Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

labas merginos smile.gif

Parsisiunčiau keleta siuvinėjimo schemų ir jose rašo, kad medžiagytė turi būti tan Aida , perėjau visas elektronines rankdarbių parduotuves niekur nemačiau tos spalvos? gal jūs žinote ku gauti? arba bent jau patartumėte kokią artimą spalvą ir pan.
Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Papildyta:
http://www.kasiulai....r-ii-p-441.html
būtų šitas paveikslėlis
Atsakyti
QUOTE(shining @ 2011 01 28, 13:43)
labas merginos  smile.gif

Parsisiunčiau keleta siuvinėjimo schemų ir jose rašo, kad medžiagytė turi būti tan Aida , perėjau visas elektronines rankdarbių parduotuves niekur nemačiau tos spalvos? gal jūs žinote ku gauti? arba bent jau patartumėte kokią artimą spalvą ir pan.
Būčiau labai dėkinga  4u.gif
Papildyta:
http://www.kasiulai....r-ii-p-441.html
būtų šitas paveikslėlis

cia jau medzegyte kartu su rinkiniu,gali pritaikyti tik panasia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 01 28, 10:46)
cia jau medzegyte kartu su rinkiniu,gali pritaikyti tik panasia  ax.gif


viską suprantu smile.gif tačiau norėčiau paprašyti patarimo, kokia spalva medžiagos geriausiai tiktų? nes man sunku atrinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(so-fun @ 2011 01 27, 23:49)
Šauniai darbuojatės merginos  thumbup.gif
Kadangi iš jūsų nusižiūrėjau schemute, tai rodausi su savo senesniu darbeliu  ax.gif Pirmas toks didelis darbelis blush2.gif



Nuostabus angeliukas wub.gif Saunuole! Jis pas mane irgi planuose. Graziai ziurisi ant lino, tik kad man kol kas ant jo siuvinet misija neimanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2011 01 27, 20:38)
svenciu ir as pabaigtuves su metrikais sesutems ir broliukui  smile.gif


Meilučiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(so-fun @ 2011 01 27, 22:49)

Kaaaaaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif

ir dekui uz gerus zodzius mano metrikiukams 4u.gif
Atsakyti
merginos, o kur jus vilniuje DMC siulus perkate? Zinau GA VCUPe ir Akropoly prie Ermitazo kasu.. Daugiau kiek esu kur uzejus, tai tik Anchor, Ariadna ar Muline... doh.gif Viena ar dvi spalvas uzsakineti internetu be rysio, o ir tie du "taskai" ne visada pakeliui buna.. Tai galvoju gal dar kur yra? g.gif
Atsakyti
Pasikuitus pas tėvus radau dar vieną smulkmenėlę 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 01 28, 14:09)
merginos, o kur jus vilniuje DMC siulus perkate? Zinau GA VCUPe ir Akropoly prie Ermitazo kasu.. Daugiau kiek esu kur uzejus, tai tik Anchor, Ariadna ar Muline...  doh.gif Viena ar dvi spalvas uzsakineti internetu be rysio, o ir tie du "taskai" ne visada pakeliui buna.. Tai galvoju gal dar kur yra?  g.gif


jei tau patinka permokėti, tai pirk Akropoly ar GA doh.gif Man regis geriau atsitinkus spalvas keliems darbeliams, jas nusipirkti kad ir www.darbstuole.lt, kur nuo spalvų skaičiaus kaina vis mažesnė mirksiukas.gif juk ne tik siūlų reikia, bet ir medžiagos, markerio ar dar ko...
Atsakyti
tai as ir pirkau viska internetu, bet viena spalva praleidau! doh.gif
Atsakyti
kai reikalingas tik vienas ar keli matkeliai (būna gi, kad paržioplini ax.gif ) tai siūsti iš internetinės parduotuvės neapsimoka, tie 50 ct permokėti paprastoje pardėje nebeturi reikšmės..
nežinau ar čia visiems taip, ar čia man pasisekė, bet iš darbštuolės kažkaip labai ilgai prekės keliauja.. jau gerokai virš savaitės laukiu, bet dar net neišsiuntė ax.gif
beja, darbstuoles kitoks adresas, gale .eu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 28, 11:51)

laukiu pasirodant su iremintom magnolijom


Nežinau kada įrėminsiu, nes kol kas mano darbai dauguma guli šiltai spintoj. Siuvinėju savo malonumui ir pasidžiaugiu baigtu darbu. Ir vėl viskas nuo pradžių... ax.gif
Atsakyti