Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

Grįžtu prie aliejų gėrimo temos - gėriau 2-3 savaites sąžiningai moliūgų aliejų. Kaip tik tuo metu mano oda pasidarė labai graži, nebebėrė, bet visus laurus nurašiau kosmetikai. Aną sav. 4 dienas neišgėriau aliejaus, nu ir kad pridygo.. niekas kitas nepasikeitė, valgiau tą patį, streso tiek pat.. taigi darau prielaidą, kad ne tik iš vidaus padeda, o matoma ir išorėje, nes nuo 1dienio pradėjus gerti vėl viskas gyja ir nebedygsta biggrin.gif Jei ir placebo efektas, bet jei tik veikia, aš už jį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 24, 16:29)
Grįžtu prie aliejų gėrimo temos - gėriau 2-3 savaites sąžiningai moliūgų aliejų. Kaip tik tuo metu mano oda pasidarė labai graži, nebebėrė, bet visus laurus nurašiau kosmetikai. Aną sav. 4 dienas neišgėriau aliejaus, nu ir kad pridygo.. niekas kitas nepasikeitė, valgiau tą patį, streso tiek pat.. taigi darau prielaidą, kad ne tik iš vidaus padeda, o matoma ir išorėje, nes nuo 1dienio pradėjus gerti vėl viskas gyja ir nebedygsta biggrin.gif Jei ir placebo efektas, bet jei tik veikia, aš už jį  lotuliukas.gif


Aš šiek tiek ilgiau nei dvi savaites geriu nakvišų ir agurklių, bet dar nelabai ką pastebiu. Labai plaukai slinko, gal dabar ir mažiau, bet čia galima priskirti ir tam, kad intensyvesnio slinkimo periodai būna visiems ir jie kažkada praeina. Energijos papildomos nejaučiu, su pms'u irgi geriau nepasidarė biggrin.gif Tik tiek, kad pripratau ir nebe taip šlykštu gerti, tai, manau, tiksliau poveikį galėsiu komentuoti po bent jau poros mėnesių mirksiukas.gif o gal aš per mažai vartoju aliejaus? Geriu ryte ant tuščio skrandžio vieną arbatinį šaukštelį, dienos metu gerti ar dėtis į salotas nėra galimybių ax.gif
Atsakyti
Gal alieju zinoves galetu patarti: ar yra koks analogas vasarai vaikui nuo saules UV spinduliu zalingo poveikio, nes kai perskaiciau savo turimu purskalu sudeti (nors vaistinej pirkau) viena chemija doh.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 03 24, 13:11)
Kurios turite problemu su siurkscia ranku oda, ar po nusalimu, tai man nerealiai patiko sviestmedzio , bet jau kvapelis doh.gif  tai as issitepdavau ir miegot lekdavau, slepdama rankas po  antklode. Bet po vieno karto jau nerealiai pagerejo bukle. Tikrai rekomenduoju.

O man sviestmedziu sviestas nepatiko,pirkau tept dukrytei veiduka,ir rankytes,nes labai,labai sausa odyte,nesulaukiau norimo rezultato,ir tepasi sunkiai,daugiau nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 03 24, 17:44)
O man sviestmedziu sviestas  nepatiko,pirkau tept dukrytei  veiduka,ir rankytes,nes labai,labai sausa odyte,nesulaukiau norimo rezultato,ir tepasi sunkiai,daugiau nepirksiu  schmoll.gif

as jau pradejau 2kg naudoti pirkau ir pirksiu thumbup.gif labai geras dalykas vaikuciams ir sau tepti, tik reikia su aliejukais pamaisyti, kad lengviau teptusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 03 24, 17:54)
as jau pradejau 2kg naudoti pirkau ir pirksiu thumbup.gif labai geras dalykas vaikuciams ir sau tepti, tik reikia su aliejukais pamaisyti, kad lengviau teptusi ax.gif

