Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Natūralūs aliejai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
zydrem
gal kuri zinanti mergaite nepagailes savo laiko blush2.gif ir parasys kuris aliejus butu geriausiai nuo striju blush2.gif 4u.gif
charisma2121
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 31, 15:14)
tepu šaknis labau daug metų, plaukai žemiau juosmens,
*

o itrini tik saknis ar per visa ilgi? o po isplovimo sampunu kondiske naudoji? man vis pritruksta kokiu 5-7 cm iki liemens, tad reikia tavo patarimu, kaip atsiauginti sveikus biggrin.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 15:25)
darau įvairių aliejų miksą + kokio lanolino dedu žiemai
reikėtų stengtis vakare iš vis netepti nieko ant veido.
*

ka duoda lanolinas ir kodel tik ziemai?
kodel netepti vakarais? man taip iseina, kad aliejukus sumakaluoju ir tepu kaip tik vakare, o diena stengiuosi ne ax.gif
luli
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 16:25)
rafinuotas bekvapis, o nerafinuotas stipraus vyno kvapo, tokį sunku būt pamiršti, bet tokiu beveik nieks neprekiauja. AN tikrai turėjo, gal dar turi
aš paprastai nelinkus inaudoti vieno aliejaus, todėl darau įvairių aliejų miksą + kokio lanolino dedu žiemai
tai galima kelis alieju maišyti. Mažą kas ką sako, viską tik per savo kailį gali išbandyti. Daugumai kokosai super plaukams, o man nuo jo elektrinasi plaukai, nors suplojau už jį labai didelius pinigus, bet plaukai, nors ir kokie švelnūs - piestu stojasi ir viskas.
nusausinus odą gan sunku ją atstatyti - čia jau darbo reikia nemažai įdėti.
Pirma, reiktų labai vengti vandens. Jei jau reikia nuplauti makiažą imti kokį nuovirą ar mineralinį vandenį. Atsirinkti tinkankčią priemonę plovimui -muilas, pienelis ir pan., geriausiai čia tiktų pienelis - paprastas pienelis, tik jį tepti ant drėgnos odos ir paskui nuplauti. Nusiprausus, kad ir kaip temptų odą, kurį laiką nieko nedaryti. Taip, nemalonu, bet po 10 min. jau bus daug geriau. Taip odą reiktų treniruoti kasdien, tą laiką ilginant. Tokiu būdu oda pati yra verčiama dirbti ir išskirti riebalą. Tada hidrolatas, kremas/aliejus - reikėtų stengtis vakare iš vis netepti nieko ant veido. Bet šaltuoj periodu 3 kartai per savaitę -per akis. Kuo daugiau ir dažniau ant odos visko tepate - tuo ji didesnius kaprizus jums bus linkusi rodyti.
Reiktų aišku tokią odelę ir nušveisti švelniu šveitikliu, nes jokie kremai tų sausuolių atgal nepriklijuos. Jei ya poreikis -tai net ir kasdien, kokią savaitę teptis drėkinamas kaukes.

Ryte sausą odą reiktų nebent nuvalyti drėgnu vatos lapeliu, bet neprausti jos su vandeniu ar prausikliais. Ledukai taip pat galimi tik šiltuoju sezonu.
ne, niekada
praktiškai nėra tokių aliejų, kurie netiktų, nes jiems visada galima surasti panaudojimą. Čia ne koks kojų kremas, kurio negalėtum paskui sutepti ant plaukų ar kūno. Aliejų panaudojimo galimybės itin plačios, todėl nereikėtų jų bijoti  ax.gif
*

Vakar vakare nuprausiau savo veido odyte su gasulomoliu(pasidariau misinuka su vandeniu,ir keli lasai arganoaliejaus),poto papurskiau hidroliatu,ir niekonetepiau,as nakciai niekad nenaudoju ,oda tempe unsure.gif ,ryte atsikelus vel nusiprausiau su gasulomoliu,vel hidroliatas,ir ant dregnos veido odoa keli lasai argano aliejaus,tempimas jauciasi unsure.gif ,ziuresim,gal visdelto eisiu vel i KN ir uzsisakysiu pagaminimui veidui kremuka.
asta_pasta_prakasta
QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 01, 16:47)
kodel netepti vakarais? man taip iseina, kad aliejukus sumakaluoju ir tepu kaip tik vakare, o diena stengiuosi ne ax.gif
*

aš irgi aliejais tepuosi tik vakare..nes ryte atsikeliu pasiriebalavus tokia, o dieną blizgančiu veidu nesinori vaikščioti g.gif
luli
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 01, 17:51)
aš irgi aliejais tepuosi tik vakare..nes ryte atsikeliu pasiriebalavus tokia, o dieną blizgančiu veidu nesinori vaikščioti  g.gif
*

Pirma karta sendien tepiausi,argano alieju,ant dregnos hidroliatu purkstos odytes,jokio riebalo,netgi vistiek jaucias tempimas,galpermazai aliejaus uztepiau g.gif
kunigunda78
QUOTE(zydrem @ 2011 02 01, 15:02)
gal kuri zinanti mergaite nepagailes savo laiko blush2.gif ir parasys kuris aliejus butu geriausiai nuo striju  blush2.gif  4u.gif
*

senokai tokio klausimo nebuvo, gal tamanai ir sviestmedis g.gif

QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 01, 15:47)
o itrini tik saknis ar per visa ilgi? o po isplovimo sampunu kondiske naudoji? man vis pritruksta kokiu 5-7 cm iki liemens, tad reikia tavo patarimu, kaip atsiauginti sveikus biggrin.gif
ka duoda lanolinas ir kodel tik ziemai?
*

aš dažniau per visą ilgį tepu nei šaknis, nes kitaip man elektrinasi plaukai, jau čia tai sunkiai man sekasi suvaldyti šį reikalą žiemos metu. Ir kondiškę papildomai dedu - vien dėl elektrinimosi, kol kas tik šiltas sezonas man padeda šiuo klausimu doh.gif
plaukų ilgį lemia genai, nei aliejai nei kas kita čia nepadės. mano sesers plaukai užauga iki liemenėlės ir stop - niekas neveikia biggrin.gif
lanolinas padengia plauką ir apsaugo jį lūžinėjimų sausėjimo ir pan. o žiemą tik todėl, kad plaukai patiria labai daug trinties - rūbai, paltai, kapišonai ir t.t., tas lanolinas šiek tiek "pridusina plauką", be kartu ir apsaugo. vasarą plaukas visai kitokį gyvenimą gyvena - lanoliną tepčiau nebent jei gyvenčiau ten kur karšta, sūrus vanduo ir t.t. Žodžiu, lanolinas sunki medžiaga, kažkas panašasu į silikoną, tad juo piktnaudžiauti nereikėtų ax.gif

