Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Žaislai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Suprem
Bokštelių ir kauliukų mačiau akropolio Office Day, tiesa Šiauliuose, bet manau ir kitos jų parduotuvės turi 4u.gif
Natele
QUOTE(Suprem @ 2011 02 06, 22:39)
Bokštelių ir kauliukų mačiau akropolio Office Day, tiesa Šiauliuose, bet manau ir kitos jų parduotuvės turi 4u.gif
*

Ar radote norimu leguciu Zaislu planetoj? Kazkaip as ten iskabintos nuolaidos nemaciau... O kai kurios pard. tikrai nieko papildomo savaitgali netaike - kokios buvo nuolaidos jau kelios savaites, tokios ir liko doh.gif . Graziai tik skelbia, zodziu...
Obuoliausia
QUOTE(gintute18 @ 2011 02 05, 19:54)
sveikos mamytes  4u.gif nezinau ar cia tinka sioj temoj, atsiprasau, bet
gal galite pagelbeti,pameteme kelias stalo zaidimu figureles ir kauliuka,gal zinote kur galima ju butu isigyti atskirai?ieskojome senukuose, maximose, bet deje ten neradome. Zaidimo nesinori del to išmesti.iekojimo vieta kaunas blush2.gif is anksto dekojame 4u.gif
parasykit i az aciu
*

Office 1 (berods) ties Petrausko ir Savanorių kampu pardavinėja vienetais kauliukus ir bokštelius. ax.gif
Suprem
QUOTE(Natele @ 2011 02 07, 08:33)
Ar radote norimu leguciu Zaislu planetoj? Kazkaip as ten iskabintos nuolaidos nemaciau... O kai kurios pard. tikrai nieko papildomo savaitgali netaike - kokios buvo nuolaidos jau kelios savaites, tokios ir liko  doh.gif . Graziai tik skelbia, zodziu...
*

kadangi zinojau, kad nuolaida yra, tai radau mazomis raidemis uzrasyta, bet kaina didele, susilaikiau g.gif ir pinigus rubu parduotuvese isleidau, ten tikros nuolaidos buvo blush2.gif
Natele
QUOTE(Suprem @ 2011 02 07, 20:21)
kadangi zinojau, kad nuolaida yra, tai radau mazomis raidemis uzrasyta, bet kaina didele, susilaikiau g.gif ir pinigus rubu parduotuvese isleidau, ten tikros nuolaidos buvo blush2.gif
*

lotuliukas.gif jooo, nesisvaisto nuolaidom - nepamatysi ar neuzklausi konkreciai, tai gal ir visai jos negausi lotuliukas.gif .
NeLina
Lego gerbėjoms galiu tyliai pašnibždėti, jog Kauno Maximose (Pramonės, Molo, Akropolio) tikrai yra nemažai rinkinukų su gerom nuolaidom 4u.gif
pussaldis_šampanas*
QUOTE(NeLina @ 2011 02 08, 20:12)
Lego gerbėjoms galiu tyliai pašnibždėti, jog Kauno Maximose (Pramonės, Molo, Akropolio) tikrai yra nemažai rinkinukų su gerom nuolaidom  4u.gif
*

O tai jei buna nuolaida kokiai zaislu grupei, tai ji turetu but taikoma visame tu parduotuviu tinkle, ar kaip cia g.gif rolleyes.gif
Giga*
visuose maximose XX ir XXX yra akcija dviem rusim LEGO , galite lankstinuke paziureti, vietoj 29.9 kainuoja 15 lt, visai faini mazi rinkinukai ax.gif
NeLina
QUOTE(Bomba @ 2011 02 08, 20:19)
visuose maximose XX ir XXX yra akcija dviem rusim LEGO , galite lankstinuke paziureti, vietoj 29.9 kainuoja 15 lt, visai faini mazi rinkinukai  ax.gif
*

