Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 10:57)
Plepute, teko matyti "bezdzioniska" linija?


nors ne man sis klausimas skirtas, bet turiu atsakymus smile.gif
Tarp sirdies ir galvos liniju esanti erdve, vadinama angelo sargo arba asmenines dvasios keturkampiu, priklauso Chironui. Ji susijusi su istatymu, pusiausvyra, teisybe, duoda galimybiu gauti raktus nuo Dangaus, Auksciausiojo pasaulio. Zmogus be didziojo keturkampio, kai sirdies ir galvos linijos susijungia (bezdzioniu linija), yra be angelo sargo, jis paliktas sau ir is jo galima laukti visko, ko tik norime. Tokia linija daznai simbolizuoja nepaprasta intensyvuma ir didelius siekius. Bezdzioniu linija taip pat daznai rodo labai stipria sutelkta asmenybe, kuri pasiekia puikiu rezultatu, taciau turi sunkumu su emocijomis. Tokiu zmoniu bendravimo sunkumai gali buti pavydas ir egoizmas. Bet siaip jau si linija labai reta, todel si informacija daugeliui nera aktuali smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali panagrineti sita delna, dekui...As tik pradedancioji...Turbut nemokesiu net iikelt nuotraukos:)

URL=http://imageshack.us]user posted image[/URL]

Atsakyti
as va buvau nuejus pas Ranku analizuotoja. (Hand Analisyst) tai paeme anstspaudus, atsius viska emailu.... bet kelis dalykus kuriuos minejo is karto gryna tiesa.....
Atsakyti
Gal kas nors ka nors girdejo apie chirologijos kursus?
As radau, kad Du pasauliai organizuoja kazkokius g.gif Info čia
Idomu, verta? g.gif
Atsakyti
Visada tom linijėlėm domėjausi, galima sakyt, vidutiniškai. Kol neatreikiau dėmesio į sūnaus delnus . doh.gif varge, iškart pirkausi chiromantijos enciklopediją, bet vis tiek niekas nepaaiškėjo. Jo delnuose nėr laisvos vietos - vien linijos, susikryžiavimai, vėl linijos. Kiap žinot, būna senų senučiukių skruostai. Neįmanoma išskirt net pagrindinių linijų - jų aibė. Gal ką žinot apie tokius variantus?
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2006 12 28, 19:16)
Visada tom linijėlėm domėjausi, galima sakyt, vidutiniškai. Kol neatreikiau dėmesio į sūnaus delnus .  doh.gif  varge, iškart pirkausi chiromantijos enciklopediją, bet vis tiek niekas nepaaiškėjo. Jo delnuose nėr laisvos vietos - vien linijos, susikryžiavimai, vėl linijos. Kiap žinot, būna senų senučiukių skruostai. Neįmanoma išskirt net pagrindinių linijų - jų aibė. Gal ką žinot apie tokius variantus?


nebijok, viskas normaliai.... pas mane tokie delnai..... kai buvau vaikas ziauriai kompleksavau, bernam net nerodydavau schmoll.gif ir pan.... bet paskui supratau kad kiekviena linija turi savo istorija o kuo ju daugiau tuo zmogus ir idomesnis.... g.gif

jei gerai pamenu daug smulkiu liniju turi vandens delnai, bet siaip ten gi atkreipti i daug ka demesi.... kai buvau pas profa, jo kai ko klausiau, kadangi pati domiusi tuo tai jam ir sakau ar cia tas zenklas o cia ar tas.... o jis man pasake kad zenklas igautu tam tikra reiksme turi susidaryti trikampis.... ta prasme kelis zenklai sudaro visuma... tai as irgi dabar pasimetus.... blink.gif
Atsakyti
noriu parasyti savo nuomone toms, kurio dar tik planuoja apsilankyti pas chirologa, pasiskaiciusi sia temele apsilankiau "Dviejuose pasauliuose" pas Asta, tai likau labai nusivylusi, nes jokios info is jos neisgirdau, o teko dvi valandas klausytis abstrakciu psichologiniu isvedziojimu, taip pat buvo uzduota daug patikslinamuju klausimu, pasakius teigini is karto perklausiama ar vienaip, ar kitaip.As isivaizduoju kad tikras savo srities profesionalas klausimu neuzdavineja, o paprasciausiai papasakoja ka mato(is rankos liniju, is kortu ar is kavos tirsciu-nesvarbu is kur).Mano nuomone p.Asta dirba tik komercijos tikslais, turi gera iskalba, moka "pudrinti" smegenis ir daugiau nieko ypatingo.Gaila sugaisto laiko.Chirologija-gal ir idomi sritis, taciau tik apsilankius pas tuos, kurie turi tam tikru neeiliniu sugebejimu(tokiu kol kas Lietuvoje nezinau), o ne uzsiima tuo, kad tik uzsidirbti pinigeliu.

