turėjau (didelė alerginė reakcija)doh.gif Ir nuo to laiko nebeperku pilstomų kremų
Papildyta:
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 26, 22:59)
*

Seniau grožio salone Edda (priešais Sodrą) dirbo su šia kosmetika, pasidomėkit, gal dar turi mirksiukas.gif
Krisanta
Na man alerginių reakcijų, kaip tik būna nuo parduotuvinių... ir nuo blogai pasirinktų... Gyd. iš viso uždraudė Eurokos kosmetiką naudoti....
4u.gif
Devold
QUOTE(jurguze @ 2011 01 15, 15:51)
Ar matėt, yra nauja Barbados serija? Rašo, kad 99 proc. ingridientų - natūralūs. Nusipirkau naują kremą pabandymui, nes mano oda 'sudurniavo' Va toks user posted image.
Pirmas įspūdis neblogas. Nuramino perštinčią odą, neriebus, negraužia, švelniai kvepia medumi. Žodžiu, tikrai geresnis nei paprastas Barbados kremas rolleyes.gif Na, žiūrėsiu ar mano kaprizingai odai įtiks  cool.gif
*

galite parasyti sudeti, pasidomesiu naturalumu ax.gif koki krema pries tai naudojote? Barbados oil skin balm gal?
Klapuske
Merginos, labai reiketu pagalbos, gal kuri turite mineralini skysta muila originalioje pakuoteje ir galetumete nurasyti sudeti? 4u.gif ax.gif
avietee
Sveiki,
noriu pasidalinti ispudziais. Viena diena sutikau drauge, kurios seniai nebuvau maciusi. Jos veidas atrode nuostabiai, nors iki to ji turejo problemu su oda. Paklausiau, ka ji padare, kad tai graziai atrodo, gal kokia superine pudra isigyjo? Ir ka jus manote, pasirodo ji 3 savaites ryte ir vakare tepa nauju kremu BARBADOS.
Pirko is kosmetologes. Isigyjau ir as. Ir lauksiu rwzultato. Kol kas man laaaaaaaaaaaabai patinka smile.gif
Ingėnas
O Barbados kremą Vilniuje tegalima įsigyti Universiteto vaistinėje ir Sugiharoje? Ar dar kažkur jų būna?
Caridian
Pamenu, kazkada turejau ta Barbados krema,tai visai nepatiko, kol galiausiai supratau,kad nuo jo berimai atsiranda. Meciau smile.gif
FoxLady
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 01 26, 21:59)
*

Komplimente dirbanti kosmetologe turi, pirkau pas ja;)
babause
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 09, 23:55)
O Barbados kremą Vilniuje tegalima įsigyti Universiteto vaistinėje ir Sugiharoje? Ar dar kažkur jų būna?
*

Aš pirkau iš kosmetologės Visunitoj. Originalioje pakuotėje galima nusipirkti kosmetologiniuose arba sugicharos parduotuvėj akropoly. o jei nori pigiau - tai pirk VU vaistinėj, bet ten bus neoriginalioj pakuotėj pilstomi kremai, prausikliai ir kitos priemonės smile.gif
Ingėnas
QUOTE(babause @ 2011 02 10, 09:17)
Aš pirkau iš kosmetologės Visunitoj. Originalioje pakuotėje galima nusipirkti kosmetologiniuose arba sugicharos parduotuvėj akropoly. o jei nori pigiau - tai pirk VU vaistinėj, bet ten bus neoriginalioj pakuotėj pilstomi kremai, prausikliai ir kitos priemonės smile.gif
*

Ačiū 4u.gif
Šiaip labiau mėgstu originalias pakuotes. Bet Maserati rašė, kad nuo jo beria g.gif Tai gal reiktų prieš perkant geriau išbandyti.
Ar dar kam nors beria nuo Barbados kremo be Maserati?
Beje, kaip manot, jautriai mišriai odai jis tiktų?
babause
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 10, 10:29)
Ačiū 4u.gif
Šiaip labiau mėgstu originalias pakuotes. Bet Maserati rašė, kad nuo jo beria g.gif Tai gal reiktų prieš perkant geriau išbandyti.
*