Na, maciau ir neskelbtų akcijų, pvz. Lego duplo: gyvunai, skaiciai, siuksliaveze, parduotuve. Dar mazas rinkinukas su ukininku... ir is Lego serijos irgi kai kurie pigiau.
Papildyta:
QUOTE(pussaldis_šampanas* @ 2011 02 08, 19:27)
O tai jei buna nuolaida kokiai zaislu grupei, tai ji turetu but taikoma visame tu parduotuviu tinkle, ar kaip cia g.gif  rolleyes.gif
*

Nezinau, belieka pasidairyti artimiausioj parduotuveje. 4u.gif
Pastebejau tik, kad skirtingose parduotuvese skirtingi rikinukai pigesni. Ir net jei pigesni, tai kainos ne visur vienodos.(pvz. Lego duplo ukininkas: 19.99 pataisyta vienur i 17.99, o kitur i 11.99)
pussaldis_šampanas*
QUOTE(NeLina @ 2011 02 08, 23:35)
Na, maciau ir neskelbtų akcijų, pvz. Lego duplo: gyvunai, skaiciai, siuksliaveze, parduotuve. Dar mazas rinkinukas su ukininku... ir is Lego serijos irgi kai kurie pigiau.
Papildyta:
Nezinau, belieka pasidairyti artimiausioj parduotuveje. 4u.gif
Pastebejau tik, kad skirtingose parduotuvese skirtingi rikinukai pigesni. Ir net jei pigesni, tai kainos ne visur vienodos.(pvz. Lego duplo ukininkas: 19.99 pataisyta vienur i 17.99, o kitur i 11.99)
*

Cia tai bent, kazkaip nebuvau atkreipus demesio.Na ir skirtumas kainu blink.gif .Gal mazesnese pigiau g.gif ?
Darmin
Mes siandien irgi maxsimoj apsipirkom,tikrai neskelbtu nuolaidu yra thumbup.gif

jau tiek i prieki uzsipirke turim visoms progoms, bet nugi uz tokias kainas negaliu nepirkt doh.gif lotuliukas.gif
Kačia
QUOTE(Darmin @ 2011 02 09, 00:03)
Mes siandien irgi maxsimoj apsipirkom,tikrai neskelbtu nuolaidu yra  thumbup.gif
*

Vienoj didesnej Maximoj buvau, tai tik tie du rinkinukai buvo nukainuoti kuriem priklauso ir dar duplo su skaiciais pigiau kainavo. Nupirkau su piratu, tai lb fainas rinkinukas, mazajam patiko smile.gif
Natele
Musu Maximoj tai smulkiuju lego tas mazytis ukininko rinkinukas vis dar 7Lt, lektuvas 85Lt. Bet kai paskaiciuoji, tai gaunas ta pati 40proc. nuolaida, kuri buvo pries Kaledas. Dar keliems duplo ir lego rink. mazesne nuolaida nei 40 taikoma.
Giga*
vakar dar prie tu paskelbtu mažajam šitą duplo paėmiau už 29,99 ax.gif thumbup.gif
prieš perkanti nežinojau kokia jo kaina iš tiesų, bet vis tiek spėjau kad gerokai didesnė. žiūriu pigu.lt jis tipo 69 lt doh.gif
user posted image

bet tiesą sakant, aš tą rinkini Klaipėdos Banginyje mačiau tik vieną ir padėta visai ne prie žaislų, o prie akcijų... gali būti tiesiog sandėlių valymas g.gif
Katinukas
QUOTE(Bomba @ 2011 02 09, 08:27)
vakar dar prie tu paskelbtu mažajam šitą duplo paėmiau už 29,99  ax.gif  thumbup.gif
prieš perkanti nežinojau kokia jo kaina iš tiesų, bet vis tiek spėjau kad gerokai didesnė. žiūriu pigu.lt jis tipo 69 lt  doh.gif
user posted image

bet tiesą sakant, aš tą rinkini Klaipėdos Banginyje mačiau tik vieną ir padėta visai ne prie žaislų, o prie akcijų... gali būti tiesiog sandėlių valymas  g.gif
*

