Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Miledi @ 2011 01 20, 12:25)
rodausi savaji angela, kuri pradejau

bigsmile.gif tikrai didelis. Gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 20 sausio 2011 - 12:39
busiu matyt ta diskusija apie pusinius kryziukus praleidus... Turejau schema, kur ir taip nelabai aisku, tai dar ir su pusiniais galva sukau, bandydama iziureti, i kuria ten puse reikia?? doh.gif Ypac, jeigu BS uzpiesta ant virsaus....

o dar kl is tos pacios serijos - jei langeli reikia padalinti pusiau dviem spalvom, tai kaip tada? \ kryziuka po puse ir i kita puse / po puse?

Pridedu vaizdine medziaga, tai cia zenkliukas / zymi spalva, jis naturaliai taip pakrypes, o ne pusinio kryziuko krypti rodo.. tai va kairej ir desnej yra pusiniai.. tai man ir klausimas, kaip tokius siuvineti? ir kaip ten centre kryziuka i 2 spalvas padalinti?

user posted image
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Pagalvojau, kad gana cia man tik grozetis, reikia ir paciai pasirodyti biggrin.gif Pagarba visu auksinems rankelems. Uzsuku daznai, nes labai ikvepia jusu darbeliai. Nelabai dar is manes kokia siuvinetoja, bet stengiuosi.
raide mamai
user posted image

Cia pasiskolinau is kazkurios merginos vertima is rusu kalbos blush2.gif Tikiuosi, nesupyks.
user posted image

O cia dar nelygintas ir neremintas. Rodausi, nes neaisku, kada ireminsiu.
user posted image
Sekmes visoms darbuojantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2011 01 20, 14:20)
Labas visoms  4u.gif
Pagalvojau, kad gana cia man tik grozetis, reikia ir paciai pasirodyti biggrin.gif Pagarba visu auksinems rankelems. Uzsuku daznai, nes labai ikvepia jusu darbeliai. Nelabai dar is manes kokia siuvinetoja, bet stengiuosi.
raide mamai

Cia pasiskolinau is kazkurios merginos vertima is rusu kalbos blush2.gif Tikiuosi, nesupyks.

O cia dar nelygintas ir neremintas. Rodausi, nes neaisku, kada ireminsiu.


Labai grazus Jusu darbeliai. Pagarba!
O galite pasidalinti antraja ir treciaja schemutemis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 01 20, 14:18)
busiu matyt ta diskusija apie pusinius kryziukus praleidus... Turejau schema, kur ir taip nelabai aisku, tai dar ir su pusiniais galva sukau, bandydama iziureti, i kuria ten puse reikia??  doh.gif Ypac, jeigu BS uzpiesta ant virsaus....

o dar kl is tos pacios serijos - jei langeli reikia padalinti pusiau dviem spalvom, tai kaip tada? \ kryziuka po puse ir i kita puse / po puse?

Pridedu vaizdine medziaga, tai cia zenkliukas / zymi spalva, jis naturaliai taip pakrypes, o ne pusinio kryziuko krypti rodo.. tai va kairej ir desnej yra pusiniai.. tai man ir klausimas, kaip tokius siuvineti? ir kaip ten centre kryziuka i 2 spalvas padalinti?


Aš siuvinėčiau šioje vietoje ne pusiniais, o ketvirtiniais kryžiukais, tokiais:user posted image arba tokiais user posted image.
Kurį variantą rinktis, tai sprendžiu pagal audinio tankį, nes jei reta aida, tai antru būdu siuvinėju, o jei tankus linas, ta viena spalva 1/4 kryželio, o kita spalva 3/4 kryželio.
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2011 01 20, 13:20)
Labas visoms  4u.gif


thumbup.gif šaunūs darbai
Atsakyti
QUOTE(lostrise @ 2011 01 20, 14:26)
Labai grazus Jusu darbeliai. Pagarba!
O galite pasidalinti antraja ir treciaja schemutemis?  4u.gif


Parasykit man savo el. pasta i AZ, atsiusiu. Aciu jums ir Murksei uz pagyrimus! Net susigedau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 19, 22:34)
O dėl evenweave sudėties, tikrai esu turėjusi skirtingų sudėčių evenweave, dabar nebeturiu, nes "susiuvinėta". Tikrai turėjau lino su medvilne, todėl drįsčiau ginčytis, kad visų evenweave sudėtis vienoda. Tiesa, kad ten buvo Zweigart, galvos nedėčiau - prieš porą metų tai buvo.

Aš juk nesakiau, kad VISAS enveivas vienodos sudėtis. As kalbejau tik abi 2 konkrecius enveivus. O be situ dvieju net ir to paties Zweigart dar yra daug visokiu kitokiu, ir ju sudetis labai ivairi.
Atsakyti
Manele- šaunūs tavo darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 01 20, 17:48)
Manele- šaunūs tavo darbai  thumbup.gif



Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2011 01 20, 14:20)
Labas visoms  4u.gif


Labai grazu 4u.gif ir iremink ta paskutini mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras auksarankes...
Sedejau sedejau ir nusprendziau, kad noriu kazka issiuvinet kriziuku,nes mokyklos laikais issiuvinejau maza piesinuka tai patiko... apziurejau keles temeles, o cia tikri stebuklai... wub.gif grozis toks,kad net zodziais neapsakysi... wub.gif galvojau kad cia kriziukus delioji ir tiek... o cia dar ir kazkokie kiti rastai... ir medziagos skirtingos ir adatu dydziai...oho kaip viskas sudetinga... tai galvoju arverta pradeti... mane labiausiai sudomino toks dalikas...kaip norima paveiksleli ernest ant drobes, kad poto issiuvineti... noriu kazka mazo nesudetingo padaryti... ar galiu tiketis pagalbos? 4u.gif
Atsakyti