Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Kazkaip po issiskyrimo su mergina, emiau labai tiketi chiromanija. Pasiskaiciau forumus ir kitus internetinius puslapius, kuriuose rasoma apie tai, bet nieko nesupratau is savo delno. Tad ir prasau pagalbos Jusu, ka galetumete pasakyti is mano delno? Na, man labiau domintu sirdies reikalai, koks bus gyvenimas...Labai Aciu uz pagalba smile.gif
[img=http://img88.imageshack.us/img88/6568/pc096199mj1.th.jpg]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nelayme: 09 gruodžio 2007 - 13:38
QUOTE(Nelayme @ 2007 12 09, 13:35)
Kazkaip po issiskyrimo su mergina, emiau labai tiketi chiromanija. Pasiskaiciau forumus ir kitus internetinius puslapius, kuriuose rasoma apie tai, bet nieko nesupratau is savo delno. Tad ir prasau pagalbos Jusu, ka galetumete pasakyti is mano delno? Na, man labiau domintu sirdies reikalai, koks bus gyvenimas...Labai Aciu uz pagalba  smile.gif
[img=http://img88.imageshack.us/img88/6568/pc096199mj1.th.jpg]

tikrai banguoti tavo sirdies reikaliukai smile.gif .jei nori,atsiusk abieju ranku pilna vaizda (su visais pirstais)
Papildyta:

Parasyk,kiek tau metu?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 12 09, 23:24)
tikrai banguoti tavo sirdies reikaliukai smile.gif .jei nori,atsiusk abieju ranku pilna vaizda (su visais pirstais)
Papildyta:

Parasyk,kiek tau metu?


Man 19 metu. Pirmoje nuotraukoje kaire ranka su pirstais, o antroje desine. Tad busiu dekingas labai, ka galetumet pasakyti is mano ranku. smile.gif Beje, mane labai sudomino (man regis tai sirdies linija) tie issiskyrimai is vienos linijos i sonus, ka galetu tai reiksti? Numanau, kad tai nelabai ka gero sako... sad.gif

[img=http://img261.imageshack.us/img261/1703/kairejq7.th.jpg]

[img=http://img266.imageshack.us/img266/3972/desinemt2.th.jpg]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nelayme: 10 gruodžio 2007 - 12:58
QUOTE(kilte @ 2006 03 08, 18:32)
Dar viena pardoksą radau pasirodo pas mano vyrą visai nėra santuokos linijos  doh.gif , tai kaip čia suprast jei mes visdėlto vedę. O pas mane tų linijų yra net 3 ir visos labai ryškios ! g.gif Gal žinot ar galima pagal santuokos linijų padėtį spręsti kelių metų turėtų būti santuoka ?


Aš skaičiau knygoj, kad santuokos linijų reikia ieškoti pas vieną iš sutuoktinių gali ir nebūti, nu atseit, užtenka, kad pas vieną iš jų yra, bet dažnaiusiai santuokos linijų reikia ieškoti pas vyrą biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiuseima @ 2007 12 10, 21:27)
Aš skaičiau knygoj, kad santuokos linijų reikia ieškoti pas vieną iš sutuoktinių gali ir nebūti, nu atseit, užtenka, kad pas vieną iš jų yra, bet dažnaiusiai santuokos linijų reikia ieškoti pas vyrą biggrin.gif  mirksiukas.gif

Santuoku linijos pacios mistiskiausios smile.gif Jos sunkiausiai "skaitomos" Santuokos linija nebutinai reiskia oficiale santuoka(linijai anspaudas pase nesvarbu) tai gali buti tiesiog rimtas rysys. Metus nustatyti galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelayme @ 2007 12 09, 14:35)
Kazkaip po issiskyrimo su mergina, emiau labai tiketi chiromanija. Pasiskaiciau forumus ir kitus internetinius puslapius, kuriuose rasoma apie tai, bet nieko nesupratau is savo delno. Tad ir prasau pagalbos Jusu, ka galetumete pasakyti is mano delno? Na, man labiau domintu sirdies reikalai, koks bus gyvenimas...Labai Aciu uz pagalba  smile.gif
[img=http://img88.imageshack.us/img88/6568/pc096199mj1.th.jpg]

