Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip nutraukti pieno gamybą
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Kūdikių žindymas
Pages: 1, 2, 3
Lara22
Sveikos,
Nepykit, gal be reikalo kuriu nauja tema, bet kiek ju perskaiciau pries tai, tai pagrinde eina kalba kaip atpratinti vaika nuo kruties, man tokios problemos nera, mano pagrindine problema, ka padaryti kad baigtusi pienas.
Dienom maitinu kas 3val, naktim kas 4val, vaikui 8men, krutis ima labai nenoriai, verkia, stumia kruti nuo saves ir t.t, todel tenka paciai nusitraukinet likusi piena kurio neistraukia, nuo viso sito jau pavargau,be to reikia gydytis ligas antibiotikais, o pagrindine problema yra ta kad pieno teka "upemis", jeigu tik vaiko nepamaitinu islgesni laiko tarpa, pvz uztrunku 4val o ne 3val kaip visada arba nenutraukiu galutinai neisciulpto pieno iskart pradeda kresti saltkretis, po to siek tiek pradeda skaudeti krutis, jos siek tiek sukieteja ir iskart uzkyla temperatura iki 38,5C, paskui nors ir pamaitinu vaika, temperatura nekrenta kol jos nenusimusu su vaistais, uzkilus temperaturai savijauta tragiska, nera jegu, svaigsta galva ir tokia situacija kuo toliau tuo dazniau kartojasi, jau neturiu nei jegu nei noro maitinti, ypac kai vaikas kruti ima nenoriai, todel galutinai pasiryzau nutraukti maitinima ir nieks manes jau neatkalbes.
Pagrindiniai pieno nutraukimo budai, kuriuos radau forumuose yra tokie: vartoti tam skirtus vaistus, bet jie turi daug salutiniu poveikiu, arba drastiskai nutraukt maitinima, labai ribot skyscius ir piena nusitraukt tik tada kada labai verzia krutis ir jos stipriai sukieteja, bet nutraukti tik tiek kad sumazetu verzimo jausmas, o ne pilnai iki galo. Taip pienas dingsta per savaite ar dvi. Man labaiu tinka antras variantas, bet beda ta, kad nemaciau nei vienos rasancios, kad jai ilgai nemaitinus kiltu temperatura ir t.t, paprasciausiai tik skauda krutis...
Mano kalusimas butu toks: gal yra moteru kurioms budavo tas pats ir kaip jom pavyko sustabdyti pieno gamyba, kaip nutraukus maitinima kovodavo su temperaturos kilimu, ka darydavo jeigu krutinej atsirasdavo guziuku. Laukiu atsakymu ir tu kurios vartojo tam skirtus vaistus, bei kitus varijantus pieno gamybai pradanginti, kaip pasireiske salutinis poveikis, ar isvis toks buvo, per kiek laiko visiskai dingo pienas.
Iskarto dekoju uz atsakymus ir patarimus.

P.S Pieno gamyba nutraukti pasirizau galutinai, apie pieno nauda vaikui zinau, todel raginimai maitinti toliau mano nuomones nepakeis, nevarkit tikindamos maitinimo nenutraukti, domina tik patarimai kaip nutraukti pieno gamyba 4u.gif
Lara22
negi niekam taip nebuvo? verysad.gif
#Mia#
Buvo tas "malonumas", dariau viska: susiverzus buvau (po truputi nutraukineti nepavyko - niekas nesikeite), geriau vaistai, metu tinktura, skyscius sumazinau iki minimumo, bet... tesesi ne savaite. Vienintele paguoda - viskas greit uzsimirso ir dabar atrodo, kad be reikalo dar nepakentejau smile.gif))
Dabar daryciau biski kitaip: isgerciau vaistu pora dienu (per jas nusitraukineciau ne iki galo, bet kad nei vieno guzelio neliktu), tada pilnai nusitraukciau ir susiverzciau. Ar taip ar taip nieko is papu neliko blush2.gif
Bet negarantuoju, kad butu geriau.
Lara22
QUOTE(#Mia# @ 2011 01 20, 17:13)
Buvo tas "malonumas", dariau viska: susiverzus buvau (po truputi nutraukineti nepavyko - niekas nesikeite), geriau vaistai, metu tinktura, skyscius sumazinau  iki minimumo, bet... tesesi ne savaite. Vienintele paguoda - viskas greit uzsimirso ir dabar atrodo, kad be reikalo dar nepakentejau smile.gif))
Dabar daryciau biski kitaip: isgerciau vaistu pora dienu (per jas nusitraukineciau ne iki galo, bet kad nei vieno guzelio neliktu), tada pilnai nusitraukciau ir susiverzciau. Ar taip ar taip nieko is papu neliko  blush2.gif
Bet negarantuoju, kad butu geriau.
*