Šis policijos furgonas tikrai negali būti sandėlių valymo "auka", nes čia šiųmetė naujiena mirksiukas.gif
Giga*
QUOTE(Katinukas @ 2011 02 09, 09:44)
Šis policijos furgonas tikrai negali būti sandėlių valymo "auka", nes čia šiųmetė naujiena  mirksiukas.gif
*

tuomet super pasiūlymas thumbup.gif man pasisekė blush2.gif
Darmin
QUOTE(Kačia @ 2011 02 09, 00:41)
Vienoj didesnej Maximoj buvau, tai tik tie du rinkinukai buvo nukainuoti kuriem priklauso ir dar duplo su skaiciais pigiau kainavo. Nupirkau su piratu, tai lb fainas rinkinukas, mazajam patiko smile.gif
*

Turbut kiekvienoj maxsimoj skirtingai, plius gal ir imeta kelis vienetus ir viskas.

mes akropolyje pirkom,tai geriausias pirkinys maziui is visu buvo creator 6743 - trys viename,pusvalandi beveik deliojame abu su mazium ta masina pagrindine blush2.gif o kaina tiktai 22lt thumbup.gif

user posted image
Natele
QUOTE(Darmin @ 2011 02 09, 19:53)
Turbut kiekvienoj maxsimoj skirtingai, plius gal ir imeta kelis vienetus ir viskas.

mes akropolyje pirkom,tai geriausias pirkinys maziui is visu buvo creator 6743 - trys viename,pusvalandi beveik deliojame abu su mazium ta masina pagrindine  blush2.gif o kaina tiktai 22lt  thumbup.gif

user posted image
*

Greiciausiai , kad skirtingiems rinkinukams taiko nulaidas Maximose, kaip ir Rimi skirtingose pard. (gal kai kurie uzsilike, gal kai kuriu keli ter ir nenori laikyt...).
NeLina
QUOTE(Darmin @ 2011 02 09, 18:53)

mes akropolyje pirkom,tai geriausias pirkinys maziui is visu buvo creator 6743 - trys viename,pusvalandi beveik deliojame abu su mazium ta masina pagrindine  blush2.gif o kaina tiktai 22lt  thumbup.gif

user posted image
*

Šitą rinkinuką ir aš pastebėjus buvau, įdomus pasirodė ir kaina thumbup.gif(net gaila, maniškis dar per mažas tokiam, o ir kam padovanoti neturim rolleyes.gif )
Natele
QUOTE(NeLina @ 2011 02 09, 22:54)
Šitą rinkinuką ir aš pastebėjus buvau, įdomus pasirodė ir kaina  thumbup.gif(net gaila, maniškis dar per mažas tokiam, o ir kam padovanoti neturim  rolleyes.gif )
*

Greit priaugs  mirksiukas.gif .
*

O jei palygini kainas su uzsienietiskom (eurais) ir matai, kad tai tikrai gaunas su 40 ir daugiau proc. nuolaida, tai, manau, ir palaikyt apsimoka. O jei neprisireiks - uz savikaina kazkam tikrai prisireiks smile.gif . Ypac jei Vilniuje ar Kaune gyvenat.
Bet tai tik mano nuomone 4u.gif .
Suprem
Gal Šiauliuose Maxėse kur nors Lego Duplo su nuolaida yra? Tilžėje su skaičiais 64,99 lt, bet turim, kur dar?
Natele
QUOTE(Suprem @ 2011 02 10, 17:51)
Gal Šiauliuose Maxėse kur nors Lego Duplo su nuolaida yra? Tilžėje su skaičiais 64,99 lt, bet turim, kur dar?
*

