Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siuvinėjimas kryželiu
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvinėjimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pirmaargenta
user posted image

MEDŽIAGOS:
Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS per http://www.imageshack.us/
1. Įeiname į http://load.imageshack.us/
2. Browse ir pasirenkam foto iš savo kompiuterio
3. Tada uždedam pirmą varnelę (reise image)
4. Pasirenkam dydį (siūlau 640X480 for message boards)
5. host it!
6. Paskutinė duota nuoroda (pačioje apačioje) (Direct link to image) http://.. (nuoroda be jokių klaustukų)
P.S. Puslapis buvo pakoreguotas, todėl:
Reikia pasirinkti: + Show Advanced Linking
Ir tik tada po užrašu: DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts
Duoda: Direct link to image
7. Kopijuojam nuorodą
8. Atsakydami žinutę renkamės IMG mygtuką ir įdedam nukopintą nuorodą
9. Spaudžiam OK
Sėkmės!

ADATOS

Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Rėminimas tempiant ant kartono
http://blog.kasiulai.lt/reminimas.html

Siuvinėjimo rėmai
http://blog.kasiulai.lt/siuvinejimo-remai.html#more-272

Knygos apvilkimas
http://loretablog.blogspot.com/2009/01/not...k-tutorial.html

Sena tema
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=661343
Pumpurėlis
Na, nors dar ir žiema už lango (ir turbūt dar ilgai bus), kažkodėl norėjosi šiltesnių spalvų - kaip pas šį Tralala nykštuką. Linas, Atalie ir DMC siūlai. Reiks dar įrėminti.

user posted image
Florestina
Labai gražu. thumbup.gif
kla
Noriu ir as parodyt darbelius, kurie atsirado per savaitele kol su vaikais gripus gydomes:)
Paveiksliukai i busima dukryciu kambari. Truksta tik iremint smile.gif
user posted image
user posted image

Dar savaite sirgiu ir neisiu i darba, tai gal dar kas nors gims biggrin.gif
kroshkyte
bigsmile.gif kokie grazus darbeliai! wub.gif
buckizs
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 16, 22:16)
Na, nors dar ir žiema už lango (ir turbūt dar ilgai bus), kažkodėl norėjosi šiltesnių spalvų - kaip pas šį Tralala nykštuką. Linas, Atalie ir DMC siūlai. Reiks dar įrėminti.

susildei wub.gif

QUOTE(kla @ 2011 01 16, 22:58)
Noriu ir as parodyt darbelius, kurie atsirado per savaitele kol su vaikais gripus gydomes:)

matai, kartais liga ir kazka gero pasiulo lotuliukas.gif grazu labai 4u.gif wub.gif
tute28
QUOTE(kla @ 2011 01 16, 19:58)
*

Woow kaip miela wub.gif Koks čia dizainas? Nematytas.
paukščiukas
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 16, 21:16)

*

wub.gif LABAI MIELAS darbas wub.gif

QUOTE(kla @ 2011 01 16, 21:58)
Dar savaite sirgiu ir neisiu i darba, tai gal dar kas nors gims biggrin.gif
*

Gražu wub.gif wub.gif
Višniukė
Labai grazu, ir nykstukas ir metrikiukai wub.gif
lotaa
merginos, labas rytas, sakykit o kaip jūs BS siuvinėjat, kaip pažiūrėjau visas pamokėles internete, tai ten, kaip ir aš siuvinėjau tai palei kryžiuką, na -/, ir labai negražiai kampuotai gaunasi, ar galima nepaisyti ir siuvinėti kad gautusi na suapvalintai, kaip prieš tai rodytuose paveiksliukuose ax.gif na visai susimaišiau doh.gif
P.Sh.
Labas rytas visoms 4u.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 16, 22:16)
*

Eina sau kaip gražu, kaip man patiko. Turiu schemutę, bet kažkaip tik pasižiūrėdavau ir viskas, o dabar pati užsimaniau, taip gražiai gavosi bigsmile.gif thumbup.gif

