Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 26, 23:12)
Vyšniuke, jau rašiau galery.ru, kad tavo darbelis nuostabus 4u.gif , tik aš ko gero būčiau kišenėlę žirklėm dariusi, nes kiekvieną kartą raišioti kaspinėlius man nusibostų  ax.gif

Aciu 4u.gif man kisenele nepatiko, nes zirklutes kliuna kisant uz medziagos, o ir iskrist is jos gali, plius labai pastorintu pacia adatine (ypac jei daryt uzsegima zirkliu kiseniukui wink.gif ) - kaspineliai man pasirode geresnis variatas. As ju neraisioju kaskart (pradedu siuvinet atrisu, baigiu - pririsu. lb patogu. siandien jau isbandziau wub.gif )
Atsakyti
Labas siuvinėtojos. Jau gyriau, bet dar kartą pagirsiu visas - šaunuolės smile.gif
O aš vakar baigiau antrą metriką, tai rodausi, čia sesutėms, kabės vienas šalia kito, prašė, kad būtų vienodas šriftas, kaspiniukas visiška mano improvizacija:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 01 26, 23:07)
Grįžtu prie siuvinėjimo  blush2.gif Dukra paaugo tai turiu laisvo laiko daugiau smile.gif

Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti  ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu  rolleyes.gif

ką išsiuvinėti - eilė didelė, norisi 5 darbus ir iš karto biggrin.gif siuvinėti galima neapkraunant namų pvz. ant žiurstuko ar tašiuko, ar užrašinės..
Papildyta:
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 27, 09:04)
Labas siuvinėtojos. Jau gyriau, bet dar kartą pagirsiu visas - šaunuolės smile.gif
O aš vakar baigiau antrą metriką, tai rodausi, čia sesutėms, kabės vienas šalia kito, prašė, kad būtų vienodas šriftas, kaspiniukas visiška mano improvizacija:

wub.gif net nežinau su zuikiu ar su meškiu gražiau. Labai mielas metrikas. Iš viso ši serija graži.
P.S. Vieną iš jų abiejų - siuvinėsiu sekantį biggrin.gif dar neapsisprendė mergina.
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 01 27, 00:07)
Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti  ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu  rolleyes.gif

na, as kelis siuvinejau dovanu, o sau tai tokius praktiskus dalykus - gaminuosi dabar dekliuka telefonui (ale uzsakinedama siulus viena spalva praleidau, tai kol kas darbas sustojo), tada nutariau imtis uzrasines - pagaliau ir sau apsivilksiu (norejau to "daugkartinio" virselio, bet biski lino mazoka, tai tiks ir "amzinas" biggrin.gif )
Dar toliau planuose mamai puodeliu trilogija ir kriksto mamai kavos mergaite smile.gif Tam kartui planu uzteks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 01 27, 10:12)
wub.gif  net nežinau su zuikiu ar su meškiu gražiau. Labai mielas metrikas. Iš viso ši serija graži.
P.S. Vieną iš jų abiejų - siuvinėsiu sekantį  biggrin.gif  dar neapsisprendė mergina.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 01 27, 01:07)
Grįžtu prie siuvinėjimo  blush2.gif Dukra paaugo tai turiu laisvo laiko daugiau smile.gif

Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti   ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu  rolleyes.gif

as irgi neturiu ax.gif ziurint kas patinka ,dizainas ,megstama tema (geles,gamtovaizdziai,zmones,gyvunai )
cia schemu paieska,pagal temas gal atrasi kazka grazaus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 sausio 2011 - 09:49
Ačiū labai visoms už pasisakymus user posted image Dėl schemų tai neproblema, esu užsiregistravusi kaip ir dauguma Gallery.ru o ten tik susigalvok ko nori, gal dėl to ir problema.

Dar kažkaip nedrįstu užsiimti rėminimu, nes kiek skaičiau, tai geriausiai pačiai padaryti, nei rėminimo centre (aišku rėmelių reikės vistiek). Turiu Tralala žirafą gal reikės su ja pasipraktikuoti user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuole: 27 sausio 2011 - 10:55
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 27, 00:12)
Na ir tempai  bigsmile.gif tu gal šeimai nei valgyti gamini, nei miegoti neini? lotuliukas.gif


Ir valgyt gauna šeima, ir miegot einu savo įprastu laiku biggrin.gif Kai labai nori, tai viską suspėji. Man siuvinėjimas, tai kaip meditacija, tai atsipalaidavimas po darbo rolleyes.gif
Mano magnolija wub.gif

user posted image

QUOTE(Auksuole @ 2011 01 27, 01:07)
Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti   ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu  rolleyes.gif


Aš siuvinėju tai, kas man gražu. Ir siuvinėju savo malonumui.

QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 27, 11:04)
Labas siuvinėtojos. Jau gyriau, bet dar kartą pagirsiu visas - šaunuolės smile.gif
O aš vakar baigiau antrą metriką, tai rodausi, čia sesutėms, kabės vienas šalia kito, prašė, kad būtų vienodas šriftas, kaspiniukas visiška mano improvizacija:



Labai gražus darbelis, mielas ir šiltas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 27 sausio 2011 - 14:23
nuostabios magnolijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 27, 14:22)
Mano magnolija wub.gif

Labai gražu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 27, 10:04)
Labas siuvinėtojos. Jau gyriau, bet dar kartą pagirsiu visas - šaunuolės smile.gif
O aš vakar baigiau antrą metriką, tai rodausi, čia sesutėms, kabės vienas šalia kito, prašė, kad būtų vienodas šriftas, kaspiniukas visiška mano improvizacija:

Puikus šriftas.
Atsakyti
Labukas visoms, vis paziurineju jusu darbelius ir pavarvinu seile, labai grazus.Tikiuosi priimsit ir mane i savo buri, cia mano pirmas darbelis, bet dar nebaigtas. Tikiuosi nebus labai prisiviles pirmasis blynas blush2.gif
http://img828.images...inejimas001.jpg
Atsakyti