ar tuo pat metu susiverzus buvot ir vaistus geret? o ka reiskia bet? o ka reiskia tesesi ne savaite? kas tesesi ne savaite? nedingo pienas? 4u.gif labai prasau paaiskinti aiskiau, nelabai suprantu 4u.gif . Ar nekilo t-ra, ka daret su t-ra? kiek dienu tesesi viskas? Labai reikia patarimo
lindsay29
Sveikute 4u.gif labai sunku patarti, kai tokioj situacijoj nebuvau g.gif as pradejau atpratinti todel, kad 8 men mes jau turejom 8 dantukus ir kiekvienas maitinimas buvo nemazas isbandymas :ax pradejau primaitinti misinukais t.y. po viena maitnima, po keliu dienu - dar viena, jau duodavau misinuko ir kruties. Visas atpratinimo procesas truko ilgai, apie 2-3men. Pieno gamyba sumazejo palaipsniui, nereikejo nei gerti vaistu, nei verztis g.gif Noriu palinketi tau stiprybes ir tvirtybes!!! 4u.gif Suprantu, kad jau tas nuovargis daro savo... doh.gif bet pagalvok apie tai, kad jei jau buvai apsisprendusi pati maitinti, tas menuo vienas ar kitas nieko nekeis, tiesiog reik atkenteti savo ir tiek soske.gif
#Mia#
QUOTE(Lara22 @ 2011 01 20, 19:19)
ar tuo pat metu susiverzus buvot ir vaistus geret? o ka reiskia bet? o ka reiskia tesesi ne savaite? kas tesesi ne savaite? nedingo pienas?  4u.gif  labai prasau paaiskinti aiskiau, nelabai suprantu  4u.gif . Ar nekilo t-ra, ka daret su t-ra? kiek dienu tesesi viskas? Labai reikia patarimo
*

Pabuvau susiverzus savaite, nuejau pas gydytoja, nes temperatura, skauda ir pan... Ji stebejosi, kad tiek dienu, o tik spusteli ir upeliai teka. Tada pradejau gerti vaistus, tai biski palengvejo ir tada savaite su vaistais ir dar nemazai susiverzus.
Su antra verziausi ir geriau vaiztus iskart, tai dauuuuug normaliau buvo. Todel galvoju, kad lengviau butu pradzioj gerti vaistus ir nusitraukineti (tiek kad guzai nesidarytu, gal net labiau stengtis ismasazuoti), gal ramiai ir pasibaigtu.
Vaistai yra specialus, neatsimenu pavadinimo (nueik pas gydytoja , israsys), o temperatura tai paracetamoliu musiau. Ir pabandyk sumazinti skysciu kieki, nes kuo daugiau skysciu, tuo daugiau issiskiria.
Skamba baisiau nei atrodo, nepergyvenk 4u.gif
As atpratinejau apie 1.6metus, nes maniskes "buvo nusprendusios", kad maistas susijes tik su manim ir valgyti kazka daugiau galima tik is dideles bedos. Bandziau duoti tik ryte ir vakare tai mazke dar po truputi pradejo pratintis, o dicke labai ramiai laukdavo (pabando prasyti neduodu ir nereikia). Bet buvo stresas ir man, ir vaikui. Nusprendziau, kad neverta kankintis.
muminukas
Irgi kartosiuosi. Su abiem vaikais taip pat nedingo pienas. VAžiavau pas krūtų masažistę, ji nutraukdavo ppieną ir išmasažuodavo, kad nebūtų guzų, užverždavo, po kelių dienų vėl tas pats. iš viso gal 3-4 kartus buvau. su pirmu vaiku pirmą kartą po paros nemaitinimo nutraukė litrą pieną, po kelių dienų - jau pusę, po dar kelių - jau dar mažiau ir viskas baigėsi. ir jokių guzų nesusidarė, vaistų negėriau. tik pirmą kartą kažkokios mėtų trinktūros.
temperatūra nekilo, nes pieną nutraukdavo kas maždaug 3 dienas.
vėtrė 9
ti ir turi taip mazet savaime, vis maziau ir maziau, jei pries pienukas dar vaikui duoti kokiokito maisto, koses ar pan...
muminukas
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 20, 21:25)
ti ir turi taip mazet savaime, vis maziau ir  maziau, jei pries pienukas dar vaikui duoti kokiokito maisto, koses ar pan...
*

turi, bet nebūtinai taip yra.
Lara22
QUOTE(muminukas @ 2011 01 20, 21:15)
Irgi kartosiuosi. Su abiem vaikais taip pat nedingo pienas. VAžiavau pas krūtų masažistę, ji nutraukdavo ppieną ir išmasažuodavo, kad nebūtų guzų, užverždavo, po kelių dienų vėl tas pats. iš viso gal 3-4 kartus buvau. su pirmu vaiku pirmą kartą po paros nemaitinimo nutraukė litrą pieną, po kelių dienų - jau pusę, po dar kelių - jau dar mažiau ir viskas baigėsi. ir jokių guzų nesusidarė, vaistų negėriau. tik pirmą kartą kažkokios mėtų trinktūros.
temperatūra nekilo, nes pieną nutraukdavo kas maždaug 3 dienas.
*

cia jum gerai pasiseke, o man 3 valandas nenutrauk, tai auskciausia t-ra, o ka kalbet apie 3 dienas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 20, 22:25)
ti ir turi taip mazet savaime, vis maziau ir  maziau, jei pries pienukas dar vaikui duoti kokiokito maisto, koses ar pan...
*