*

Labai gražu wub.gif Įdomu kaip įrėminsi smile.gif

QUOTE(lotaa @ 2011 01 17, 09:05)
merginos, labas rytas, sakykit o kaip jūs BS siuvinėjat, kaip pažiūrėjau visas pamokėles internete, tai ten, kaip ir aš siuvinėjau tai palei kryžiuką, na -/, ir labai negražiai kampuotai gaunasi, ar galima nepaisyti ir siuvinėti kad gautusi na suapvalintai, kaip prieš tai rodytuose paveiksliukuose ax.gif na visai susimaišiau doh.gif
*

Aų siuvinėju kaip nurodyta schemoje būna. Jei kampuotai tai kampuotai, jei ne, tada - ne. smile.gif Jei neparodyta, tada nesiuvinėju.
Pvz kampuotai (kur juoda linija eina):
user posted image
Ne kampuotai:
user posted image
Tada tiesiog duri ten kur baigiasi linija ir t.t. O vat pati raidelė be BS smile.gif Tikiuosi aiškiai blush2.gif
brendule
Raide labai labai grazi wub.gif

Kla paveiksliukai dukrytems nematyti ir labai grazus wub.gif

Pumpurelio nykstukaa labai mielas wub.gif
pelezirnis
QUOTE(buckizs @ 2011 01 15, 12:31)
Grazu wub.gif  wub.gif  4u.gif
*

ačiū

paukščiukas, pirmaargenta, čiolė, Florestina, zuzanele, Pumpurėlis, kla - nuostabūs darbeliai ir procesas. visom po 4u.gif

Rodau ir aš savo paskutinį: Skirtukas:
user posted image

toks mažutis, o 8 val darbo biggrin.gif
rugsėjė
Kla fantastiskos tavo sirdeles wub.gif
kla
Aciu visoms uz pagyrimus mano sirdutem blush2.gif Koks cia dizainas tai net nezinau. Kazkada kai dar visai zalia buvau siuvinejimuose doh.gif beklaidziodama po interneta uztikau ir uzsisaugojau nes l. patiko. Senai brendo jas issiuvineti. Liga pasirode pats tinkamiausias laikas. Aciu visom uz grazius zodzius 4u.gif
pirmaargenta
thumbup.gif 4u.gif Čiole, pumpurėli, nuostabūs jūsų darbeliai, man irgi kuo toliau, tuo labiau primityvūs dizainai patinka, nors dažnai juos siuvinėti reikia padirbėti biggrin.gif
QUOTE(Florestina @ 2011 01 16, 17:02)
Aš pradėjau siuvinėti DMC DECO bijūnus:

Gražų darbelį pradėjai 4u.gif
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 16, 19:38)

Koks mielas pakabukas thumbup.gif Kokio dydžio centimetrais ?

Nuostabūs paveiksliukai. thumbup.gif wub.gif Man jie irgi labai gražūs, mielai kada kam dovanų išsiuvinėsiu.
QUOTE(murkse @ 2011 01 17, 10:40)
Rodau ir aš savo paskutinį: Skirtukas:

wub.gif Puikiai padirbėjai, parodyk kaip patį skirtuką padarei, nes matau ant lino siuvinėjai mirksiukas.gif
Pumpurėlis
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 17, 11:23)
thumbup.gif  4u.gif Čiole, pumpurėli, nuostabūs jūsų darbeliai, man irgi kuo toliau, tuo labiau primityvūs dizainai patinka, nors dažnai juos siuvinėti reikia padirbėti  biggrin.gif
*

Tu teisi, dažniausiai su jais būna netikėtai daug krpštymosi. Tiesa, su šiuo nykštuku man nebuvo daug vargo, tik su melanžiniais siūlais teko pažaisti - kad margumas gražus atsirastų. O šiaip paprastas darbas.
Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif
pelezirnis
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 17, 10:23)
wub.gif Puikiai padirbėjai, parodyk kaip patį skirtuką padarei, nes matau ant lino siuvinėjai  mirksiukas.gif
*

aciu
kol kas issiuvineta. Atrodys kaip buotraukoj, kur ant knygos guli. nieko nesiskis, nes prisiusiu prie kito lino gabaliuko.
Dantiste
QUOTE(lotaa @ 2011 01 17, 09:05)
*

jau atsake, kad siuvineti taip kaip schemoj pazymeta. nors man asmeniskai negrazu tas kampuotas BS, bet galima paimprovizuoti ir suapvalinti. Yra cia taip kazkuri dariusi, padare BS savaip ir labai gerai gavosi bigsmile.gif

