Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

Sveikos, Bitutės 4u.gif Stai pasirodom ka mes pasidarem, Isakymai seneliams ir diplomai krikstateviams blush2.gif musu krikstynos balandzio 30d, galvoje surmulys, kaip ka pasidaryti, nors jau ruosiuosi seniai doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 12, 19:34)
nu kaip graziai 4u.gif  thumbup.gif o su kokia programa darete?as galvoju kad man reiks perdaryt nes paprastus padariau jau seniai o bereikalo nes uzsimaniau su foto ir irėmint,kur remelius pirkote?

As su photoshopu darau viska ax.gif o remeliai paprasti pirkti maximoj po 6lt cool.gif

Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie planuojančiųjų būrio. Ar priimsit? 4u.gif
Savo mažąją krikštyti planuojam birželio pradžioje, dar tik pradėsiu viską planuoti, ruošti.
Pradžiai nutariau paskaityti kelias temas ir pasisemti idėjų, tikiuosi, kad šventę pavyks suorganizuoti gražiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacynas @ 2011 03 11, 19:35)
man atrodo brangoka g.gif aš turejau fotosesija už 200lt,aišku davė tik diska bet manau vis pigiau išeina,dabar taip pat krikštynoms taip pat radau už 200lt,profas,dar padaro ir apie 10nuotrauku plius diskas,fotosesija bažnyčioje,gamtoje,namuose.


O kaip nuotraukos, patiko? Is kur tas fotografas? Gal galit jo kontktus duoti?
Atsakyti
Dėl nesusituokusių krikštatėvių,tai mb brolis kai prieš naujuosius krikštijo niekas net neklausė,o va dabar toj pačioj bažnyčioj įdavė sąrašą sąlygų ko reikia,kad ceremonija įvyktų-teks pervažiuot pusę Lietuvos,kad surinkti pažymas apie krikštą,pirmą komuniją,kad netekėjus (bažnyčioj), plius susituokti iki krikštynų (paskyrė laiką,kad ceremonijos būtų viena paskui kitą),o krikšto mamai dar ir suspėt priimt sutvirtinimo sakramentą....
ir dar bent dviejose bažnyčiose tą patį pasakė...

Gal kuri turėjot reikalų su spalvotu kopijavimu VLN.? kur pigiau prasisukt būtų galima? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuos i krikstukiu planavimo buri 4u.gif Musu mazyles krikstynos bus rugpjucio 20 d. Vilniaus sv. Bernardinu vienuolyne ...
Del kriksto tevu, tai mus iskart perspejo, kad pora, gyvenanti kartu, bet nesusituokus baznycioj, negales but krikstateviais unsure.gif O buvom suplanave imt mano seseri su draugu, dabar teks ko gero imt tik sese kriksto mama, gal kriksto tevo visai net nebus, nes giminej vien tik merginos, draugu rate taip pat ner ka imt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 03 14, 15:05)
Mes Utenoje Krikštysim, kaip ir pirmą, ten mano gimtinė, yra mama, jau nužiūrėjo kavinukę prie ežeriuko ir netoli bažnyčios  smile.gif O jūs nusižiūrėję ką nors Kaune?
Sveika prisijungus

Dekui 4u.gif
Grazioj vietoj, mano gimtine Rokisky, tai kai vaziuoju pro Utena, sirdis atsigauna wub.gif

Ar yra merginu, krikstysianciu Vilniuje? Permeciau akim, dauguma Kaune .. ax.gif
Noreciau kontaktu gero fotografo, kirpejos .. Esu biski atitrukus, nes gyvenam Airijoj, grisim rugpjuty pries pat krikstynas, tai kai reik viska derint emailais ir telefonais tai doh.gif
Mes net i sv.Bernardinus skambinomes krikstynas uzsakyt .. Su kavine tai jauciu liapsusas gausis .. Nusiziurejau tokia, kaip man patinka - truputi uz miesto, kad butu gamtoj, kaimisko stiliaus .. Tiesa, sveciu planuoju, kad bus ne daugiau 15 plius kokie 4 vaikai .. Noreciau sventines kuklios vakarienes .. Tai vidury derinimo vadybininke dingo kaip i vandeni, parasiau, tipo atostogauja, bet nei pranese nei ka .. Tad laukiu toliau, gal atsius meniu pavyzdzius emailu .. Jei per pora sav. nesulauksiu, teks ieskot kavines is naujo doh.gif doh.gif
O Vilniuje taip sunku kazka normalaus surast, nes visi vasaros sestadieniai uzkimsti vestuvem paprastai buna... Tai vienzo, gerai, kad dar sveciam pakvietimu neiteikiau, nes jei negausiu vietos sventimui, teks tiesiog bet kur koki stala uzsakyt ir net nebekviesiu puses zmoniu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 14 kovo 2011 - 22:27
QUOTE(estetė @ 2011 02 07, 15:16)
Gal kas žinot kiek vienas helio balionas vidutiniškai kainuoja parduotuvėse ar firmose?  smile.gif


