Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Ačiū už žinias, vis skaitau ir tobulėju biggrin.gif
o dėl draugo rankos žiūrėkit ir analizuokit, aš jam viską perduodu, tai baisiai laimingas būna biggrin.gif
Atsakyti
Oi kiek jūs visko čia daug žinot apie delno linijas thumbup.gif
Mergaitės, o gal galit kuri parašyti ką reiškia iš mažyčių linijičių susisukęs apvalus burbuliukas Jupiterio piršto galiuke, kairėje rankoje?? g.gif g.gif Nei ant vieno piršto daugiau tokių burbuliukų nėra.
Atsakyti
Kažkada esu buvusi pas chiromantę Klaipedoje (kam reikia, galiu per až tel. nr. duoti, no kiek ji teisybės pasakė, nežinau), tai ji be visa ko užsiminė apie mokytojos bei verslininkės gysleles-linijas. Gal kuri žinot, kur jos yra? Be to, niekaip neįkertu, kur yra santuokos ir vaikų linijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika @ 2006 03 19, 11:46)
Kažkada esu buvusi pas chiromantę Klaipedoje (kam reikia, galiu per až tel. nr. duoti, no kiek ji teisybės pasakė, nežinau), tai ji be visa ko užsiminė apie mokytojos bei verslininkės gysleles-linijas. Gal kuri žinot, kur jos yra? Be to, niekaip neįkertu, kur yra santuokos ir vaikų linijos g.gif


Tarp širdies linijos ir mažojo pirštelio tame tarpe žiūrint iš šono yra santuokos linijos. Linijos ar viena linija turi būti ryškios, nes šiaip blankios nieko nereiškia. Nežinau ar tiksliai paaiškinau. Vaikų linijos yra atsišakojimai nuo santuokos linijos, ryškesnės - berniukai, blankesnės - mergaitės. Bent taip knygoje rašo, nors kai aš buvau pas chiromantę ji man vaikų linijas po mažuoju piršteliu žiūrėjo. O kartais ne pas tą chiromantę buvai kur Budelkino gatvėj gyvena?
Dėl mokytojos ar verslininkės tokių konkrečių linijų manyčiau nėra, greičiau žiūrint į kitas linijas ir sprendžiant pagal charakterį galima tik sakyti jog tau tokios profesijos tiktų.
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2006 03 19, 18:14)
Tarp širdies linijos ir mažojo pirštelio tame tarpe žiūrint iš šono yra santuokos linijos. Linijos ar viena linija turi būti ryškios, nes šiaip blankios nieko nereiškia. Nežinau ar tiksliai paaiškinau. Vaikų linijos yra atsišakojimai nuo santuokos linijos, ryškesnės - berniukai, blankesnės - mergaitės. Bent taip knygoje rašo, nors kai aš buvau pas chiromantę ji man vaikų linijas po mažuoju piršteliu žiūrėjo. O kartais ne pas tą chiromantę buvai kur Budelkino gatvėj gyvena?
      Dėl mokytojos ar verslininkės tokių konkrečių linijų manyčiau nėra, greičiau žiūrint į kitas linijas ir sprendžiant pagal charakterį galima tik sakyti jog tau tokios profesijos tiktų.

Tikrai, Budelkiemio g smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika @ 2006 03 19, 23:24)
Tikrai, Budelkiemio g smile.gif


Tai gali niekuo netikėt ką ji sako. Aš irgi pas ją buvau iš pradžių sužavėjo, bet kai po to nuėjo dar trys mano draugės tai viskas tapo aišku, nes ji visiems lygiai tą patį sako !!! Kai sulyginom tai 90 % viskas sutapo, ir apie charakterį, ir apie ligas, ir apie ateitį. O aš labai abejočiau kad mes visos vienodus gyvenimus nugyvensim. Ji labiau psichologė nei chiromantė, viską klausiamai sako ir žiūri ką sakysi. Tai va mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2006 03 19, 17:14)
Dėl mokytojos ar verslininkės tokių konkrečių linijų manyčiau nėra, greičiau žiūrint į kitas linijas ir sprendžiant pagal charakterį galima tik sakyti jog tau tokios profesijos tiktų.


Yra Merkurijau linija, kuri parodo kad zmogus turi kalbos dovana ir jam neblogai sektusi dirbi su pinigais.
Beje, ant mano delno neseniai atsirado raudonas taskelis. Galima sakyti ant Marso kalvos, siek tiek zemiau po Merkuriaus kalva. Gal as zino ka tai galetu reiksti? Itariu tas taskelis kazkai susijes su sveikata rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2006 03 20, 05:18)
Tai gali niekuo netikėt ką ji sako. Aš irgi pas ją buvau iš pradžių sužavėjo, bet kai po to nuėjo dar trys mano draugės tai viskas tapo aišku, nes ji visiems lygiai tą patį sako !!! Kai sulyginom tai 90 % viskas sutapo, ir apie charakterį, ir apie ligas, ir apie ateitį. O aš labai abejočiau kad mes visos vienodus gyvenimus nugyvensim. Ji labiau psichologė nei chiromantė, viską klausiamai sako ir žiūri ką sakysi. Tai va  mirksiukas.gif

Tai va, man taip irgi pasirodė, nors mano draugėm pasakė keletą specifinių dalykų, kurių šiaip nenuspėtum. Na, bet ne apie tai mes čia
Atsakyti
Sveikutės, gal galėtumėt parašyt knygų apie chiromantiją pavadinimų.
Atsakyti
QUOTE(adire @ 2006 04 05, 12:23)
Sveikutės, gal galėtumėt parašyt knygų apie chiromantiją pavadinimų.


Turiu viena: Vaidotas Kanišauskas "CHIROSOFIJA - išmintis rankoje"

Labai atidziai dar jos neskaiciau, bet pasirode idomi. Kiek varciau, tai gan issasmu ir piesinuku daug cool.gif
Atsakyti
verysad.gif blink.gif
QUOTE(kilte @ 2006 03 19, 18:14)
Tarp širdies linijos ir mažojo pirštelio tame tarpe žiūrint iš šono yra santuokos linijos. Linijos ar viena linija turi būti ryškios, nes šiaip blankios nieko nereiškia. Nežinau ar tiksliai paaiškinau. Vaikų linijos yra atsišakojimai nuo santuokos linijos,


Kai buvau mažytė visai, man klasiokės mama iš delno išbūrė, kad turėsiu 2 vyrus ir 1 vaiką. Bet neėmiau į galvą aš tų "nesamonių". Dabar jei teisingai žiūrėjau tas linijas, manau, kad tą ir matau. Dvi santuokos, ir prie tos linijos kuri labiau viršuj - kiek suprantu vaikas. Man dabar plaukai šiauštis pradėjo... Aš gyvenu su vyru, vaikų neturim... blink.gif Dabar nežinau ką darysiu. Žiauriai išsigandau ohmy.gif fear.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

žiūriu aš į savo delno linijas ir nieko nesuprantu g.gif Juodas miškas man su tom kalvom - yra jos ar nėra. Kaip žinoti ar kalva jau pakankamai didelė, kad galėtu vadintis kalva g.gif
Ai, o kaip riešo žiedas gali eiti link Merkurijaus kavos? - kažkokia nesamonė.

Gal žinot Vilniuje kokia rimta burėja iš delno?

Atsakyti