QUOTE(kla @ 2011 01 17, 11:09)
Aciu visoms uz pagyrimus mano sirdutem  blush2.gif Koks cia dizainas tai net nezinau. Kazkada kai dar visai zalia buvau siuvinejimuose  doh.gif beklaidziodama po interneta uztikau ir uzsisaugojau nes l. patiko. Senai brendo jas issiuvineti. Liga pasirode pats tinkamiausias laikas. Aciu visom uz grazius zodzius  4u.gif
*

Tos sirdutes DMC yra. man vieni is graziausiu metriku. tokie paprastuciai, bet labai mieli wub.gif
Grazus visu darbeliai ir procesai 4u.gif as kol nuo RR pertraukele turiu, po truputi dabaigineju mirabilia, tikiuos jau greit turesiu kuo pasigirti ax.gif

Zuzanele, gali primint kaip tos magnolijos atrodys? as turiu vienas is DFEA nusiziurejus, gal tos pacios? ax.gif
Metaxa
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 17, 08:54)
Aų siuvinėju kaip nurodyta schemoje būna. Jei kampuotai tai kampuotai, jei ne, tada - ne. smile.gif Jei neparodyta, tada nesiuvinėju.
...
Tada tiesiog duri ten kur baigiasi linija ir t.t. O vat  pati raidelė be BS smile.gif Tikiuosi aiškiai blush2.gif
*

o jeigu ta linija būna tiesi ilga tai kaip suprantu ja su smulkiais BS reikia padaryti, ar ta visą ilgą ir daryti vieną? 4u.gif tikiuosi suprantamai paklausiau blush2.gif
paukščiukas
QUOTE(Metaxa @ 2011 01 17, 11:40)
o jeigu ta linija būna tiesi ilga tai kaip suprantu ja su smulkiais BS reikia padaryti, ar ta visą ilgą ir daryti vieną?  4u.gif tikiuosi suprantamai paklausiau blush2.gif
*

Čia jau pagal paveiksliuką reikia žiūrėt, jei kokio gyvio ūsai, tai gražiau vieną ilgą, jei kokia linija, tai galima per 3-4 langelius

murkse thumbup.gif , manęs neveža 1-1 siuvinėt schmoll.gif
pelezirnis
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 17, 11:53)
Čia jau pagal paveiksliuką reikia žiūrėt, jei kokio gyvio ūsai, tai gražiau vieną ilgą, jei kokia linija, tai galima per 3-4 langelius

murkse   thumbup.gif , manęs neveža 1-1 siuvinėt  schmoll.gif
*

drinks_cheers.gif labai sunkus darbas, tikriausiai pora val laiko susitaupytu jei 2x2 siuvineciau, bet skirtukui paveiksliukas butu per didelis
Lenkiu galva kas Nimue siuvineja ant lino ax.gif
Pumpurėlis
QUOTE(murkse @ 2011 01 17, 14:35)
drinks_cheers.gif  labai sunkus darbas, tikriausiai pora val laiko susitaupytu jei 2x2 siuvineciau, bet skirtukui paveiksliukas butu per didelis
Lenkiu galva kas Nimue siuvineja ant lino  ax.gif
*