Yra kazkokiu duplo rinkinuku su nuolaidelem Akrop. Maximoj, bet jau gal savaitgali patys apziurejot. Kokie ir kokio dydzio nuolaidos nepamenu, nes duplo nedomina.
Kazkokiems ir Arenos Rimi geltonos kainos yra, bet ar apsimoka ka pirkt, tai nesidomejau.
tomiike
Molo maximoj nupirkau duplo skaičius už 65Lt.
dar mačiau Lego ugniagesių automobilis 54Lt
ir tas mažuliukas duplo rinkinukas - žmogeliukas su šakėm ir paršiuku - 13Lt.

daugiau lyg nieko nnebuvo mole, o va pramonės maximoj duplo nuolaidų nebuvo jokių g.gif tik dviem rinkinukam smulkiųjų lego po 15Lt, tai paėmiau du, vienas su piratais jau padovanotas biggrin.gif VA TOKS VIENAS , o kitas Piratų laivas

Gal kuri matėt kas gero akropolio ir hypermaximoj g.gif galvoju dar rytoj pasiekt ten pasižiūrinėt biggrin.gif
Suprem
As irgi nupirkau tuos rinkinukus, bus ateiciai biggrin.gif
Katinukas
QUOTE(tomiike @ 2011 02 11, 00:31)
Gal kuri matėt kas gero akropolio ir hypermaximoj g.gif galvoju dar rytoj pasiekt ten pasižiūrinėt biggrin.gif
*

Akropolyje mačiau tuos pačius du rinkinukus po 15lt (gaisrininkai ir piratai) ir Lego duplo naminių gyvūnėlių rinkinukas apie 30lt berods (anksčiau apie 50lt kainavęs) unsure.gif va toks
nieko_sau
mamytes noriu paklausti del lego duplo kuris nuo 1/5 m. Ar tikrai vaikai jau bando tokio amziaus zaisti ir kaip sekasi? Maniskei dabar 1.3 jau ziurineju, man nerealiai patinka tos lego, bet klausimas ar patiks dukrytei rolleyes.gif Vienu zodziu ar zaidzia Jusu mergaites su lego, jei taip tai nuo kokio amziaus susidomejo?
syu
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 11, 13:36)
mamytes noriu paklausti del lego duplo kuris nuo 1/5 m. Ar tikrai vaikai jau bando tokio amziaus zaisti ir kaip sekasi? Maniskei dabar 1.3 jau ziurineju, man nerealiai patinka tos lego, bet klausimas ar patiks dukrytei  rolleyes.gif Vienu zodziu ar zaidzia Jusu mergaites su lego, jei taip tai nuo kokio amziaus susidomejo?
*

mano mergytei buvo 1,5 metuku su keliom dienom kai nupirkau pirmaji konstruktoriu. tiesa, ne lego (kadangi irgi pirmas tai nezinojau ar zais), o hello kitty toks irgi didelis rinkinys (kaladeles identisko dydzio su duplo tad dabar naudojam ir tuos ir tuos). tai vaikas NEATSITRAUKE 2 valandas, miegot vos ne per prievarta nesem lotuliukas.gif nesitikejau tokio susidomejimo biggrin.gif dabar jau prabego beveik metai, pasipildem savo arsenala ir dar pora hello kitty ir duplo rinkinuku tai viskas naudojama ir labai patinka. sakyciu reta diena buna kad vaikas prie konstruktoriaus neprisiliestu.
na, konstruoja ne kasdien, zaidzia daug su tuo, kas jau pastatyta ir neleidzia perstatyt ilgai doh.gif bet tikrai zaislas yra labai naudojamas thumbup.gif kolekcionuosime ir toliau cool.gif
nieko_sau
QUOTE(syu @ 2011 02 11, 14:10)
mano mergytei buvo 1,5 metuku su keliom dienom kai nupirkau pirmaji konstruktoriu. tiesa, ne lego (kadangi irgi pirmas tai nezinojau ar zais), o hello kitty toks irgi didelis rinkinys (kaladeles identisko dydzio su duplo tad dabar naudojam ir tuos ir tuos). tai vaikas NEATSITRAUKE 2 valandas, miegot vos ne per prievarta nesem  lotuliukas.gif nesitikejau tokio susidomejimo  biggrin.gif dabar jau prabego beveik metai, pasipildem savo arsenala ir dar pora hello kitty ir duplo rinkinuku tai viskas naudojama ir labai patinka. sakyciu reta diena buna kad vaikas prie konstruktoriaus neprisiliestu.
na, konstruoja ne kasdien, zaidzia daug su tuo, kas jau pastatyta ir neleidzia perstatyt ilgai  doh.gif bet tikrai zaislas yra labai naudojamas  thumbup.gif kolekcionuosime ir toliau  cool.gif
*

