Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Preila @ 2008 01 25, 17:35)
Žiūriu, čia jau visai ne į temą, marazmas kažkoksuser posted image

Ką Jūs, Seserie, kalbate doh.gif ir dar su tokiu nicu biggrin.gif , Jums tuomet derėtų eiti į skyrelį "Lietuvos miesteliai ir kaimeliai su kraštovaizdžiais" tongue.gif
Atsakyti
Įsivaizduoju kokios kaliausės čia vaidenasi lotuliukas.gif Iš visur išvaro, tai galvojat čia apsistosit? biggrin.gif
Nejuokinkit tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2008 01 25, 18:56)
kas marazmas? tortukas marazmas? blink.gif pati tu marazmas, Buratino pusesere  blink.gif

O tu gal mažai šiandien apsirūkius? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Laikas į reabilitaciją manau bigsmile.gif
Papildyta:
O proto linijų pas abi nerasta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 25, 20:29)
Įsivaizduoju kokios kaliausės čia vaidenasi lotuliukas.gif Iš visur išvaro, tai galvojat čia apsistosit? biggrin.gif
Nejuokinkit tongue.gif
Papildyta:

O tu gal mažai šiandien apsirūkius? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Laikas į reabilitaciją manau bigsmile.gif

Kur, ką, dėl ko išvarė? unsure.gif Ir kas per kaliausės? Čia Seserys susirinkę, jokių baidyklių schmoll.gif O kad apsistos tie, kam to reikia ir kur reikia, net neabejok 4u.gif
Mažyte mano, maža to, kad Tu šįvakar nuostabi kaip kraštovaizdis, tai dar ir atsakysiu, šiandien surūkiau pakankamai, jei domina ir jei dar domina, informuoju, aš kaip tik reabilituojuosi - leidau sau sušlamšti trečią špinatą su dviems lašeliais aliejaus essen.gif ir man taip nusišvilpt net ant Karusios estetiškai atrodančio pyrago, kad nemoku net pasakyt brunette.gif Parūkyk, Zuiki, ir Tu, pamatysi, kokie žmonės geri aplink wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif As tai matau, kad visai cia pokalbiai ne i tema. Nu bet man vis tiek labai patinka paskaitineti si foruma 4u.gif Ir nor Jadziūnė ne itin seseriskai pasiziurejo i mano vidines baimes ir troskima sulaukti pagalbos, bet as kaip einanti i sviesa ir tiesa jai atleidziu 4u.gif Nes kuo toliau skaitau tuo labiau man patinka jos astrus protas thumbup.gif ir sugebejimas tai perteikti rastu clap_1.gif Tik vat kodel nuolatos tas skepticizmas ir net sioks toks pyktybiskumas islenda, a sese? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 25, 20:36)
O proto linijų pas abi nerasta lotuliukas.gif

matai, pas mane smegenyse vingiai, pas tave sakai linijos??? unsure.gif g.gif skant - siūlas, rišantis ausis??? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 25 sausio 2008 - 21:32
Seses,Jezuje,(tpfiu,cia kazkas netaip man gavosi,matyt,vis Vandens pusseseres itaka)esu kryzkeleje,-griztu paryciais is savo visiskai nedvasingo darbo,kamuojama moraliniu kanciu(ba prisirijau visokiu blogybiu,kurios tik ir tyko ir laukia silpnumo minutes)ir ka randu chiromantijos temoje....Mano ir Jadziunes nereiksmingas nesutarimas tam tikrais tikejimo klausimais,issirutuliojo kaip sniego lavina i dar nedvasingesni kulinarini kampeli....Mano,kaip diplomuotos chirologes estetiniai jausmai yra izeisti iki pat sielos gelmiu,todel siulau,nors elementaraus padorumo vardan (kreipiuosi asmeniskai i Jadziune) kartas nuo karto bent uzsiminti apie ranku linijas (na blogiausiu atveju apie kavos tirscius)
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 01 26, 05:22)
Mano,kaip diplomuotos chirologes estetiniai jausmai yra izeisti iki pat sielos gelmiu,todel siulau,nors elementaraus padorumo vardan  kartas nuo karto bent uzsiminti apie ranku linijas (na blogiausiu atveju apie kavos tirscius)

o smegenų vingių linijos netiko ? angel_sadangel.gif:
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 26, 10:17)
o smegenų vingių linijos netiko ? angel_sadangel.gif:

