Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Auksuole @ 2011 01 31, 13:33)
Pasirodau baigtas darbeliais.

bigsmile.gif grazus visi-amziaus projektas labiausiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 30, 22:17)
o man kažkaip nedera vyras ir dovanų siuvinėtas darbas....

Siuvinėjau dviem giminaičiams- vienam drakoną, su žodžiu sėkmės (25-ečio proga), kitam žirgą (45-ečio proga)- abu labai patenkinti, kad gavo rankų darbo dovaną.
Dabar paveikslai kabo garbingoje namų vietoje ax.gif - tad tikrai ir vyrams tokios dovanos tinka.
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2011 01 31, 14:49)
Visi darbeliai labai labai  wub.gif  4u.gif

Bet labiausiai tai Vysniukes ir Dzeines Nimue, nes pati dabar visa serija siuvineju. Sitas paveiksliukas dar eileje, todel turiu klausimeli. Kokia mochera naudojote?

Pačia ploniausia mezgimo mochera , pirkau GA smile.gif
Atsakyti
Reiks pas mama eiti mocheros ieskoti, nes as nemezgeja, o ir kiekio manau nedidelio reikia.
O kokia spalvyte naudojei, nes nerandu spalvu rakte kad kazka apie spalva rasytu.
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 01 31, 07:40)

QUOTE(Ieva V @ 2011 01 31, 11:19)

Elfiukes nerealios wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Auksuole @ 2011 01 31, 13:33)
Pasirodau baigtas darbeliais.

labai dailus darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Visom po 4u.gif uz toooookius grazius darbelius

Atkeliauju ir as su savo vandeniu, nors ir ne kazikiek issiuvinejau ...
Truputi mergaites veida siuvinejau, o dabar darbuosiuos su dangum smile.gif

user posted image

Ir rodausi savo nauja dezute siulam ir kitiem smutkem susidet- mb padovanojo, o pozuoja sunelis wub.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos..

visu darbeliai nuostabus..labai nuostabusĄ

as cia biski atitrukau nuo forumo, bet man kilo toks klausimas..cia diskutavom apie galerija bendra kai gallery mokejima padare...kaip surpantu likom prie gallery.. tik kai kas nros ideda kazkokia nuorodele man neatsidaro..cia del to kad nesusimokejus as taip? o jei susimokesiu tai man vel atidarines?
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 31, 18:32)
sveikos..

visu darbeliai nuostabus..labai nuostabusĄ

as cia biski atitrukau nuo forumo, bet man kilo toks klausimas..cia diskutavom apie galerija bendra kai gallery mokejima padare...kaip surpantu likom prie gallery.. tik kai kas nros ideda kazkokia nuorodele man neatsidaro..cia del to kad nesusimokejus as taip? o jei susimokesiu tai man vel atidarines?


Aš nieko nemokėjau ir viskas pas mane veikia, liko tie patys 50 mb kas mėnesį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 31, 18:32)
sveikos..

visu darbeliai nuostabus..labai nuostabusĄ

as cia biski atitrukau nuo forumo, bet man kilo toks klausimas..cia diskutavom apie galerija bendra kai gallery mokejima padare...kaip surpantu likom prie gallery.. tik kai kas nros ideda kazkokia nuorodele man neatsidaro..cia del to kad nesusimokejus as taip? o jei susimokesiu tai man vel atidarines?

liko viskas po seno, kad ir nesusimokėjus
gal atsijungus buvai, o gal ne drauguose pas tą žmogų g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 31, 18:38)
liko viskas po seno, kad ir nesusimokėjus
gal atsijungus buvai, o gal ne drauguose pas tą žmogų  g.gif


ane blink.gif nu kad lyg nebuvau atsijungus..ir drauguose esu..esme kad man absoliuciai nieko neberodo ar draugas ar ne draugas...galvojau akd del mokejimo ir neeemiau galvon...einu ieskot ka ten pasitvarkyt reikes.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 31, 18:40)
ane  blink.gif  nu kad lyg nebuvau atsijungus..ir drauguose esu..esme kad man absoliuciai nieko neberodo ar draugas ar ne draugas...galvojau akd del mokejimo ir neeemiau galvon...einu ieskot ka ten pasitvarkyt reikes.. unsure.gif

gal netyčia atsijungus esi, nes taip tai tikrai turi kažką rodyt, nebent pas saitas stringa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 31, 18:40)
ane  blink.gif  nu kad lyg nebuvau atsijungus..ir drauguose esu..esme kad man absoliuciai nieko neberodo ar draugas ar ne draugas...galvojau akd del mokejimo ir neeemiau galvon...einu ieskot ka ten pasitvarkyt reikes.. unsure.gif


Kartais atsijungia nuo albumo automatiškai, man irgi kartais tenka iš naujo įeiti.
Atsakyti