aciu uz atsakyma 4u.gif
labai nudziuginot mane, dar karta pasitikslinu, sakot tos hello kity sutampa su lego duplo kad galima kartu statyt??? blink.gif
syu
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 11, 14:24)
aciu uz atsakyma  4u.gif 
labai nudziuginot mane, dar karta pasitikslinu, sakot tos hello kity sutampa su lego duplo kad galima kartu statyt???  blink.gif
*

tikrai taip mirksiukas.gif ir kokybe mazai kuo nusileidzia duplo (na, duplo gal daugiau tu unikaliu detaliu buna ir spalvine gama kita). tik tiek kad hello kitty kur paveiksliukai yra tai jie yra klijuojami, t.y. galima ant kaladeliu uzklijuoti lipdukus (ten buna rinkinyje) o ne nupiesti iskart ant kaladeliu kaip duplo. bet man tas nei kiek netrukde. kaip tik dar papildoma atrakcija buvo vaikui tuos lipdukus klijuot thumbup.gif tai sakyciau kainos ir kokybes santykis hello kitty yra geresnis nes jie praktiskai dvigubai pigesni, o kokybe TIKRAI dvigubai nenusileidzia schmoll.gif
Papildyta:
beje, tik nepirkit hello kitty kotrynos tinklo parduotuvese nes kainas uzsikele blink.gif as pati pirma karta pirkau hello kitty toki dideli nama, tai limpopo tas didziulis rinkinys (virs 100 detaliu tikrai, gal apie 150 net, nebepamenu) kainavo 150 LT, o kotrynos tinkle lygiai tas pats namas kainuoja 200 LT doh.gif mazesni konstruktoriai irgi gerokai brangesni.
tai pasidairykit kiek kitose parduotuvese kainuoja, kur kokios nuolaidos ir issirinksit 4u.gif
nieko_sau
QUOTE(syu @ 2011 02 11, 14:36)
tikrai taip  mirksiukas.gif ir kokybe mazai kuo nusileidzia duplo (na, duplo gal daugiau tu unikaliu detaliu buna ir spalvine gama kita). tik tiek kad hello kitty kur paveiksliukai yra tai jie yra klijuojami, t.y. galima ant kaladeliu uzklijuoti lipdukus (ten buna rinkinyje) o ne nupiesti iskart ant kaladeliu kaip duplo. bet man tas nei kiek netrukde. kaip tik dar papildoma atrakcija buvo vaikui tuos lipdukus klijuot  thumbup.gif tai sakyciau kainos ir kokybes santykis hello kitty yra geresnis nes jie praktiskai dvigubai pigesni, o kokybe TIKRAI dvigubai nenusileidzia  schmoll.gif
Papildyta:
beje, tik nepirkit hello kitty kotrynos tinklo parduotuvese nes kainas uzsikele  blink.gif as pati pirma karta pirkau hello kitty toki dideli nama, tai limpopo tas didziulis rinkinys (virs 100 detaliu tikrai, gal apie 150 net, nebepamenu) kainavo 150 LT, o kotrynos tinkle lygiai tas pats namas kainuoja 200 LT  doh.gif mazesni konstruktoriai irgi gerokai brangesni.
tai pasidairykit kiek kitose parduotuvese kainuoja, kur kokios nuolaidos ir issirinksit  4u.gif
*