Pagal Dr. H. veido oda naktį ir taip dirba didelį darbą, o užtepus kremo ar aliejaus ji turi dirbti dvigubai daugiau. Todėl nereikėtų jos apkrauti nereikalingu darbu, arba sumažinti kaip galima labiau. jei jau labai reikia, tai tada teptis reiktų ne prieš miegą, o grįžus iš darbo. Aš skystą pudrą visada maišau su kremu ir tada tepu ant veido, tai man savaime gaunasi tas kremo tepimasis. Jei niekur neinu - nieko ant odos ir netepu
Papildyta:
QUOTE(luli @ 2011 02 01, 15:50)
Vakar vakare nuprausiau savo veido odyte su gasulomoliu(pasidariau misinuka su vandeniu,ir keli lasai arganoaliejaus),poto papurskiau hidroliatu,ir niekonetepiau,as nakciai niekad nenaudoju ,oda tempe unsure.gif ,ryte atsikelus vel nusiprausiau su gasulomoliu,vel hidroliatas,ir ant dregnos veido odoa keli lasai argano aliejaus,tempimas jauciasi unsure.gif ,ziuresim,gal visdelto eisiu vel i KN ir uzsisakysiu pagaminimui veidui kremuka.
*

jei odą tempia, tai kam tiek ją su moliu plauti, negi jau taip per nkatį tas veidas išsipurvina, kad neužtenka su vata ją pavalyti? Nu iš kur ta tokia perdėta prausimosi manija doh.gif juk taio jūs nuplaunate natūralų riebalinį apsauginį sluoksnį ir tada jums tempia. kam jūs tą odą taip kankinate

jei taip darysite - nepadės jums nei hidroaltas nei aliejaus buteliukas ar kremas. keiskite elgesį su oda. tada jau žiūrėsite ar tikrai jums reikia kremo, ar vis tik galėsite verstis ir su aliejumi. Arganas tikrai nuostabus aliejus, bet jums reikia padirbėti su savo oda, aliejus už jus to nepadarys schmoll.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 01, 15:51)
aš irgi aliejais tepuosi tik vakare..nes ryte atsikeliu pasiriebalavus tokia, o dieną blizgančiu veidu nesinori vaikščioti  g.gif
*

tai kas neleidžia dienai kremą rinktis blink.gif
pasiriebalavimas rodo, kad jums visai nereikia to aliejaus tepti, arba rinktis kitą, nuo kurio atsikletumėte su nuostabiai gražiai oda, o ne taukuota

M_A
QUOTE(zydrem @ 2011 02 01, 16:02)
gal kuri zinanti mergaite nepagailes savo laiko blush2.gif ir parasys kuris aliejus butu geriausiai nuo striju  blush2.gif  4u.gif
*

žiūrint kokiu tikslu, ar strijų prevencijai ar pablukinti esamas strijas ax.gif aš daug info šia tema skaičiau, nes noriu pablukinti per brendimą atsiradusias strijas, tai tam išsirinkau argano ir makadamijų aliejus + EA 4u.gif
luli
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 18:12)
senokai tokio klausimo nebuvo, gal tamanai ir sviestmedis  g.gif
aš dažniau per visą ilgį tepu nei šaknis, nes kitaip man elektrinasi plaukai, jau čia tai sunkiai man sekasi suvaldyti šį  reikalą žiemos metu. Ir kondiškę papildomai dedu  - vien dėl elektrinimosi, kol kas tik šiltas sezonas man padeda šiuo klausimu  doh.gif 
plaukų ilgį lemia genai, nei aliejai nei kas kita čia nepadės. mano sesers plaukai užauga iki liemenėlės ir stop - niekas neveikia  biggrin.gif
lanolinas padengia plauką ir apsaugo jį lūžinėjimų sausėjimo ir pan. o žiemą tik todėl, kad plaukai patiria labai daug trinties - rūbai, paltai, kapišonai ir t.t., tas lanolinas šiek tiek "pridusina plauką", be kartu ir apsaugo. vasarą plaukas visai kitokį gyvenimą gyvena - lanoliną tepčiau nebent jei gyvenčiau ten kur karšta, sūrus vanduo ir t.t. Žodžiu, lanolinas sunki medžiaga, kažkas panašasu į silikoną, tad juo piktnaudžiauti nereikėtų  ax.gif

Pagal Dr. H. veido oda naktį ir taip dirba didelį darbą, o užtepus kremo ar aliejaus ji turi dirbti dvigubai daugiau. Todėl nereikėtų jos apkrauti nereikalingu darbu, arba sumažinti kaip galima labiau. jei jau labai reikia, tai tada teptis reiktų ne prieš miegą, o grįžus iš darbo. Aš skystą pudrą visada maišau su kremu ir tada tepu ant veido, tai man savaime gaunasi tas kremo tepimasis. Jei niekur neinu - nieko ant odos ir netepu
Papildyta:

jei odą tempia, tai kam tiek ją su moliu plauti, negi jau taip per nkatį tas veidas išsipurvina, kad neužtenka su vata ją pavalyti? Nu iš kur ta tokia perdėta prausimosi manija  doh.gif juk taio jūs nuplaunate natūralų riebalinį apsauginį sluoksnį ir tada jums tempia. kam jūs tą odą taip kankinate

jei taip darysite - nepadės jums nei hidroaltas nei aliejaus buteliukas ar kremas. keiskite elgesį su oda. tada jau žiūrėsite ar tikrai jums reikia kremo, ar vis tik galėsite verstis ir su aliejumi. Arganas tikrai nuostabus aliejus, bet jums reikia padirbėti su savo oda, aliejus už jus to nepadarys  schmoll.gif
tai kas neleidžia dienai kremą rinktis  blink.gif
pasiriebalavimas rodo, kad jums visai nereikia to aliejaus tepti, arba rinktis kitą, nuo kurio atsikletumėte su nuostabiai gražiai oda, o ne taukuota
*

Aciu uz atsakyma 4u.gif ,tikrai labai vertingi jusu patarimai 4u.gif
Gal patarsite su kuom prausti veodo odele,pieneliu as nemegstu,jauciu,kad su gasulomoliu irgi nesusidraugausiu,bet teda ji sunaudosiu,kuno pilingui.
siuo metu kolesu lietuvoj,noreciau atsirinkti,tai kas geriausia,ir dar,kad drekintu oda,galgeriau kremas,nei aliejus g.gif ,na tiesiog esu pasimetus,nes aliejus pradejau tik vakar pirma kart naudot,ir dar tiek daug nezinau blush2.gif
zydrem
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 17:12)
senokai tokio klausimo nebuvo, gal tamanai ir sviestmedis  g.gif