Tai nuskambejo su siokia tokia perspektyva ir tik delto leidau sau priminti apie tikraja skyrelio paskirti....
Atsakyti
Šiąnakt sapne nusprendžiau eiti į chirologijos kursus biggrin.gif Gal čia ženklas?
O gal ir ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reduciukas @ 2008 01 25, 22:44)
biggrin.gif  As tai matau, kad visai cia pokalbiai ne i tema. Nu bet man vis tiek labai patinka paskaitineti si foruma 4u.gif  Ir nor Jadziūnė ne itin seseriskai pasiziurejo i mano vidines baimes ir troskima sulaukti pagalbos, bet as kaip einanti i sviesa ir tiesa jai atleidziu  4u.gif  Nes kuo toliau skaitau tuo labiau man patinka jos astrus protas  thumbup.gif ir sugebejimas tai perteikti rastu  clap_1.gif Tik vat kodel nuolatos tas skepticizmas ir net sioks toks pyktybiskumas islenda, a sese? ax.gif

Jokio piktybiškumo, Sese, visi mes ne be nuodėmės. Jūs turite baimių? bigsmile.gif Kalbėkite, aš su baimėmis daug susidūrus, gal būčiau kuo naudinga, a?

QUOTE(Chiromante @ 2008 01 26, 05:22)
Seses,Jezuje,(tpfiu,cia kazkas netaip man gavosi,matyt,vis Vandens pusseseres itaka)esu kryzkeleje,-griztu paryciais is savo visiskai nedvasingo darbo,kamuojama moraliniu kanciu(ba prisirijau visokiu blogybiu,kurios tik ir tyko ir laukia silpnumo minutes)ir ka randu chiromantijos temoje....Mano ir Jadziunes nereiksmingas nesutarimas tam tikrais tikejimo klausimais,issirutuliojo kaip sniego lavina i dar nedvasingesni kulinarini kampeli....Mano,kaip diplomuotos chirologes estetiniai jausmai yra izeisti iki pat sielos gelmiu,todel siulau,nors elementaraus padorumo vardan (kreipiuosi asmeniskai i Jadziune) kartas nuo karto bent uzsiminti apie ranku linijas (na blogiausiu atveju apie kavos tirscius)

Uoj, Brangioji, gal Tau tai pagelbės?
user posted image bigsmile.gif Kur vadalojais, Paklydusi dvasia, iki paryčių, šampano, alaus, aspirino? bigsmile.gif Tikiuosi ir papiliarines linijas dezinfekavai, na vardan aiškesnio išreikštumo? rolleyes.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 14:16)
Šiąnakt sapne nusprendžiau eiti į chirologijos kursus  biggrin.gif  Gal čia ženklas?
O gal ir ne  biggrin.gif

Ne ne ne, schmoll.gif jokiu būdu schmoll.gif , tai tik sapnas. doh.gif
Atsakyti
Jadziūne gal galėtum įdėti savo rankų fotkes, įdomu ką rodo linijos ir rankų forma: cinizmą ar pamišimą.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 01 26, 23:16)
Jadziūne gal galėtum įdėti savo rankų fotkes, įdomu ką rodo linijos ir rankų forma: cinizmą ar pamišimą.


thumbup.gif
Labai gaila, kad esu Jadziūnei užsidėjus ignorą ir nematau, ką ji rašo lotuliukas.gif
Atsakyti