Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 11, 13:36)
mamytes noriu paklausti del lego duplo kuris nuo 1/5 m. Ar tikrai vaikai jau bando tokio amziaus zaisti ir kaip sekasi? Maniskei dabar 1.3 jau ziurineju, man nerealiai patinka tos lego, bet klausimas ar patiks dukrytei  rolleyes.gif Vienu zodziu ar zaidzia Jusu mergaites su lego, jei taip tai nuo kokio amziaus susidomejo?


galit drąsiai pirkt DUPLO, mano mažius 1,3m tai su broliu (4m) kartu žaidžia su duplo, aišku vienas stato, o kitas griauna biggrin.gif na, bet mažiaus susidomėjimas duplo tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 11, 13:36)
mamytes noriu paklausti del lego duplo kuris nuo 1/5 m. Ar tikrai vaikai jau bando tokio amziaus zaisti ir kaip sekasi? Maniskei dabar 1.3 jau ziurineju, man nerealiai patinka tos lego, bet klausimas ar patiks dukrytei  rolleyes.gif Vienu zodziu ar zaidzia Jusu mergaites su lego, jei taip tai nuo kokio amziaus susidomejo?

Viskas priklauso nuo vaiko ir nuo tevu. Mano keturmetis pradzioje visai nerode susidomejimo lego, nors as tupdavau statyti kartu schmoll.gif Nupirkom mega bloks muzikiniu rinkinuku (pili ir traukinuka), sie rinkinukai jam buvo idomus, taip ir priprato konstruoti. Dabar nera tos dienos kad nezaistu su lego.
Mazoji lego atrado nuo metuku brolio deka. Pradzioje tik apziurinedavo figureles. o nuo 1,3 m pradejo statyti ant lentos kaladeles, figureles isodina i masina, matosi, kad sis uzsiemimas jai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 11, 16:44)
notworthy.gif aciu, nusiusiu siandien vyra smile.gif
tiesa kurioj maximoj matet?

Greiciausiai kalba ejo apie kazkuria Siauliu Maxima mirksiukas.gif .
Atsakyti
Taip, Siauliu Tilzes Maximoje.
Atsakyti
aciu mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2011 02 12, 18:36)
aciu mamytes  4u.gif


Ar radot Kitty pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 02 14, 12:51)
Ar radot Kitty pigiau?


dar ne, lauksiu akciju ar nuolaidu ax.gif
Atsakyti
šiand senukuose "nuolaidų traukinys", taiko ir žaislams 30proc 4u.gif jei kam ko skubiai reik, tai puiki proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 02 15, 15:20)
šiand senukuose "nuolaidų traukinys", taiko ir žaislams 30proc 4u.gif jei kam ko skubiai reik, tai puiki proga 4u.gif

Gaila, kad pas mumis Senukuose lego gal dezute ar 2... O ir nuolaidu traukinys musu aplankyt nezada... doh.gif
Atsakyti
Mačiau Žaislų Planetoje daug Duplo su -20 nuolaida, bet su tokia nelabai norisi pirkti, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 02 18, 16:53)
Mačiau Žaislų Planetoje daug Duplo su -20 nuolaida, bet su tokia nelabai norisi pirkti, ar ne? biggrin.gif



Kiek esu ziurejus zaislu kainas zaislu parduotuvese, tai man pasirode jos kur kas didesnes nedu tarkim tokiu paciu zaisliuku Maximoje. Tokiu atveju 20%nuolaida kaina tik priartina prie maximos kasdienes kainos( cia mano patirtis su Hello Kitty rinkinukais). Tokios nuolaidos tikrai juokingos.
Atsakyti
QUOTE(pussaldis_šampanas* @ 2011 02 18, 16:33)
Kiek esu ziurejus zaislu kainas zaislu parduotuvese, tai man pasirode jos kur kas didesnes nedu tarkim tokiu paciu zaisliuku Maximoje. Tokiu atveju 20%nuolaida kaina tik priartina prie maximos kasdienes kainos( cia mano patirtis su Hello Kitty rinkinukais). Tokios nuolaidos tikrai juokingos.


va va, ir man taip pasirodė, kad žaislų parduotuvės kainas užsikėlusios.. Ieškojau šiandien vaikui Lego autobuso, tai baisiai nustebau kainas pamačiusi. Lego firminėje parduotuvėje Panoramoje tas autobusas netgi pasirodė brangesnis nei XS žaislai parduotuvėje priešais doh.gif
Arba kitas rinkinukas Lego firminėj parduotuvėj kainavo beveik perpus brangiau negu Maximoj.. blink.gif
Tai ir džiaugiuosi dabar, kad nepirkau to autobuso.. Tuo labiau, kad internete, pasirodo, net ne keliais litais, o keliolika ar net keliasdešimt, galima rasti.
Žodžiu, dabar į parduotuvę tik pačiupinėt eisiu smile.gif
Atsakyti