*

aciuks.gif 4u.gif

QUOTE(M_A @ 2011 02 01, 17:17)
, tai tam išsirinkau argano ir  makadamijų aliejus + EA  4u.gif
*

o EA kokie cia butu 4u.gif aciuks.gif
M_A
QUOTE(zydrem @ 2011 02 01, 17:21)
aciuks.gif  4u.gif
o EA kokie cia butu 4u.gif aciuks.gif
*

pakaitom naudoju greipfrutų+rozmarinų+pačiulių ir kiparisų+citrina+palmarozų ax.gif
asta_pasta_prakasta
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 17:12)
tai kas neleidžia dienai kremą rinktis  blink.gif
*

o kas sako, kad aš dieną nesitepu kremo? blink.gif
o aš šiaip jei ir nieko nesitepčiau, vis tiek riebaluota oda atsikelčiau, nes mano ji visąlaik riebaluojasi..
kapseika
Sveikos, reikia pagalbos...
norejau nesciajai kazko naturalaus kunui tepti, nuo striju apsiginti, pasiunciau vyra i parduotuve, tai jis parveze man tokia kombinacija: sweet almond oil (saldziuju migdolu aliejus) 100ml. + buteliuka 5ml. neroli oil (net nerandu kaip ji isversti blush2.gif , bet yra dar prierasas: pure esential oil from the flowers of the orange tree, citrusaurantium in jojoba), jo liepe ilasinti 5 lasus i migdolu alieju + buteliuka 5ml. mandarinu aliejaus, is jo taip pat ilasinti 5 lasus i migdolu alieju (bet beda, kad ant sio buteliuko yra prierasas, kad jei siuo metu esate nescia, pries naudojant pasikonsultuokite su gydytoju)tai ar galima ji naudoti nesciajai g.gif .pasak pardavejos tai labai geras mixas nuo striju....
Ka jus galvojate, gal kas buvo susidures?
Aurosoma
QUOTE(kapseika @ 2011 02 01, 19:59)
ne paslaptis - 7.05 euro. 4u.gif
bet jei ne paslaptis paaiskinkit, kas jis per vienas smile.gif
*

aprasymas ne kaip eterinio aliejaus, o kaip "Nerolio eliksyras veidui", e.a. apraso nebuvo. bet esme gal suprasite. eterinio aliejaus kaina KN uz 1ml, 57Lt. Jus be galo pigiai mokejote blink.gif

Karčiavaisių citrinmedžių žiedų fitolis, arba ištrauka, marulų aliejuje

Užsilašini karališko nerolio eliksyro lašiukų ant delno, ir vos šilstelėję jie paskleidžia kvapą, kuris, regis, yra toks geidžiamas, tačiau sykiu toks protu nesugriebiamas. Čia ir gyvenimo kartumas, ir saldumas, visokeriopi skoniai ir kvapai, ir tai, kas prikausto, ir kas atgraso, — visa sumišę šioje kvapo puokštėje. Saldi ir švelni nerolio nata kelia euforiją, bet jo kartumas bloškia atgal ant žemės.

Nerolio raminamosios savybės ypač veikia mūsų ugnies pradą. Kadangi meilės ir džiaugsmo ugnis dega širdy, neroliui neatsispiria žmonės, besiskundžiantys širdies problemomis ir padidintu kraujospūdžiu. Nerolis teigiamai veikia ir kitą ugnies buveinę — kepenis ir kasą, kuriose ir tiesiogine maisto perdirbimo, ir perkeltine informacijos įsisavinimo prasme dega virškinimo ugnis.

Sakoma, kad nerolio aliejus sujungia protą ir kūną. Protui jis suteikiąs tvirtumo ir pasitikėjimo, o kūnui — malonaus atsipalaidavimo jausmą.

Nerolio eliksyru galima teptis ir vakare, ypač jei esi nualintas darbų, pervargęs, o galvoje įkyriai sukasi mintys apie dienos įvykius, nes jis padeda „suvirškinti“ debesuotą dienos šurmulį ir atveria lengvą, šviesią erdvę naujoms, lengvoms ir džiaugsmingoms mintims.

Užteptas ant odos šis eliksyras meiliai ją apglobia, suteikia tyrumo pojūtį, o oda tampa švelni it kūdikio.

Mažindamas poras ir raudonumą, nerolio aliejus baltina ir šviesina odą. Išberta paauglių oda išsivalo nuo nešvarumų, o raukšlėta, jautri ir paraudusi brandi oda atsigauna, tampa jaunesnė.

Jūnani medicina nerolį laiko esant vėsoka ir drėgmės požiūrių neutralia substancija, todėl jo eliksyras pasižymi savybe švelniai sutraukti ir sumažinti uždegimus.

Kasdieninei odos priežiūrai rekomenduotina keliais nerolio eliksyro lašais patepti sudrėkintą veido, kaklo ir krūtinės odą, nerimui ir stresui išsklaidyti — pamasažuoti saulės rezginį ir pėdas, o kamuojant spazmams ar sutrikus virškinimui — pamasažuoti pilvą. Nėščiosioms ir gimdyvėms šis aliejus yra puiki priemonė nuo įtampos, baimės, nemigos, prasto apetito ir rėmens.
šarlotė
merginos, gal galit paprotint, kokie aliejai tinka atopinio dermatito pažeistai odai?

AD pažeidęs smakrą, tik dešinę kaklo pusę ir viršutinį kairįjį lūpos kamputį doh.gif Turiu sviesmedžio ir abrikosų kauliukų aliejų, bet abejoju, ar jie labai kokybiški čia pirkti. Sviesmedis beveik bekvapis, na šiek tiek jaučiasi riebalo kvapas, abejoju, ar jis rafinuotas ar ne. Neturiu su kuo palygint ir kur pauostyt.
Planuoju atsargas is Acomos papildyt, bet neatrenku, kuris aliejus ar hidrolatas tiktų tokiai jautriai ir pažeistai odai, nes ne bet kuo galiu odą tept. Dermatologų rekomenduotų kremų ir prausiklių sudėtis netenkina, juos naudodama turiu ir hormoninių tepalų griebtis doh.gif
kunigunda78
QUOTE(luli @ 2011 02 01, 16:20)
Aciu uz atsakyma 4u.gif ,tikrai labai vertingi jusu patarimai 4u.gif
Gal patarsite su kuom prausti veodo odele,pieneliu as nemegstu,jauciu,kad su gasulomoliu irgi nesusidraugausiu,bet teda ji sunaudosiu,kuno pilingui.
siuo metu kolesu lietuvoj,noreciau atsirinkti,tai kas geriausia,ir dar,kad drekintu oda,galgeriau kremas,nei aliejus g.gif ,na tiesiog esu pasimetus,nes aliejus pradejau tik vakar pirma kart naudot,ir dar tiek daug nezinau blush2.gif
*

sunku patarti, nes kiekvienam individualu, aš plaudavau su logonos rožių pienelių veidui, t.y. ant drėgno veido užtepdavau šiek tiek pienelio ir nuplaudavau vandeniu - man labai tiko. Dar naudojau juodą afrikos muilą, kurį laiką jis man buvo super - oda tiesiog švytėjo nuo jo, bet kai nusipirkau iš vieno forumietės tą patį muilą - jis ryškiai buvo kažkoks "nedaviręs" nes nuo jo man tiesiog grauždavo odą, ji nusausėdavo iki negalėjimo - teko išmesti. jau kuris laikas turiu feniqia rožių muilą - jis šaltuoju sezonu šiek tiek sausina, bet ai nesukelia man didelių problemų. Tik bandymai padės atrasti kas tinka ir patinka. Ir bent jau šaltuoju metu reiktų vengti sausą odą plauti rytais - tikrai pakaktų nuvalyti su hidrolatu mirksiukas.gif

Taip, yra merginų, kurios niekaip nesusidraugauja su aliejais, bet puikiai sekasi su kremais. Pirktinių kremų negaliu jokių patarti, nes vos kelis esu turėjusi gal, šiaip gaminu pati, bet man viskas tinka ką pasigaminu, man tinka visi aliejai ar eliksyrai - tai vėl gi, sunku būtų ką konkrečiai patarti. Čia jau reiktų keliauti į temą kur merginos pačios gaminasi kosmetiką ir žiūrėti kokia kokios oda ir kokiai koks kremas tiko/netiko.