Na aš pirkau originalioje pakuotėje. Barbados balanceris man kainavo apie 47Lt. Jis kaip tik riebiai arba mišriai odai skirtas. O mano oda mišri tai man puikiai tinka. Dar pirkau džiovinantį skystį spuogeliams už maždaug 50Lt tai irgi labai padeda. Neberia manęs visai, nors esu siaubingai daug kam alergiška smile.gif
Bet jei nori pati ant savo odos išbandyt tai nusipirk nedidelį kiekį pilstomų dalykų. Nemanau, kad labai kažkuo skiriasi pilstomi ir originalūs. Aš asmeniškai kitą kartą pirksiu pilstomą, nes 50-70% pigiau kainuoja. Rekomendavo man Barbados prausiklį veidui tai reikia išbandyt 4u.gif
avietee
Babause, o kiek ml uz 47 LT nusipirkote ?
Balalaika.
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 10, 09:29)
Maserati rašė, kad nuo jo beria g.gif Tai gal reiktų prieš perkant geriau išbandyti.
*

Būtinai prieš perkant pilną pakuotę išbandykit mažą kiekį. Man nuo jo labai perštėjo odą, ir išmėtė raudonom dėmelėm. Bandžiau kelis kartus, kad įsitikinti ar tikrai nuo jo. Garantuotai.
Perlinė kaukė visai patiko, nealergizavo.
babause
Dabar prie savęs to kremuko neturiu, bet kiek pamenu ten 70ml. O to džiovinančio skysčio man rodos 25 ml smile.gif

QUOTE(avietee @ 2011 02 10, 12:19)
Babause, o kiek ml uz 47 LT nusipirkote ?
*

jurguze
QUOTE(Šindila @ 2011 01 27, 16:14)
galite parasyti sudeti, pasidomesiu naturalumu  ax.gif koki krema pries tai naudojote? Barbados oil skin balm gal?
*

Prašau /(Barbados Pure Balm):
Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylic/ Capric Triglyceride, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Squalane, Glyceryl Stearate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Fragrance (Allergen Free).

Prieš tai naudojau Barbados oil skin balm, bet man jis riebokas ir odą kažkaip nuo perštėjo. O šitas patinka, nuramina odą, tik drėkinimo pasigendu
Ingėnas
QUOTE(babause @ 2011 02 10, 10:36)
Na aš pirkau originalioje pakuotėje. Barbados balanceris man kainavo apie 47Lt. Jis kaip tik riebiai arba mišriai odai skirtas. O mano oda mišri tai man puikiai tinka. Dar pirkau džiovinantį skystį spuogeliams už maždaug 50Lt tai irgi labai padeda. Neberia manęs visai, nors esu siaubingai daug kam alergiška smile.gif
Bet jei nori pati ant savo odos išbandyt tai nusipirk nedidelį kiekį pilstomų dalykų. Nemanau, kad labai kažkuo skiriasi pilstomi ir originalūs. Aš asmeniškai kitą kartą pirksiu pilstomą, nes 50-70% pigiau kainuoja. Rekomendavo man Barbados prausiklį veidui tai reikia išbandyt 4u.gif
*

Tą skystį, džiovinantį spuogus, tai aš turėjau. Labai patiko, liuks produktas thumbup.gif Reiktų vėl nusipirkti.

QUOTE(Balalaika. @ 2011 02 10, 11:55)
Būtinai prieš perkant pilną pakuotę išbandykit mažą kiekį. Man nuo jo labai perštėjo odą, ir išmėtė raudonom dėmelėm. Bandžiau kelis kartus, kad įsitikinti ar tikrai nuo jo. Garantuotai.
*

Ačiū už patarimą. Tuomet būtinai prieš pirkdama išbandysiu, nusipirksiu mažą kiekį VU vaistinėje. Nes kuo toliau, tuo dažniau man pasitaiko dirginimo požymių iš vienokios ar kitokios kosmetikos unsure.gif
Caridian
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 10, 12:10)
nusipirksiu mažą kiekį VU vaistinėje. Nes kuo toliau, tuo dažniau man pasitaiko dirginimo požymių iš vienokios ar kitokios kosmetikos unsure.gif
*

