Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dinka* @ 2011 01 19, 10:01)
Sveikos,

labai mielas ir gražiai įrėmintas
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 01 19, 11:01)

Šiaip man tokie motyvai nelabai, bet šis žiūrisi labai gražiai, gal kad įrėmintas puikiai g.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 01 19, 10:02)
labai mielas ir gražiai įrėmintas


QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 19, 10:17)
Šiaip man tokie motyvai nelabai, bet šis žiūrisi labai gražiai, gal kad įrėmintas puikiai g.gif  thumbup.gif  4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 01 19, 10:20)

Labai gražus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 01 18, 19:22)
Ateinu su nauju darbeliu (visom matytas, bet vis viena labai mielas):

Labai mielas leliukas thumbup.gif

QUOTE(Dinka* @ 2011 01 19, 11:01)
Sveikos,
Kazkada senai prasiau jusu pagalbos gauti schemu, tai jauciu pareiga ateiti apsirodyti savo paskutini darbeli  (i r pirma toki dideli). Siuvinejau ilgai, katik parsinesiau ireminta.


Nuostabus paveikslas wub.gif man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Radvileee: 19 sausio 2011 - 10:47
Sveikos, noriu prašyt pagalbos 4u.gif labai noriu išsisiuvinėt MTSA dizaino paveiksliuką, ačiū Paukščiukui už pagalbą randant schemas 4u.gif tik dabar noriu prašyt,gal galit paaiškint koks turi būti dygsniukas kur schemoj užspalvinta tik pusė kvadratuko,o prie spalvų parašyta '1/2 point' g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2011 01 18, 21:41)
Kaži kaip sekasi laikrodį su rože perrėmint? Va kokį gražų radau:

Labai grazus, tik kazi ar pasporta toki ispjautu g.gif Ovala ispjauna, o tokio neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(LauraSim:),)
Sveikos, noriu prašyt pagalbos  labai noriu išsisiuvinėt MTSA dizaino paveiksliuką, ačiū Paukščiukui už pagalbą randant schemas  tik dabar noriu prašyt,gal galit paaiškint koks turi būti dygsniukas kur schemoj užspalvinta tik pusė kvadratuko,o prie spalvų parašyta '1/2 point'  .

pusinis kryziukas gal ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 sausio 2011 - 11:11
Merginos, reikia jusu patarimo.
Niekaip nesugalvoju kokius dar du paveikslus issiuvineti prie siu dvieju.
user posted image

Gal turite minciu....nes as jau pasimeciau tarp visos geliu ir panasiu groziu gausos.
Noriu, kad visi keturi butu vienoduose remuose.
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2011 01 19, 12:50)
Merginos, reikia jusu patarimo.

man šie labai patinka:
user posted image[/URL[URL=http://gallery.ru/watch?ph=AZ4-cx7Rc]user posted image
user posted image
O jei mažesnių reikia, tai kažkas tokio:
user posted image
Papildyta:
Oij sorry kad tokie dideli paveiksliukai, nemoku sumažinti sad.gif
Papildyta:
Atrodo pavyko sumažinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peachy_sheila: 19 sausio 2011 - 12:37
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 19, 14:38)
man šie labai patinka:



Man tas pirmasis labai patinka. Bet toks didelis...bijau, kad pradesiu ir nebaigsiu ilgai... sad.gif
Reikia dar keliu paieskoti...
Atsakyti
Sveikos smile.gif sedziu darbe ir negaliu atsitraukti nuo kompo smile.gif kokie grazus jusu darbeliai wub.gif galvoju reik ir man pamegint blush2.gif mokykloje labai patikdavo siuvineti:) gal galite pasakyti kur jus kaune perkate medziagyte ir siulus? smile.gif uzsidegiau snd nusipirkti, jeigu kur netoli darbo (dirbu centre) tai is vis liuks butu doh.gif
Atsakyti