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 01, 17:02)
o aš šiaip jei ir nieko nesitepčiau, vis tiek riebaluota oda atsikelčiau, nes mano ji visąlaik riebaluojasi..
*

tai kame reikalas - ieškok priemonių, kurios sutvarkytų odą, bandei nerolio hidrolatą? eliksyrą? dabar atsirado ylang eliksyras, kuris tobulai tinka visokiai odai, nes sausą skatina "riebaluotis", riebią "sausina". Juk merginų, kurios turėjo tokių bėdų pilna, bet atsirinkusios sau tinkamas priemones negali atsidžiaugti savo oda, nes nepamena kas yra taukas ant odos. Taip, jei oda riebi - ir nebus naudojamos tinkamos priemonės - tai ir tepant, ir netepant bus taukas ant veido.

QUOTE(kapseika @ 2011 02 01, 18:15)
100ml. + buteliuka 5ml. neroli oil (net nerandu kaip ji isversti blush2.gif , bet yra dar prierasas: pure esential oil from the flowers of the orange tree, citrusaurantium in jojoba), jo liepe ilasinti 5 lasus i migdolu alieju + buteliuka 5ml. mandarinu aliejaus, is jo taip pat ilasinti 5 lasus i migdolu alieju (bet beda, kad ant sio buteliuko yra prierasas, kad jei siuo metu esate nescia, pries naudojant pasikonsultuokite su gydytoju)tai ar galima ji naudoti nesciajai g.gif .pasak pardavejos tai labai geras mixas nuo striju....
Ka jus galvojate, gal kas buvo susidures?
*

cia net ne nerolis, o apelsino žiedų "skiedalas" jojobos aliejuje, spėju kokių 10 proc.
jei jau rašomas perspėjimas -tai reiktų kalbėtis su aromaterapais, nes medikai mažai išmano, bent jau LT - visai nieko neraukia ir tokių nesąmonių pasako.
nueikite į KN tinklapį -tn buvo straipsniukas nėščiosioms kas kada tinka, o ko ir kada reiktų vengti. Kai niekada nėra reikėję tokių dalykų - tai labai pasimiršta tie EA.

QUOTE(Aurosoma @ 2011 02 01, 19:35)
aprasymas ne kaip eterinio aliejaus, o kaip "Nerolio eliksyras veidui", e.a. apraso nebuvo. bet esme gal suprasite. eterinio aliejaus kaina KN uz 1ml, 57Lt. Jus be galo pigiai mokejote  blink.gif
*

ne, čia ne eliksyras, nes eliksyrą darant žeidai yra užmerkiami aliejuje, nuolat juos keičiant ir t.t., o čia paprasčiausiai į jojobos aliejų šiek tiek įvarvinta to EA ir viskas. Kaina sakyčiau gal net per didelė už tokį dalyką.

QUOTE(šarlotė @ 2011 02 02, 00:41)
merginos, gal galit paprotint, kokie aliejai tinka atopinio dermatito pažeistai odai? 
*

aš siūlau paskambinti į KN - ten moterys tikrai yra gal net dariusios kokius nors tepalus nuo šios problemos ir geriaus iš praktikos pasakys.

Pvz., mano teos vyrui žvynelinė ir jam labai padeda kokosas su laurenių EA - nors to jokioje knygoje neparašyta, tiesiog visai atsitiktinai tokie dalykai paaiškėja ax.gif
luli
Paaiskinkit man prasau,kuo skiriasi aliejus nuo eliksyro,butent ka geresnio odai daro eliksyras g.gif
kuniguda78-dar karta dekoju 4u.gif
Pries aliejus naudojau Weledos migdolu pieneli prausikli-visai nieko,tai manau reiks taip ir daryt,praust su prausikliu,o toliau bandyt atsirinkt aliejus.Ir dar o vasara aliejai neriebina veiduko g.gif .KN maciau krema su SPF 20 apsauga,galvoju isigyt.
kunigunda78
QUOTE(luli @ 2011 02 02, 09:20)
Paaiskinkit man prasau,kuo skiriasi aliejus nuo eliksyro,butent ka geresnio odai daro eliksyras g.gif
Ir dar o vasara aliejai neriebina veiduko g.gif .KN maciau krema su SPF 20 apsauga,galvoju isigyt.
*

eliksyrai yra tam tikrų gėlių ar augalų ištraukos, meceratai ar kaip ten pavadinsi. Na, pirma, jie skaniai kvepia, antra, brangūs smile.gif, trečia, jie turi ne tik aliejaus, bet ir to augalo naudingas savybes.
Pvz, problematiškai odai labai gerai čampakų pomada, nors ji ir kokosų pagrindu, tačiau tiesiog fantastiškas produktas. daugumos merginų yra dievinamas nerolio eliksyras, tik jo kvapas gali nepatikti, kaip, beje ir čampakų.
kiekvienas augalas turi savų savybių -jie persiduoda eliksyruose. Žodžiu, tikrai verta juos pabandyti. pati turiu vanilės, rožių ir jazminų -super.

ateis vasara ir pamatyti biggrin.gif, tai individualu, bet vasarai visai tiktų geliniai kremai labiau, nes jei karšta, oda labiau prakaituoja ir t.t. Visi natūralūs kremai nuo saulės palieka savotišką baltumą ant odos. reiktų užklausti merginų, kaip jis, bet realiai, pvz., ant veido užtepus šio kremo galima mineralinės pudros šiek tiek ir dingsta baltumas. Aš tokius kremus maišau su H bronzatu - tai jokių problemų.
dar kitas dalykas, kremai nuo saulės šiek tiek duoda tokį nefainą veido blizgėjimą, bet ir tai pataisoma - svarbu natūralu.
charisma2121
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 11:33)
labai gerai čampakų pomada, nors ji ir kokosų pagrindu, tačiau tiesiog fantastiškas produktas.
*

kunigunda, pagailek, jau man reikia ir tos pomados doh.gif biggrin.gif o kuo ji tokia gera? bigsmile.gif
luli
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 12:33)
eliksyrai yra tam tikrų gėlių ar augalų ištraukos, meceratai ar kaip ten pavadinsi. Na, pirma, jie skaniai kvepia, antra, brangūs smile.gif, trečia, jie turi ne tik aliejaus, bet ir to augalo naudingas savybes.
Pvz, problematiškai odai labai gerai čampakų pomada, nors ji ir kokosų pagrindu, tačiau tiesiog fantastiškas produktas. daugumos merginų yra dievinamas nerolio eliksyras, tik jo kvapas gali nepatikti, kaip, beje ir čampakų.
kiekvienas augalas turi savų savybių -jie persiduoda eliksyruose. Žodžiu, tikrai verta juos pabandyti. pati turiu vanilės, rožių ir jazminų -super.

