Įkraunama...
Įkraunama...

Pachypodium

skelbime parasyta kad tie vaikai auga nuo motininio kamieno....
super tikrai atrodo...
as nors vieno vaikucio noreciau g.gif ir kodel pas vienus auga tie vaikai pas kitus ne..
gal jie 2 giminiu-moteriski augina vaikus vyriski ne g.gif jauciu nusisnekejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 10 23, 11:21)
skelbime parasyta kad tie vaikai auga nuo motininio kamieno....
super tikrai atrodo...
as nors vieno vaikucio noreciau g.gif ir kodel pas vienus auga tie vaikai pas kitus ne..
gal jie 2 giminiu-moteriski augina vaikus vyriski ne g.gif jauciu nusisnekejau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nezinau ar nusisnekejei, bet ir as noreciau, kad taip pas mane kada uzaugtu, biggrin.gif arba reikia mazu tukviuku nusipirkti ir persodinant prisodinti prie didziojo, museit ir as dabar nusisnekejau blush2.gif
beje kiek tas is skelbiu.lt kainavo, jei prisimeni? idomu, kiek uz toki nori?
Atsakyti
Sveikutės.Aš rusiškam forume skaičiau, kaip viena moterytė nupjovė tukviui viršūnę, nes jam visi nauji lapukai išaugę tuoj pat pajuoduodavo.Po metų jos tukvis buvo neatpažįstamas-išleidęs kokias 5 šakas viršuje ir nebejuoduodavo lapeliai.Manyčiau, jei nori pjauti tukvį, nes jis Tau pačiai negražus, galima pamėginti, tik ko gero geriau palaukti pavasario, galėsi ir viršūnę isodinti turėtų prigyt...Man tai Tavo tukvis gražus, būtų gaila pjauti...Maniškis vasarą buvo labai gražus...bet dabar taip lapus numėtė...tuoj liks tik kamienas..o buvo va koks user posted image.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2008 10 23, 13:06)
lotuliukas.gif nezinau ar nusisnekejei, bet ir as noreciau, kad taip pas mane kada uzaugtu, biggrin.gif  arba reikia mazu tukviuku nusipirkti ir persodinant prisodinti prie didziojo, museit ir as dabar nusisnekejau blush2.gif
beje kiek tas is skelbiu.lt kainavo, jei prisimeni? idomu, kiek uz toki nori?


uz ji praso 800 litu,bet parasyta kaina dar galima paderinti.as esu macius tukvi nupjauta virsune-is nupjautos vietos isaugo keletas nauju virsuneliu,nu kaip karuna...man labiau noretusi vaiku is sonu blush2.gif
ko gero tikrai ideja,isodint salia pora mazesniu tukviuku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 10 24, 08:02)
uz ji praso 800 litu,bet parasyta kaina dar galima paderinti.as esu macius tukvi nupjauta virsune-is nupjautos vietos isaugo keletas nauju virsuneliu,nu kaip karuna...man labiau noretusi vaiku is sonu blush2.gif
ko gero tikrai ideja,isodint salia pora mazesniu tukviuku lotuliukas.gif

Nepigiai nori nepigei rolleyes.gif
o as museit taip ir padarysiu kai mano tukvis pauges dar siek tiek biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif as irgi,kaip tik reikia persodint...
kai tik rasiu kur mazu tukviuku,griebsiu kelis... tongue.gif ir maivysiuos kad cia vaikai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na nieko negaliu padaryt,ir laistau ir ilgai nelaistau,bet virsutiniai nauji lapeliai pajuosta ir nukrenta verysad.gif Neauga,nors tu ka doh.gif Gal reikia persodint,bet dabar gal ne laikas g.gif Mat,kai gavau dovanu,taip ir yra.O kokia zeme turetu buti,nes pas mane,tai tokia durpe,kaip ir kitoms gelems.Gal reikia kaktusines? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 10 23, 10:39)
nu biski apsimelavau blush2.gif  metro nesiekia,pamatavau-tik 65 cm.auginu 5 metus gavau mazuliuka gal 5 cm 30 mecio proga.
idedu foto..negrazuolis jis pas mane blink.gif
nu nieko sau blink.gif gražuolis jis pas tave thumbup.gif

QUOTE(kaina @ 2008 11 22, 21:50)
Na nieko negaliu padaryt,ir laistau ir ilgai nelaistau,bet virsutiniai nauji lapeliai pajuosta ir nukrenta verysad.gif Neauga,nors tu ka doh.gif Gal reikia persodint,bet dabar gal ne laikas g.gif Mat,kai gavau dovanu,taip ir yra.O kokia zeme turetu buti,nes pas mane,tai tokia durpe,kaip ir kitoms gelems.Gal reikia kaktusines? g.gif

doh.gif pas mane ta pati problema. Turiu kokis 5 metus, persodinus esu į kaktusų žemę. Na jis su 'vaikeliu'...Vaikelio lapeliai nepajuosta, o motinėlės doh.gif Išbandžiau ir laistymą, ir nelaistymą... Ir išvis per 5 metus kelis cm pasistiebė g.gif schmoll.gif Žo, nepatinku aš jam, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Pirmus metus mano tukvis,taip pat metė lapus,jie juodavo,bet aš,juos nuskabydavau.jis numesdavo ir kelis lapus.Aš,radau knygoje,kad jo viršūnę reik nupurkšti.Vasarą ,tai dariau kas antrą dieną,jeigu būdavo karšta ji purkšdavau kiekvieną dieną.jo aš nepersodinau jau ne vieni metai,bet nuo viršaus niimdavau nemažą sluoksnį žemių,irpapildydavau naujomis.
Dabar jo viršūnėje pradėjo augti tokie ,kaip ragiukai sustorėjimai.
Kamienas neplonas.
Laistau,septynių lašų tirpalu ,skirtu kaktusams.

Atsakyti
Stai ir mano vienas is pachipodiumu,o issisakojo todel kad nupurskus nuo amaro nudege virsunele ir pradejo nebeaugti.Laukiau kada jau pamirs,o jis eme ir prileido aplink virsune daug atzalu,tai gad nepasidarytu sepselynas palikau tik 2 ir va matosi kas is to gavosi,o ten salia kitas pachipodiumas.

http://public.fotki....ai/foto114.html
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2008 12 18, 22:08)
Stai ir mano vienas is pachipodiumu,o issisakojo todel kad nupurskus nuo amaro nudege virsunele ir pradejo nebeaugti.Laukiau kada jau pamirs,o jis eme ir prileido aplink virsune daug atzalu,tai gad nepasidarytu sepselynas palikau tik 2 ir va matosi kas is to gavosi,o ten salia kitas pachipodiumas.

              http://public.fotki....ai/foto114.html

vau koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif nu super...sakau gal pjaut virsune..?ir man issisakos g.gif labai noreciau
Atsakyti