Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 35 tema:)

user posted image

Šypsena - tai infekcija, kurią gali pasigauti,kaip gripą,
Kai nusišypsai kažkam, jis ima šypsotis tau.
Eidamas mieste aš nejučiomis vėl imu šypsotis,
Kažkas mane pamato ir nusišypso, suprantu,
Kad tai aš užkrėčiau jį šypsenos gripu.
Viena vienintelė šypsena, tokia kaip mano, gali apkeliauti pasaulį.
Jei nori nusišypsoti, neslepki jos,
Tegu ji tampa epidemija ir keliauja aplink pasaulį,
Tegu pasaulis užsikrečia tavo šypsenos gripu!


Mielos, breketininkės, ir ne tik, niekada nenustokite šypsotis, net tada, kai liūdna: kas nors gali įsimylėti jūsų šypseną wub.gif


user posted image

Mes turime savo foto albumą www.fotki.com, kuriame dalinamės mažais ir dideliais pokyčiais pakeliui į Holivudinę šypseną.
Prisijungimo duomenys suteikiami TIK aktyviems ir nuolatiniams forumo nariams, įtrauktiems į breketininkų sąrašą ir ketinantiems parodyti savo dantukus...


Mūsų sarašiukas:


user posted image

Informaciją apie breketų rūšis rasite čia.

MŪSŲ GYDYTOJAI:
KAUNAS:

Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533, Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379, Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andžiulienė, Neodenta, 8-37-755075, Baltų pr. 49a

VILNIUS:

Mindaugas Šarva, 8-5-2715367, "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, 8-5-2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-610-11222, 8-686-69966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g. 6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K.Ladygos g. 1-123
Vita Budrienė, 8-615-71197, 8-5-2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1


34-oji tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bon_Bon.: 24 sausio 2011 - 22:04
QUOTE(ajaja @ 2011 01 24, 23:55)
as snd buvau pirmam vizite po breketu nuemimo  blush2.gif  klause ar nejauciu itampos kai uzsidedu ploksteles. sake jei ne, tai galiu  mazinti nesiojimo laika, pvz nesioti tik vakarais ir naktim pora men, o po to tik naktim. bet jei jausiu itampa, tada vel paditinti laika. pasirodyti po 6 men.





Kaip smagu bigsmile.gif


Grazi sypsena labai,atrodo jau kazkada buvo ideta smile.gif
Atsakyti
Superinė temuke nauja, ačiūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Mingin @ 2011 01 24, 19:50)
Kažin ar užtenka burnos higienos prieš dedant breketus tik ultagarso ir dantu nupoliravimo? Nes man griežtai uždraudė air flow su soda to, nes po operacinis laikotarpis po protiniu dantu salinimo  huh.gif

Aš su breketais tokią dariausi, nes mano odontologė neturi air flow, tai man tikrai užteko smile.gif

QUOTE(ajaja @ 2011 01 24, 23:55)
as snd buvau pirmam vizite po breketu nuemimo  blush2.gif  klause ar nejauciu itampos kai uzsidedu ploksteles. sake jei ne, tai galiu  mazinti nesiojimo laika, pvz nesioti tik vakarais ir naktim pora men, o po to tik naktim. bet jei jausiu itampa, tada vel paditinti laika. pasirodyti po 6 men.

kaip smagu, as taip laukiu vizitų kai jau be breketų eisiu, nors tolokai dar turbūt, bet dantys tikrai juda, jaučiu pagal sukandimą, nes traška vienoj vietoj dantis į dantį kartais smile.gif
Atsakyti
nerealu. is fantastikos skyrelio tokia sypsena man...smile.gif
Atsakyti
ikvepianti nuotrauka temos pradzioj 4u.gif

o man sian savaite, kaip nesioju breketus ir tiesa pasakius norisi juos israuti su viskuom. negaliu kaip tempia, kaip nepatogu, zaizdos atsirado o vaskas nepadeda. Dar grizus i amerika cia visi zvilgsniais nuziuri, tiesiai burnon, tai taip nepatogiai jauciuosi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 25, 00:11)


o man sian savaite, kaip nesioju breketus ir tiesa pasakius norisi juos israuti su viskuom. negaliu kaip tempia, kaip nepatogu, zaizdos atsirado o vaskas nepadeda. Dar grizus i amerika cia visi zvilgsniais nuziuri, tiesiai burnon, tai taip nepatogiai jauciuosi.  verysad.gif