kose duodama 2kart i diena, nemazeja to pieno, jei duodu kose +dar pieno mano geria prie koses ir dar lieka laaabai daug pieno, tai nutraukiu rankomis, jei nenutraukciau kyla auksta t-ra.
Papildyta:
QUOTE(#Mia# @ 2011 01 20, 20:55)
Pabuvau susiverzus savaite, nuejau pas gydytoja, nes temperatura, skauda ir pan... Ji stebejosi, kad tiek dienu, o tik spusteli ir upeliai teka. Tada pradejau gerti vaistus, tai biski palengvejo ir tada savaite su vaistais ir dar nemazai susiverzus.
Su antra verziausi ir geriau vaiztus iskart, tai dauuuuug normaliau buvo. Todel galvoju, kad lengviau butu pradzioj gerti vaistus ir nusitraukineti (tiek kad guzai nesidarytu, gal net labiau stengtis ismasazuoti), gal ramiai ir pasibaigtu.
Vaistai yra specialus, neatsimenu pavadinimo (nueik pas gydytoja , israsys), o temperatura tai paracetamoliu musiau. Ir pabandyk sumazinti skysciu kieki, nes kuo daugiau skysciu, tuo daugiau issiskiria.
Skamba baisiau nei atrodo, nepergyvenk  4u.gif
As atpratinejau apie 1.6metus, nes maniskes "buvo nusprendusios", kad maistas susijes tik su manim ir valgyti kazka daugiau galima tik is dideles bedos. Bandziau duoti tik ryte ir vakare tai mazke dar po truputi pradejo pratintis, o dicke labai ramiai laukdavo (pabando prasyti neduodu ir nereikia). Bet buvo stresas ir man, ir vaikui. Nusprendziau, kad neverta kankintis.
*

Labai dekoju uz jusu atsakyma, taip ir darysiu. O jei gerciau tik vaistus ir nemaitinciau, tik kai jau labai blogai 100ml nutraukciau, nedingtu pienas? kodel jus papildomai verzet, nes nedingsta pienas vien nuo vaistu neverzus?
Papildyta:
QUOTE(#Mia# @ 2011 01 20, 20:55)
Skamba baisiau nei atrodo, nepergyvenk  4u.gif
*

O ka daret su guzais? kaip juos panaikinti, jei guzuojas krutyse? kaip masazuoti? nuo kurios puses? ir dar klausimelis- kaip reikia verzt nuo kurios i kuria puse, kaip pradeti, su kuo vezret bintu, elastiniu bintu ar dar kuo nors?
#Mia#
QUOTE(Lara22 @ 2011 01 21, 11:29)
Labai dekoju uz jusu atsakyma, taip ir darysiu. O jei gerciau tik vaistus ir nemaitinciau, tik kai jau labai blogai 100ml nutraukciau, nedingtu pienas? kodel jus papildomai verzet, nes nedingsta pienas vien nuo vaistu neverzus?
*

Nezinau, taip gydytoja aiskino, kazka apie tai, kad organizmas gauna reakcija, kad krutys pilnos ir tada maziau gamina. Tik kas iprate kvepuoti krutine tai sunkiau, man nebuvo tai didelis minusas tai nelabai kreipiau demesi. Verziausi su elastiniu bintu ir keisdavau krypti/padeti, nes kai kelis karta dariau tarsi butu liemenukas, tai labai daug apatinej dali uzsistovedavo.
Del guzu kazkiek pati bandziau masazuoti ir vaiksciojau pas masaziste (ji dar kazkokiu "lazeriu" pavedziodavo, tai iskart smarkiai suminkstedavo).
Tik ramiai reaguok ir nesvarbu, kad patarle sako, kad geriausia mokytis is svetimu klaidu, bet juk nera kiekvienam geriausio budo lotuliukas.gif
muminukas
Lara22, tai man nutraukė ir užveržė, tuščia buvo. o kai pati, tai švariai nenusitrauki. na, aš čia spėlioju. o šiaip teko ir temperatūros turėti, mastitą, beje, gydytojai nė vienas nesugebėjo padėti schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2011 01 21, 11:29)
O ka daret su guzais? kaip juos panaikinti, jei guzuojas krutyse? kaip masazuoti? nuo kurios puses? ir dar klausimelis- kaip reikia verzt nuo kurios i kuria puse, kaip pradeti, su kuo vezret bintu, elastiniu bintu ar dar kuo nors?
*

nebuvo guzų, viską išmasažavo. nežinau, ar pačiai taip įmanoma unsure.gif na, bent jau man tikrai nepavyko..
veržė paprastu bintu, pačiu plačiausiu, kokį gavau pirkti. gal 2 ar 3 ritinėlius vienu kartu užriša.ir pati nelabai užsiverši, geriau pasiprašyk, na, tiesiog tvirčiau bus, kai kitas veržia. o veržia kaip patogiau, nesvarbu, į kurią pusę.
Lara22
QUOTE(#Mia# @ 2011 01 21, 13:01)
Nezinau, taip gydytoja aiskino, kazka apie tai, kad organizmas gauna reakcija, kad krutys pilnos ir tada maziau gamina. Tik kas iprate kvepuoti krutine tai sunkiau, man nebuvo tai didelis minusas tai nelabai kreipiau demesi. Verziausi su elastiniu bintu ir keisdavau krypti/padeti, nes kai kelis karta dariau tarsi butu liemenukas, tai labai daug apatinej dali uzsistovedavo.
Del guzu kazkiek pati bandziau masazuoti ir vaiksciojau pas masaziste (ji dar kazkokiu "lazeriu" pavedziodavo, tai iskart smarkiai suminkstedavo).
Tik ramiai reaguok ir nesvarbu, kad patarle sako, kad geriausia mokytis is svetimu klaidu, bet juk nera kiekvienam geriausio budo  lotuliukas.gif
*

