Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Metaxa @ 2011 01 25, 19:30)
gal jum pasirodys ir kvailas klausimas, bet kadangi pastaruoju metu dažnokai šį žodį naudojate, tai visgi: kas tas blendingas? blush2.gif


Siuvinėji įprastai dviem siūlo gijomis. Blendingas yra kai viena gija yra vienos spalvos, kita - kitos. Tokiu būdu išgaunamas gražesnis, lygesnis perėjimas tarp spalvų. Paprastai naudojamas dideliuose darbuose su daug spalvų ir, tiesą sakant, dar labiau apsunkina darbą.

Dina - įspūdingas darbas thumbup.gif Pati tokio gal nesirinkčiau, tačiau gera matyti tokio sudėtingumo darbą, dailiai atliktą. Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 01 25, 14:34)
reiks belstis- gal bus atidaryta  4u.gif

biggrin.gif Prašom belstis, svečiai visada laukiami 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 01 25, 14:35)
Kiek žinau, jinai dabar trumpam išvykus. 4u.gif

Jau gryžom, pasisvečiavom, papramogavom, ir pagaliau vėl namučiuose smile.gif

QUOTE(simon4 @ 2011 01 25, 14:42)
man uz iprastus apvalius remelius dar patogiau tokie kvadratiniai (q-snap), padaryti is plastiko. tik nzn ar yra tokiu lt. neistampo medziagos visai  thumbup.gif

cia ir cia

jie geri, kaip lankeliai, bet va vis tiek viena ranka siuvinėt reik, turėjau dukrai nupirkus (kol dar rėmeliu negaminom), bet neprilipo jai nieklaip, kad ir lengvas, bet ranka laikyt pavargsta, o rėmelis su kojo, leidžia darba daryt daug greičiau , t.y. siuvinėt galima dviem rankom mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
norejau paklausti, del Gerves zirkluciu... maciau internete, yra po 19,90, ir virs 30lt.... kuom jie skiriasi? nes vizualiai (kiek leidzia is nuotraukos matyti), tai man vienodos....
noriu isygiti, ir nezinau katruos g.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 25, 19:46)
Siuvinėji įprastai dviem siūlo gijomis. Blendingas yra kai viena gija yra vienos spalvos, kita - kitos. Tokiu būdu išgaunamas gražesnis, lygesnis perėjimas tarp spalvų. Paprastai naudojamas dideliuose darbuose su daug spalvų ir, tiesą sakant, dar labiau apsunkina darbą.

Dina - įspūdingas darbas  thumbup.gif  Pati tokio gal nesirinkčiau, tačiau gera matyti tokio sudėtingumo darbą, dailiai atliktą. Šaunuolė  4u.gif

Aciu labai aciuks.gif Dziugu, kai kiti ivertina ax.gif As irgi gal nebuciau tokio didelio pasirinkus, bet buvau kaip ir priversta siuvineti. lotuliukas.gif O buvo taip, kad mano teta uzsiprase kad parvezciau ta rinkinuka is Norv., bet kai parveziau pamate, kad jai bus per sudetinga siuvineti ir atidave man rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Na jau povas tai tikrai nerealus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2011 01 25, 21:07)
Sveikutes,
norejau paklausti, del Gerves zirkluciu... maciau internete, yra po 19,90, ir virs 30lt.... kuom jie skiriasi? nes vizualiai (kiek leidzia is nuotraukos matyti), tai man vienodos....
noriu isygiti, ir nezinau katruos  g.gif
aciu  4u.gif


Aš turiu šitas. Rekomendavo Kasiūlų parduotuvėj. Esu labai patenkinta thumbup.gif
http://www.kasiulai....ves-p-3805.html
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2011 01 25, 20:07)
Sveikutes,
norejau paklausti, del Gerves zirkluciu... maciau internete, yra po 19,90, ir virs 30lt.... kuom jie skiriasi? nes vizualiai (kiek leidzia is nuotraukos matyti), tai man vienodos....
noriu isygiti, ir nezinau katruos  g.gif
aciu  4u.gif


Aš turiu už 20eur, Šveicarijoje pirkau. Baisiai gražios, bet manau, kad kerpa lygiai taip pat, kaip ir manikiūrinės ar kitos mažos žirklutės biggrin.gif Anaiptol ne būtinybė... O kaina gali skirtis tiesiog nuo vietos, kur perki - pačios žirklutės gali būti ir vienodos (kaip tavo atveju, matyt, žiūri DMC gamintojo).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 25 sausio 2011 - 20:33
wow bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kiek cia spalvu? kokio dydzio kryziukais? Labai grazu thumbup.gif
[/quote]
aciu visiems uz grazus zodzius , labai pergyvenau kai siuvinejau

atsakau i klausymus is vis cia naudojimos tik 8 spalvos ir is tu paciu spalvu blendai
cia padaryta ant 14 kanvos dydis 150-210
padaryta per pattern maker programa mirksiukas.gif
padejo padaryti mergina is rusisko forumo

o sekanti jau savo sunu foto shema dariau pati ir atrodo visai nieko aisku tik reikes issiuvineti ir jums parodyti, bet cia bus dar negreit blush2.gif
nes sita siuvinejau nuo rugsejo menesio blush2.gif ir dar reikia pabaigti ne iki galo dar pacios matet 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalja_B: 25 sausio 2011 - 22:19
Sveikutes,

merginos, kaip visiuomet pridejusios nuostabiu darbu darbeliu, tik seile pavarvinu ir vel kimbu i darbus biggrin.gif

Pagaliau ir as galiu jums parodyt, sausio vakaru darbeli pagal Sweat heart tree biskorniuko dizainiuka, mano paimprovizuota adatu ir zirkliu knygele.
Siuvineta ant Belfast platinum 32 dydzio lino, panaudotos 6 DMC spalvytes, perle cotton, daug daug nykstukiniu saguciu, dvi dideles sagutes sirdeles, veltinio lakstas, kaspineliai, dvieju spalvyciu MH karoliukai.
Virsutineje eileje trecias paveikslelis - Sweat heart tree dizainiukas pagal schema, o daugiau viskas - improvizacija :% Dariau uzsegima su knopkele, nes man taip patogiau ax.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Atsakyti
vishniuke labai grazu smile.gif ir tikriausai patogu viskas vienoj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 01 25, 18:30)
gal jum pasirodys ir kvailas klausimas, bet kadangi pastaruoju metu dažnokai šį žodį naudojate, tai visgi: kas tas blendingas? blush2.gif


ir as jau norejau klausti wink.gif

Aciu uz atsakyma- aisku dabar. 4u.gif

Visniuke- grazus darbelis- tikrai miela, kai smulkmeneles vienoje vietoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 01 26, 00:43)
Sveikutes,
Pagaliau ir as galiu jums parodyt, sausio vakaru darbeli pagal Sweat heart tree biskorniuko dizainiuka, mano paimprovizuota adatu ir zirkliu knygele.
Uploaded with ImageShack.us

Nuostabu wub.gif labai megstu tokius darbelius, super didis.gif
Atsakyti