Praeis. Man irgip,acioj pradzioj skaudedavo dantukus,o da negana to, buvo visa burna is vidaus subraizyta breketu. Pakentek savaitele,kita,viskas susitvarkys,nieko nebeskaudes ir nebejausi tu breketu visiskai. Kai skauda,atrodo,kad ilgai laukt,bet patikek,tas laikas taip greit lekia,man atrodo,kad visai gi as neseniai susidejau tuos breketus,o va jau ir metai praleke.smile.gif Rimtai,Amerikoj stebi>??? Man atrodo visiskai kitaip,kad cia LT daug labiau stebi,o UK,kur gyvenu,visiems dzin.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 25, 00:11)
ikvepianti nuotrauka temos pradzioj  4u.gif

o man sian savaite, kaip nesioju breketus ir tiesa pasakius norisi juos israuti su viskuom. negaliu kaip tempia, kaip nepatogu, zaizdos atsirado o vaskas nepadeda. Dar grizus i amerika cia visi zvilgsniais nuziuri, tiesiai burnon, tai taip nepatogiai jauciuosi.  verysad.gif


O ką ten žmonių su breketais nėra, kad žiūri visi?
Aš LT nejaučiu absoliučiai jokių žvilgsnių į savo burną, nors ir breketų neslepiu, šypsaus kiek noriu.
O šiaip įprasi su jais būti, paskui ir dantukų netemps taip smile.gif man kai sudėjo vis norėjosi juos išsiimti, atrodė nueisiu į vonią ir išimsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 24, 22:11)
ikvepianti nuotrauka temos pradzioj  4u.gif

o man sian savaite, kaip nesioju breketus ir tiesa pasakius norisi juos israuti su viskuom. negaliu kaip tempia, kaip nepatogu, zaizdos atsirado o vaskas nepadeda. Dar grizus i amerika cia visi zvilgsniais nuziuri, tiesiai burnon, tai taip nepatogiai jauciuosi.  verysad.gif



Tau pasiseke (kad gyveni Amerikoj),gali pabandyti toki ortodontini silikona,nes pas tave jis turetu buti labai pigus. Pas mane jo isvis tik vienoj vietoj galima gauti uz triguba kaina ir tik viena spalva. Superinis dalykas,bent jau man,su vasku nera nei ka lyginti,vargas,nepatogu ir pan. Jeigu domina-parasyk,duosiu www. mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal tik is pradziu taip atrodo kad visi spokso,man ir taip atrode. Bet tiek dabar vaiksciojanciu su breketais,kad nemanau kad kam ir beidomu. Gal kaip tik dar ir pavydi,nes jei kas nors kiek domejosi zino kiek sitas visas malonumas kainuoja. Priprasi ir viskas bus ciki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 24, 23:31)
O ką ten žmonių su breketais nėra, kad žiūri visi?
Aš LT nejaučiu absoliučiai jokių žvilgsnių į savo burną, nors ir breketų neslepiu, šypsaus kiek noriu.
O šiaip įprasi su jais būti, paskui ir dantukų netemps taip smile.gif man kai sudėjo vis norėjosi juos išsiimti, atrodė nueisiu į vonią ir išimsiu  lotuliukas.gif


yra, as kalbu apie pazistamus, bendradarbius. nieks nieko nepasake, tik ziurejo ikyriu zvilgsniu unsure.gif

dar jei lietuviskai normaliai snekejau, tai rusiskai ir angliskai svepluoju. blyn kaip sunku doh.gif

QUOTE(gabiux25 @ 2011 01 24, 23:42)
Tau pasiseke (kad gyveni Amerikoj),gali pabandyti toki ortodontini silikona,nes pas tave jis turetu buti labai pigus. Pas mane jo isvis tik vienoj vietoj galima gauti uz triguba kaina ir tik viena spalva. Superinis dalykas,bent jau man,su vasku nera nei ka lyginti,vargas,nepatogu ir pan. Jeigu domina-parasyk,duosiu www.  mirksiukas.gif



aisku domina bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 24, 22:17)
Praeis. Man irgip,acioj pradzioj skaudedavo dantukus,o da negana to, buvo visa burna is vidaus subraizyta breketu. Pakentek savaitele,kita,viskas susitvarkys,nieko nebeskaudes ir nebejausi tu breketu visiskai. Kai skauda,atrodo,kad ilgai laukt,bet patikek,tas laikas taip greit lekia,man atrodo,kad visai gi as neseniai susidejau tuos breketus,o va jau ir metai praleke.smile.gif Rimtai,Amerikoj stebi>??? Man atrodo visiskai kitaip,kad cia LT daug labiau stebi,o UK,kur gyvenu,visiems dzin.



