Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 01 23, 15:47)
Nea. Radau schemą internete, parsisiunčiau ir siuvinėju. Jei sudomino, ji yra mano albume mirksiukas.gif

user posted image


Aciu, jau radau smile.gif Graziu darbeliu turi prikepusi 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif beveik pabaigiau sokiai.gif sokiai.gif sokiai.gif sokiai.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Debesėliai @ 2011 01 23, 17:00)
Aciu, jau radau  smile.gif  Graziu darbeliu turi prikepusi  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 23, 15:45)
thumbup.gif  thumbup.gif beveik pabaigiau sokiai.gif  sokiai.gif  sokiai.gif  sokiai.gif


wub.gif koks procesas
kiek laiko siuvineji?
Atsakyti
Šiandien buvo padovanota 4u.gif bet kaip apsižioplinau, kažkaip iš akies paėmiau gabaliuką lino, ir į pabaigą paaiškėjo, kad per trumpas doh.gif teko iš galvos siuvinėti suknės apačią blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 23 sausio 2011 - 17:32
QUOTE(astisius @ 2011 01 23, 17:45)
thumbup.gif  thumbup.gif beveik pabaigiau sokiai.gif  sokiai.gif  sokiai.gif  sokiai.gif



Labai didelė nuotrauka. O koks galutinis vaizdas turi būt? ax.gif


QUOTE(A-Z @ 2011 01 23, 19:29)
Šiandien buvo padovanota 4u.gif  bet kaip apsižioplinau, kažkaip iš akies paėmiau gabaliuką lino, ir į pabaigą paaiškėjo, kad per trumpas doh.gif  teko iš galvos siuvinėti suknės apačią blush2.gif


Iš arti nelabai matosi, bet visumoj rezultatas geras thumbup.gif
Atsakyti
nuostabios fukcijos wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū mergaitės. Atsiprašau jei nuotrauka didelė, pas mane nesimato, kad didelė....
Siuvinėjau ilgai, suilgompertraukom, lygiai metai bus, bet vasarį pradėjau, porą mėn. pasiuvinėjau ir numečiau iki šios žiemos. Vėl atsirado laiko, tai prisėdau. labai labai norėjau šių fukcijų, buvau užmačius siuvinėtojų susitikime..ir prireikė biggrin.gif biggrin.gif
Galutinis va toksbus, liko tik piestelės ir dar foną paliet vienoj vietoj wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 23, 19:49)
4u.gif Ačiū mergaitės. Atsiprašau jei nuotrauka didelė, pas mane nesimato, kad didelė....
Siuvinėjau ilgai, suilgompertraukom, lygiai metai bus, bet vasarį pradėjau, porą mėn. pasiuvinėjau ir numečiau iki šios žiemos. Vėl atsirado laiko, tai prisėdau. labai labai norėjau šių fukcijų, buvau užmačius siuvinėtojų susitikime..ir prireikė biggrin.gif  biggrin.gif
Galutinis va toksbus, liko tik piestelės ir dar foną paliet vienoj vietoj wub.gif  wub.gif  wub.gif



Labai įdomus ir nematytas darbas. Originaliai atrodo tas paliejimas wub.gif

Pabandyk keldama nuotrauką sumažinti, nes labai ištampo puslapį g.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 23, 17:49)
4u.gif Ačiū mergaitės. Atsiprašau jei nuotrauka didelė, pas mane nesimato, kad didelė....


labai grazus darbelis wub.gif

o cia ant kokios medziagos siuvineta? ax.gif is foto matau, kad ne aida, o gal as klystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 01 23, 17:29)
Šiandien buvo padovanota 4u.gif  bet kaip apsižioplinau, kažkaip iš akies paėmiau gabaliuką lino, ir į pabaigą paaiškėjo, kad per trumpas doh.gif  teko iš galvos siuvinėti suknės apačią blush2.gif

thumbup.gif pavyko improvizacija
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 01 23, 19:06)
labai grazus darbelis  wub.gif

o cia ant kokios medziagos siuvineta?  ax.gif  is foto matau, kad ne aida, o gal as klystu?  blush2.gif


Čia ewas wub.gif labai patiko ant jo siuvinėt....
Atsakyti