Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

Nežinau, yra įvairių nuomonių apie vitaminus. Vieni sako, kad nereikia jų vartoti, jei normalus maitinimasis... Sako, kad po to organizmas nebesugeba pasisavinti natūralių (iš maisto) vitaminų. Aš, pvz, kai nevartoju vitaminų, man skilinėja nagai ir plaukai būna silpni. Kai tik pradedu vartoti iš kart jaučiu pokyčius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivė @ 2008 01 04, 19:01)
Nežinau, yra įvairių nuomonių apie vitaminus. Vieni sako, kad nereikia jų vartoti, jei normalus maitinimasis... Sako, kad po to organizmas nebesugeba pasisavinti natūralių (iš maisto) vitaminų. Aš, pvz, kai nevartoju vitaminų, man skilinėja nagai ir plaukai būna silpni. Kai tik pradedu vartoti iš kart jaučiu pokyčius biggrin.gif

Vadinasi būtent Tau reikia vitaminus vartot. Ir aš prisiskaičiau visokių nuomonių, bet, matyt, geriausia klausyti savo kūno, jo ženklų. Ir aš renkuosi sintetinius vitaminus, tada puikiai jaučiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 01 05, 11:08)
Vadinasi būtent Tau reikia vitaminus vartot. Ir aš prisiskaičiau visokių nuomonių, bet, matyt, geriausia klausyti savo kūno, jo ženklų. Ir aš renkuosi sintetinius vitaminus, tada puikiai jaučiuosi.

Beje, vyras taip pat, kai pradeda vartoti vitaminus, pajaučia teigiamus pokyčius - atsiranda daugiau jėgų, žvalesnis būna, darbingesnis rolleyes.gif Sakė, kad ypač gerai veikia "Your life" vyrams, bet jų kaina tai fantastiška (apie 50-60 Lt/mėn) doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš pas Jus konsultacijos. PAstaruoju metu mano mama (45) labai blogaio jaustis pradėjo, jos žodžiais tariant ''nebepavelku kojų'' sako visad silpna, atsikėjus po poros valandų jaučiamas toks nuovargis lyg net nemiegojos, gal galit pasiūlyti kokių vitaminų, kad truput ją ant kojų pastatytų, na energijos ir jėgų būtų, bet tokių, na kurie padeda, ta prasme išbandėt ir žinot kad tikrai geri...

P.S. bandžiau poliklinikoj pas gydytoją klaust, tai sako UNDEVIT tegu nusiperka, bus gerai, bet aš nelabai jomis tikiu, nes tos daktarės tai savo prastuminėja...
Atsakyti
Gal kas noretumete 4u.gif
"Eksta sarmas"- naturalus kinieciu kompanijos "sigcess" maisto papildas moterims.
Parduotuvese naparduodama. Iprasta jo kaina 120lt, atiduoda uz 80lt
90 kapsuliu. Gerti 1-2 kapsules 1-2 kartus dienoje valgio metu.
Galioja iki 2008.04.28
Reguliuoja ir normalizuoja moteriskus hormonus organizme; organizmo rugsciu ir sarmu reguliacija
Imuniteto reguliacija; isvengiama kalcio praradimo bei didinamas kaulu tankis
Gerina raumenu bukle (patempia nuvytusius raumenis), daro oda svelnia ir elastinga, grazina (kirtis ant a) smile.gif figura
Mazina kraujo spaudima; didina moters vidiniu lytiniu organu elastinguma, imuniteta, gerina lytinio gyvenimo kokybe
Stabilizuoja nuotaika; didina fizines galimybes; gerina sirdies raumens darba
Kai kurie moters nevaisingumo atvejai; prie ligu susijusiu su estrogeno trukumu
Premenopauzes, menopauzes bei postmenopauzes laikotarpiu
Ginekologines ligos; osteoporoze; prieslaikinis senejimas