Gal turit tos masazistes nr? atsiuskit, kiek supratau jus Kaune?
Natuke
Jeigu vis kyla temp, gal yra neišgydytas uždegimas? Gal reik galvoti ne apie žindymo nutraukimą, o apie mastyto gydyma? g.gif Gal tiesiog reikia vaistų, antybų? Gal tokia krutų reakcija dėl bendros sveikatos buklės?
Lara22
QUOTE(Natuke @ 2011 01 23, 12:46)
Jeigu vis kyla temp, gal yra neišgydytas uždegimas? Gal reik galvoti ne apie žindymo nutraukimą, o apie mastyto gydyma? g.gif Gal tiesiog reikia vaistų, antybų? Gal tokia krutų reakcija dėl bendros sveikatos buklės?
*

del bendros bukles, tai bendra bukle irgi nekokia, bet ka daryt, kai viska vaikas isciulpia...
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2011 01 21, 13:25)
Lara22, tai man nutraukė ir užveržė, tuščia buvo. o kai pati, tai švariai nenusitrauki. na, aš čia spėlioju. o šiaip teko ir temperatūros turėti, mastitą, beje, gydytojai nė vienas nesugebėjo padėti  schmoll.gif
Papildyta:
nebuvo guzų, viską išmasažavo. nežinau, ar pačiai taip įmanoma  unsure.gif na, bent jau man tikrai nepavyko..
veržė paprastu bintu, pačiu plačiausiu, kokį gavau pirkti. gal 2 ar 3 ritinėlius vienu kartu užriša.ir pati nelabai užsiverši, geriau pasiprašyk, na, tiesiog tvirčiau bus, kai kitas veržia. o veržia kaip patogiau, nesvarbu, į kurią pusę.
*

gal turit tos masazistes nr, jeigu jus Kaune?
Lara22
Siandien pradejau gert tas tabletes ryte viena, bet neverziu pakolkas, bet to pieno man tik daugeja g.gif , kaip cia suprast, viena krutis pilna pilna, kita tai guzuluotis pradeda nuo pieno kiekio, ka man daryt su tuo pienu? kiek jo nutraukt? gal blogai nutraukiu per daug, bet ka daryt su tuo besiguzuluojanciu? juk reik tuos guzulus nutraukti? ka manot? o jeigu tuos guzulus nutraukiu, tai pieno kruty nelieka beveik doh.gif nezinau ka daryt
doviile
va ,man ir idomu kiek to pieno nutraukt g.gif daktare sake nutraukinejant piena tik skatinsiu jo gamyba (geriu BROMOCRIPTIN ), nusitraukt tik tiek kad butu patogu, tai po pirmos nakties vis tik su skaudama pilna krutine nubudau tai nusitraukiau bet nepilnai, o ka daryt su likusiu pieneliu? kur jis dings? ar pats savaime isnyks ar vis tik reikia iki galo nusitraukt unsure.gif
Lara22
QUOTE(doviile @ 2011 01 29, 07:22)
va ,man ir idomu kiek to pieno nutraukt  g.gif  daktare sake nutraukinejant piena tik skatinsiu jo gamyba (geriu BROMOCRIPTIN ), nusitraukt tik tiek kad butu patogu, tai po pirmos nakties vis tik su skaudama pilna krutine nubudau tai nusitraukiau bet nepilnai, o ka daryt su likusiu pieneliu? kur jis dings? ar pats savaime isnyks ar vis tik reikia iki galo nusitraukt  unsure.gif
*

as geriu sesta diena pieno beveik nebeliko, pieno nutraukiau tiek kad guzu nebutu ir neskaudetu, nutraukinejau kai guzavos kartais ir visa piena, nes nenutraukus buvo guzai ir uzkilo t-ra 38.5, nutraukus ir isgerus paracetamolio nebebuvo t-ros., bet pradziai 2dienas nutraukdavau tuos guzus-gavos apie puse pieno. Kiekviena maitinima nutraukdavau vis veliau kas valanda, po dienos kas 2, o po po kas 4
doviile
na as nutraukiau tik viena karteli ir jauciu kad vel ten ieno yra bet neskausmingai ir be guzu, tai jei nenutrauksiu tai pranyks jis pats kas ten beliko?
Lara22
QUOTE(doviile @ 2011 01 29, 11:41)
na as nutraukiau tik viena karteli ir jauciu kad vel ten ieno yra bet neskausmingai ir be guzu, tai jei nenutrauksiu tai pranyks jis pats kas ten beliko?
*