ateis vasara ir pamatyti  biggrin.gif, tai individualu, bet vasarai visai tiktų geliniai kremai labiau, nes jei karšta, oda labiau prakaituoja ir t.t. Visi natūralūs kremai nuo saulės palieka savotišką baltumą ant odos. reiktų užklausti merginų, kaip jis, bet realiai, pvz., ant veido užtepus šio kremo galima mineralinės pudros šiek tiek ir dingsta baltumas. Aš tokius kremus maišau su H bronzatu - tai jokių problemų.
dar kitas dalykas,  kremai nuo saulės šiek tiek duoda tokį nefainą veido blizgėjimą, bet ir tai pataisoma - svarbu natūralu.
*

Man kremas nuo saules,vasara yra butinas(su SPFne maziau 20)nes turiu pigmentiniu demiu.
Na ka merginos,visdelto uzejau,vaiksciodama su vaikuciu,i KN,ir buvo pagamintas kremukas veidui-Kremas su alavijais ir saltalankiais,pasiemiau maza pakuote.
Galkas bandet g.gif
Ir dar pastebejau;kai buvau pirma karta,buvo kita pardaveja-ji labai gyre mangu sviesta9ir odai,ir plaukam)sendien buvo kita pardaveja ji gyre labai kokosu alieju(veido odai,plaukam,kunui).Ir as padariau isvada,kad kolpati neatsirinksiu,nepabandysiu,tolir nesuprasiu,kas man yra geriausiai smile.gif .tik aisku,tai kainuoja smile.gif
[wanesa]
Dabar pasakysiu ką aš galvoju. Mano nuomone, kad visi tie aliejai veidui tepti niekam trinkami...panaudojus kuri laiką pastebėjau kad oda pradėjo raukšlėtis , pleiskanoti, sausesne pasidarė.Išbandžiau tikrai ne viena ir ne kelis, pradžioj lyg ir nieko atrodo, bet kuo toliau tuo sausesne daros.Priėjau išvados kad nereikia čia nieko išradinėti, veidui yra skirti kremai jais nuo šiol ir tepsiuos toliau. O pasiskaičius internete tiek daug visko prirašyta vos ne stebuklus daro.... vienu žodžiu š
Dezdemona*
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 14:35)
Dabar pasakysiu ką aš galvoju. Mano nuomone, kad visi tie aliejai veidui tepti niekam trinkami...panaudojus kuri laiką pastebėjau kad oda pradėjo raukšlėtis , pleiskanoti, sausesne pasidarė.Išbandžiau tikrai ne viena ir ne kelis, pradžioj lyg ir nieko atrodo, bet kuo toliau tuo sausesne daros.Priėjau išvados kad nereikia čia nieko išradinėti, veidui yra skirti kremai jais nuo šiol ir tepsiuos toliau. O pasiskaičius internete tiek daug visko prirašyta vos ne stebuklus daro.... vienu žodžiu š
*

Bet jus suvokiate kad tuose paciuose kremuose yra gausu alieju? 4u.gif
[wanesa]
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 02 02, 14:44)
Bet jus suvokiate kad tuose paciuose kremuose yra gausu alieju? 4u.gif
*

as turiu omeny kad aiejus tepti vietoj kremo , po tu laidu per tv nutariau atsisakyt tos chemijos ir teptis aliejais, bet nepasiteisino, ta ir norejau pasakyti
Cocosinė
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 13:54)
as turiu omeny kad aiejus tepti vietoj kremo , po tu laidu per tv nutariau atsisakyt tos chemijos ir teptis aliejais, bet nepasiteisino, ta ir norejau pasakyti
*

Bet tai niekas ir nesiūlo aliejais teptis kas dieną. Į savaitę porą kartų pasidaryti odos valymus aliejais, naudojant hidrolatus ar drėkinančius kremus tikrai odos išsausinti neturėtų schmoll.gif Gal netinkamai ar netinkamus naudojote aliejus ir tiek unsure.gif
kunigunda78
QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 02, 13:09)
kunigunda, pagailek, jau man reikia ir tos pomados doh.gif  biggrin.gif  o kuo ji tokia gera? bigsmile.gif
*

Šiaip ji universali, aš ją tiesiog kartais pasitepu - tai atsikeliu su tokiu geru veideliu wub.gif , o sesers oda problematiška, tai jai pomada padeda kovoti su spuogeliais, esančius greičiau išdžiovina ir pan. Jei ne ji - tos pomados man būtų užtekę dar ne vieniems metams, o po jo - spėju reiks greitai pirkti naują lotuliukas.gif

QUOTE(luli @ 2011 02 02, 13:29)
Man kremas nuo saules,vasara yra butinas(su SPFne maziau 20)nes turiu pigmentiniu demiu.

neatsirinksiu,nepabandysiu,tolir nesuprasiu,kas man yra geriausiai smile.gif .tik aisku,tai kainuoja smile.gif
*

aš ištisus metus tepuosi kremu nuo saulės ax.gif, nors jų neturiu

QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 13:35)
*

nu nepasisekė tau, tai ką - dabar visos turėtumėte pradėti galvoti, kad visi tie aliejai š?
Aš 4 metus jau kaip naudoju aliejus ir savo pačios gamintus kremus - iš aliejų ir jaunėju bei gražėju tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(bahamos @ 2011 02 02, 13:58)
Gal netinkamai ar netinkamus  naudojote aliejus ir tiek  unsure.gif
*

ne gal, o tikrai drinks_cheers.gif
prokruste
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 14:54)
*

gal ir asgaleciau pritarti tai minciai, kad pardavejau gan daznai pervertina produkcija. Apraso jau taip graziai, kad atrodo su tuo aliejumi visas problemas isspresi. Nesakau, kad jie neturi to poveikio, turi, bet daug silpnesni nei yra rasoma. Man aliejai patinka. Vakare as naudoju ne kremus, o alieju. Bet ryte, ruosiantis visai dienai, aliejau man tikrai neuztektu. Visada tepu krema.
Jei atsisakete savo cheminiu kremu, tai juo galite pakeisti ekologiskais, k uriu sudetyje yra tu paciu ne cheminiu alieju ir dar visokio gerio.
asta_pasta_prakasta
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 15:00)
Šiaip ji universali, aš ją tiesiog kartais pasitepu - tai atsikeliu su tokiu geru veideliu  wub.gif , o sesers oda problematiška, tai jai pomada padeda kovoti su spuogeliais, esančius greičiau išdžiovina ir pan. Jei ne ji - tos pomados man būtų užtekę dar ne vieniems metams, o po jo - spėju reiks greitai pirkti naują  lotuliukas.gif
aš ištisus metus tepuosi kremu nuo saulės  ax.gif, nors jų neturiu
nu nepasisekė tau, tai ką - dabar visos turėtumėte pradėti galvoti, kad visi tie aliejai š?
Aš 4 metus jau kaip naudoju aliejus ir savo pačios gamintus kremus - iš aliejų ir jaunėju bei gražėju  tongue.gif