oj kaip viska issaiskinot , aciu Jums dar karteli smile.gif
labai galiliuosi kad nenupirkau ermitaze helo kity kai ten buvo 40 proc nuolaida. Tiesiog nebuvau apsisprendus kuri pirkti lego duplo ar tas helo kiti. Uz tat dabar zinau smile.gif))
Suprem
vakar maciau Maximoje Hello Kitti su nuolaida, nemaza dezute 50 lt, butu mano mergaite, tikrai buciau pirkusi, berniukui kazkaip nelabai schmoll.gif
nieko_sau
QUOTE(Suprem @ 2011 02 11, 15:01)
vakar maciau Maximoje Hello Kitti su nuolaida, nemaza dezute 50 lt, butu mano mergaite, tikrai buciau pirkusi, berniukui kazkaip nelabai schmoll.gif
*

notworthy.gif aciu, nusiusiu siandien vyra smile.gif
tiesa kurioj maximoj matet?
Kristiniux
mamytes noriu paklausti del lego duplo kuris nuo 1/5 m. Ar tikrai vaikai jau bando tokio amziaus zaisti ir kaip sekasi? Maniskei dabar 1.3 jau ziurineju, man nerealiai patinka tos lego, bet klausimas ar patiks dukrytei  rolleyes.gif Vienu zodziu ar zaidzia Jusu mergaites su lego, jei taip tai nuo kokio amziaus susidomejo?
*

galit drąsiai pirkt DUPLO, mano mažius 1,3m tai su broliu (4m) kartu žaidžia su duplo, aišku vienas stato, o kitas griauna biggrin.gif na, bet mažiaus susidomėjimas duplo tikrai yra 4u.gif
Kačia
*

Viskas priklauso nuo vaiko ir nuo tevu. Mano keturmetis pradzioje visai nerode susidomejimo lego, nors as tupdavau statyti kartu schmoll.gif Nupirkom mega bloks muzikiniu rinkinuku (pili ir traukinuka), sie rinkinukai jam buvo idomus, taip ir priprato konstruoti. Dabar nera tos dienos kad nezaistu su lego.
Mazoji lego atrado nuo metuku brolio deka. Pradzioje tik apziurinedavo figureles. o nuo 1,3 m pradejo statyti ant lentos kaladeles, figureles isodina i masina, matosi, kad sis uzsiemimas jai patinka smile.gif
Natele
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 11, 16:44)
notworthy.gif aciu, nusiusiu siandien vyra smile.gif
tiesa kurioj maximoj matet?
*

Greiciausiai kalba ejo apie kazkuria Siauliu Maxima mirksiukas.gif .
Suprem
Taip, Siauliu Tilzes Maximoje.
nieko_sau
aciu mamytes 4u.gif
Suprem
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 12, 18:36)
aciu mamytes  4u.gif
*

Ar radot Kitty pigiau?
nieko_sau
QUOTE(Suprem @ 2011 02 14, 12:51)
Ar radot Kitty pigiau?
*

dar ne, lauksiu akciju ar nuolaidu ax.gif
Kristiniux
šiand senukuose "nuolaidų traukinys", taiko ir žaislams 30proc 4u.gif jei kam ko skubiai reik, tai puiki proga 4u.gif
Natele
QUOTE(Kristiniux @ 2011 02 15, 15:20)
šiand senukuose "nuolaidų traukinys", taiko ir žaislams 30proc 4u.gif jei kam ko skubiai reik, tai puiki proga 4u.gif
*

Gaila, kad pas mumis Senukuose lego gal dezute ar 2... O ir nuolaidu traukinys musu aplankyt nezada... doh.gif
Suprem
Mačiau Žaislų Planetoje daug Duplo su -20 nuolaida, bet su tokia nelabai norisi pirkti, ar ne? biggrin.gif
pussaldis_šampanas*
QUOTE(Suprem @ 2011 02 18, 16:53)
Mačiau Žaislų Planetoje daug Duplo su -20 nuolaida, bet su tokia nelabai norisi pirkti, ar ne? biggrin.gif
*