Labai dailus tavo skirtukas! thumbup.gif
O kodėl Nimue siuvinėjimas ant lino kuo nors skiriasi nuo kitų dizainų siuvinėjimo ant lino? Aš kažkaip nejaučiau Nimue išskirtinumo. Tai puikūs dizainai ir, mano akiai, jie tiesiog privalo būti ant lino rolleyes.gif
pelezirnis
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 17, 14:46)
Labai dailus tavo skirtukas!  thumbup.gif
O kodėl Nimue siuvinėjimas ant lino kuo nors skiriasi nuo kitų dizainų siuvinėjimo ant lino? Aš kažkaip nejaučiau Nimue išskirtinumo. Tai puikūs dizainai ir, mano akiai, jie tiesiog privalo būti ant lino  rolleyes.gif
*

aciu

kitokiu nezinau dizainu ant lino, nu nebent MTSA. Abu labai megstu. MTSA nedidukai. Nimue gerokai didesni. 2 nimue darbelius ant aidos siuvinejau..
P.Sh.
Metaxa, tokiu atveju, jei vienas ilgas būna dygsnis jį reikia gerai įtempti, kad rėminant nepasislinktų po stiklu, jei matai kad taip neišeis daryk kelis mažesnius dygsniukus ax.gif na aš taip darau blush2.gif
Papildyta:
Murkse - gražus skirtukas!
zuzanele
pirmaargenta, mano pakabuko aukštis kažkur apie 9cm. Plačiausia vieta ir panašiai. Tikslai nepasakysiu, nes jis jau kabo mašinoje smile.gif 18 Aida.

QUOTE(Dantiste @ 2011 01 17, 13:23)
Zuzanele, gali primint kaip tos magnolijos atrodys? as turiu vienas is DFEA nusiziurejus, gal tos pacios? ax.gif
*

user posted image
pelezirnis
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 17, 16:28)

ačiū 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 01 17, 16:51)
pirmaargenta, mano pakabuko aukštis kažkur apie 9cm. Plačiausia vieta ir panašiai. Tikslai nepasakysiu, nes jis jau kabo mašinoje smile.gif 18 Aida.

wub.gif kokios gražios
Dantiste
labai grazios magnolijos wub.gif namatytos tokios
zuzanele
QUOTE(Dantiste @ 2011 01 17, 19:02)
labai grazios magnolijos wub.gif namatytos tokios
*

Man ir jos labai patiko ir užsikabinau... wub.gif
rasiux-
QUOTE(kla @ 2011 01 16, 21:58)

Oi kaip gražuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif

O aš vakar pagaminau dar vieną "Žibutę" į tėvelių- mamyčių parodą:
user posted image
pelezirnis
QUOTE(rasiux- @ 2011 01 17, 17:33)

thumbup.gif labai pavasariškas
Pumpurėlis
QUOTE(murkse @ 2011 01 17, 16:18)
kitokiu nezinau dizainu ant lino, nu nebent MTSA. Abu labai megstu. MTSA nedidukai. Nimue gerokai didesni. 2 nimue darbelius ant aidos siuvinejau..
*

Mano supratimu, bet ką galima siuvinėti ant lino, kanva galbūt gerai pradedant siuvinėti, o įgudus galima pereiti ir prie lino. Mano manymu, bet kurie dizainai atrodo dailiau ant lino arba evenweave, nei ant kanvos rolleyes.gif
pelezirnis
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 17, 18:37)
Mano supratimu, bet ką galima siuvinėti ant lino, kanva galbūt gerai pradedant siuvinėti, o įgudus galima pereiti ir prie lino. Mano manymu, bet kurie dizainai atrodo dailiau ant lino arba evenweave, nei ant kanvos  rolleyes.gif
*

nu pvz metrikos kai kurios ant lino ne kaip atrodytu, nebent ant balto. evenweave nebandziu, neturejus. sutinku kad gražiau. įsivaizduok MTSA ant kanvos biggrin.gif nu nenent ant labai smulkios.. g.gif
paukščiukas
QUOTE(murkse @ 2011 01 17, 19:11)
nu pvz metrikos kai kurios ant lino ne kaip atrodytu, nebent ant balto. evenweave nebandziu, neturejus. sutinku kad gražiau. įsivaizduok MTSA ant kanvos  biggrin.gif  nu nenent ant labai smulkios..  g.gif
*

lotuliukas.gif prašom
user posted imageuser posted image
user posted image
tęsti? lotuliukas.gif
B_March
neturiu net žodžių! darbų net daugiau nei prieš Kalėdas! kas vyksta? biggrin.gif esu apakus... vos porą dienų neskaičiau temos, o net neapsimoka cituoti visų su pagyrimais, nes žinutė gautųsi pernelyg ilga tongue.gif labai labai patiko visi bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2011 01 15, 21:45)
gražūs visų darbeliai wub.gif

