Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(luli @ 2011 01 31, 20:27)
As planuoju daryt viena kart per savaite,kaukyte plaukams,ir dar veidukui,nes Kn(kvapu namuose pirkau),pardaveja sake ,kad ir veidukui labai gerai.
Merginos,kadangi as pirma karta susiduriau su aliejais,ir jei tiks mano odai,planuoju kaika daugiau isigyt,
Laimos zurnale skaiciau kirpejos patarimus,ir ji patare palepinti savo plaukus:arganu,kokosu,simondsiju,alyvuogiu aliejais.Kazkaipman pirmas ir ant liezuvio papuole argano,delto ji ir pirkau smile.gif
Noriu paklaust,gal galit padaryt sarasiuka kiekviena,kokie aliejai yra labiausiai jusu vertinami,naudojami,be kuriu jau neisivaizduojat savo gyvenimo smile.gif
Tikrai butu idomu suzinot,ir tuo paciu atsirinkt informacija 4u.gif


Tai kad kiekviena pagal save papasakotu, nes kiekvienam gi skirtingai gali buti 4u.gif Siulyciau paskaityti sia temele (ar praeita, sita dar trumpa), nes dazniau pasitaikantys klausimai daznai ir aptariami cia smile.gif Arba bent pirma posta, kur yra pakomentuotas poveikis skirtingu alieju - o jis tinkamas ar ne tinkamas jusu odai, tai individualu 4u.gif

As asmeniskai naudoju arganu paakiams, tai poveikio kol kas nelabai matau. kokosu - plaukams, kartais veidui ir siaip kunui - neblogai. makadamiju - nusipirkau veidui, bet nuo jo pas mane atsiranda spuogai, tai dar nezinau, kur sunaudosiu. ir dar lazdynu turiu veidui vietoj makadamiju. sitas lyg neblogas, bet dar trumpai naudoju..
Atsakyti
yra manau keli universaliausi aliejai, kurie daug kam tinka ar patinka, tai kokosų- plaukam kaukėm ir kūnui man jis nuostabus, jojobos- tiek plaukam, tiek veidui, nes ir gan visiem tinka. man dar sezamų patinka- taip pat plaukam, plius dar šiaip visur jo dedu, tiek į veido, tiek į kūno kremus, nes giliai prasiskverbia bei drėkina, valo odą. dar gal kokį avokadų priskirčiau prie gan universalių (tiek plaukam tinka, tiek odai), bei abrikosų kauliukų (šitas labiau veido odai, kūno idai, makiažui valyt). manau išvardinau tikrai tokius plius minus visiems tinkamus aliejus, o šiaip veido odai aliejai labai individualus dalykas, nuo odos priklauso. 4u.gif
Atsakyti
Supratau 4u.gif
Mano oda labai sausa,jautri,ispradziu galvojau nusipirkt,misinuka Kn,jau pagaminta is alieju,bet skaiciau,daug,ir supratau,kad aliejai gali sausint veido oda unsure.gif ,kremuko pagaminto jie irgi siuo metu neturejo,tai nusprendziau paziuresiu kaip arganu aliejus mano odai.Dar labai gyre mango sviesta,galkad naudojat g.gif
Atsakyti
Pirma kart atejau i sia tema ir niekaip nesuprata kas tai yra KN . Tik siam puslapi issiaiskinau kas tai doh.gif .
Bandziau ieskoti per google , tai man buvo ismete Klaipedos Nafta lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai daugiau nei puse metu naudoju aliejus. is pradziu tiko, bet dabar kazkaip nuo daugumos sauseja oda.
sviestmedzio - gerai tik vienai dienai, bet serpetuojimo nenaikina.
kokosu irgi. net kunui yra per silpnas.
arganu, ersketroziu taip pat verysad.gif pasidariau labai riebu kremuka is alieju avokadu, sviestmedzio, ersketroziu, argano al, tai kazkaip irgi niekaip nepadrekina odos doh.gif nezinau ar eksperimentuoti.
naudoju ir kremus drekinamuosius, bet kazko niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2011 01 31, 22:02)
Pirma kart atejau i sia tema ir  niekaip nesuprata kas tai yra KN . Tik siam puslapi issiaiskinau kas tai  doh.gif  .
Bandziau ieskoti per google , tai man buvo ismete Klaipedos Nafta  lotuliukas.gif