Kiek esu ziurejus zaislu kainas zaislu parduotuvese, tai man pasirode jos kur kas didesnes nedu tarkim tokiu paciu zaisliuku Maximoje. Tokiu atveju 20%nuolaida kaina tik priartina prie maximos kasdienes kainos( cia mano patirtis su Hello Kitty rinkinukais). Tokios nuolaidos tikrai juokingos.
kurgiNe
QUOTE(pussaldis_šampanas* @ 2011 02 18, 16:33)
Kiek esu ziurejus zaislu kainas zaislu parduotuvese, tai man pasirode jos kur kas didesnes nedu tarkim tokiu paciu zaisliuku Maximoje. Tokiu atveju 20%nuolaida kaina tik priartina prie maximos kasdienes kainos( cia mano patirtis su Hello Kitty rinkinukais). Tokios nuolaidos tikrai juokingos.
*

va va, ir man taip pasirodė, kad žaislų parduotuvės kainas užsikėlusios.. Ieškojau šiandien vaikui Lego autobuso, tai baisiai nustebau kainas pamačiusi. Lego firminėje parduotuvėje Panoramoje tas autobusas netgi pasirodė brangesnis nei XS žaislai parduotuvėje priešais doh.gif
Arba kitas rinkinukas Lego firminėj parduotuvėj kainavo beveik perpus brangiau negu Maximoj.. blink.gif
Tai ir džiaugiuosi dabar, kad nepirkau to autobuso.. Tuo labiau, kad internete, pasirodo, net ne keliais litais, o keliolika ar net keliasdešimt, galima rasti.
Žodžiu, dabar į parduotuvę tik pačiupinėt eisiu smile.gif
Suprem
pasidalykite nuorodomis jei rasite pigiau wink.gif siunciausi is lego.com per tarpininkes, gavosi ta pati kaina, nors psl kaina buvo 3 k mazesne laugh.gif
Natele
QUOTE(Suprem @ 2011 02 18, 20:24)
pasidalykite nuorodomis jei rasite pigiau wink.gif siunciausi is lego.com per tarpininkes, gavosi ta pati kaina, nors psl kaina buvo 3 k mazesne laugh.gif
*

Kad lego.com viena brangesniu yra - nuolaidos tik simbolines arba ju visai ner... Nebent vienas kitas rinkinukas isparduodamas apie Kaledas dar koks buna uz padoresne kaina... O vieno ir nebrangaus net neapsimoka siustis, nes siuntimo islaidos nemazos jau ir be tarpininku ziurint...
tomiike
O aš va užtikau šią parduotuvę MYTOYS biggrin.gif prieš keturias dienas buvo nuolaidos iki 40proc. ypač daug atlantis serijos buvo rinkinukų, nemažai ir duplo buvo kai kurie perpus pigiau gaunas nei lt 'pigesnėse' internetinėse parduotuvėse. yra nemažai stalo žaidimų bet negaliu lygint kainų, nes nežinau. bet kadangi š..... traukinys nelaukia doh.gif likau prie suskilusios geldos ir jau be nagų lotuliukas.gif siuntimas 14eurų, bet pirmam apsipirkimui 10eu nuolaida o tolesniem vis duoda nuolaidų visokių, tai manau per kelias perkant iššsidalintų mirksiukas.gif tikrai galima sutaupyt ypač žinant ko nori ir kainas parduotuvėse, kur pigiau gaunas.
Natele
QUOTE(tomiike @ 2011 02 18, 23:08)
O aš va užtikau šią parduotuvę MYTOYS biggrin.gif prieš keturias dienas buvo nuolaidos iki 40proc. ypač daug atlantis serijos buvo rinkinukų, nemažai ir duplo buvo kai kurie perpus pigiau gaunas nei lt 'pigesnėse' internetinėse parduotuvėse. yra nemažai stalo žaidimų bet negaliu lygint kainų, nes nežinau. bet kadangi š..... traukinys nelaukia doh.gif likau prie suskilusios geldos ir jau be nagų  lotuliukas.gif siuntimas 14eurų, bet pirmam apsipirkimui 10eu nuolaida o tolesniem vis duoda nuolaidų visokių, tai manau per kelias perkant iššsidalintų mirksiukas.gif tikrai galima sutaupyt ypač žinant ko nori ir kainas parduotuvėse, kur pigiau gaunas.
*

