Įkraunama...
Įkraunama...

Pachypodium

taigi padovanojo man vyras vakar gėlytę, nei tai kaktusas, nei tai gėlė, vienu žodžiu kaktusas su lapais g.gif Pavadinimas Pachypodium, pasiskaitau šiandien internete, ogi labai nuodinga gėlė, liest nepatariama, nekalbant apie įsidūrimą doh.gif Siaubas galvoju, gal tokių išvis namuose augint negalima, nesuprantu ar laikyt man ją ar iškart nešt atgal į parduotuvę g.gif
Neįsivaizduoju kaip tokią nuodingą gėlę persodinti, kai jos kotas spygliuotas, juk visgi galima įsidurti g.gif
taigi patarkit mamytės ar kas turit tokįą gėlę, kaip sekasi auginti, persodinti g.gif

Kaip atrodo galit rasti čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritukas: 15 vasario 2006 - 10:29
Aš jau senai esu ją pastebėjusi irgi norėčiau įsigyti,bet kai ji tokia pikta vis prisibijau blink.gif .Ir taip jau prie langų sunku prieti per gėles.Kažkur mačiau didelę apie metrą aukščio, thumbup.gif atrodė.Jei vietos turi pakankamai, kur vaikas ar gyvūnas nepasieks, manau gali auginti. O persodinti galima ir su pirštinėmis.
Atsakyti
Ačiū už patarimą wub.gif
Tikrai ji puikiai atrodo ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritukas @ 2006 02 15, 12:22)
taigi padovanojo man vyras vakar gėlytę, nei tai kaktusas, nei tai gėlė, vienu žodžiu kaktusas su lapais  g.gif Pavadinimas Pachypodium, pasiskaitau šiandien internete, ogi labai nuodinga gėlė, liest nepatariama, nekalbant apie įsidūrimą  doh.gif Siaubas galvoju, gal tokių išvis namuose augint negalima, nesuprantu ar laikyt man ją ar iškart nešt atgal į parduotuvę  g.gif
Neįsivaizduoju kaip tokią nuodingą gėlę persodinti, kai jos kotas spygliuotas, juk visgi galima įsidurti  g.gif
taigi patarkit mamytės ar kas turit tokįą gėlę, kaip sekasi auginti, persodinti  g.gif

Kaip atrodo galit rasti čia

Svarbiausia neperdozuoti biggrin.gif ir nedaryti salotų, naudoti tik kaip prieskonius. drinks_cheers.gif draugaukim, nesipykim, kad aš taip. Ant palangių, grindų, balkonuose ir darželiuose riek nuodų, kad doh.gif Bet visos gyvos ir aktyvios. O nulaužus tos didžiosios karpažolės atžalą, man labai rūpėjo įsitikinti koks to "pieno" skonis. Palaižiau biggrin.gif Apsakyti neįmanoma, jei norite mane suprasti, pačios palaižykite lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 02 15, 14:39)
. Palaižiau biggrin.gif Apsakyti neįmanoma, jei norite mane suprasti, pačios palaižykite lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš syky kažką dariau ir p[amiršau rankas nusiplauti. Ir pasitryniau akį .... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif , ir kaip jau rašiau kitoje temoje esu karpas naikinus.... tongue.gif
O pachypodiumas yra sukulentas...
Atsakyti
Nuodingas augaliukas, bet jau laaabai gražus lotuliukas.gif Pas mane jis pastatytas atokiau, kad mano mažoji prie jo net neprieitų. Ir tikrai nemanau, kad verta atsisakyti augliuko... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 17 vasario 2006 - 00:18
man jie irgi labai gražūs, bet augint aš jų nemoku... Vienas numiro, dabar kitą turiu, mažutį mažutį. bet ir stovi jis taip vietoje... neauga
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 02 17, 09:22)
man jie irgi labai gražūs, bet augint aš jų nemoku... Vienas numiro, dabar kitą turiu, mažutį mažutį. bet ir stovi jis taip vietoje... neauga


Kažkaip būna rūšių kurios pas vienus prisitaiko, o pas kitus neišgyvena g.gif
Atsakyti
O mano pachypodiumas jau senutėlis,ko gero,kokių 8 metų.Dovanojau aš vyrui per vytautines-kad nebūtų toks dygus biggrin.gif Problemų jokių,nelepus,pakelia sausą butų orą.Jau dičkis,manau metro ar daugiau.Praeitą vasarą mėtė lapelius nuo viršūnės,žiemojo plikas kaip tilvikas,o dabar jau lenda gražūs švieži lapeliai.Sako,sulaukęs 10 metų,gražiai žydi,tai gal man pasiseks? g.gif
Atsakyti
Pritariu Vilioja, kad salotu is ju daryti nereikia, bet siaip tai super augaliukas, turiu namie, per metus dvigubai paaugo. Man patinka tokie storuliai! thumbup.gif
O auginti visai paprasta, nors nedarau nei puses kaip cia parasyta - tiesiog stovi ant palanges, ziema laistau mazai. ir viskas bigsmile.gif
Atsakyti
Skubiai reikia patarimo.

Savo tukvi auginta apie 5 metus nutariau persodindi - buvo toks grazuolis priaugines vaikuciu (vienas toks didelis - kaip veduokle). Persodinau ir paliejau. Jis anksciau labai dregme mego, nes pas mus daug sviesos, tai laistydavau kaip ir kitas geles.
O jis man viena ryta nuvirto ant sono verysad.gif

Pasirodo perliejau ir nupuvo stiebas ties zememis. Teko atslikrti - nupjaustyti vaikelis ir pati apipjausciau. Ir nezinau kaip tuos vaikelius ir pati nelaimeli (jis jau apie 60 cm ) persodindi.
Skaiciau, kad nupjautus kaktusus reikia padziovinti, o po to sodinti tiesiai i zeme.

Pagelbekite, gal kas turejo tokia beda
Atsakyti
Neturėjau tokios bėdos-bet padžiovinti tikrai reikia,ir minimaliai bent savaitę,o nepakenks ir dvi.Aišku,negeras dabar laikas-žiema,tamsu,bet manau,gal pavyks išgelbėt.Aš savo didžiojo žiemą visai nelaistau,o turiu du mažiukus iš Ukrainos,tuos retkarčiais palieju.Pasodinus irgi nelaistyk,tegu jis įsikabina pats.Sėkmės gelbėjant.
Atsakyti