Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 06, 21:51)
Sveikos, permeciau temuke, nes reikalas pribrendo, mat krikstateviais busim su MB, tiesa pirma karta.
Ta pat diena bus ir krikstadukros teveliu tuoktuves, abi sventes sake bus kuklios.
Tad klausimas jums, butu toks. Ka man, kaip krikstamotei ir MB reiki pasiruosti?
Sakiau zvake, apsiausteli, o visus tuos grozius gal jei nori tai teveliai jau rupinasi vaikucio? Omeny turiu visokius diplomus, isakymus, saldainius, butelaiti koki, palinkejimu knygele...Na daug groziu visokiu yra taciau negi man dabar klaust paciu teveliu, ko jie noretu ar noretu ir pan?


as pernai buvau krikstomama, tai ruosiau diploma - kriksto liudijima, uzsakiau medine krikstadeze i kuria sudejau siutus medziaginius maisiukus su uzrasais , kurie simbolizuoja, cukru , kruopas, laime ir pan. tada pirkom sidabrini sauksteli, ji isgraviravom, pirkom vyno buteli , pakeitem etikete, dejom su vaikucio foto, uzrasem ,akd tai jo krikstynu vynas ir saugot tevai tures kol sueis 18 m. dar padarem palinkejimu knygele su 18 puslapiu, kad kas met butu galima kazka svarbaus irasyti, pirma puslapi uzpildziau as . prie baznycios leidom balionus i dangu su palinkejimais. uzsakinejau kumos torta.

o va dabar mano sunaus krikstynos, sese atsisake krikstyti surado labai daug nereiksmingu priezasciu ir apsipykom smarkiai, nors jos suneliui cia viska ruosiau. radom kitus krikstotevus jie ne pora is atskiru pusiu, tai nemanau, kad kazka panasaus ruos.
pati pasidariau pasizadejimu korteles ir profesijos.
Atsakyti
Na mano atveju,kai buvau krikštu mama(2 kartus nieko neruošiau,net neatsimenu gerai,kaip ten viskas vyko,buvau 16m o kitą kart gal 20m.tik rūbelius ruošiau ir žvakę atrodo g.gif )na jauna buvau ne tas rūpejo biggrin.gif o dabar daug ką daryčiau kitaip,planuočiau pati būdama krikštamote,patinka organizuoti viska pačiai biggrin.gif ,tad ir dabar viską ruošiu pati,nes panašiai,kaip mano atveju,krikšto tėvai jauni 17m ir 18m. :Dliepiau tik patiems sugalvoti kokiomis dovanomis apsikeis ir krikštamotei pasirupinti skraiste žvake ir iškepti savo tortą biggrin.gif
Atsakyti
aciu, na ziuresim kas cia man gausis, o kas per profesiju korteles ar kazkas tokio? apsvieskit...
beje, del zaidimu, jeigu tik 2 vaikai (su kaltininke) bus tai suaugusiems reikia tu zaidimu?
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 04 03, 21:58)
Junkitės  mirksiukas.gif
gal apie žaidimus plačiau galima? ypač lauke žaisti tinkamus  biggrin.gif


Na ten žaidimai tai gal simboliniai: Vadinti pasaką, gal padarysiu kelias sportines užduotis, nes būsiems kaimo sodyboje, daug vietos smile.gif Na pasižadėjimai. Na dar visko nesu apgalvojusi, na kažko galva nedirba biggrin.gif
Galima sakyti viską pati ruošiu, nenoriu apkrauti krikšto mamos mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 07, 16:58)
beje, del zaidimu, jeigu tik 2 vaikai (su kaltininke) bus tai suaugusiems reikia tu zaidimu?

Aš neruoščiau žaidimų suaugusiems. Padaryčiau pasižadėjimų šulinį, palinkėjimų rašymą. Man labai pasiteisino sūnaus Krikštynose 4u.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos 4u.gif
O aš pasigirsiu-pagaliau radau smuikininkę thumbup.gif neprisimenu kuri Vilnietė dar ieškojo g.gif (jei ką tai per až kontaktais pasidalinčiau)
Visi didieji dalykai jau savo vietose,dar šiek tiek smulkmenų ir lauksim šventės biggrin.gif Kažkaip reikėtų gerą orą užsakyt cool.gif
Dar bus ''muzika'', kai mazgė praverks visą ceremoniją,nes toks amžius kai prisileidžia tik mamą-jokių nematytų nė artyn doh.gif (net pas savus zyzia nors kasdien mato...),ot bus gražu ...žmonių tai bus daug,vieta nematyta...
gal patarimų kokių? g.gif
Atsakyti
Labux 4u.gif

KOkioj formoj darot palinkejimu rasyma? bigsmile.gif ar i albuma rasot, ar dar kazkaip kitaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2011 04 08, 10:15)
Labux  4u.gif

KOkioj formoj darot palinkejimu rasyma?  bigsmile.gif ar i albuma rasot, ar dar kazkaip kitaip?  blush2.gif


Mes rasysim i albuma, i kuri paskui bus sudetos krikstynu nuotraukeles
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 04 08, 10:33)
Mes rasysim i albuma, i kuri paskui bus sudetos krikstynu nuotraukeles

o toki albuma pati pasidarei ar yra kur pirkti?
as ir nesugalvoju kur palinkejimus parasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 04 08, 10:43)
o toki albuma pati pasidarei ar yra kur pirkti?
as ir nesugalvoju kur palinkejimus parasyti smile.gif


Pirksiu foto albuma ir i ji rasysim
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 04 08, 11:09)
Pirksiu foto albuma ir i ji rasysim


O kiek toks kainuoja ? rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 04 08, 14:04)
O kiek toks kainuoja ?  rolleyes.gif  g.gif


Nu tai gi cia paprastas albumas nuotraukom, tai ju visokiu buna. Ir ten paprastai pradzioj buna toks baltas lapas. Mano suneliui ant jo visi palinkejumus surase, as sudejau i ji krikstynu nuotraukas. Man toks variantas patiko, tai ir si karta toki darysiu.


Nupirkau krikstateviams dovana- meiles elfa porcelianini. Uzrasysiu ka nors ale, kad meiles niekada nepritruktu ar ka pan. Kaip jums? Norejau koki angeliuka pirkt, nes jie megsta tokius dalykus, bet pamaciau ta elfa...
Atsakyti