drinks_cheers.gif nereikia iskart nurasyt,gryno ir as nenaudoju,bet su migdolu,kokosu aliejum sumaisau,pakaitinus.
Atsakyti
Nilinis sviestmedis (yra aroma natural) kambario temperatūroje palieka skystas, todėl jį lengviau tepti.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 24, 15:29)
Grįžtu prie aliejų gėrimo temos - gėriau 2-3 savaites sąžiningai moliūgų aliejų. Kaip tik tuo metu mano oda pasidarė labai graži, nebebėrė, bet visus laurus nurašiau kosmetikai. Aną sav. 4 dienas neišgėriau aliejaus, nu ir kad pridygo.. niekas kitas nepasikeitė, valgiau tą patį, streso tiek pat.. taigi darau prielaidą, kad ne tik iš vidaus padeda, o matoma ir išorėje, nes nuo 1dienio pradėjus gerti vėl viskas gyja ir nebedygsta biggrin.gif Jei ir placebo efektas, bet jei tik veikia, aš už jį  lotuliukas.gif

kol išvis nepradėjot gert, tol taip neberė, paskui pradėjus gert ir trumpam padarius pertrauką staigiai išbėrė?
taip išeina, kad dabar priklausomybė visam gyvenimui
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 24, 20:00)
kol išvis nepradėjot gert, tol taip neberė, paskui pradėjus gert ir trumpam padarius pertrauką staigiai išbėrė?
taip išeina, kad dabar priklausomybė visam gyvenimui

Ne, mano oda palaipsniui gražėjo nuo rudens. Bet nuolat paberdavo tai prieš mm, tai nei iš šio, nei iš to. Po to kelioms savaitėms sustojo berti (būtent kai pradėjau gerti al.), vis gražėjo, drąsiai ėjau laukan be pudros. O po savaitgalio vėl nubėrė. Todėl ir darau prielaidą, kad moliūgai turėjo įtakos. Nors mm artėja, jos irgi man labai veido grožį įtakoja.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 24, 17:29)
Grįžtu prie aliejų gėrimo temos - gėriau 2-3 savaites sąžiningai moliūgų aliejų. Kaip tik tuo metu mano oda pasidarė labai graži, nebebėrė, bet visus laurus nurašiau kosmetikai. Aną sav. 4 dienas neišgėriau aliejaus, nu ir kad pridygo.. niekas kitas nepasikeitė, valgiau tą patį, streso tiek pat.. taigi darau prielaidą, kad ne tik iš vidaus padeda, o matoma ir išorėje, nes nuo 1dienio pradėjus gerti vėl viskas gyja ir nebedygsta biggrin.gif Jei ir placebo efektas, bet jei tik veikia, aš už jį  lotuliukas.gif

Aš naudojau Dr. Hauschka priemones ir gėriau aliejų 2 sav (abu pradėjau vienu metu), tai oda buvo absoliučiai tobula - nei menkiausio paraudimo, o kas yra spuogai pamiršau išvis, skraidžiau kaip ant sparnų, pudros net nereikėjo. Bet... Prasidėjo mm ir per tris dienas iš princesės pavirtau moliūgu verysad.gif Spuogų buvo tik keli, tačiau visas veidas nusėtas paraudimais. Toliau uoliai naudojau ir Hauschką, ir aliejų, deja, oda pradėjo eiti geryn tik po savaitės, tačiau ir tai nežymiai... Kol susitvarkys, ateis kitos mm, ir vėl bus viskas iš naujo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 24, 20:29)
Bet... Prasidėjo mm ir per tris dienas iš princesės pavirtau moliūgu verysad.gif

Aš aną mėnesį kažkaip apgavau savo mm vargus, net pati tyliai pasidžiaugiau, kad niekas neišdygo smile.gif todėl ir spejo iki dabar išgražėti. Nu nieko, aš nepasiduosiu, vis tiek matau, kad situciją daugiau mažiau valdau smile.gif
Galadriele, o tavo juk oda itin sausa, ane? tai ją dar ir paberia?
Atsakyti
Aš jau sugėriau 250ml moliūgų aliejaus ir džiaugiuosi sustiprėjusiais nagais. Oda irgi tapo beveik ideali, tik nežinau, nuo aliejaus ar nuo kosmetikos su rūgštimis.
Atsakyti