Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

Pas mus Vilniuje yra tu galvu mirksiukas.gif Man tai jos visai geros, dar uz tokia kaina thumbup.gif Gaila kad jos netinka ant tu lego deziu, jos statosi atskirai viena ant kitos, ir tie grioveliai viduje nemazi, bet didesnem detalem, tai super. Pora nusipirkau ir esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 01 vasario 2011 - 10:44
QUOTE(Darmin @ 2011 01 31, 20:13)
Taip, as Savo Rimi pirkau  mirksiukas.gif  Diena dar daug ju buvo - kaina, kaip ir minejo mamos 19,99lt. Dar pasiemus nuejau isimusti kaina,kur tas aparatas yra pasitikrinimui. Kartu buvo padetos ir tos "kaladeles - dezes", bet ju kaina normali, apie 57,99lt berods.

Kambaryje tai tikrai graziai ziurisi, telpa i ja normaliai, bet dejom tik stambesnes detales, nes smulkios labai sukrenta i toki tarpeli. Skersmuo apie 24cm, aukstis atviros galvos apie 18cm, jei visas aukstis uzdengus ,tai apie 29cm  4u.gif

Na kaip uz 20lt, tai dar puse velnio, bet uz pilna kaina tikrai neverta  schmoll.gif

aciu 4u.gif nupirko ir mums ta galva smile.gif dabar lauksim kada pasieks mus tos galvos ir kalades biggrin.gif
Atsakyti
Senukuose Kaune Draugystės g. taip pat pilna tų nukainuotų galvų ir lego dėžių su 2, 4 "vinukais", dar kažkokie žalsvos spalvos lego kibirai buvo, nu bet tokie kaip šiukšlėms doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Katinuk neapsirikai, ten ir yra siuksledezes 4u.gif

Vakar kai parsitempiau is Rimi 2 galvas, mb klause kur as tas "mumijas" desiu hihihi.gif
Bet greit suradom ir ka idet ir kur pastatyt. Dar reiktu keliu deziu, bet gal palauksiu geresniu nuolaidu. Tos dezes tai gerai uzsidengia, bet mazesniem vaikam atidengti per sunku (turi lygiai kelti vienu metu abi puses)
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 02 01, 09:32)
bet vis tiek mano nuomone, labiausiai apsimoka sulaukus parduotuvėse nuolaidų pirkti kaladėlių rinkinius plastikinėse dėžėse - gaunasi ir dėžė, ir dar kaladėlės...  blush2.gif

drinks_cheers.gif
dar jei kam reik įv dėžių mačiau Norfoje, bent jau Kauno Šilainių norfoj yra ir palsmasinių kibiriukų, ir įv dėžučių(spalvotų ir permatomų) su dangčiais (10-20lt ribose) 4u.gif
Atsakyti
nezinau kurioj rimi ziurejot vilniuj, bet savanoriu hyperyje per pietus buvau - nei galvoms nei dezems nera nuolaidu.

beje, geltonai lego furai 3221 nuolaida - kainuoja 119 (buvusi kaina 299) biski nustebau del buvusios kainos g.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 02 01, 16:22)
nezinau kurioj rimi ziurejot vilniuj, bet savanoriu hyperyje per pietus buvau - nei galvoms nei dezems nera nuolaidu.


Zirmunuose vakar pirkau su nuolaida ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 02 01, 15:22)
beje, geltonai lego furai 3221 nuolaida - kainuoja 119 (buvusi kaina 299) biski nustebau del buvusios kainos  g.gif

TIKRAI JAU lotuliukas.gif tik rimi ta kaina tokia ir buvo. maximoje, norfoje aplink 120 be nuolaidos. mes kai buvo maximoj -40 pirkom šitą fūrą apytiksliai už 70 lt. faina labai, tik jau ne už 300 lt swoon.gif
Atsakyti
Pirkom ir mes geltona deze, duplo kaladelems pats tas smile.gif Tik mano mazas kreivai uzdeda ir paspaudzia, uzstringa tas dangtis, na ismoksim, o kaina dezes padori, 59 lt tikrai neverta schmoll.gif
Dar labai ieskom statybiniu duplo kaladeliu, gal kas pirkot ir zinote kur kaina geroausia? Ziurejau Vaiku Mieste, bet ten kaladeles kaina virs lito g.gif O prekybos centruose nemaciau, tad Velyku nuolaidos laukti neverta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 02 02, 02:13)
Pirkom ir mes geltona deze, duplo kaladelems pats tas smile.gif Tik mano mazas kreivai uzdeda ir paspaudzia, uzstringa tas dangtis, na ismoksim, o kaina dezes padori, 59 lt tikrai neverta schmoll.gif
Dar labai ieskom statybiniu duplo kaladeliu, gal kas pirkot ir zinote kur kaina geroausia? Ziurejau Vaiku Mieste, bet ten kaladeles kaina virs lito g.gif O prekybos centruose nemaciau, tad Velyku nuolaidos laukti neverta g.gif

Bet velykiniu nuolaidu galima ne tik prekybcentriuose tiketis - gi ir Vaiku mieste ir Zaislu Planetoj, Limpopo nuolaidos buna.
Papildyta:
Maximoj tik toks naujai atsirades, kur kazkiek daugiau blokeliu nei kt. detaliu, bet brangokas... 30 daliu apie 50Lt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 02 vasario 2011 - 09:11
Sakykit ar perkate kaladėles ebay? Gal yra atskira tema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 02 02, 19:24)
Sakykit ar perkate kaladėles ebay? Gal yra atskira tema? 4u.gif

Esu pirkus kelis kartus. Bet jei ne naujos, tai labai sunku numatyt ju nusidevejima... ne visi pardavejai saziningai paraso. Daznai kaina ir nemaza gaunas... kai sudedi siuntima, pavedima... Tad nusipirkti pigiau - retai pavyksta. Bent jau mano tokia nuomone. Tiesa, nera 100proc. garantijos, kad pardavejas saziningai viska atsius... Tokiu atveju geriausia naudotos ta kortele- sistema PayPal.
Atsakyti