drinks_cheers.gif Net normalu atrodo breketus nesiot. As gyvenu su seima ir jie turi 5 metuku berniuka,tai kai jau jis drasos prikaupia vis paklausia ka as burnoj isidejus ir kam man reik to daikto. lotuliukas.gif Siaip tai buna labai malonu kai kam nors nusisypsai ,o tau grazina lygiai tokia pacia breketuota sypsena. Ne karta teko taip ir nuobodzia kelione i darba praplepet su visai nepazystamais breketininkais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2011 01 24, 23:52)
drinks_cheers.gif Net normalu atrodo breketus nesiot. As gyvenu su seima ir jie turi 5 metuku berniuka,tai kai jau jis drasos prikaupia vis paklausia ka as burnoj isidejus ir kam man reik to daikto.  lotuliukas.gif Siaip tai buna labai malonu kai kam nors nusisypsai ,o tau grazina lygiai tokia pacia breketuota sypsena. Ne karta teko taip ir nuobodzia kelione i darba praplepet su visai nepazystamais breketininkais. smile.gif



na nepazistami neziuri aisku, kalbu apie kolegas is darbo ir va kavinej sian taip garsiai paklause, va breketus susidejau! aukle vaiku idemiai apziurejo, bet be komentaru, kiti bendradarbiai. suprantu, kad cia laikina, bet siu o metu visi nepatogumai zudo, sunki ta pradzia blush2.gif


mano trimete kai pamate breketus, paklause, kur as cia buvo ir ka man padare. tai kai papasakojau, sake, irgi nori tokiu kaip mamos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2011 01 15, 17:59)
idejau savo dantuku foto po nuemimo i musu albumiuka, kam idomu  4u.gif


Kavyte!!!!!!!!!!!!!!!
vos nepraziopsojau tavo nuostabaus holivudo wub.gif wub.gif sveikinu sveikinuuuuu!!! clap.gif yahoo.gif good.gif ploja.gif
Papildyta:
QUOTE(blaze @ 2011 01 24, 22:06)
Superinė temuke nauja, ačiūūūū 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš su breketais tokią dariausi, nes mano odontologė neturi air flow, tai man tikrai užteko smile.gif
kaip smagu, as taip laukiu vizitų kai jau be breketų eisiu, nors tolokai dar turbūt, bet dantys tikrai juda, jaučiu pagal sukandimą, nes traška vienoj vietoj dantis į dantį kartais smile.gif


netrukus ir sulauksi, juk laikas taip greitai bega ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 24, 23:09)
na nepazistami neziuri aisku, kalbu apie kolegas is darbo ir va kavinej sian taip garsiai paklause, va breketus susidejau! aukle vaiku idemiai apziurejo, bet be komentaru, kiti bendradarbiai. suprantu, kad cia laikina, bet siu o metu visi nepatogumai zudo, sunki ta pradzia  blush2.gif
mano trimete kai pamate breketus, paklause, kur as cia buvo ir ka man padare. tai kai papasakojau, sake, irgi nori tokiu kaip mamos  lotuliukas.gif


man irgi pradzia sunkoka buvo, gal pirmos dvi savaites, kol pripratau kalbeti, valgyti, susiciaupti... bet istikruju nuostabios SM panos labai daug optimizmo ikvepe, tad kazkaip ismokau nekreipti demesio i jokius zvilgsnius nei komentarus. beje baisiausi buvo is broliu lietuviu, buvo keli kurie ziurejo apsale, sako kas cia tau atsitiko, dantys suluzo visi?? doh.gif atrode akis pames kai pasakiau, kad cia dviem metam blink.gif bet po to juokas pradejo is ju imti, nu tamsuoliai gi, ka ir bepridursi... airiai dauguma saunuoliai prieme labai gerai. dauguma bendradarbiu buvo patys kazkada breketus nesioje, tai dar patarimu visokiu dave smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 25 sausio 2011 - 02:13