Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(Jolancike @ 2011 10 05, 23:21)
Man visai patiko ši idėja  4u.gif
Manau tikrai atsirastų kas tokį pagamina ir ne kosmine kaina  mirksiukas.gif

user posted image


ir dar reiketu, kad stalcius butu, nes nelabai patogu delioti kai ta stalvirsi reikia kilnoti, kad pasiimtu kaladeliu g.gif Tuoj staliuka susiprojektuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuxs @ 2011 10 06, 00:11)
mamos, gal kuri girdejot apie Lego stalus specialius. Bandau ieskot, Lietuvoje deveta ismeta viena uz 750 Ltю Gal zinot kur gaut, o gal kuri gaminosi?


Mes irgi ieskojom Lego stalo smulkiom detalem, tai turiu stai toki paprastuti varianta, gal ir jums tiks ir patiks wink.gif

user posted image

Smulkesnis aprasymas kaip pasigaminti 4u.gif
http://www_angryjuli...e-a-lego-table/
Atsakyti
pagalvojau, kad apsieisim be specialaus stalo, neturim tiek vietos, bus gerai ir padas, gales pasideti kur nores.
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 10 06, 09:37)
pagalvojau, kad apsieisim be specialaus stalo, neturim tiek vietos, bus gerai ir padas, gales pasideti kur nores.

Mes irgi stalo neturim - apsieinam be jo. Irgi vietos mazai...
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas* @ 2011 10 06, 09:19)
Mes irgi ieskojom Lego stalo smulkiom detalem, tai turiu stai toki paprastuti varianta, gal ir jums tiks ir patiks wink.gif


Smulkesnis aprasymas kaip pasigaminti 4u.gif
http://www_angryjuli...e-a-lego-table/

super variantas wub.gif tuo labiau kai ikejinis toks staliukas pigus, lyginant su Lt kainomis doh.gif
aš tai dėl stalo vis neapsisprendžiu doh.gif kol kas dičkis(beveik 5m) žaidžia ir su duplo(turim 2 padus)ir su smulkiom kaladėlėm, šioms kaladėlėms turim 4 padus, kai pradeda ką statyt, tai aišku slankiojasi tie 4 padai doh.gif kartais pagalvojam apie lego stalą, tiktų toks va parodytas ikėjinis variantas, ale statyt namie dar 1 stalą būtent legiukams kaip ir nesinori g.gif juolab kad yra vaikiškas stalas, kur piešiam, lipdom, žaidžiam.... gal sakau kokią nestorą plokštę reiks nupirkt, užklijuot taip kaip čia pvz parodyta ir tada nesislankios padai, galės statyt puikiai, norės tą plokštė pasidės ant stalo, norės, ant grindų, o nusibodus tokį paviršių bet kur jau padėt biggrin.gif
Atsakyti
aha, cia nebloga mintis 4u.gif
Atsakyti
Man tik gaila i tuos pjaustomus pagrindus ziuret doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 10 06, 17:04)
Man tik gaila i tuos pjaustomus pagrindus ziuret  doh.gif .

man irgi sunku buvo blink.gif schmoll.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Kazin nuo kokio primo rinkinuko sita kaladele? Lygtai nuo piramides - nepamenu.. ir nerandu pavyzdzio kokio.
user posted image
Atsakyti
Natele, taip cia nuo piramides mirksiukas.gif
http://www.google.lt... ...&docid=uF60
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 10 08, 10:08)

Oho kaip greit radot - dekui labai thumbup.gif , mane ,matyt, metai suklaidino ieskant, nes 2003 ant jos parasyti, o cia 2004 doh.gif . Turim 2 galvas, o piramides ne biggrin.gif .
Reikia, vadinas, piramides be galvos. Jei kas turit, siulykit mirksiukas.gif .
Atsakyti
O gal ta galva uzsideda ant primo kaladeliu, tai tada piramide ir nebutina g.gif
Mes tai keleta primo kaladeliu pasilikom, duplo statinius jomis pagrazinam wub.gif
Atsakyti