o aš pasimetus, nežinau ką siuvinėt, turiu keletą nusižiūrėjus, visų noriu, bet vienu metu mėgstu tik vieną siuvinėt, tai pasimetime doh.gif
*

parodyk mums, ką planuoji, - padėsim išsirinkt, ką pirmiau biggrin.gif

QUOTE(murkse @ 2011 01 17, 14:35)
drinks_cheers.gif  labai sunkus darbas, tikriausiai pora val laiko susitaupytu jei 2x2 siuvineciau, bet skirtukui paveiksliukas butu per didelis
Lenkiu galva kas Nimue siuvineja ant lino  ax.gif
*

bet juk Nimue siuvinėjama 2x2, tad visai lengva ir ant lino ax.gif
banni
senokai bebuvau užsukus,tai pasirodysiu kad netinginiavau.....
dovana draugės dukrai. lietuviškas linas,kryžiukai 2x2 siūlo

user posted image user posted image

advento kalendorius sūnučiui.dydis 46cm x 35 cm. Siuvinėjau ant 28ewo sendintos baltos spalvos,kryžiukai 2x2 siūlo,siuvinėta DMC siūlais,9 spalvos,iš jų 2 spalvos metaliko.elniuko dydis 15cm x 23cm.
languota estiška medžiagytė,maiškiuko dydis 9cm x 12cm,juostelė 3mm.
skaičiukai siuvinėti 2x2 siūlus.

user posted image user posted image

mano pirmagimė - adatų knygutė -DIM varliukai,zweigart belfast 32 linas,spalva cream.13 DMC spalvų,blendingas.kryžiukai 1x1 audinio siūlą,siuvinėta 1 gija (blendinga darant 1gija isskyriau pusiau tai nenukentėjo siūlo storis,visume išėjo 1gija).varliukai 7.5 x 3.2 cm, knygutė 11.5 x 8 cm , nugarytė 1.4cm . vidinės dalys - estiška medžiagytė,veltinio lapeliai.viduje adatėlių vardukai ir numeriukai šriftas -mano improvizacija siuvinėjant.knygutė susiūta biskorno siūle.siuvinėjau 4 dienas,o 5 dienas siuvau...baigta vakar

user posted image user posted image user posted image user posted image

čiolė
QUOTE(banni @ 2011 01 17, 20:50)
dovana draugės dukrai. lietuviškas linas,kryžiukai 2x2 siūlo

advento kalendorius sūnučiui.dydis 46cm x 35 cm. Siuvinėjau ant 28ewo sendintos baltos spalvos,kryžiukai 2x2 siūlo,siuvinėta DMC siūlais,9 spalvos,iš jų 2 spalvos metaliko.elniuko dydis 15cm x 23cm.
languota estiška medžiagytė,maiškiuko dydis 9cm x 12cm,juostelė 3mm.
skaičiukai siuvinėti 2x2 siūlus.

mano pirmagimė - adatų knygutė -DIM varliukai,zweigart belfast 32 linas,spalva cream.13 DMC spalvų,blendingas.kryžiukai 1x1 audinio siūlą,siuvinėta 1 gija (blendinga darant 1gija isskyriau pusiau tai nenukentėjo siūlo storis,visume išėjo 1gija).varliukai 7.5 x 3.2 cm, knygutė 11.5 x 8 cm , nugarytė 1.4cm . vidinės dalys - estiška medžiagytė,veltinio lapeliai.viduje adatėlių vardukai ir numeriukai šriftas -mano improvizacija siuvinėjant.knygutė susiūta biskorno siūle.siuvinėjau 4 dienas,o 5 dienas siuvau...baigta vakar

Nu tu šaunuolė 4u.gif 4u.gif O adatinę tai iš viso įsimylėjau vos pamačius wub.gif wub.gif wub.gif Super thumbup.gif thumbup.gif
zuzanele
Banni, darbeliai labai gražūs ir mieli wub.gif
buckizs
banni, suzavejai wub.gif wub.gif wub.gif
banni
aciu mergaites uz pagyras,tai mielas eliksyras ausiai... wub.gif wub.gif wub.gif
pirmaargenta
QUOTE(rasiux- @ 2011 01 17, 18:33)