as del to nesukau galvos, nutraukiu tik guzus, ir jei neskauda ir laaabai neverzia nuo pieno pilnumo nieko nedarau, nznau kur tas pienas, manau dingsta g.gif
Luttuke
Idealiausia nutraukti pieno gamyba mazinant zindymus palaipsniui. Tada tiketina kad problemu su (.) (.) gali nebuti visiskai jokiu, nes jos ipranta gaminti maziau pieno
muminukas
QUOTE(Luttuke @ 2011 01 29, 22:03)
Idealiausia nutraukti pieno gamyba mazinant zindymus palaipsniui. Tada tiketina kad problemu su (.) (.)  gali nebuti visiskai jokiu, nes jos ipranta gaminti maziau pieno
*

idealiausia, bet ne visada įmanoma. vaikas gali kartą per parą tevalgyti, o pienas gamintis.
Lėlė...
QUOTE(doviile @ 2011 01 29, 11:41)
*

Taip pienuko mazes ax.gif Pasakosiu is savo patirties ax.gif Abu vaikus maitinau savo pienuku pirmaji maziau, antraji vaikiuka ilgiau. Viena karta tik turejau mastita, sekmingai issigydem doh.gif
Norit nutraukti maitinima: mazindavau maitinimu skaiciu savo pienuku i tarpus kito maisto daviau (gal delto sekminga buvo, kad maniske labai greitai toleravo kita maista) taip vis po viena maitinima kasdien isiimdavau is maitinimo kol krutine pasidare tuscia. Kad nebutu guziuku krutinej, reikia po maitinimo pamanksinti, isjudinti krutis ( pries maitinima kruti pasildydavau pvz siltu vandenuku, o po maitinimo pasaldydavau), taipogi gali ju atsirasti kai blogai vaikas paima kruti ar kitu priezaciu. Sekmes mamos, maziau streso ir daugiau dziaugsmo ir kantrybes 4u.gif
Lara22
dekui, visoms uz pagalba .
Tikiuosi visoms pades si tema, nes informacijos nera visai verysad.gif
belekur
QUOTE(muminukas @ 2011 01 30, 13:54)
idealiausia, bet ne visada įmanoma. vaikas gali kartą per parą tevalgyti, o pienas gamintis.
*

Bet jo gaminsis vistiek mažiau, nei valgytų daug kartų. Tik palaipsniui mažinant žindymo kiekį per parą galima sumažinti, o galiausiai ir visai nutraukti pieno gamybą. Kai jau lieka tik vienas žindymo kartas per parą, dar duoti taip kelias dienas ir psichologiškai nusprendus, kad jau viskas, nebeduosiu, nebeduodi ir pamiršti, bet iki to neturi būti krūtyje sukietėjimų, jei tik pajauti, kad sukietėjo, tempia, reikia dar duoti, kad pažįstų ir atsipalaiduos. Jei mamos nori nutraukti čia ir dabar, dėl to taip ir nutinka ( gūzai ir t.t). Paprastai nujunkymas užtrunka apie dvi savaites. Pati taip dariau dviems savo vaikams ir jokių problemų nebuvo.
ciuciundraila
sveikos,

norejau toki klausimuka paklaust...
dbr perskaiciau paskutinikomentara ir supratau kad blogai padariau.. jau kokios dvi dienos nebemaitinu mazosios, bet krutine visa pilnutelaite ir tempia... ir klaida kad gan greit emiau ir nutraukia... per kokias 4 dienas... dbr gal ir duociau jai ta pertekliu nutraukti.. bet ar ir vel ji nepripras... galvos nedave nedave ir vel duoda... nes ji ta mamos nedavima valgyti labai ramiai prieme.. net stebejaus... bijau kad nesugadinciau viso reikalo ir paskui teks kankintis....
nes atrodo butu palaima kad bent keleta gurksniu ji is manes atsigertu....

tai ka daryt? duot mazajai pienuko? ar kokius vaistus vartot? ar nusitraukt? (nes pastarojo dalyko nesu dariusi blush2.gif )
belekur
Na, jei jau tavo mažylis lengvai atprato nuo krūties, jos nebeprašo, o tu bijai ją trikdyti, tai esant pieno sankaupoms, šiek tiek nusitrauk jo, iki pajausi lengvumą krūtyse. Jei nesi to dariusi, prieš nutraukdama, krūtis pakišk po labai karštu dušu, kiek gali kentėti , vis pamasažuodama spenelių link po truputį nusitrauk. Ir kas kart, kai jausi sunkumą, tik nesistenk daug nusitraukti, nes gali vėl daugėti pieno ( nusitraukimas pientraukiu geriau, nei rankomis, ne taip traumuojama, bet jei jo neturi, ar nėra iš kur pasiskolinti, jau nebeverta jo pirkti).
ciuciundraila
na vakar vakare taip ir padariau truputi "nuleidau" pertekliu... nes jau kaip ir guziukas buvo... ir nieko... guziuko neliko... nakti miegot normaliai galejau neskaudejo... dbr pilna krutis viena, bet neskauda taip.... siaip joje visad daugiau pieno budavo o toj kur maziau toks jausmas kad savaime viskas tvarkosi.. snd atrodo kad ir pieno toj antrojoj maziau...
tai galutinis rezultatas bus toks kad reikia laukt ir viskas susitvarkys? issivaikscios tas pienas kazkur?