Cia tai geras lotuliukas.gif
KN- Kvapu namai, AN- Aroma natural
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2011 01 31, 22:40)
as tai daugiau nei puse metu naudoju aliejus. is pradziu tiko, bet dabar kazkaip nuo daugumos sauseja oda.
sviestmedzio - gerai tik vienai dienai, bet serpetuojimo nenaikina.
kokosu irgi. net kunui yra per silpnas.
arganu, ersketroziu taip pat  verysad.gif pasidariau labai riebu kremuka is alieju avokadu, sviestmedzio, ersketroziu, argano al, tai kazkaip irgi niekaip nepadrekina odos  doh.gif  nezinau ar eksperimentuoti.
naudoju ir kremus drekinamuosius, bet kazko niekas nepadeda  verysad.gif

man net pora menesiu uzteko suprasti kad aliejai oda sausina, (butent veido) beje as nenaudojau hidrolatu,nezinojau aisku, kad reik juos naudoti prie tepant aliejumi, pabandyk gal pades g.gif
siaip mano kuno odai kol kas aliejai tinka, vat sakykit ar buvo kam kad darant plauku kaukes plaukai pradejo pleiskanotis doh.gif naudoju as avokadu alieju su rozmarinu EA g.gif
Atsakyti
Vien aliejai tikrai issausins oda. Jau isitikinau pati. Dabar tik kremus darausi, kad sudety butu ne tik aliejai, bet ir sviestai, ir hidrolatai, ir kitokie komponentai. Oda nuostabi pasidare wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2011 01 31, 23:40)
as tai daugiau nei puse metu naudoju aliejus. is pradziu tiko, bet dabar kazkaip nuo daugumos sauseja oda.
sviestmedzio - gerai tik vienai dienai, bet serpetuojimo nenaikina.
kokosu irgi. net kunui yra per silpnas.
arganu, ersketroziu taip pat  verysad.gif pasidariau labai riebu kremuka is alieju avokadu, sviestmedzio, ersketroziu, argano al, tai kazkaip irgi niekaip nepadrekina odos  doh.gif  nezinau ar eksperimentuoti.
naudoju ir kremus drekinamuosius, bet kazko niekas nepadeda  verysad.gif

Na tai vat,as ir bijojau prisipirkt visko,kad poto netiks,kur det,tai pabandymui paemiau arganu,jei veidukui netiks,plaukams sunaudosiu.Dar Gasulo moli praust veidui nusipirkau,jei veidui netiks,sunaudosiu kunui,kaip pilinga,ir dar hidroliata(geliu vanduo).Ziuresim,nes su manooda ne kas,tikrai sausa,traukia,jautri.Alieju veidui galvoju tept,tik dienos metu,einant i lauka,nes dabar saltoka,o del drekinimo tai ir nezinau,noreciau kremukopagaminto.
Atsakyti
cia man merginos patare plaukams avokado aliejuko kaukes, tiesiog issitept vakare, o ryte plaut. Fantastika koks rezultatas. thumbup.gif Plaukai blizga, tokie prisotinti, tarsi stori pasidare. Pas mane plauku daug, bet ploni ir labai neklusnus, o dabar na visai kitokie. Po poros tokiu panaudojimu jau maciau rezultata. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 02 01, 00:27)
man net pora menesiu uzteko suprasti kad aliejai oda sausina, (butent veido) beje as nenaudojau hidrolatu,nezinojau aisku, kad reik juos naudoti prie tepant aliejumi, pabandyk gal pades g.gif
siaip mano kuno odai kol kas aliejai tinka, vat sakykit ar buvo kam kad darant plauku kaukes plaukai pradejo pleiskanotis doh.gif naudoju as avokadu alieju su rozmarinu EA g.gif

Jei pleiskanoja,tai gal netept ant saknu,o daugiau galiukus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dominyyka @ 2011 02 01, 00:36)
Vien aliejai tikrai issausins oda. Jau isitikinau pati. Dabar tik kremus darausi, kad sudety butu ne tik aliejai, bet ir sviestai, ir hidrolatai, ir kitokie komponentai. Oda nuostabi pasidare  wub.gif

Labai gyre KN pardaveja,mangu sviesta,ar bandet g.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 01 31, 23:40)
Na tai vat,as ir bijojau prisipirkt visko,kad poto netiks,kur det,tai pabandymui paemiau arganu,jei veidukui netiks,plaukams sunaudosiu.Dar Gasulo moli praust veidui nusipirkau,jei veidui netiks,sunaudosiu kunui,kaip pilinga,ir dar hidroliata(geliu vanduo).Ziuresim,nes su manooda ne kas,tikrai sausa,traukia,jautri.Alieju veidui galvoju tept,tik dienos metu,einant i lauka,nes dabar saltoka,o del drekinimo tai ir nezinau,noreciau kremukopagaminto.

bandykit gamintis kremukus. Mano oda ir sausa, ir kaprizinga. Cia merginu padedama, prisiskaiciusi, prisiklausinejusi, pradejau gamintis. Is pradziu maniau, kad pasidarysiu viena, kad man nepavyks ir viska mesiu. Esu siaip labai nekantri. Bet pasidariau viena, ziauriai patiko, po to antras...trecias....ir jau sergu kremlige biggrin.gif Ir efekta matau, oda atsigavo, spalva, stangrumas. Bijojau paakius tept, o dabar matau efekta, tikrai viskas super thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(luli @ 2011 01 31, 23:43)


Labai gyre KN pardaveja,mangu sviesta,ar bandet g.gif

as mangu sviestuka i veido kremukus dedu. Turiu tik ji, o alieju daug visokiu. Tikrai jis labai fainutis wub.gif lengvas ir kartu riebus. Kremams man labai tinka ir siaip rankas pasitepu.
Atsakyti