4u.gif pavasaris biggrin.gif labai gražu 4u.gif
advento kalendorius sūnučiui.dydis 46cm x 35 cm. Siuvinėjau ant 28ewo sendintos
mano pirmagimė - adatų knygutė -DIM varliukai,zweigart belfast 32 linas,spalva

bani, wub.gif kokie mieli visi darbeliai, o jau ataskaitų smulkumas 4u.gif, manau, kad pradedančiosioms siuvinėtojoms tai labai padeda suprasti, kaip ant ko siuvinėjant, kokį rezultatą galima gauti. thumbup.gif
MildukasK
vakar buvau GA, VCUPe, tai neradau gyvai paciupineti nei evenweave, nei 20 aidos... doh.gif Tai pirksiu internetu ir tikesiuos, kad patiks smile.gif
A-Z
puikūs darbukai 4u.gif mtsa dizainai tai man tokie elegantiški ir lengvi, neperkrauti. nors dar nei vieno nesu siuvinėjus...
Merginos, o iš kur gaunat veltinio į tas "adatų" knygutes?
o dar 1 klausimas, kokie siūlai būna acufactum dizaino?
MildukasK
o as noriu biski pasitikslinti... Kaip ten su ta evenweave medziagyte - Kuo didesnis skaiciukas, tuo ji tankesne, smulkesne? Kaip ir su aida? kokia jus dazniausiai perkate? g.gif Nes siaip siuvineti labiausiai megstu ant 16/18 aidos smile.gif

Ir dar, kuo skiriasi Murano, nuo Jazlyn?? Abi firmos Zweigart... g.gif g.gif
pelezirnis
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 17, 19:19)
lotuliukas.gif prašom

thumbup.gif šaunuole, kaip gražu. visai džiaugiuos, kad klydau. ant juodos wub.gif

QUOTE(B_March @ 2011 01 17, 19:42)
bet juk Nimue siuvinėjama 2x2, tad visai lengva ir ant lino  ax.gif
*

įsivaizdavau 1x1
Papildyta:
QUOTE(banni @ 2011 01 17, 19:50)

varliukai nuostabūs wub.gif
P.Sh.
QUOTE(rasiux- @ 2011 01 17, 18:33)
O aš vakar pagaminau dar vieną "Žibutę"
*

Gražu smile.gif

*

Man labai patiko briedžiukas wub.gif ir adatinė smile.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 01 18, 10:22)
o as noriu biski pasitikslinti... Kaip ten su ta evenweave medziagyte - Kuo didesnis skaiciukas, tuo ji tankesne, smulkesne? Kaip ir su aida? kokia jus dazniausiai perkate?  g.gif Nes siaip siuvineti labiausiai megstu ant 16/18 aidos smile.gif

Ir dar, kuo skiriasi Murano, nuo Jazlyn?? Abi firmos Zweigart...  g.gif  g.gif
*

Evenweave reikia jo skaičių dalinti pusiau. Tada gausi panašų tankumą į Aidos, pvz 28 evas - 14 aida. O pavadinimai nežinau kuo skiriasi g.gif
labre
Sveikos smile.gif Nugis noriu pasirodyti
user posted image
user posted image
user posted image

ir noriu dar paklausti, ar ant 18 aidos siuvinėjama vienu siūliuku? unsure.gif
pelezirnis
QUOTE(labre @ 2011 01 18, 10:47)
Sveikos  smile.gif  Nugis noriu pasirodyti

*

labai mieli, pasirodyk kai įrėminsi 4u.gif
paukščiukas
bigsmile.gif kiek darbelių banni wub.gif thumbup.gif ,

labre wub.gif , gali ir 1 ir 2 siuvinėt mirksiukas.gif
P.Sh.
QUOTE(labre @ 2011 01 18, 11:47)
*

Gražu wub.gif aš 2 siuvinėju
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.