atsiprasau uz tokius klausimus.. bet nieko nenutuokiu visikai tokiuose dalykuose.. o pas daktara kazkaip juk neisi blush2.gif 4u.gif
belekur
Rodos, kad viską darai gerai, jei krūtyse nebelieka sunkumų, sukietėjimų, jis paprastai dingsta, bet jei tik dar pajusi pilnumą, sukietėjimus, vis nusitrauk po truputį ( nes sakei, kad jau vaikui nebeduodi) iki palengvės, kol viskas taip ir pasibaigs. Sėkmės 4u.gif
ciuciundraila
labai labai aciu uz patarimus aciuks.gif flirt.gif
Lara22
o mano pienas jau visai dingo thumbup.gif
tairara
as dar visa men jo neatsikratau, o vaikas jau nebevalgo jo
klaara
QUOTE(tairara @ 2011 03 02, 21:01)
as dar visa men jo neatsikratau, o vaikas jau nebevalgo jo
*

O tai pats atsisakė?
Oksanavais
Laba visiem,
turiu probelemele ax.gif , nustojau maitint dukryte, jau kaip 2sav visai papuko neduodu, bet pienas vis gaminasi, po 2dienu krutis kaip futbolo kamuoliai, kieti, ir dar tie guzai... doh.gif buna paskauda toks guziukas, tad nusitraukiu biski...vienu zodziu nezinau ka daryt????? verysad.gif
duokanka
QUOTE(Oksanavais @ 2011 04 19, 16:08)
Laba visiem,
turiu probelemele ax.gif , nustojau maitint dukryte, jau kaip 2sav visai papuko neduodu, bet pienas vis gaminasi, po 2dienu krutis kaip futbolo kamuoliai, kieti, ir dar tie guzai... doh.gif buna paskauda toks guziukas, tad nusitraukiu biski...vienu zodziu nezinau ka daryt????? verysad.gif
*

stok po siltu dusu ir masazuok krutis nuo virsaus link speneliu ir piena svelniai isspaudinek kol nebebus tokios kietos, na zodziu kol pasijusi gerai. Viso traukt nereikia, tik kol pasijusi geriau ir taip masazuokis kol nepranyks guzeliai arba iki kol pati nepamatysi, kad pakanka. Man po nutraukimo dar puse metu pienas bego is speneliu juos suspaudus doh.gif taigi tai individualiai.
Sekmes
jankabara
Neseniai gana drastiškai nutraukiau žindymą, pienas gaminosi vius pajėgumu, naktimis negalėjau miegoti iš skausmo. nepaisant to, kad pamužu nutraukdavau 3-4 kartus pieną, kad skausmą apmalšinti, vis tiek 4 dieną susidarė siaubingi guzai. Pati nesugebėjau išsimasažuoti, pas gydytojus labai nesinorėjo eiti, man padėjo vyras, jis kelias dienas pamasažavo ir problema išsisprendė, aišku naktimis miegodavau šlapia, bet dabar jau viskas gerai, kartais dar išbėga pienas, bet manau, kad greitai visai pranyks, svarbiausia, kad nebeskauda mirksiukas.gif Sėkmės!!!
daukantiene123
Sakykit,ar geriau iš kart nutraukti maitinimą,ar pamažu mažinti (tarkim trys maitinimai mišinuku ir sekantis krūtim). Nes aš taip jau apie saviatę darau ir pienuko pamažėjo, bet vis dar nenustoja gamintis.
jurda
Sveiki, kadangi mažajam jau greit 2 metai ir dar dėl kitų problemų, nusprendžaiu nutraukt maitinimą MP. vISADA svajojau ir troškau, kad tai būtų palaipsniui, o ne drastiškai. Ir ką? Pavyko, bet tenka dieną užsiklijuot spenelius smile.gif Kai užsimano pieno, parodau, kad nėra. Sakotaip gailiai: ,,išėjo pienas". Liko tik 1 maitinimas 3 val.nakties. Ir krūtyse jokių gusų, jokių skausmų. O juk neužmigdavo be krūties. Bet jei ne pleistras, taip būtų nepavykę, nes tokie verkimai prasidėdavo doh.gif Dabar supratau, koks gali būti vaiko geras miegas naktimis, o juk anksčiau keldavos kas 1-2-3val.. Manau, kad per savaitę atsisakysim ir to vienintelio maitinimo
Lara22
smile.gif
Rado
QUOTE(jurda @ 2011 04 25, 12:03)
Sveiki, kadangi mažajam jau greit 2 metai ir dar dėl kitų problemų, nusprendžaiu nutraukt maitinimą MP. vISADA svajojau ir troškau, kad tai būtų palaipsniui, o ne drastiškai. Ir ką? Pavyko, bet tenka dieną užsiklijuot spenelius smile.gif Kai užsimano pieno, parodau, kad nėra. Sakotaip gailiai: ,,išėjo pienas". Liko tik 1 maitinimas 3 val.nakties. Ir krūtyse jokių gusų, jokių skausmų. O juk neužmigdavo be krūties. Bet jei ne pleistras, taip būtų nepavykę, nes tokie verkimai prasidėdavo doh.gif Dabar supratau, koks gali būti vaiko geras miegas naktimis, o juk anksčiau keldavos kas 1-2-3val.. Manau, kad per savaitę atsisakysim ir to vienintelio maitinimo
*

