Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

As du menesius naudojau maisto papildą BIOFOLTILIS su dilgelem ir sorom plaukam ir nagam, tai galiu pasakyti, kad labai neblogi pasirodė. plaukai visiskai slinkti nustojo ir nagai sustiprejo. Bet gana brangus i menesi gaunasi 60 lt. unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi gan ilgai naudojame Amway vitaminus ir esame labai patenkinti. thumbup.gif
Girdejau, kad USA yra daug irgi labai geru vitaminu kuriu nera cia pas vietinius distribiutorius. Gal kas zino kas ten gero yra? Ai dar pamirsau parasyti, kad bbuvau radusi toki puslapi lietuviu kalba kur apie Amway vitaminus raso. Adreso neatsimenu verysad.gif schmoll.gif jei kam idomu susiraskit per google.lt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2005 01 11, 14:37)
Ar nebandėte gerti alijošiaus sulčių? Čia ką radau apie jas:
Alijošiaus sultys yra vienas iš biogeninių stimuliatorių, reguliuoja medžiagų apykaitos procesus, fiziologines organizmo funkcijas, gerina regeneraciją. Biogeniniai stimuliatoriai gaminasi augaluose esant nepalankioms sąlygoms (šalčiui, tamsai). Patekę į organizmą skatina visų organų veiklą, padeda sveikti po sunkios ligos. Naudojamos skystos alijošiaus sultys, apdorotos šalčiu.
Vartojamas esant
· virškinamojo trakto sutrikimams,
· sumažėjusiam bendram tonusui,
· sergant odos ligomis (ypač efektyvus),
· susilpnėjus imuninei sistemai,
· skrandžio opaligei gydyti,
· skatina žaizdų gijimą,
· drėkina odą,
· slopina uždegiminius procesus (įskaitant ir sąnarių),
· veikia nuskausminančiai ir baktericidiškai.
Taip pat juo gydoma nuo ginekologinių ir akių ligų.

Mačiau vaistinėse yra pirkti, galvoju gal natūralų produktą geriau įsisavins organizmas nei vitaminus.

Kazkuria ziema vartojau, tikrai geri, tik brangoka......
O Vitamax vyrui per sesija buvau nupirkus, grizta, sako, nieko nepajutau... Bet viskas pasijuto, kai baige vartot smile.gif Jegu ner, galva skauda...Jie turbut tikrai labai stiprus, jei toks poveikis po to, kaip po kokio dopingo smile.gif
Atsakyti
man tie vitaminai tiesiog stebukingi.As naudojau Pasiflora+ramuneles nepaprastas dalykas vegetacinei nervu sistemai.o geriant omega poveiki pradedi jausti po puses menesio.tai tikrai nuostabus papildai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Geriant sintetinius vitaminus niekada nejutau jokio poveikio,tik pinigai isleisti i bala... sad.gif
Atsakyti
P.S. jei kas suprantat anglistai puslapis http://www.quixtar.com
Atsakyti
Ziuriu, apie vitaminu nuostabuma vieni platintojai raso biggrin.gif Isskyrus Selena smile.gif

Vartojau.
Vitaminai kaip vitaminai, tik brangoki ir Lietuvoj nesertifikuoti... Nu negaliu sakyt, kad blogi, nes nei mane nuo ju bere, nei nieko. Is viso nieko nebuvo, tik sazinei ramiau - smagiau gert uz 200 Lt, negu uz 35. Skaniau biggrin.gif Labiau savim besirupinas jautiesi tongue.gif
Atsakyti
Noa biggrin.gif biggrin.gif O cia ne nuo Seleno tavo akys tokios dideles?

Kad pataikyt i tema, yra daug nuomoniu apie juos. Va viena forumiete nestuke rase, kad pries pirma vaika kaip tik gere amway vitaminus. tai jos 2 men. vaikui dantys isdygo. nezinau ar cia nuo vitaminu ar nuo paveldimumo tongue.gif Bet susieti su vitaminais manau galima smile.gif Nu ir sakyciau nieko gero tie dantys 2 men. vaikui (ir mamai aisku smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 02 06, 22:57)
Noa  biggrin.gif  biggrin.gif O cia ne nuo Seleno tavo akys tokios dideles?



Nuo to ten, kalcio magnio... Viduriai uzkietejo, tai va, dabar po tualeto mano akys tokios jau ir yra biggrin.gif
Atsakyti
nuotaika pagerina magnis
Atsakyti
O man gydytoja rekomendavo VITAKUR, tai nuo tada ir geriu juos. smile.gif Paskaitinėjau, kad ir daugiau yra juos geriančių. Tai norėčiau patarimo, kaip manot ar užtenka šių vitaminų akims stiprinti, ar reikia dar kokius (su mėlynėmis) papildomai gerti. Lyg ir nesinorėtų padauginti. g.gif
Atsakyti

 i 
Primenu, kad forume komercinė reklama draudžiama, todėl apie platinamą produkciją diskutuoti galima, bet draudžiama skelbti platintojų telefonus ir siūlytis parduoti.
Atsakyti
As pati esu didele NEtiketoja tokiais stebuklais, bet mano sesei buvo su krauju vienakart blogai. Sugere Vision buteliuka kazkuri ten, ir viskas pasitaise. Gal ir turejo kokio pveikio g.gif
Atsakyti