Tai kad VU vaistinej,maziausias kiekis (jei neklystu) 30 ml. Ne toks ir mazas smile.gif
rsc
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 09, 22:55)
*

Vaistinej Gedimino pr., prie Zemaites skvero
Ingėnas
QUOTE(Maserati. @ 2011 02 10, 13:51)
Tai kad VU vaistinej,maziausias kiekis (jei neklystu) 30 ml. Ne toks ir mazas  smile.gif
*

Tai tikrai ne toks ir mažas g.gif Man rodos, kai kurios kremų pakuotės tokio kiekio ir būna.
Beje, vakar užmečiau akį į Barbos kremus Sugiharos filiale Akropolyje, tai pasirodė, kad ten jie brangesni, nei kad jūs rašėt. Kainuoja berods 53 Lt (tik buvo keletas Barbados kremų variantų, tai nelabai supratau, kuris yra kuris, o buvo už stiklo padėta, tai informac. lapelio ir neskaičiau).
Fizika

Man tas Barbados nelabai patiko,blizgedavo veidas labai rolleyes.gif . O Anna Lotan geltonos spalvos drekiklis is universiteto vaistines puikus
Papildyta:
QUOTE(jearmaine @ 2011 01 26, 18:20)
bet man vis tiek kyla klausimas, ar taip jau gerai tose vaistinese pilstomus pirkti. indeliai persvieciami, geri ingredientai zuna turbut, nors siaip lyg ir panasus man kremas ir pilstomas, ir originalus. idomu, ar ne viena neturejo problemu, nusipirkus is vaistines? smile.gif as nelabai suprantu to pardavimo principo. tipo anna lotan duoda vaistinem savo sudetis ir leidima gaminti, ar jos tai daro nelegaliai?  g.gif
*

Vaistine gauna kosmetika dideliais kiekis ir ja ispilsto, negamina vietoj biggrin.gif
Saule222
Mergaitės kaunietės, mačiau šilainiuose priešais maximą stikliniam pastate atsidarius universiteto vaistinė, kažin ar ten yra annos lotan kosmetikos, gal užmatet kuri? 4u.gif
Orrange
Tikrai yra, jau ten pirkau thumbup.gif
avietee
Sveiki,
jau 2 savaites naudoju visu isgirta krema Barbaros, ir pasirodo man jis netinka sad.gif
Tepu juo T zona, o skruostams naudoju kita krema (ne Anna Lotan). T zonai puikiai tinka, neblizga, labai gerai susigeria...O skruostams reikia labiau drekinancio. Gal kas gali patarti, koki man kremuka isigyti, kad nereiketu dviems tepti smile.gif Aciu
varinka
Sveikos wink.gif Noriu pasitiklsint, ar Siauliu Valerijono vaistine pilsto Anna Lotan produktus i mazesnes/neoriginalias pakuotes? Kokios mazdaug kainos?
Buvau salone, Grozio Paslapty, ten ruse kosmetologe man i namus idejo kauke, veido krema, ir kazkoki tepaliuka skysta.. as rusiskai ni bum bum, tai tik issiaiskinau kaip naudot juos, bet man atrodo, kad tai Annos Lotan produkcija, nes kaip tik ir salone dirba su ta kosmetika.. Manau Valerijone butu pigiau, nei pas ta kosmetologe smile.gif
kubnicka
Labukas, sakykit kas bande balinanti veido krema su vitaminu C? ka galit pasakyti apie ji ax.gif ? Beje naudoju pudra Concealing Powder Foundation nerealus efektas, veido oda atrodo tokia lygi ir grazi thumbup.gif
babause
QUOTE(kubnicka @ 2011 02 26, 20:04)
Labukas, sakykit kas bande balinanti veido krema su vitaminu C? ka galit pasakyti apie ji ax.gif ? Beje naudoju pudra Concealing Powder Foundation nerealus efektas, veido oda atrodo tokia lygi ir grazi thumbup.gif
*