Skaiciau tema nuo pradziu ir uzkliuvo sitas jusu klausimas. As gimtadieniams, pirmojo krikstynoms uzsakinejau is cia. Tikslios kainos nepamenu, bet balionas apie 3 litus kainuoja.
Atsakyti
Dekui visom parasiusiom.. Dabar belieka tik issirinkt is pasiulymu priimtiniausia varianta ir skambint del uzsakymo 4u.gif
Buvau uzsakius Marcipana, Minsko pl. Bet kad labai jau nekonkreti administracija ten dirba, derinom derinom, kol pusiaukelej vadyba isejo atostogu taip ir nepatvirtinus mano uzsakymo ir net neperspejus apie tai, kad iseina atostogaut.. Pati turejau rasinet e-mailus ir klaust, kodel neatsiliepiama i mano laiskus doh.gif Kazkaip keistai man pasirode, nes pati toki darba dirbau LT, tai su klientais sitaip nesielgiama ax.gif
Nu biski prirasiau cia ne visai i tema, bet labai supykde toks atsainus poziuris i klienta ... blush2.gif

Gal kas esat svente Marcipane ar siaip buve?Atsiliepimu jokiu neradau ir va kiek laiko su jais tusciai sugaisau, nes pradejom derint viska pries keleta sav. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 15 kovo 2011 - 13:26
QUOTE(liuoga @ 2011 03 14, 19:14)
Uzsisakem Satiju dvare. Labai tikiuos, kad neteks nusivilt  smile.gif


šventėm mb brolio vestuves ten-labai graži aplinka,maistas irgi visiem patiko thumbup.gif

QUOTE(Domke @ 2011 03 15, 00:24)

Ar yra merginu, krikstysianciu Vilniuje?


ne mergina,bet Vilniuje ir Bernardinuose krikštysiu anūkę ax.gif (gegužės 28d.)
fotografas yra,kirpėja yra,o va kavinė ore doh.gif savaitgalį vėl lakstysim...
šiaip viskas jau suplanuota-liko supirkt šiokias tokias smulkmenas ir mano misija bus baigta... plėstis negaliu,nes yra tikimybė,kad perskaitys ta kuriai nereikia ... ruošiu kelias staigmenas,tai tik po visko pasidalinsiu cool.gif
(Viktorija Viltr -jūs su mano dukra mažiuose toj pačioj temoj mirksiukas.gif -ir dar žemietės mes biggrin.gif )
Vilnietės kur tortus užsakinėsit?
Sūnui ir giminaičiui krikštynom užsakinėjau Mažojoj ragainėj-buvo puikūs ir skoniu,ir išvaizda...,o va ten pat užsakiau dukros vestuvinį ir paėmus apsiverkiau,net nepanašus-viduje šlapia pliurzė buvo,išorė išvis į pievas doh.gif užsakiau baltą ,puoštą širdelėm mažytėm,apvalų-gavau kiaušinio formos,apteptą kremu vietoj tos vientisos glotnios masės (nežinau kaip vadinasi),širdelės kelios nutysusios... žodžiu nusivyliau ir dabar nežinau ką daryt? (gal kokia girta naktį kepė?),bet man tie krikštynų pas juos gražūs ir skanūs buvo... Kitur žiūrinėjau,tai atsiliepimų irgi visokių ir nelabai guodžiančių g.gif
gal kuri naminius užsakinėjat ir tikrai patenkintos? noriu gražaus ir kokybiško ..
Atsakyti
Tortus is cia uzsakineju
http://www.bijola.lt/
Buvau uzsakius sunaus gimtadieniui, savo jubiliejui .. Labai skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 03 16, 00:44)
Tortus is cia uzsakineju
http://www.bijola.lt/
Buvau uzsakius sunaus gimtadieniui, savo jubiliejui .. Labai skanus  ax.gif

Aha, ten skanus. Dar ir sitie man patinka: Gulbiniene
Atsakyti