Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

Na susigundziau ir as su tais pasizadejimais biggrin.gif
Tik as nedarysiu ipareigojanciu pasizadejimu, kaip kad ismokyt vairuot, ismokyt anglu kalbos ir pan. Geriau jumoro forma kaip padet meiles laiskus rasyt, ar pasaugot vaika kai tevai naujus sves ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 15, 10:49)
Vokit, negaila  biggrin.gif
Dar galvoju prie to šulinio pritvirtinti medžio šakelę, ant kurios (lyg sverties kibirui) užkabinti storesnio popieriaus lentelę su užrašu "Pasižadėjimų šulinys"  smile.gif

o tie pasizadejimai lieka mums ar sveciams ar abiems? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linasad @ 2011 04 14, 19:55)
Aciu Euforija123 uz sablona  4u.gif

Dabar vargstu su fotografo paieskomis, nes visi laukia vestuviu uzsakymu ir nenori apsiimti krikstynu  doh.gif Bijau, kad patiems teks fotografuotis  biggrin.gif


Pabandykit SM fotografijos temoj paprašyt gal kas apsiims. 4u.gif Jos ten super fotografuoja, tik albumus reikia pažiūrėt darbų kad išsirinkti tą SAVO biggrin.gif .


QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 04 15, 14:16)
o tie pasizadejimai lieka mums ar sveciams ar abiems? unsure.gif


Na, mes sau pasiliksim. Kad paskui nesakytu, pamečiau ir nepamenu ką pasižadėjau lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 15 balandžio 2011 - 13:26
QUOTE(erikae @ 2011 04 15, 14:23)
Na, mes sau pasiliksim. Kad paskui nesakytu, pamečiau ir nepamenu ką pasižadėjau  lotuliukas.gif  4u.gif

As ir taip galvoju, tik ant pasizadejimu korteliu kad sveiciai savo vardus surasytu.
Vistiek idomiausia tai bus paaugusiam/uzaugusiam krikstukui smile.gif
Atsakyti
Ir as visai pritariu ir pas mane nebus ipareigojanciu pasizadejimu, nors pvz pasaugoti vaika kai tevai naujus sves tai man skamba ipareigojanciai, lyg tas zmogus nauju nenoretu svest unsure.gif
o pvz pamokinti automobiliu vaziuoti, man liux thumbup.gif matyt kiekvienas savaip suvokia, neveltui mes zmones su savais ypatumais wub.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
gal kas siuvineja nebrangei ant ranksluosciu Kaune?
Suradau nebrangei ir graziai bet Vilniuje, toloka vaziuoti o su siuntimu neapsimoka, nes dar pinigai i bala sad.gif
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 04 15, 14:23)
Pabandykit SM fotografijos temoj paprašyt gal kas apsiims.  4u.gif Jos ten super fotografuoja, tik albumus reikia pažiūrėt darbų kad išsirinkti tą SAVO  biggrin.gif
Na, mes sau pasiliksim. Kad paskui nesakytu, pamečiau ir nepamenu ką pasižadėjau  lotuliukas.gif  4u.gif

Pirmadieni vaziuoju susitikt su fotografu, aptarsim fotosesijos detales thumbup.gif
Pasizadejimus mes irgi sau pasiliksim uzrase vardus, kad veliau butu galima priminti kas ka pazadejo smile.gif
Kazkaip planuoju, planuoju ir atrodo darau, o parodyti neturiu ka. Viskas gamybos procese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linasad @ 2011 04 17, 11:44)
Pirmadieni vaziuoju susitikt su fotografu, aptarsim fotosesijos detales  thumbup.gif 

O man vyras nepritaria samdyti fotografą doh.gif Sako pasiimsim iš draugų gerą fotoaparatą su keliais objektyvais ir pafotografuosim. Bet man atrodo, kad vis tiek taip gražiai nesigaus sudėlioti visko, papozuoti.
Kaip jūs galvojat?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 17, 10:53)
O man vyras nepritaria samdyti fotografą  doh.gif Sako pasiimsim iš draugų gerą fotoaparatą  su keliais objektyvais ir pafotografuosim. Bet man atrodo, kad vis tiek taip gražiai nesigaus sudėlioti visko, papozuoti.
Kaip jūs galvojat?


Gera technika nereiskia geru nuotrauku. Su geru fotiku reik moket fotografuot. As tik uz tai, kad samdyt fotografa 4u.gif
Be to, per pati kriksta, stovesit prie vaikelio, o kas tada fotografuos?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 17, 10:53)
O man vyras nepritaria samdyti fotografą  doh.gif Sako pasiimsim iš draugų gerą fotoaparatą  su keliais objektyvais ir pafotografuosim. Bet man atrodo, kad vis tiek taip gražiai nesigaus sudėlioti visko, papozuoti.
Kaip jūs galvojat?

Gerai jeigu yra mokanciu fotografuoti, o pas mus tokiu nera schmoll.gif Paskui gaunasi nuotraukos su puse galvos arba "skrendanciu musiu" prifotografuota smile.gif . Ir dar pas mus kadangi bus dviguba svente (krikstynos ir pirmoji komunija) todel noriu tureti prisiminimui, kad ir nedaug, bet profesionaliu nuotrauku, nes tokiu momentu gyvenime daugiau nebus. Vaziuoti i fotostudija pabijojau, nes kaip kazkuri mamyte rase, kartais reikia laukti ir visus svecius sunku sukviesti butu fotografuotis, o cia bus viskas vietoj: ir sveciai, ir sventes dalyviai ir fotografas. Paskui patogu bus issiusti sveciams nuotraukas prisiminimui, nes fotografas duoda diskeli su nuotraukomis, o fotostudijoj tik padarytas nuotraukas, todel apsisprendziau kviestis fotografa i "ivykio vieta" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2011 04 14, 13:13)
Sveikos

Vyresneles krikstynoms darem kvietimus- sokoladus. Antra karta tokius pat daryti nesinori.
http://s57.radikal.r...955fc2b4654.jpg


O kur daret siuos saldzius kvietimus? Man labai si mintis patiko thumbup.gif
Atsakyti
Ir as uz profesionalu fotografa ax.gif Vien tai, kad nereikia sukt galvos del kadru gaudymo, o rezultate gaut puikias foto.
Neeline svente visgi, tad jai galima paaukoti.
Atsakyti