O kas cia per pudra? smile.gif Idomu butu daugiau suzinoti. Biri ji ar skysta? Ir kur galima isigyti? VU vaistinej yra?
Lotuke
QUOTE(kubnicka @ 2011 02 26, 19:04)
*

Ir as naudoju sia pudra - labai tinka ir patinka smile.gif
Gal kas zinote kur galima jos isigyti Vilniuje?
ingela
QUOTE(babause @ 2011 02 10, 11:36)
Nemanau, kad labai kažkuo skiriasi pilstomi ir originalūs. Aš asmeniškai kitą kartą pirksiu pilstomą, nes 50-70% pigiau kainuoja.
*

Na, iš tikro tai skiriasi produktai skirti individualiai naudoti namuose ir produktai, skirti profesionalams didelėse talpose. Taip yra daugelyje kosmetikų. Nes produktai skirti darbui turi didesnes koncentracijas gerųjų medžiagų, kad galėtum pasiekti greičiau efektą darbo metu. ax.gif
Ingėnas
QUOTE(ingela @ 2011 03 10, 11:41)
Na, iš tikro tai skiriasi produktai skirti individualiai naudoti namuose ir produktai, skirti profesionalams didelėse talpose. Taip yra daugelyje kosmetikų. Nes produktai skirti darbui turi didesnes koncentracijas gerųjų medžiagų, kad galėtum pasiekti greičiau efektą darbo metu.  ax.gif
*

Turit omenyje konkretų gaminį? Nejaugi kremas tuo pačiu pavadinimu, tik skirtingomis talpomis bus šiek tiek kitoks g.gif

Beje, jungiuosi ir aš į Anna Lotan naudotojų gretas. VU vaistinėje nusipirkau Barbados kremų. Pirkau dviejų rūšių - klasikinį (senąjį) bei raminamąjį kremą- putas. Tai dabar tą raminamąjį kremą putas Barbados naudoju vakarais drėkinimui. Tinka ir patinka thumbup.gif Pabaigusi jį, bandysiu klasikinį.
Via @@@
Jau n metu perku mineralini muila Universiteto vaistineje, paskutini karta gavau visai kito kvapo prausikli g.gif Kodel taip gali but? Gal kas zino,kas keitesi?
Langutis
O as noriu paklausti ar kas nors naudoja Barbados tonika "tender calming care" ? Nezinau kur jo ieskoti, gal Vilniaus universiteto vaistineje? g.gif
Edilija05
QUOTE(babause @ 2011 01 20, 00:39)
As nesupratau vieno dalyko: ka tik grizau is kosmetologes, dariausi veido valyma su anna lotan kaukem. Ir kosmetologe man isiule barbados krema ir anna lotan kazkoki zoleliu skysti, kuris sausina spuogelius. barbados kainavo 36lt, o tas skystis 46 lt.
Universiteto vaistinej kainos kur kas mazesnes, daugiau nei 50%.
Tai ar cia ta mano kosmetologe ziaurius antkainius uzsidejus, ar toj univeriteto vaistinej kazkokias "podelkas" gamina?
Jeigu toj vaistinej viskas tikrai tai leksiu prasluot lentynu, nes labai patiko man tie kremukai biggrin.gif
*

Kauno sveikatos mokslu universiteto vaistineje tikrai galima pigiau sios kosmetikos nusipirkt, nes jie pardavineja anna lotan kosmetika neorginaliose pakuotese (ispilsto i mazesnius indelius). O del kokybes - tikrai tai originali kosmetika (isbandziau visa liquid gold).
babause
QUOTE(Lotuke @ 2011 03 09, 21:30)
Ir as naudoju sia pudra - labai tinka ir patinka smile.gif
Gal kas zinote kur galima jos isigyti Vilniuje?
*

Ku ku 4u.gif labai ieskau tos pudros, nes ka bandau tai vis netinka. Ta Anna Lotan pudra skysta yra? Kaip krem pudra? ar ta kompaktine sausa? Beje, ar jos yra VU vaistinej? ir dar vienas klausimas: ji yra oil free ar su riebalu? ax.gif
bitute737
Merginos, ar auksinis dieninis kremukas skirtas brandesnei odai, ar ne? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.