Jei nori aš tau parašysiu šį bei tą g.gif parašysiu į a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Preila: 11 gruodžio 2007 - 22:11
NELAYME,o kodel tu butent po issiskyrimo su mergina pradejai tiketi,kaip tu pats sakai,chiromantija? Kodel iki tol netikejai?
Atsakyti

kaip buvau nedidelė tėtė turėjo chiromantijos mažytę knygutę, karts nuo karto pavartydavau... paskui gavau dovanų dyydelę storą chiromantijos knygą. mano delnuose labai labai daug tų linijyčių ir ką beskaityčiau atrodo viską galima ir man pritaikyti... labai norėčiau kad kas nors pažvelgtų į mano delną...

ką tik pažvelgiau į delną ir nustebau... mano likimo linija dešinėje rankoje ėjo tarsi iš dviejų dalių ir baigėsi ties galvos linija kvadrate... daba pažiūrėjau viena linija blankėja tarsi dingsta o ryškėja tik viena... tačiau ji jau nesibaigia tame kvadrate ties galvos linija... geras... daba mano gyvenime vyksta pokyčiai... išsiskyriau su draugu tai gali įtakoti tos vienos linijos dingimą, o išryškėjimą pirmos?... gaila nepastebėjau kada dvi atsirado... kairėje rankoje turiu vieną ryškią likimo liniją... gal kas padėsite suprasti?
Atsakyti
QUOTE(sattwa @ 2007 12 13, 10:10)
kaip buvau nedidelė tėtė turėjo chiromantijos mažytę knygutę, karts nuo karto pavartydavau... paskui gavau dovanų dyydelę storą chiromantijos knygą. mano delnuose labai labai daug tų linijyčių ir ką beskaityčiau atrodo viską galima ir man pritaikyti... labai norėčiau kad kas nors pažvelgtų į mano delną...

ką tik pažvelgiau į delną ir nustebau... mano likimo linija dešinėje rankoje ėjo tarsi iš dviejų dalių ir baigėsi ties galvos linija kvadrate... daba pažiūrėjau viena linija blankėja tarsi dingsta o ryškėja tik viena... tačiau ji jau nesibaigia tame kvadrate ties galvos linija... geras... daba mano gyvenime vyksta pokyčiai... išsiskyriau su draugu tai gali įtakoti tos vienos linijos dingimą, o išryškėjimą pirmos?... gaila nepastebėjau kada dvi atsirado... kairėje rankoje turiu vieną ryškią likimo liniją... gal kas padėsite suprasti?

Atsiusk kokybiskas nuotraukas abieju ranku(tik su visai pirstais) i az
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 12 13, 10:02)
NELAYME,o kodel tu butent po issiskyrimo su mergina pradejai tiketi,kaip tu pats sakai,chiromantija? Kodel iki tol netikejai?


Iki tol netikedavau, galima sakyti visokiausiais burimais ar ateities nevykusiais speliojimais. Na tiesiog pas mane budavo nelaimingi santykiai, vis man tekdavo kenteti ir pan. kaip kad ir sita karta...Drauge pasiule, jog nueiciau kur pas gera chiromante, kaip ji minejo, is jos delno labai daug dalyku teisingu paskaite, tai kazkaip susidomejau tuo, savo ateitimi, nes mintyse buvo daug klaustuku, ar as is vis busiu ateity laimingas ir t.t. tad vistiek nieko neprarasiu pamegindamas, tad pirmiausia pasiskaiciau placiau apie tai, meginau pats sau kazka pasakyti is delno, bet nieko ten nesigavo, tad uzradau netycia si foruma ir paklausiau zinanciu, ka galetu pasakyti, kas manes laukia ir pan.
Atsakyti
Tai gal geriau pačiam pradėti kurti tą laimę, o ne laukti verdikto ir paskui jau nuleisti rankas ar ilgesingai tos išpranašautos laimės laukti?
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 14, 11:10)
Tai gal geriau pačiam pradėti kurti tą laimę, o ne laukti verdikto ir paskui jau nuleisti rankas ar ilgesingai tos išpranašautos laimės laukti?

na, jei vienoks ar kitoks likimas yra duotas, tu stenkis nesistenges nieko nepakeisi savame gyvenime, na bet burimais ir iki dabar nelabai tikiu, jei visi burejai ir kiti zmones sugebantys nuspetu ateiti, jie butu vos ne dievai, manau isvengtume visokiausiu nelaimiu ar ten karu, na bet to nera...viena, kita galima kazka atspeti, o galutinai dar neatsirado tokiu. Taip, pradesiu kurti savo laime, arba bent jau stengsiuosi, kai tik atsistosiu tvirtai ant koju...
Atsakyti