Papildyta:

ne gal, o tikrai  drinks_cheers.gif
*

o kaip jūs tuos kremus darotės? ax.gif
gal kur info turite?
Cocosinė
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 02, 14:03)
o kaip jūs tuos kremus darotės?  ax.gif
gal kur info turite?
*

šioje temoja http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...695688&st=0 merginos apie tai šnekasi mirksiukas.gif
[wanesa]
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 15:00)
Šiaip ji universali, aš ją tiesiog kartais pasitepu - tai atsikeliu su tokiu geru veideliu  wub.gif , o sesers oda problematiška, tai jai pomada padeda kovoti su spuogeliais, esančius greičiau išdžiovina ir pan. Jei ne ji - tos pomados man būtų užtekę dar ne vieniems metams, o po jo - spėju reiks greitai pirkti naują  lotuliukas.gif
aš ištisus metus tepuosi kremu nuo saulės  ax.gif, nors jų neturiu
Aš 4 metus jau kaip naudoju aliejus ir savo pačios gamintus kremus - iš aliejų ir jaunėju bei gražėju  tongue.gif

Papildyta:

ne gal, o tikrai  drinks_cheers.gif
*

as tik pasakiau savo nuomone ka galvoju,o jus galvokit ka norit, jeigu jums tinka tai ok thumbup.gif , bet sausai odai man netiko, dar labiau issausino,atrodo riebalas neturetu sausint, bet yra kaip yra, naudojau taip kaip ir kitos cia rase, pradzioj tiko visi kiek banziau, bet po tik pirmus kartus patepus buvo tikrai gerai , dziaugiausi , tik deja neilgai... o poto jau vis sausedavo , tempdavo oda , ir visi isbandyti taip pat, daugiau pinigu nesiruosiu metyti ir experimentuoti, tuo labiau kad reik kazkaip atgaivinti oda po tu "superiniu" alieju
Papildyta:
QUOTE(bahamos @ 2011 02 02, 14:58)
Bet tai niekas ir nesiūlo aliejais teptis kas dieną. Į savaitę porą kartų pasidaryti odos valymus aliejais, naudojant hidrolatus ar drėkinančius kremus tikrai odos išsausinti neturėtų schmoll.gif  Gal netinkamai ar netinkamus  naudojote aliejus ir tiek  unsure.gif
*

o tai ka tada tepti kas diena? be kremu as negaliu:( parduotuvej visi su koncervantais, pati pasidaryti nemoku, nusipirkau ekologiska irgi netiko nors buvo sausai, jautriai odai vistiek jautesi tempimas tai prie to kremo naudojau aliejus
prokruste
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 15:12)
tu "superiniu" alieju
*

ne aliejai "superiniai", o naudojimas blogas. As kazkada irgi taip buvau issausinusi. Tepdavau ir ryte ir vakare. Rezultatas toks pats kaip ir Jusu. Reikia atsirinkti kas geriausia odai. Empirinis pazinimas smile.gif
[wanesa]
QUOTE(prokruste @ 2011 02 02, 15:17)
ne aliejai "superiniai", o naudojimas blogas. As kazkada irgi taip buvau issausinusi. Tepdavau ir ryte ir vakare. Rezultatas toks pats kaip ir Jusu.  Reikia atsirinkti kas geriausia odai. Empirinis pazinimas smile.gif
*

o tai ka poto darete ? kaip atgaivinti oda? nes dabar jau man niekas nepadeda, pleiskanoja ir tempia kad ir kiek kremo pritepu, naudoju ta kuri visada anksciau naudojau ir buvo geras, bet dabar ir tas nepadeda
prokruste
QUOTE([wanesa)
,2011 02 02, 15:23]o tai ka poto darete ? kaip atgaivinti oda? nes dabar jau man niekas nepadeda, pleiskanoja ir tempia kad ir kiek kremo pritepu, naudoju ta kuri visada anksciau naudojau ir buvo geras, bet dabar ir tas nepadeda
*

tepiau kremu ir praejo. Turbut Jusu sudetingesnis atvejis. Pabandykit kaukes drekinancias. O gal geriau paciai neeksperimentuoti, o kreiptis pas specialista. Merginos cia forume gyre kosmetologe Elyte. Ji dirba su naturaliom priemonem. Cia Vilniui.
kunigunda78
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 02, 14:03)
o kaip jūs tuos kremus darotės?  ax.gif
gal kur info turite?
*

temą jau nurodė, o info - kursai KN, internetas, patirtis - viskas po truputį.
Jau daugiau nei pusę metų - nieko apart dantų pastas neturiu iš parduotuvės, na dar dekoratyvinė, nes tušai nesigavo, lūpų dažas ir nekoks lotuliukas.gif
net ir dantų pastą turėjau, tik indelis nebesiardo, tai neturiu kur jos sutalpinti biggrin.gif

QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 14:16)
o tai ka tada tepti kas diena? be kremu as negaliu:( parduotuvej visi su koncervantais, pati pasidaryti nemoku, nusipirkau ekologiska irgi netiko nors buvo sausai, jautriai odai vistiek jautesi tempimas tai prie to kremo naudojau aliejus
*

jūs pati savę blokuojate, nes viskas pas jus niegiama - netinka, negerai, blogai, tempia, sausina, negaliu, nemoku - gal reiktų pradėti nuo požiūrio keitimo g.gif

Jūs man parodykite kur parašyta, kad veidą reikia tepti aliejum -rytas vakaras diena iš dienos? suraskite kas tokias nesąmones rašo - tada galėsite jam ir skųstis, kad aliejai blogi doh.gif, dabar bloga esate tik jūs pati su savo netinkamu požiūriu į odos priežiūra ir niekas kitas tongue.gif
kadangi apie tai jau ir šioje temoje prirašiau traktatų - labai norėsite, gerbiamoji, pasiskaitysite ir darysite, ne - tai ir toliau skųsitės kokie blogi aliejai ir sensite net ir kremus naudodama
meid
kunigunda, norėčiau Jūsų nuomonės tokiu klausimu. KN vasaros pabaigoje nusipirkau Nerolio eleksyro 30 ml. Jis man tobulas, tiek kvapu, tiek poveikiu. Bet dabar pasižiūrėjau, kad galiojimas jo 2011 03, o dar nesunaudojau net trečdalio buteliuko. Kaip Jūs galvojat, ar dar bus jis tinkamas naudot, jeigu kažkokių aiškių pokyčių nesimatys.
kunigunda78
QUOTE(meid @ 2011 02 02, 15:05)
kunigunda, norėčiau Jūsų nuomonės tokiu klausimu. KN vasaros pabaigoje nusipirkau Nerolio eleksyro 30 ml. Jis man tobulas, tiek kvapu, tiek poveikiu. Bet dabar pasižiūrėjau, kad galiojimas jo 2011 03, o dar nesunaudojau net trečdalio buteliuko. Kaip Jūs galvojat, ar dar bus jis tinkamas naudot, jeigu kažkokių aiškių pokyčių nesimatys.
*

viskas prikausys nuo laikymo sąlygų, nes aš turiu produktų, kurių galiojima jau vasarą buvo pasibaigęs, bet viskas su jais gerai - nei kvapas, nei konsistencija nepakitus -todėl nėra jokių priežasčių jo nenaudoti ax.gif
[wanesa]

jūs pati savę blokuojate, nes viskas pas jus niegiama - netinka, negerai, blogai, tempia, sausina, negaliu, nemoku - gal reiktų pradėti nuo požiūrio keitimo g.gif

