Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

Nusipirkau ir as siandien tu Vitamax papildu, tai dabar iskilo klausimas kaip vis delto juos gerti kasdien ar kas antra diena? Nes lapelyje tai parasyta "kasdien po pusryciu". Nu pakenkti turbut neturetu smile.gif
Pries tai geriau Vitakur plus, tai kazkaip jokio poveikio nejauciau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(singute @ 2006 11 12, 17:14)
Nusipirkau ir as siandien tu Vitamax papildu, tai dabar iskilo klausimas kaip vis delto juos gerti kasdien ar kas antra diena? Nes lapelyje tai parasyta "kasdien po pusryciu". Nu pakenkti turbut neturetu  smile.gif
Pries tai geriau Vitakur plus, tai kazkaip jokio poveikio nejauciau... verysad.gif

na kaip sakiau geriau kiekviena ryta ir nieks neatsitiko ,jai anotacijoj parasyta taip tai ir gerk mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas dėl vitaminų su ženšeniu,tai vartoti nepatarčiau,nes prie jų organizmas pripranta.Iš pradžių pradėjus vartoti dažniausiai juntamas energijos antplūdis,bet nustojus vartoti paprastai žmogus jaučiasi daug blogiau,nei prieš jų vartojimą.
Ir dar vienas patarimas visoms,kurios nori gert kokius vitaminus-kad organizmas geriau įsisavintų,reik prieš tai jį išvalyti.Ir visai nebūtina tai daryti spec.medicinos centruose.Yra natūralių produktų,kurie mūsų organizmą veikia kaip "šluota",pvz.,linų sėmenys,kviečių sėlenėlės,ajerų arbata,džiovinti vaisiai(tik būtinai gerai išmirkyti)ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(singute @ 2006 11 12, 18:14)
Nusipirkau ir as siandien tu Vitamax papildu, tai dabar iskilo klausimas kaip vis delto juos gerti kasdien ar kas antra diena? Nes lapelyje tai parasyta "kasdien po pusryciu". Nu pakenkti turbut neturetu  smile.gif
Pries tai geriau Vitakur plus, tai kazkaip jokio poveikio nejauciau... verysad.gif

Vartojimas priklauso nuo išsekimo buklės. Šiaip Vitamax man buvo išrašiusi kardiologė. Atsiliepimai kuo geriausi, vienintelis minusas, kad po savaitės rekomenduočiau ant šaldytuvo pakabint spyna doh.gif Apetitas žvėriškas- skanu viskas. ax.gif Nuo pavasario vartoju GNLD papildus, tai pora jų man labai patinka. Kokybė puiki,kraujo tyrimai pagirtini, apetitas nekyla, kaina kanda.
Atsakyti
O gal kas bandet Star Power - vitaminus, skirtus energijai padidinti? rolleyes.gif Kazkur teko skaityt, kad teigiamas poveikis labai jauciasi, dar ilga laika po ju suvartojimo netruksta energijos. Tai nusipirkau isbandyt ir laukiu rezultatu... g.gif
Atsakyti
Man irgi Vitamax kazkada padejo....
dabar geriu buteliukuose skysti su biciu pikiu energijai pakelti,jokio poveikio,o ir nepigus viena doze apie 6 lt
Gal leidziamu kokiu yra?
Papildyta:
Ahimsa butinai pasidalink ispudziais. Ar brangus?
Atsakyti
aš tai tik atminčiai vitaminus Bstrong geriu ir poveiky jauciu thumbup.gif ir ne taip pavargdtu atrodo, nors jie atminciai skirti.
dabar ieškai MB vitaminų ir kazkaip linkstu prie Wellman. jūsiškiai kokius geria ir thumbup.gif kad butu 4u.gif
Atsakyti
Užėjau šiandien į Litfarmos vaistinę, o ten visiems Your Life papildams - 20% nuolaida. Kaip tik ieškojau ko nors antistresinio, tai nusipirkau B 50, gal palengvins gyvenimą biggrin.gif
Atsakyti
aš esu girdejusi kad Your life akims labai thumbup.gif ir va proga pabandyti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Na, o as pabaigiau savo Star Power kursa ir atrodo, kad padejo rolleyes.gif Tingulys nebeapima, darbingumas siek tiek padidejo, kai nepakankamai issimiegu - nesijaucia to. Ir siaip geresne nuotaika. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ahimsa @ 2006 12 19, 17:14)
Na, o as pabaigiau savo Star Power kursa ir atrodo, kad padejo  rolleyes.gif  Tingulys nebeapima, darbingumas siek tiek padidejo, kai nepakankamai issimiegu - nesijaucia to. Ir siaip geresne nuotaika.  ax.gif

Tai visas kursas tik savaitė? a tai kas ten per sudėtis?
Atsakyti
gal kas yra vartojusi IMMUNACE papildus kaip tik baigiu savo vitaminus ir nezinau kokius dabar nusipirkus skaiciau anotacija tai gal ir nieko ,bet noreciau isitikinti ar tikrai geri ar tik reklama graži.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 20 sausio 2007 - 17:46