Na manau jau 2 metai tai gana maitint tikrai, o juo labiau naktim. As pati net nepastebejau kaip su pirmu vaiku palaipsniu dingo, na bet su antru kazkaip sunkiai, jau 3 savaite, bet vis kazkokie guziukai kaupias, nors ir po dusu biski paspaudau, bet ryte vel toks menkas maudimas krutu apacioje,tikiuos mastito neisivarysiu, nes turejau net 3 kart ta "velnia" doh.gif zindymo metu. Gal kas gali pasakyti kaip tie vaistai vadinas ir ar jie receptiniai?
Agatka
stai ir man atejo tas laikas... dukrytei pusantru, su teciu isvaziavo pas senelius, man sesija tai mokaus ir tuo pat nuo pieno atpratint ketinu. siandien pirma diena, nusitraukiau kazkur apie 250ml per du kartus siandien, uh nzn kaip nakti bus.
Agatka
gal zinot, jei krutis pustuste o yra guziukai kuriu negaliu ismasazuot, tai cia labai blogai? jie patys nedings?
Ehmėja
QUOTE(Lara22 @ 2011 01 30, 17:04)
dekui, visoms uz pagalba .
Tikiuosi visoms pades si tema, nes informacijos nera visai  verysad.gif

drinks_cheers.gif
Lara22
QUOTE(Agatka @ 2012 01 07, 20:38)
gal zinot, jei krutis pustuste o yra guziukai kuriu negaliu ismasazuot, tai cia labai blogai? jie patys nedings?
*

nedigs manau, arba kitu kartu vaikas isciulps, bet jo smakriukas turi but potuo guziuku-turi taip prisilenkt, as pasiguldydavau vaika ant lovos-o pati keturiom prie jo lenkdavaus. Oi kaip prisimenu kiek vargo patyriau su tais guziukais ir netik-nuo kuriu t-ra 38 doh.gif . Kitos sako kad padeda karstas dusas ir tada masazuot-man nepadejo, nes palindus po dusu 38t-ra iskart doh.gif . Buna kitom rezervuojas tie guziukai-bet cia nemano situacijai....turbut nieks tiek vargo nepatyre kiek as.
Dar t-ra buvo nuolatine 37.3-37.5 kol maitinau, krete salkreciai, prakaitai. Pabaigus maitint dar t-rA LAIKES 37.3-37.5 kokius 3-4men unsure.gif

Dar parasysiu - naujagimi maitinau pati nusitraukiant su rankomis, jokiu t-ru nebuvo, bet paskui papa pradejau duot ir prasidejo mano aprasytos nesamones, manau si tema yra tikrai vertinga informacijos ieskojau visur neradau niekur, net greitoji nieko negalejo padet, seimos gydytoja taip pat.
Agatka
as maitinau pusantru metu, dabar vyras isvaziavo su vaiku, ner kam isciulpti, pientraukis taip gerai neisraukia kaip vaikas... o tie guziukai dingsta tik jei iki galo ismelziu, bet tada uzdaras ratas gaunas.
nuo vakar vakaro pradejau kpustus deti - padeda!!!! guziukai dingsta!!!
raso kad nereikia persiristi
nemasazuoti ir netrti krutu, nes tada stimuliuojama pieno gamyba
(kad neatsirastu mastitas-uzdegimas, gerti ibuprofena), skaudancias krutis netgi ledu galima prideti.
nekisti po karstu dusu, velgi gaminsis daugiau pieno
jei skauda det saltu kompresus.
KOPUSTA deti salta, keisti kas 30min, kai kur raso kas 2val. as nakti miegojau su kopustu
gerti SALAVIJU arbata. siandien pradejau gerti. raso kas 6val puodeli, arba efektyviau salaviju tinktura padaryta su alkoholiu kur, ji geresne, bet kad ja rast sunku..

