Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos, seniai buvau pas jus jau, bet atkeliauju su nauju darbeliu, visom daug kartu matytas, bet bent man kiekviena karta jis vistiek labai grazus smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tubli @ 2011 01 24, 13:09)
Tiek turiu planuose ka siuvineti kad iki kokiu 80 metu tikrai uzteks.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tik tiek biggrin.gif , mano norams turbūt ir 5 gyvenimų neužtektų lotuliukas.gif - tiek gražių schemų yra, o kai pradedi- negali sustot biggrin.gif

Doviem- drinks_cheers.gif tikrai gražuoliai šie meškiukai
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 01 24, 17:37)
Dinka daro įvairiai, kam kaip patogiau. Yra tokių kurios susiveria visas spalvas ir siuvinėja kol visus pabaigs, yra kur po vieną spalvą, t.y. viena spalva išsiuvinėja, kai baigiasi siūlas įsiveria kitą spalvą... Jei nedidelis paveiksliukas galima išsiuvinėti viską viena spalva, tada imti kitą ir t.t. Tačiau yra galimybė praleisti kokį kryžiuką ar ne ten išsiuvinėt. Galima siuvinėti fragmentais, pvz.išsiuvinėti visą medžio kamiena su šakomis, o paskui lapus, žiedus/vaisius, drugelius ir t.t Ypač didelius (pvz. HAED) siuvinėja visom spalvom iš karto kurios yra kvadrate 10x10. bet ir tai nėra taisyklė. Daugiau pasiuvinėsi ir atrasi kaip pačiai patogiau-greičiau-maloniau


va del paryskintu zodeliu- man buvo taip...teko nemazai ardyt ir ieskot klaidu doh.gif

zodziu- aciu uz paaiskinima. 4u.gif kiekviena laikui begant atranda, kas jai patogiau, geriau, greiciau ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2011 01 24, 19:00)
 
Siuvineju is haed vandeni- bus TIK mano, o ateity atiteks sunui, nes ir jis vandenis  smile.gif


Parodyk procesa idomu paziureti,
kazkur maciau issiuvineta darba, labai labai grazus bus.

Doviem labai grazus darbelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tubli: 24 sausio 2011 - 18:25
QUOTE(Ieva V @ 2011 01 24, 19:41)
Sveikos,

reikia pagalbos. noriu siuvinet tatty tedy, bet pas mane visi siuliukai DMC. Gal kuri turite gera patikrinta konverteri is Anchor i dmc? Buciau labai dekinga.


Aš siuvinėjau ir konvertavausi pagal kelis konverterius. Jei gavosi keli variantai tos spalvos, tai rinkausi mano manymu panašiausią pagal paveiksliuką. Nežinau kokį siuvinėsi, bet aš siuvinėjau šitą ir turiu konvertuotus siūlų numerius
user posted image


QUOTE(doviem @ 2011 01 24, 19:44)
Sveikos, seniai buvau pas jus jau, bet atkeliauju su nauju darbeliu, visom daug kartu matytas, bet bent man kiekviena karta jis vistiek labai grazus smile.gif



Mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
As mamai ir visus graziausius darbus dovanoju.
Kazkaip visai negaila...
Nors kazkada ir rodziausi, bet priminsiu...
user posted image
user posted image
ir dar 3 panasius, tik taip ir likusios be foto....
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 24, 21:08)
Aš siuvinėjau ir konvertavausi pagal kelis konverterius. Jei gavosi keli variantai tos spalvos, tai rinkausi mano manymu panašiausią pagal paveiksliuką. Nežinau kokį siuvinėsi, bet aš siuvinėjau šitą ir turiu konvertuotus siūlų numerius



As siuvinesiu si

user posted image

gal gali nuorodeles, kur konvertavai siuliukus?
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 01 24, 20:19)
gal gali nuorodeles, kur konvertavai siuliukus?


Paprasčiausias būdas surasti bet kokį konverterį - į www.google.lt suvesk DMC to Anchor converter ar kažką panašaus ir gausi bent keletą nuorodų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 01 24, 21:19)
gal gali nuorodeles, kur konvertavai siuliukus?


Pirmą ir antrą tikrai naudojau, dar ir trečią įmečiau palyginimui.
Konverteriai:
1
2
3


QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 24, 21:30)
Paprasčiausias būdas surasti bet kokį konverterį - į www.google.lt suvesk DMC to Anchor converter ar kažką panašaus ir gausi bent keletą nuorodų  4u.gif


Ir aš taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 24 sausio 2011 - 19:39
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 24, 21:39)
Pirmą ir antrą tikrai naudojau, dar ir trečią įmečiau palyginimui.
Konverteriai:
1
2
3
Ir aš taip darau drinks_cheers.gif



Aciukas,

norisi kitu isbandytu, nes darbukas skubus, nebus laiko ziauriai daug laiko skirti aiskinimuisi ar tikrai viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tubli @ 2011 01 24, 18:16)
Parodyk procesa idomu paziureti,
kazkur maciau issiuvineta darba, labai labai grazus bus.


anoj temoj rodziau, vacia cia nuoroda. Nefotkinu, nes nedaug issiuvinejau, po savaiteles gal bus nuotrauku...
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 01 24, 19:43)
Aciukas,

norisi kitu isbandytu, nes darbukas skubus, nebus laiko ziauriai daug laiko skirti aiskinimuisi ar tikrai viskas gerai smile.gif


Aš pirmąjį naudojau siuvinėdama RR, viskas gavosi gerai.

Paveiksliuko negaliu rodyti, nors ta mergina, kuriai siuvinėjau vis tiek forume nesilanko. g.gif
Atsakyti