Tai cia jau tik likucius tematet. Daugiau ir geresniu nuolaidu buvo pries pat Kaledas ir po ju. Beja, paskutiniu metu, kiek bandziau uzsisakyt, tai kai kuriu rink. tik po viena pameteja, o jei noriu tokiu pat daugiau, tai ir negausi... po keliu d. vel toki viena pameta ir t.t (su begiais ypac man cia taip pas juos). Taip kad susimest, ypac jei to pacio reikia, tai nevisad iseina. O ir pas mus sulaukus kuriam prekybcentry 35 -40proc. nuolaidos - tas pats gaunas... tik siustis nereikia ir uz tai moketi. Nebent pas mus to ner...
O tas 10eur nuolaida, tai ne bet kokiai sumai - pasiskaitykit, jei jums ja duoda - kai ja naudojaus pries kokius 3 metus, tai ne maziau kaip uz 30eur reikejo prapirkt. O daugeli kitu nuolaidu (po 5 eur), kurias gauni - buna parasyta, kad padovanok draugui, kad prisiregistruotu mytoys (nezinau, kaip veikia, kazin ar leistu paciam tuo kodu pasinaudot). O siemet tai visa laika sekiau - tai 5 eur koda dave gal lapkricio menesiui, kai geru nuolaidu dar nebuvo... O kai gruodziui dave 8 eur nuolaida, tai buvo tipo prekems, kurioms nepritaikyta nuolaida (o minimali suma uzsakymui apie 50eur buvo). Buna, kad pasiulo kokia nemokama smulkmenele, jei uzsisakysi... Taip kad irgi ne stebuklai...
Papildyta:
Ir dar, jei pati zadat ateity uzsisakinet... siulyciau pirma issiaikinti, kiek kainuos pavedimas i kt. sali... greiciausiai tik kreditine kortele tegalima naudotis g.gif . Nebandziau, nezinau, bet seniau bent jau zmogui pervedineti tai brangu buvo... kazin kaip su parduotuvem...
tomiike
QUOTE(Natele @ 2011 02 19, 08:25)
*

Tai aš tikiu, kad tik likučiai nes ir dabar išmeta kartais vėl dingusius. ir kad nuolaidiniai eurai būna kai nieko gero nėra prekyboj, visos parduotuvės taip daro biggrin.gif nesakau, kad aklai reikia pirkt, kaip ir LT netgi skirtingose sakykim maximose kainos skirias ohoho. taip ir čia, bent jau aš seku žiūriu kur nusižiūrėtas rinkinukas kainuoja pigiausiai, kartais užusieny, bet dažniau LT biggrin.gif taip ir leidi dieneles ieškodamas biggrin.gif o perkant kreditine nekainuoja nieko mirksiukas.gif
Natele
QUOTE(tomiike @ 2011 02 19, 11:51)
Tai aš tikiu, kad tik likučiai nes ir dabar išmeta kartais vėl dingusius. ir kad nuolaidiniai eurai būna kai nieko gero nėra prekyboj, visos parduotuvės taip daro biggrin.gif nesakau, kad aklai reikia pirkt, kaip ir LT netgi skirtingose sakykim maximose kainos skirias ohoho. taip ir čia, bent jau aš seku žiūriu kur nusižiūrėtas rinkinukas kainuoja pigiausiai, kartais užusieny, bet dažniau LT biggrin.gif taip ir leidi dieneles ieškodamas biggrin.gif o perkant kreditine nekainuoja nieko mirksiukas.gif
*

Na jei su kreditine nieko, tai nors tiek gerai tada - neteko bandyt smile.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.