Kas suprantat rusiskai, galite paskaityti cia (yra ir nuotauka kaip atrodo)
http://www.sigcess.d...ID_3580565.html
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 01 18, 17:35)
Sveikutės, aš pas Jus konsultacijos. PAstaruoju metu mano mama (45) labai blogaio jaustis pradėjo, jos žodžiais tariant ''nebepavelku kojų'' sako visad silpna, atsikėjus po poros valandų jaučiamas toks nuovargis lyg net nemiegojos, gal galit pasiūlyti kokių vitaminų, kad truput ją ant kojų pastatytų, na energijos ir jėgų būtų, bet tokių, na kurie padeda, ta prasme išbandėt ir žinot kad tikrai geri...

P.S. bandžiau poliklinikoj pas gydytoją klaust, tai sako UNDEVIT tegu nusiperka, bus gerai, bet aš nelabai jomis tikiu, nes tos daktarės tai savo prastuminėja...

geriau tegu nors kraujo tyrimus pirma pasidaro, gal kokia pikta liga pareina, o gal tik kraujukas nusilpes. Negalima saves sveikatint pagal diagnoze is lubu.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2008 01 21, 20:01)
geriau tegu nors kraujo tyrimus pirma pasidaro, gal kokia pikta liga pareina, o gal tik kraujukas nusilpes. Negalima saves sveikatint pagal diagnoze is lubu.


šita tai aš žinau, bet ten toookia gydytoja, turi toj poliklinikoj minimum 5 valandas praleisti norint pasidaryti kraujo tyrimą, o po to dar 5 valandas norint sužinoti rezultatus...

Tai kai laiko ir taip nėra, neprisiruoši tiek laiko išmesti...
Atsakyti
Tai tegu privačioj laboratorijoj pasidaro, pvz geromedoj bendras kraujo tyrimas berods 20 lt, tai manau laikas sugaištas prie kabinetų daugiau kainuoja, o taip rizikuot esant aiškiam nusilpimui tikrai negalima.
Atsakyti
Sveikute, ziuriu daug cia nuomoniu apie visokius vitaminus ir maisto papildus. bet mane domina tik vieni. VISION firmos maisto papildai. Bukite gerutes ir atsiliepkite tos kurios platina siuos maisto papildus.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(komba @ 2008 02 01, 13:19)
Sveikute, ziuriu daug cia nuomoniu apie visokius vitaminus ir maisto papildus. bet mane domina tik vieni. VISION firmos maisto papildai. Bukite gerutes ir atsiliepkite tos kurios platina siuos maisto papildus.smile.gif

čia daug info apie jos nu išku čia daugiau reklamos bet gal bus idomu smile.gif
bet šeip realiai ir man butu idomu jei kas papasakotu iš patirties 4u.gif
Atsakyti
Na as geriau VISION DETOX'a. Man labai patiko. Seip kiek as zinau butent apie ta Detox'a tai valo organizma. Man anksciau pastoviai budavo ispustas pilvas dazniausiai jausdavausi sunkiai, bet kai pradejau ji vartoti su pilvuku problemos susitvarke, jis buvo plokstesnis. ax.gif Ir istikro tai numeciau dar ir svorio, bet tik nezinau, ar nuo nervu tuo metu ar detoxsas padejo blush2.gif , kitiem buna kad labai beria, sako tai valosi organizmas.bet tai manau nieko blogo. man kazkokio tai salutinio poveikio kaip ir nebuvo..
Nagi, atsiliepkite kas dirba sioje kompanijoje. rolleyes.gif
Atsakyti
va visas psl PREfemin sviecia jis iskazkokio tikrojo skaistminio gaminamas kaip supratau. hm siaip nesu girdejus apie sita reikala nieko.... gal kas bandet? mane domina papilduka is sitos operos butent. ypac kad apetita reguliuotu per pms, nes sprogsiu viena diena... o gal kas savu atradimu is papildu serijos pasidalintu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukai: 03 vasario 2008 - 18:25