*

[/quote]

niekas nieko neblokuoja, poziuris buvo geras kol neizbandziau, ir jau pakeiciau poziuri i aliejus ir susidariau savo nuomone biggrin.gif ir jei man netiko taip taip ir parasiau, kodel tureciau isgirti jei taip nera?
luli
Merginos,o pasigaminta kremuka irgi reika tept ant dregnos odos g.gif
Sedziu issitepus nauju kremuku ax.gif
kunigunda78
QUOTE(luli @ 2011 02 02, 15:28)
Merginos,o pasigaminta kremuka irgi reika tept ant dregnos odos g.gif
Sedziu issitepus nauju kremuku ax.gif
*

čia jau kaip tavo odai labiau patiks, ant drėgnos iš principo geriau, geriau aliejai susigeria
spilgiukee
esu girdejusi, kad pries dazant plaukus, juos reikia istepti aliejum, kad dazymas maziau pakenktu plaukams. klausimelis iskilo koki aliejuka reikia tepti ir kaip tada dazai "ikimba" kai plaukas prisigeres aliejaus g.gif
aciu atsakiusioms 4u.gif
luli
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 17:50)
čia jau kaip tavo odai labiau patiks, ant drėgnos iš principo geriau, geriau aliejai susigeria
*

Dekoju 4u.gif
Istikruju tiek daug klausimu kyla,nuejus i KN-nevisada gali paklaust,nes zmoniu yra,juk nestovesi visa valanda ir neklausinesi blush2.gif
Dar norejau paklaust,galcia ne i tema,del sveitiklio veidukui,ar naudojat g.gif nes yra skirtingu nuomoniu,vieni sako,kad nereikia odos erzint,kiti sako,kad reikia sveist odyte,kad kremukai geriau savo funkcija atlieka.Zinoma turiu galvoj,is naturaliu priemoniu 4u.gif
Pink Martini
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 15:23)
niekas nieko neblokuoja, poziuris buvo geras kol neizbandziau, ir jau pakeiciau poziuri i aliejus ir susidariau savo nuomone biggrin.gif  ir jei man netiko taip taip ir parasiau, kodel tureciau isgirti jei taip nera?
*

Girti niekas neprašo. Pasidomėt reikia daugiau, kaip ir kada tuos aliejus naudoti, kad pasiektumėte rezultatą. Jei paskaitytumėt temą, rastumėt daug pavyzdžių, kaip merginos aklai metėsi prie aliejų ir taip pat išsisausino odą. Rankos nekyla kas trečią dieną tą patį rašyti. Aliejai MAITINA, jei odai reikia drėkinimo, aliejai netiks. Ir nereikia sudirbinėti, kad š.. tie aliejai, nes JUMS netiko. Žinoma, gali būti kad jums aliejai netinka. Kam absoliutinti?
DA_LI
QUOTE(luli @ 2011 01 31, 22:47)
As kazkaip nepasitikiu savim blush2.gif ,kaip primakaluosiu,tai bus dar blogiau smile.gif
Na o istikruju,tai galima KN uzsisakyt ,jie pagamins,kaiptik sendien buvau,bet pagamintoneturejo,tai planuoju uzsisakyt,tiksvarstau,jei tiks aliejus,tai palauksiu iki kovo menesio,ir tada uzsisakysiu drekinanti,nes ziemai jau nereiks/
*

O jūs tikrai žinote, klausėte, kad KN galima užsisakyti kremą? Nes man tai būtų labai aktualu, bet buvau įsitikinusi, kad jie pagal užsakymus negamina.
Kristukas94
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 01, 10:32)
Rudugio čia nelabai kas parekomenduos, nebent maistui (bet ir tai ko gero būtų užginčyta:) ). Dažniausiai šioje temoje minimi, išbandyti ir nenuvylę - Kvapų namai, Aromanatural, Ekolinija (turinti dalį AN asortimento), love-eco, taip pat iš užsienio siunčiamasi (Aroma zone, Akoma, Akamuti - reikia žiūrėti, ar tikrai nerafinuotas aliejus kiekvienu atveju konkrečiai). Dabar daug pridygę online parduoduvėlių, kurios siūlo aliejus, tačiau ne visos išbandytos, kyla klausimų kokios kokybės aliejai.
*

Nerekomenduoju,nesiginciju,ir negiriu Rudugio:)bet naudoju ju aliejus,ir poveikiu negaliu skustis.vat nesenai avokadu nusipirkau,tai fantastika,oda paserpetojus paraudus,nepadejo niekas jau,net sviestmedis,o sita uztepiau,tai poveikis is kart pasimate,spalva kita igavau ir svelni minkstute pasidariau:)tai nezinau,ka cia mislyt...
DA_LI
QUOTE([wanesa)
,2011 02 02, 14:23]o tai ka poto darete ? kaip atgaivinti oda? nes dabar jau man niekas nepadeda, pleiskanoja ir tempia kad ir kiek kremo pritepu, naudoju ta kuri visada anksciau naudojau ir buvo geras, bet dabar ir tas nepadeda
*

Nepykite, bet problema čia ne aliejuje, o kažkurioje vietoje yra negerai su jūsų veido priežiūra/gyvenimo būdu/maistu.Ir dar- aš jūsų nepažįstu, bet man atrodo, kad kažkas šlubuoja su jūsų intuicija ir turbūt meile sau- aliejų išsirinkti, tai ne kremą nusipirkti ir tvarkingai jį vieną naudoti - čia reikia jausti, kiek ilgai gali naudoti aliejų, kada jį reikia pakeisti kremu, kada užtenka tik kokio hidrolato. Ir esu tikrai, kad jūs labai mažai geriate vandens. O kad dabar niekas nebepadeda,tai greičiausiai yra paseka to, kad kaitaliojote aliejus, bet tarp jų nebuvo jums tinkamo ir tepėte juos jei ne ant sauso, tai ant geriausiu atveju vandeniu iš po krano sudrėkinto veido ir dar derinote su netinkamu nauju kremu, vienu žodžiu iš karto kardinaliai pakeitėte veido priežiūrą, ir kai veidui reikėjo drėgmės, davėte jam riebalų. Asmeniškai aš irgi turiu sausoką ir gana jautrią odą, o apie aliejus pirmiausia išgirdau ne SM, o Kvapų namuose, ir pradėjau juos naudoti ne todėl ,kad visi SM taip daro, o kai pati įsitikinau, kad jie tikrai bus naudingi mano veidui. Po to dar iš visų teoriškai man tinkančių bandžiau ir išsirinkau labiausiai tinkančius . Jeigu reiktų pasirinkti vieną aliejų, greičiausiai tai būtų avokadų, tačiau dabar turiu ir pakaitomis naudoju avokadų, simondsijų, čampakų pomadų, nilinių taukmedžių sviestą, KN mišinį sausai odai- tiesiog intuityviai nusprendžiu, ko man kurį vakarą reikia. Makiažą valau makadamijų aliejumi , taip pat naudoju įvairius hidrolatus. Bet pavyzdžiui ryte po pudra aliejaus niekaip netepčiau.
laurarrr
as is aromanatural pirkau alieju misini riebiai odai, tikrai patiko!!!
DA_LI
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 02, 18:40)
as is aromanatural pirkau alieju misini riebiai odai, tikrai patiko!!!
*

