Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgi ar trumpi?

Sveikutės. smile.gif
Kaip Jums atrodo, ar gražesni ilgi, ar trumpi plaukai? Ačiū už nuomones. wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chadė @ 2011 01 26, 10:01)
Sveikutės. smile.gif
Kaip Jums atrodo, ar gražesni ilgi, ar trumpi plaukai? Ačiū už nuomones. wink.gif thumbup.gif

Labai priklauso ne teik nuo ilgio,kiek nuo kirpimo. Reikia ziuret kas zmogui labiau tinka ir kas jam patogiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 26 sausio 2011 - 11:19
QUOTE(*Mulate* @ 2011 01 26, 11:19)
Labai priklauso ne teik nuo ilgio,kiek nuo kirpimo. Reikia ziuret kas zmogui labiau tinka ir kas jam patogiau wub.gif

Pritariu Tau visiškai. smile.gif Dar ir veido forma yra labai svarbi. smile.gif
Mano plaukai buvo ilgi, iki užpakalio, bet vakar nusikirpau iki pečių. Ir atrodo thumbup.gif . Bet va ir užgimė tokia mintis, gal Jūs kada nors turėjot ilgus plaukus, ir tada nusikirpot? Kaip gražiau atrodė? Trumpi ar ilgi? g.gif tongue.gif
Atsakyti
turejau iskarpytus, zemiau peciu, nusikirkau iki ausu, na taip vadinama "kare" esu labai patenkinta, nors ir su ilgesniais neatrodziau baisiai, bet dabar sulaukiu kur kas daugiau komplimentu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2011 01 26, 12:32)
turejau iskarpytus, zemiau  peciu, nusikirkau iki ausu, na taip vadinama "kare" esu labai patenkinta, nors ir su ilgesniais neatrodziau baisiai, bet dabar sulaukiu kur kas daugiau komplimentu smile.gif

Džiugu. smile.gif O kaip kitoms? Irgi būtų thumbup.gif išgirsti.
Atsakyti
Atsimenu, kažkada labai seniai turėjau labai gražius, tankius ir ilgus plaukus. Visi jais žavėjosi. Bet aš jų nekenčiau.
Galiausiai nusikirpau iki pečių. Paskui vis trumpinau, trumpinau, kol pasidarė per daug trumpi net man.
O dabar bandau juos atsiauginti, bet, deja, aš jau niekada nebeturėsiu tokių plaukų, kokius turėjau.
Jie vis dar švelnūs kaip šilkas, bet...
Jų perpus mažiau.
Dabar mano plaukai žemiau pečių. Trumesnių nenoriu, nes supratau, kad šiek tiek ilgesni plaukai man labiau tinka smile.gif
Atsakyti
Aš tik už ilgus plaukus. Sutikau labai mažai merginų, kurioms trumpi plaukai labiau tinka negu ilgi. Visgi gražūs, prižiūrėti ilgi plaukai yra grožis ir moters puošmena.
Man visai nepatinka moterys su visai trumpai plaukai. Nemačiau nei vienos, kuri man būtų graži su tokia šukuosena. O va gražių ilgaplaukių mačiau ir matau labai dažnai ir laaaaabai joms pavydžiu, nes pati ilgų plaukų neturiu (maniškiai vos žemiau pečių) o tikrai labai labai norėčiau... biggrin.gif
Atsakyti
aš taip pat už ilgus plaukus! tūrėjau ilgus, užplaukė debesiukas, ir nusikirpau.. iki pečių verysad.gif tai dabar keikiu save, kodėl taip padariau... dabar tai nesuprantu, kam juos reikia kirpti, jei plaukai gražūs..
bet šeip, čia kiekvienai skirtingai, vienom gražu trumpi, kitoms - ilgi.
na ir pritariu, čia rašiusioms, kad nuo veido formos priklauso koks ilgis gražiau atrodo. smile.gif
Atsakyti
Man gražu ir ilgi, ir nelabai, nes dar daug priklauso nuo veido formos (jau kaip sakiau biggrin.gif ) Bet aš ilgus plaukus nusikirpau iki pečių, ir esu visai patenkinta. thumbup.gif Svarbiausia, kad man patogu, gražu ir pačiai patinka. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chadė: 27 sausio 2011 - 19:18
as uz ilgus plaukus, pamacius motery ilgais graziais plaukais visada pavydziai palydziu zvilgsniu 4u.gif
Atsakyti
nors pati dabar gan trumpais plaukais, taciau man graziausia ilgi plaukai 4u.gif tik zinoma sutvarkyti, priziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Man gražiau ilgi arba bent jau iki pečių smile.gif bet kiekvienai skirtingai atrodo, svarbiausia, kad plaukai būtų prižiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti