Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nutraukti pieno gamybą

Verona, 4u.gif

Viską darar gerai 4u.gif
Krūtį šaldyti iki 20min. (su turiniu iš šaldiklio)
Kopūsto lapą galit naudoti vėsinimui, komfortabilesnei savijautai. Su juo šaldant nebus pasiektas toks efektyvumas kaip su išimtu iš šaldymo kameros ledukų ar uogų/daržovių maišeliu.
Šaldoma, išskyrus rudą lauką ir spenelį. Per medžiagą būtinai (ir hig. sumetimais, ir dėl intensyvumo)
Je jauti didelį tvinkimą- nusitraukti reikėtų tik vos vos, iki kol palengvės; prieš tai galima pašildyti- šiluma atpalaiduoja audinius. Po ištraukimo- dedamas šaltis slpoina gamybą.
Jei kyla keblumų- susisiek su mama-mamai.
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Dar kartą ačiū Tau už patarimus.
Drįstu dar užduoti keletą klausimėlių: per kiek laiko nustoja gamintis pienas?
Per dvi savaites, mėnesį?
Aš dar nė karto nenusitraukiau pienelio, vis su šaltais kompresais bandau sureguliuoti situaciją. Ar gali būti taip, kad nė karto nenusitraukusi pienelio, susitvarkysiu krūtis?
Atsakyti
Verona, 4u.gif
Tai, labai gali būti, kad taip ir bus. Greičiausia nereikė ištraukinėti.
Kiekviena situacija - individuali. Kelinta dabar para po visko?
Atsakyti
QUOTE(Verona @ 2012 12 19, 16:17)
Aš dar nė karto nenusitraukiau pienelio, vis su šaltais kompresais bandau sureguliuoti situaciją. Ar gali būti taip, kad nė karto nenusitraukusi pienelio, susitvarkysiu krūtis?

o kodėl nenorit šiek tiek nutraukti g.gif žinau, jog nutraukus į jo vietą pasigamina kitas, tačiau kai aš baiginėjau maitinti, tai šiek tiek nutraukdavau, kad pasidarytų lengviau. Ir mane išgelbėjo senas močiučių metodas- veržiausi krūtinę standžiai ilga paklode blush2.gif susiveržusi vaikščiojau 4 dienas ir mane tai išgelbėjo ax.gif o iki tol buvau visa ir sutinusi, ir skausminga, temperatūra buvo iki 37,5 blush2.gif
faktiškai vargau apie savaitę-susumavus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2012 12 20, 10:20)
Verona, 4u.gif
Tai, labai gali būti, kad taip ir bus. Greičiausia nereikė ištraukinėti.
Kiekviena situacija - individuali. Kelinta dabar para po visko?

Šiandien sueina šešios dienos po gimdymo. Papukai yra daug minkštesni nei vakar, todėl tik porą kartų per dieną buvau užsidėjus šaltus kompresus. Pastebėjau, kad šiandien ir pienukas pasirodė... bet papukai ačiū Dievui nekietėja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2012 12 20, 10:53)
o kodėl nenorit šiek tiek nutraukti g.gif žinau, jog nutraukus į jo vietą pasigamina kitas, tačiau kai aš baiginėjau maitinti, tai šiek tiek nutraukdavau, kad pasidarytų lengviau. Ir mane išgelbėjo senas močiučių metodas- veržiausi krūtinę standžiai ilga paklode blush2.gif susiveržusi vaikščiojau 4 dienas ir mane tai išgelbėjo ax.gif o iki tol buvau visa ir sutinusi, ir skausminga, temperatūra buvo iki 37,5  blush2.gif
faktiškai vargau apie savaitę-susumavus ax.gif


man trurbūt yra sunku emociškai pradėti nusitraukinėi pienuką, suvokiant, kad aš neturėjau galimybės šį kartą maitinti (netekua lėliuko 17 nėštumo savitę), bet pienukas pats šiandien pirmą kartą pasirodė; labai susijaudinau, labai išgyvenu tai, kad pienuko yra, o lėliuko - nėra; bet matysiu, kaip klostysis reikalai, jei reikės nusitraukinėsiu. ir ačiū už ptarimą susiveržti krūtinę, matysiu, jeigu mane panašūs simptomai pradės kankinti kap ir Tave, Stiklo karoliukai, veršiuos ir aš; ačiū už palaikymą
Atsakyti
QUOTE(Verona @ 2012 12 20, 18:00)
man trurbūt yra sunku emociškai pradėti nusitraukinėi pienuką, suvokiant, kad aš neturėjau galimybės šį kartą maitinti (netekua lėliuko 17 nėštumo savitę), bet pienukas pats šiandien pirmą kartą pasirodė; labai susijaudinau, labai išgyvenu tai, kad pienuko yra, o lėliuko - nėra; bet matysiu, kaip klostysis reikalai, jei reikės nusitraukinėsiu. ir ačiū už ptarimą susiveržti krūtinę, matysiu, jeigu mane panašūs simptomai pradės kankinti kap ir Tave, Stiklo karoliukai, veršiuos ir aš; ačiū už palaikymą