O tai jie parduoda ne tuos pačius mišinius, kaip ir KN? Nes žiūrėjau, kad tas pats gamintojas- Materia aromatica, ir sudėtis lyg tokia pati, tai įtariu, čia tie patys g.gif
Cocosinė
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 02, 18:52)
O tai jie parduoda ne tuos pačius mišinius, kaip ir KN? Nes žiūrėjau, kad tas pats gamintojas- Materia aromatica, ir sudėtis lyg tokia pati, tai įtariu, čia tie patys g.gif
*

Ir pagal sudėtį matosi kad tas pats smile.gif

Sudėtis: ekologiški nerafinuoti lazdynų riešutų, dygminų, ir saulėgrąžų aliejai.
luli
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 02, 19:33)
O jūs tikrai žinote, klausėte, kad KN galima užsisakyti kremą? Nes man tai būtų labai aktualu, bet buvau įsitikinusi, kad jie pagal užsakymus negamina.
*

Jei teisingai supratau,tai taip,gal dar galit pasiskambint,pasiklaust 4u.gif 100% negarantuoju,nenoriu paskleist neteisingu gandu.bet kai klausiau,tai sake taip.Sendien nusipirkau pagaminta saltalankiu su alavijais.
[wanesa]
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 02, 19:39)
Nepykite, bet problema čia ne aliejuje, o kažkurioje vietoje yra negerai su jūsų veido priežiūra/gyvenimo būdu/maistu.Ir dar- aš jūsų nepažįstu, bet man atrodo, kad  kažkas šlubuoja su jūsų intuicija ir turbūt meile sau- aliejų išsirinkti, tai ne kremą nusipirkti ir tvarkingai jį vieną naudoti - čia reikia jausti, kiek ilgai gali naudoti aliejų, kada jį reikia pakeisti kremu, kada užtenka tik kokio hidrolato.  Ir esu tikrai, kad jūs labai mažai geriate vandens. O kad dabar niekas nebepadeda,tai greičiausiai yra paseka to, kad kaitaliojote aliejus, bet tarp jų nebuvo jums tinkamo ir tepėte juos jei ne ant sauso, tai ant geriausiu atveju vandeniu iš po krano sudrėkinto veido ir dar derinote su netinkamu nauju kremu, vienu žodžiu iš karto kardinaliai pakeitėte veido priežiūrą, ir kai veidui reikėjo drėgmės, davėte jam riebalų. Asmeniškai aš irgi turiu sausoką ir gana jautrią odą, o apie aliejus pirmiausia išgirdau ne SM, o Kvapų namuose, ir pradėjau juos naudoti ne todėl ,kad visi SM taip daro, o kai pati įsitikinau, kad jie tikrai bus naudingi mano veidui. Po to dar iš visų teoriškai man tinkančių bandžiau ir išsirinkau labiausiai tinkančius . Jeigu reiktų pasirinkti vieną aliejų, greičiausiai tai būtų avokadų, tačiau dabar turiu ir pakaitomis naudoju avokadų, simondsijų, čampakų pomadų, nilinių taukmedžių sviestą, KN mišinį sausai odai- tiesiog intuityviai nusprendžiu, ko man kurį vakarą reikia. Makiažą valau makadamijų aliejumi , taip pat naudoju įvairius hidrolatus. Bet pavyzdžiui ryte po pudra aliejaus niekaip netepčiau.
*

aciu uz nuomone, mano oda tikrai sausa ir sunku ja priziuret, bet nemanau kad as saves nemyliu, norisi kuo geriau padaryt bet nevisada buna toks rezultatas kokio tikiuosi. Ir klystate kad vandens mazai geriu, jo tikrai man netruksta smile.gif o va kad prausiuosi su vandeniu is po krano tai tiesa (anksciau niekada nebuvo blogai man nuo jo), aliejus tepdavau ant dregnos odos, o apie hidrolatus isvis nieko nebuvau girdejus, tik perskaicius sita foruma suzinojau kad tokiu buna. Aliejus pradejau naudoti daug anksciau nei sita tema atradau, rinkausi is aprasymo internetinese parduotuvese kur labai daug isgirti visi , ir perskaicius aprasymus atrodo kad visi tikti turetu ir visi daro stebuklus. nieko sunaudosiu plaukam, bet veido daugiau netepsiu, pasimokiau jau smile.gif
Gute444
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 21:06)
aciu uz nuomone, mano oda tikrai sausa ir sunku ja priziuret, bet nemanau kad as saves nemyliu, norisi kuo geriau padaryt bet nevisada buna toks rezultatas kokio tikiuosi. Ir klystate kad vandens mazai geriu, jo tikrai man netruksta smile.gif o va kad prausiuosi su vandeniu is po krano tai tiesa (anksciau niekada nebuvo blogai man nuo jo), aliejus tepdavau ant dregnos odos, o apie hidrolatus isvis nieko nebuvau girdejus, tik perskaicius sita foruma suzinojau kad tokiu buna. Aliejus pradejau naudoti daug anksciau nei  sita tema atradau, rinkausi is aprasymo internetinese parduotuvese kur labai daug isgirti visi , ir perskaicius aprasymus atrodo kad visi tikti turetu ir visi daro stebuklus. nieko sunaudosiu plaukam, bet veido daugiau netepsiu, pasimokiau jau smile.gif
*

O Jūs žinojote, kad aliejai oda tik maitina, bet nedrėkina? Jeigu iš savo raciono "išbrauksite" visus skysčius, maitinsitės vien sausu maistu juk irgi neilgai tversite. Todėl manau natūralu, kad ir taip sausa oda negavusi papildomo drėkinimo, tik matinimą, ėmė "kaprizintis".
Dėl dabartinių Jūsų odos problemų tikrai nekaltinčiau vien aliejų.
Bastet
Sveikos 4u.gif
parekomenduokite, prašau, ką nors, kas gerai drekintų odą. Pradeda sausėti nuo argano aliejais, matyt nebereikia jo odai unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.