Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

Remiantis viena gydytoja, kuria aš pasitikiu - multivitaminus, bet visai tas pats, ar už 2,- Lt, ar už 100,- Lt - kaip kišenė leidžia, poveikis tas pats.
Atsakyti
Pritariu bezdziones gydytojai smile.gif

Nera geresniu ar blogesniu cheminiu ar kazkokiu kitokiu organiniu medziagu. Tiesiog ziurek i sudeti. O kaina- daugiau placebas- juk kazkodel mums (visai nepagristai) atrodo, kad auksta kaina uztikrina kokybe. bet tik ne siuo atveju wink.gif
Atsakyti
Mamos zurnale jau ne karta skaiciau apie super gerus maisto papildus Vision.Gal kas ka girdejot? Patarkit, kur galima isigyti Kaune?
Aciu
Atsakyti
Pries 3 metus geriau, mano vyras net yra pasirases sutarti del platinimo, bet manes nesuzavejo. Vienintelis man patikes ir tikes preparatas xromvitalis. Jis kelia spaudima., o kiti ir po siai dienai metosi stalciuose. Paskambink 118 ir paklaus atstovybes telefono, dabar jie dirba oficialiai. As siuo metu geriu amwey vitaminus. Jie man labiau patinka, platesnis asortimentas. Jie Lietuvoje "nelegalai" todel apie juos zurnalai ir neraso.
Atsakyti
Vision,PULA, yra legaliai!!!Bet jie mazai platinasi,nes nemato prasmes,kai viskas visu pajegumu eina,kai zmones vartoja siuos papildus ir yra sveikesni!! wink.gif
Pati juos vartoju jau astunti metai-visi papildai yra nuostabus,bet juos reikia vartoti tinkamu laiku,tinkamais kiekiais ir tinkamais dariniais.
Jie randasi Kalvariju gatveje.
tai tiek
sekmes smile.gif
Atsakyti
Zinau tik viena pasitvirtinusi atveji apie vision. Mociute pries tris metus sirgo kepenu veziu paskutine stadija. Visa geltona buvo, is lovos nesikele. Visi artimieji ir gimines atsisveikino paskutini karta. Paskui mano tecio draugas pasiule gerti tuos Vision papildus. Nepatikesit mociute pradaejo balti, keltis is lovos- tai buvo ziema , atejus pavasariui, vel ziurejo savo ozkeles ir visteles. Taip druta vaiksciojo iki kito pavasario. Ir tada per pora savaiciu staigiai uzgeso. Gere ji tuos vision saujom per pusrycius, pietus ir vakariene, kaip juokavo pati:"kito maisto ne nereikia- piliuliu uztenka". Pinigais skaiciuojant per menesi po 1000 lt. iseidavo. Bet visi vaikai susidedavo, kad tik mociute gyventu. Po metu kai pas daktarus ejo pries tas pora paskutiniu savaiciu, niekas net netikejo, kad ji dar gyva.
Atsakyti
Dabar mes abu geriam Vitamax, kaip veikia kol kas pasakyti negaliu tongue.gif
Atsakyti
MB geria reguliarei GERIMAX, pertrauka du men po to JOLAIV-vyrams.
Sunkus darbas,kartais nemiega po dvi paras,vitaminai butini. wink.gif
Atsakyti
mano brangusis tai vartija magvit, jie jam labai gerai del sirdeles ir nervu sistemai. thumbup.gif
Atsakyti
as savo mergai nupirkau skirtus vaikams, o ji negeria... mad.gif
jkei kas noretu, galiu perleisti... wink.gif
Atsakyti

QUOTE (mamkinas @ 2004 11 30, 14:13)
as savo mergai nupirkau skirtus vaikams, o ji negeria... mad.gif
jkei kas noretu, galiu perleisti... wink.gif

siaip tai noreciau as savo mergai, bet bijau, kad gali buti kaip tau- negers ir viskas. ji pripazysta tik vienus vitaminus- tabletes skirtingu spalvu ir skonis geras, tai tik tuos ir geria ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaNguoliuke: 30 lapkričio 2004 - 14:43
Geriu Perfectil, bet pastebėjau, kad Wellwoman turi tas pačias "savybes" + dar visokių kitokių. Gal kas gėrėt tokius vit. ir galit palygint?
Atsakyti