Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(purpurinė @ 2011 03 10, 11:58)
O kuri nors gerdama aliejus pastebėjo poveikį odai?  ax.gif



aš tai tikrai negaliu pasakyt, kad tas poveikis nuo aliejaus gėrimo..tiesiog kai daug maž viską pakeičiau, tai pas mane tikrai superiniai rezultatai..bet aš naudoju aliejus ir veidui, ir valymams, ir visokius hidrolatus ir tt naudoju.
tai mano oda mažiau riebaluojasi, spuogelių apmažėjo, veidas atsigavo.
tai ar tam turėjo įtakos ir aliejų gėrimas, tai nežinau.
bet blogiau tai tikrai nepadarėsmile.gif
Atsakyti
Kažkokioje senoje knygoje apie aliejus, vaistažoles perskaičiau, kad aliejumi galima valyti dantis ax.gif
Principas paprastas- tiesiog gurkšteli gurkšnį aliejaus (aš renkuosi aukšto spaudimo alyvuogių) ir tiesiog gargaliuoji, dar liežuviu pavalai dantukus viduje, taip kokias 5 min, išspjaunu ir aliejus baltas baltas būna cool.gif tada dar perskalauju paprastu vandenuku 4u.gif
Tiesą pasakius pastebėjau, kad po tokio valymo (kartoju po 2 kartus) tikrai pojūtis burnoje malonesnis. Buvo etapas kai taip dariau ištisus 4 mėnesius- tikrai buvo malonus jausmas burnoj, dantukai švaresni, kvapas geresnis (nors bėdų dėl to ir neturiu) 4u.gif dabar vėl taip darau...

p.s be abejonės, valymo dantų pasta neatsisakiau...čia tik pagalbinė priemonė tas aliejus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožė Marija: 11 kovo 2011 - 10:49
Trečią dieną geriu ryte ant tuščio skrandžio 0,5 a.š. agurklės al. ir tiek pat nakvišų al. Abu pirkti SP. Agurklės skonio net nelabai pajaučiau, bet jau nakvišų doh.gif Jei abu sumaišai tai šis vis tiek viską permuša, jau taip man neskanu schmoll.gif Tai ir norėjau paklausti, ar galiu išgėrusi aliejus kuom nors užkąsti iš karto, kad permušti tą skonį? Pvz kokiu sūrio trupiniu ar sausainio gabaliuku?
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 03 11, 12:59)
Trečią dieną geriu ryte ant tuščio skrandžio 0,5 a.š. agurklės al. ir tiek pat nakvišų al. Abu pirkti SP. Agurklės skonio net nelabai pajaučiau, bet jau nakvišų  doh.gif  Jei abu sumaišai tai šis vis tiek viską permuša, jau taip man neskanu schmoll.gif  Tai ir norėjau paklausti, ar galiu išgėrusi aliejus kuom nors užkąsti iš karto, kad permušti tą skonį? Pvz kokiu sūrio trupiniu ar sausainio gabaliuku?

4u.gif tai gerkit sauksteli agurkliu,juk,kiek zinau,ju poveikis panasus,as tai sauksteli agurkles ir sauksteli skrudintu moliugu geriu,bet nieko neuzkandu ir neuzgeriu
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 11, 14:55)
4u.gif tai gerkit sauksteli agurkliu,juk,kiek zinau,ju poveikis panasus,as tai sauksteli agurkles ir sauksteli skrudintu moliugu geriu,bet nieko neuzkandu ir neuzgeriu


Pagal tai, ką esu apie juos perskaičiusi, jie panašūs, bet vienas kitą papildo smile.gif Žiūrėsim, gal priprasiu biggrin.gif
Atsakyti
Kaip manote, kuris aliejus plaukams geresnis: sezamo ar kanapiu? g.gif Kuris patiko labiau?
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 03 11, 21:40)
turiu klausima. susimakalavau sviestmedi, kakavos sviesta ir Ylang hidrolata. tai kvapas buvo sviestmedzio dominuojantis, bet po savaites pradejo "lysti" kakava. ar tai reiskia kad kremas sugedo? nes konservanto tai jokio nedejau blush2.gif


http://www.supermama...?...4719&st=324
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 03 11, 20:41)
Kaip manote, kuris aliejus plaukams geresnis: sezamo ar kanapiu?  g.gif Kuris patiko labiau?

Abu šie mano favoritai thumbup.gif Kuris geresnis? g.gif gal kanapių. Po jo plaukai glotnesni būna, bet gal ir susiriebalina greičiau mastau.gif. Kažkaip labai neatkreipiau dėmesio. Sezamų toks lyg lengvesnis, po jo plaukai blizga, minkštučiai. rolleyes.gif Abu faini mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip Jūs tepate tą aliejų plaukams? Visus plaukus ar tik galiukus? Ir prieš plaunant galvą, gal palaikot dar, kad kokias 2 h įsigertų?
Atsakyti
Parekomenduosiu kokosų aliejų iš iherb
user posted image
kokosų aliejus
473 ml kainuoja apie 22 lt. thumbup.gif prieš šį naudojau tokį, tai tikrai niekuo nesiskiria-tik aišku dviguba kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bahamos @ 2011 03 12, 11:48)
Parekomenduosiu kokosų aliejų iš iherb
user posted image
kokosų aliejus
473 ml kainuoja apie 22 lt.  thumbup.gif prieš šį naudojau tokį, tai tikrai niekuo nesiskiria-tik aišku dviguba kaina  smile.gif



Šalto spaudimo kokosų aliejus tinka kepiniams, troškinti, kepti, skrudinti ir kaip užtepas ant duonos.
O kur parasyta, kad jis tinka kosmetikai? Kiek matau maistui..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 03 12, 18:21)
Šalto spaudimo kokosų aliejus tinka kepiniams, troškinti, kepti, skrudinti ir kaip užtepas ant duonos.  
O kur parasyta, kad jis tinka kosmetikai? Kiek matau maistui.....  g.gif


Aprašyme yra parašyta 100% cold-pressed extra virgin organic coconut oil kaip žinia būtent toks tikrai tinka ir kosmetikai wink.gif taip pat yra parašyta A Luxurious Body Oil
Atsakyti