Įkraunama...
Įkraunama...

Putos plaukams

Sveikos merginos,
Neseniai susidėjau lengvą cheminį. ir niekaip neišsirenku gerų putų. gal žinot tokias kurios išlaiko garbanėles ir nesulipdo, nesuklijuoja plaukų? g.gif
Atsakyti
as siuo metu turiu happy hair chillerlocke (forming mousse). Tai isvis kur esu turejus man geriausias. kol neatradau geresniu smile.gif
tos oranzinos flakonas su melynu kamsteliu. mano plaukai naturalus, siek tiek linke garbanotis, tai as su jomis plaukus susigarbanoju. laiko gerai, ir vaizdas patinka.
bet sakau gal yrair geresniu, tik dar neatradau bigsmile.gif
Atsakyti
Gal papasakosit man neišmanėlei kam tos putos naudojamos? blush2.gif Čia garbanotiem plaukam skirtos ar netik? Trumpiem ar ir ilgiem tinka? Mano tiesūs ir ilgi tai kiek tepiau nieko nepastebėjau - kaip buvo pasišiaušę taip ir liko doh.gif O gal aš neteisingai naudoju g.gif blush2.gif
Atsakyti
Elze, o kur ju buna pirkti ir kokia mazdaug kaina?
lėksiu ieškoti mirksiukas.gif
nes nesmagiai jauciuosi kai plaukai sulipdyti ir prisilietus čiaža kaip šiaudai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2006 02 15, 14:11)
Gal papasakosit man neišmanėlei kam tos putos naudojamos?  blush2.gif Čia garbanotiem plaukam skirtos ar netik? Trumpiem ar ir ilgiem tinka? Mano tiesūs ir ilgi tai kiek tepiau nieko nepastebėjau - kaip buvo pasišiaušę taip ir liko  doh.gif O gal aš neteisingai naudoju  g.gif  blush2.gif


putos skirtos formuoti šukuoseną. nemanau kad jos skirstomos garbanotiems ar tiesiems plaukams. esme - fiksacijos stiprumas: stiprios, vidutinės ir silpnos fiksacijos.
Atsakyti
as pirkau eurokos vaistinej, jau nebepamenu kainos. ten buvo naujiena atrodo. nu toks oranzinis flakonas su melynu permatomu kamsteliu ir purkstuku.
tik zinau kad man ten konsultante buvo labai graziai pasigarbaniavus, tai as ir paklausiau jos- ji sako kad mano garbanoti, tai as tik forma suteikiu. ir parode tuos. pabandziau man patiko.
bet nezinau- o kas jei tau nepatiks? ax.gif g.gif

va internete radau kaip atrodo http://www.yopi.de/H..._Forming_Mousse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 15 vasario 2006 - 21:36
labai geros plauku putos is Avon o dar geresnes is garnier smile.gif tinka visoms mazdaug vidutines fiksacijos smile.gif
Atsakyti
Man labai neblogos yra Wella prof. putos (kaina apie 30Lt, berods, bet užtenka ilgam), naudoju plaukus su difuzorium garbanodama. Dar dabar labai patinka Tigi Catwalk formavimo kremas. Atskiria garbanas ir sruogeles, pašalina plaukų pasišiaušimą. Tik minusas, kad kaina pakankamai kandžiojasi ir ,man rodos, pakankamai greitai naudojasi.
Atsakyti
as naudoju garnier ypac stiprios fikasacijos putas, kai garbanoju plaukus su difuzeriu smile.gif bet man jos kazkaip per stiprios ir sulimpa plaukai schmoll.gif bet gal as paprasciausiai nemoku jomis naudotis doh.gif
Atsakyti
man tai labai tinka keune firmos, tikrai, gerai laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Superines putos garbanotiems plaukams yra Frizz Ease is John Frieda.Garbanos kaip spyruokles tampa,blizga.Jokio plauku pasisiausimo.Ir neapsunkina plauku.
Yra ir kremu garbanotiems plaukams is John Frieda,jie ne tik garbanas paryskina ir pagrazina,bet ir plaukus gydo.
Atsakyti
as seniai jau noriu pabandyt,kokia priemone is John Frieda.gal kas zinot,ar Lietuvoj yra siu priemoniu,ir kokios mazdaug kainos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vanesa @ 2006 02 19, 16:50)
Superines putos garbanotiems plaukams yra Frizz Ease is John Frieda.Garbanos kaip spyruokles tampa,blizga.Jokio plauku pasisiausimo.Ir neapsunkina plauku.
Yra ir kremu garbanotiems plaukams is John Frieda,jie ne tik garbanas paryskina ir pagrazina,bet ir plaukus gydo.


gal esi ka nors bandzius ka nors garbanotiems plaukams is Umberto Gianini ar Trevor Sorbie? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 02 15, 12:11)
Gal papasakosit man neišmanėlei kam tos putos naudojamos?  blush2.gif Čia garbanotiem plaukam skirtos ar netik? Trumpiem ar ir ilgiem tinka? Mano tiesūs ir ilgi tai kiek tepiau nieko nepastebėjau - kaip buvo pasišiaušę taip ir liko  doh.gif O gal aš neteisingai naudoju  g.gif  blush2.gif

Putos naudojamos visiems plaukams.
As pvz.naudoju garbanojimui.Prisipurskiu i rankas ir per visa plauko ilgi istepu,tada gniauzau plaukus ilgai ir nuobodziai.Tai gaunasi labai sexy banguoti plaukai.
Atsakyti