saltinis - http://www_breastfeedingbasics_com/article...ion-suppression (kas skaito angliskai rasykit i google dry up breast milk)
ir dar kitur apie ibuprofena skaiciau, o jei tempeartura tai paracetamolis. bet geriau iskart ibuprofena profilaktiskai kad nuo guziuku nebutu uzdeimo, kopustas tikrai super veikia pries guziukas i jis mazina piena.
pirma diena ismelziau beveik litra, nieko nedarydama.
antra diena, vakar virs 400ml, vakare pradejau kopusta det
siandien trecia diena, visa diena kopustas, dar tik 100ml ismelziau, dar vakare koks 100 tai bus viso 200. tikiuostaip kasdien maziau ir maziau
Lara22
QUOTE(Agatka @ 2012 01 08, 19:44)
as maitinau pusantru metu, dabar vyras isvaziavo su vaiku, ner kam isciulpti, pientraukis taip gerai neisraukia kaip vaikas... o tie guziukai dingsta tik jei iki galo ismelziu, bet tada uzdaras ratas gaunas.
nuo vakar vakaro pradejau kpustus deti - padeda!!!! guziukai dingsta!!!
raso kad nereikia persiristi
nemasazuoti ir netrti krutu, nes tada stimuliuojama pieno gamyba
(kad neatsirastu mastitas-uzdegimas, gerti ibuprofena), skaudancias krutis netgi ledu galima prideti.
nekisti po karstu dusu, velgi gaminsis daugiau pieno
jei skauda det saltu kompresus.
KOPUSTA deti salta, keisti kas 30min, kai kur raso kas 2val. as nakti miegojau su kopustu
gerti SALAVIJU arbata. siandien pradejau gerti. raso kas 6val puodeli, arba efektyviau salaviju tinktura padaryta su alkoholiu kur, ji geresne, bet kad ja rast sunku..

saltinis - http://www_breastfeedingbasics_com/article...ion-suppression (kas skaito angliskai rasykit i google dry up breast milk)
ir dar kitur apie ibuprofena skaiciau, o jei tempeartura tai paracetamolis. bet geriau iskart ibuprofena profilaktiskai kad nuo guziuku nebutu uzdeimo, kopustas tikrai super veikia pries guziukas i jis mazina piena.
pirma diena ismelziau beveik litra, nieko nedarydama.
antra diena, vakar virs 400ml, vakare pradejau kopusta det
siandien trecia diena, visa diena kopustas, dar tik 100ml ismelziau, dar vakare koks 100 tai bus viso 200. tikiuostaip kasdien maziau ir maziau
*

a tai Jus taip norit mest maitint 4u.gif netaip supratau. Buvau jau pamirsus apie kopustus-tikrai jie mane laaaaabai gelbejo, uzsidedavau tuos lapus. O nuo salaviju mane pykino verysad.gif negalejau ju gert. Dar pamirsau apie standzia liemenele parasyt-na ta sportine sako reik detis ji apspaudzia tai maziau gaminas-ale impulsas i smegenis kad jau krutys ir taip pilnos-o istikro liemenele spaudzia, bet tai as ja uzsidejau man apacioj krutu guzulavos, tai su paprasta-ta kur maitinau-tik truputi suverziau ja. As kenciau kiek galejau sukopusto lapais, kas 5val, paskui kas 6 berods stengiaus pamasazuot tik tuos guziukus-na nutraukt ta piena is guziuku, paskui ejo kas7,8val. Kopusto labai gelbejo vel., buvo ir tokiu laikui kad taip uzsiguzulavo-kad visa piena istraukiau pientraukiu, bet po nutraukimo nesigamino daug to pieno. O galu gale kai jau to pieno visai beveik nebuvo-tai galvoju galutinai su pientraukiu istrauksiu ir jis buvo zalias-daugiau nelindau, praejo, aisku jau neviska atsimenu blush2.gif
Agatka
jooo, man panasiai tik ne taip baisiai. guzulai virsuj ir sone link pazastu, masazai nepadeda, tik kopustas. skaiciau kad masazuot nepatartina,nes galima pazeisti kruti... dar rusiskam forume perskaiciau dbr kad deti varske i merliuka ir ant guzulu, ale tas varskes skystis isigeria ir skaido guzulus... merliuko nerandu tai nebandau biggrin.gif

sunku be vaiko, nes vaiaks issiurbtu tuos guzus, bet tada tas atjunkymas butu neefektyvus. nes kai vaikas zista tai jis zysta taip kokybiskai iri smegenis eina signalas kad dar gamint. na manau toks atskyrimas geriau negu erzint vaika namuose
Agatka
gal zinot,per kiek laiko vaikas nebudamas su mama pamirsta kruti? jei gris vyras su vaiku po 5 dienu, kokia tikimybe kad vel nores pienuko...o gal pamirs? jau pirma diena be manes pradejo geriau valgyti, gerti
Agatka
taigi, jau dbar pati galiu atsakyti i savo klausimus smile.gif

pagrindines taisykles mazinant pieno gamyba:
kopustas nuo guzulu kas dvi valandas
salaviju arbata
nusitraukti tiek, kad palengvetu arba guzulas paleistu piena.
jokiu karstu dusu ar kompresu alkoholio pagrindu
reikia atsaldyt krutine, nes jei yra guzulai su skausmu, tai reiskias pienas uzsistovejo ir vyksta uzdegimas, tada tas pienas sutirstes, reikia atsaldyti kruti, o ne sildyt!!! saltas kopustas idealiausia

Papildyta:
na o pusantru metu vaikas grizes pas mamyte po 5d nepamirso pienuko. bet kai lindo, paaiskinau kad neber pieno, ate ate.. ir pasiuliau atsigerti vandens, pagere ir pamirso smile.gif
numizmatika
norejau paklausti gal kuri mama gere tas tabletes, atrodo biokriptin? kaip jusu savijauta buvo? ar padejo? kaip greitai dingo?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.