stiprybės 4u.gif
iš dalies tik galiu suprasti Jūsų skausmą 4u.gif tačiau nusitraukus kažkiek palengvėtų fiziškai, nes man jau buvo bepradedanti kilti temperatūra (o mastitą esu turėjusi po pirmo gimdymo, daugiau to siaubo nebenoriu patirti)
o susiveržti man patarė uošvienė, kuri taip atjunkė savo du vaikus 4u.gif ir man taip pat suveikė 4u.gif
Atsakyti
Verona 4u.gif
Supratau. Šiandien- septinta para. Nenusitraukinėk, jei nėra kritinės savijautos, veržtis- taip pat nėra jokios priežasties, organizmas pats puikiai tvarkosi. Tikėtina, kad tai užtruks dar savaitę.
Stiprybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū jums mamos už palaikymą. Aš su kiekviena diena atsigaunu ir jaučiuosi stipresnė morališkai. Šiandien buvau pas gydytoją vizito. Apžiūrėjo, paklausinėjo, kaip tvarkausi su papukais ir nutarė jokių vaistų neprirašyti. Pasakė tik tiek, kad greičiausiai jokių staigmenų jau nebus ir organizmas pats susitvarkys. Ir vaistų, gydytojo nuomone, man nereikia, o be to kaip jis pasakė ''nėra vaistų be šalutinio poveikio''. Man taip patiko, kad jis tiki žmogaus organizmu ir tuo, kad jam minimaliai padedant, viskas grįžta į savo vietas. Gražių ramių švenčių jums, mano atjautėjėlės !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verona: 21 gruodžio 2012 - 16:45
QUOTE(Verona @ 2012 12 21, 17:43)
Ačiū jums mamos už palaikymą. Aš su kiekviena diena atsigaunu ir jaučiuosi stipresnė morališkai. Šiandien buvau pas gydytoją vizito. Apžiūrėjo, paklausinėjo, kaip tvarkausi su papukais ir nutarė jokių vaistų neprirašyti. Pasakė tik tiek, kad greičiausiai jokių staigmenų jau nebus ir organizmas pats susitvarkys. Ir vaistų, gydytojo nuomone, man nereikia, o be to kaip jis pasakė ''nėra vaistų be šalutinio poveikio''. Man taip patiko, kad jis tiki žmogaus organizmu ir tuo, kad jam minimaliai padedant, viskas grįžta į savo vietas. Gražių ramių švenčių jums, mano atjautėjėlės !

Verona visų pirma tai labai užjaučiu. Išgyvenau panašią nelaimę, tik mums buvo vos daugiau, 20 savaičių. Pienukas buvo baisiausia ką išgyvenau-bet nors ir buvo jo kažkaip savaime ir praėjo, pirma savaitė gan tokia buvo visokia po to kiek atlėgo... ir greit po to dingo. Laikykis ir linkiu išspręsti visas negeroves bei susilaukti kito mažylio 4u.gif
Atsakyti
Jeigu labai skauda ir veržia krūtis, kiek imanoma ilgiau pastovėk duše, leisk nubėgti natūraliai ir viskas, bet nenutraukinėk. Stiprybės .
Atsakyti
Sveikos visos mamos!

Noriu jums visoms dar kartą padėkoti už patarimus ir palaikymą ir tuo pačiu pasidžiaugti, kad praėjus mažiau nei dviem savaitėm po "gimdymo" mano papukai susitvarkė, yra minkšti ir ne tokie jautrūs. Bet... užpuolė kosulys, matyt su tais šaltais kompresais persišaldžiau... Dabar geriu daug šiltų arbatėlių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verona: 29 gruodžio 2012 - 21:06
KYLAM
Atsakyti