Cia mano subjektyvi nuomone.
Atsakyti
Ačiu už informaciją apie "Du pasaulius" . Jau galvojau ten eiti, bet dabar tikrai pagalvosiu. Gal kas nors pakomentuotu antra hiromantą iš "Dviejų pasaulių", lyg tai Leopoldą. Ar jis pasako bent šiek tiek tiesos?
Atsakyti
QUOTE(ijka @ 2007 01 05, 14:37)
noriu parasyti savo nuomone toms, kurio dar tik planuoja apsilankyti pas chirologa, pasiskaiciusi sia temele apsilankiau "Dviejuose pasauliuose" pas Asta, tai likau labai nusivylusi, nes jokios info is jos neisgirdau, o teko dvi valandas klausytis abstrakciu psichologiniu isvedziojimu, taip pat buvo uzduota daug patikslinamuju klausimu, pasakius teigini is karto perklausiama ar vienaip, ar kitaip.As isivaizduoju kad tikras savo srities profesionalas klausimu neuzdavineja, o paprasciausiai papasakoja ka mato(is rankos liniju, is kortu ar is kavos tirsciu-nesvarbu is kur).Mano nuomone p.Asta dirba tik komercijos tikslais, turi gera iskalba, moka "pudrinti" smegenis ir daugiau nieko ypatingo.Gaila sugaisto laiko.Chirologija-gal ir idomi sritis, taciau tik apsilankius pas tuos, kurie turi tam tikru neeiliniu sugebejimu(tokiu kol kas Lietuvoje nezinau), o ne uzsiima tuo, kad tik uzsidirbti pinigeliu.

Cia mano subjektyvi nuomone.

O aš manau, kad psichologiniai momentai ir gyvenimo detalės turi daug reikšmės. Chiromantas mato kažkokias detales, įvykius, būdo savybes, tendencijas, bet manau negalėtų įvardinti taip tiksliai, tarsi pats tuos įvykius būtų matęs. Visgi kiekviena situacija individuali, su savo niuansais, tad manau galima ir į pievas nugrybaut nežinant tam tikrų detalių (ne dėl neprofesionalumo, o dėl būrimų specifikos). Va kaip manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olgute @ 2007 01 07, 03:08)
Ačiu už informaciją apie "Du pasaulius" . Jau galvojau ten eiti, bet dabar tikrai pagalvosiu. Gal kas nors pakomentuotu antra hiromantą iš "Dviejų pasaulių", lyg tai Leopoldą. Ar jis pasako bent šiek tiek tiesos?

Leopoldas Malinauskas, tel. 8 681 24305. Tiesos pasako. Bet argi jis dirba "Dviejuose pasauliuose"? g.gif
Atsakyti
L.Malinauskas lyg tai ne "Dviejuose pasauliuose" dirba, kiek teko girdeti-tai lyg ir tiesos pasako, bet nebuvau, praejo noras. O kas del Astos is DP, tai galiu pagarantuoti, kad kas jau kas, o ji-tikrai ne chiromante.Teko lankytis ir pas astrologus, ir pas burejus(kortomis)-jiems neprireike jokios asmenines info(aisku isskyrus gimimo data-astologams) chiromantui gi turetu pakakti rankos liniju suzinoti reikiamai info, kaip ta info interpretuoti- tai jau ju profesionalumo reikalas.Asta paklaususi mano gimimo datos remesi praktiskai ja, matytama kiek metu ir kaip atrodau bei ka vilkiu dare isvadas,beje, visiskai klaidingas:)
Tai tiek, keista kad daugiau niekas apie ja neparase..
Atsakyti
va va..seniai norėjau padaryti eksperimentą su rūbais...reiktų nueit kada apsirengus visai kitaip, nei paprastai - įdomu, ką pripliurptų biggrin.gif ot jaučiu žvengčiau lotuliukas.gif
Atsakyti