Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Alinva @ 2008 01 28, 18:52)
Atsiprašau moderatorių už žinutę, nesusijusia su tema.
Visi žmonės - sesės ir broliai, rolleyes.gif sese.
Atsakyti
na kai prisiruosiu ir bus atliekamu LT butinai nuesiu nes paskutiniu metu labai dominti pradejo kas mano delne parasyta smile.gif pagal knyga pamaciau ir pagal tai kaip puvo nurodyta ziureti ir skirstyti metais apskaiciavau kad gyvensiu tik iki 50 (linija baigiasi ten kur mazdaukg butu beverdzio pirsto vidurys, abejuose delnuose) tad ir neramu pasidare blink.gif

tiesa o i kuria ranka apskritai reikia ziureti nes desiniojoj turiu dvi salia kitos einancias gyvenimo linijas yra ir dar viena tik trumpesne bet irgi iseina is kitos ryskesnes
Atsakyti
QUOTE(juniore @ 2008 01 30, 20:42)
na kai prisiruosiu ir bus atliekamu LT butinai nuesiu nes paskutiniu metu labai dominti pradejo kas mano delne parasyta smile.gif  pagal knyga pamaciau ir pagal tai kaip puvo nurodyta ziureti ir skirstyti metais apskaiciavau kad gyvensiu tik iki 50 (linija baigiasi ten kur mazdaukg butu beverdzio pirsto vidurys, abejuose delnuose) tad ir neramu pasidare blink.gif

tiesa o i kuria ranka apskritai reikia ziureti nes desiniojoj turiu dvi salia kitos einancias gyvenimo linijas yra ir dar viena tik trumpesne bet irgi iseina is kitos ryskesnes

Tai visiskai nerodo tavo gyvenimo trukmes-neprisigalvok nesamoniu.Del to ir sakau-NEGALIMA PASKAICIUS KNYGU daryti isvadu! yra daug kitu liniju,kuriu tu nezinai,ir jos reiskia ne gyvenimo pabaiga,o tam tikrus pokycius,ar emigracija.Reikia ziureti visa ranka ir visus zenklus
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 01 30, 22:55)
Tai visiskai nerodo tavo gyvenimo trukmes-neprisigalvok nesamoniu.Del to ir sakau-NEGALIMA PASKAICIUS KNYGU daryti isvadu! yra daug kitu liniju,kuriu tu nezinai,ir jos reiskia ne gyvenimo pabaiga,o tam tikrus pokycius,ar emigracija.Reikia ziureti visa ranka ir visus zenklus



Na kaip tik del to ir noriu, kad pasiziuretu zmogus ismanantis siuos dalykus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juniore @ 2008 01 30, 21:12)
Na kaip tik del to ir noriu, kad pasiziuretu zmogus ismanantis siuos dalykus smile.gif

Ismananciu mazai.Chirologe Asta ir chiromantas Leopoldas
Atsakyti
Sos!
gal kas galetu paaiskint kaip per az galima ikelt ir atsiust nuotrauka?
Labai reikia,bet neisivaizduoju kaip ta padaryt.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2008 01 30, 22:44)
Sos!
gal kas galetu paaiskint kaip per az galima ikelt ir atsiust nuotrauka?
Labai reikia,bet neisivaizduoju kaip ta padaryt.. verysad.gif
Lygiai taip pat kaip ir rašant žinutes.
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2008 01 30, 23:56)
Lygiai taip pat kaip ir rašant žinutes.

Mmm..aiskiai pasakyta doh.gif
Ta prasme perkopijuot tiesiog ir ikelt kaip zinute?na niekas neiseina:(
gal detaliau paaiskintum?Buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2008 01 31, 11:33)
Mmm..aiskiai pasakyta doh.gif
Ta prasme perkopijuot tiesiog ir ikelt kaip zinute?na niekas neiseina:(
gal detaliau paaiskintum?Buciau dekinga ax.gif
Ne.
Virš atsakymo laukelio yra tokie "mygtukai": http://, IMG, @, QUOTE ir CODE.
Toje vietoje, kur nori įkelti paveikslėlį, spaudi IMG ir tavo ekrane pasirodo laukelis, kuriame turi įkopijuoti paveikslėlio adresą (kur jį padėjai - photobucket'e ar kitame photobanke). Įkopijavusi adresą patvirtini - "gerai" ir paveikslėlis žinutėje.
Lygiai kaip ir poste.
Atsakyti
man taip pat labai idomu,esu seniai apsilankius pas tokia chiromante,na pasake daug teisybes..vat pati ieskau info ir nelabai ka randu,o jau kaip idomu bigsmile.gif tai va noreciau paklaust,kas ismano tokius dalykus:abiejose rankose mano gyvenimo linija baigiasi kryziumi blink.gif jei gerai supratau,tai reiskia,kad manes laukia smurtine mirtis verysad.gif gal kas zinot daugiau apie tai?
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 02 03, 17:20)
man taip pat labai idomu,esu seniai apsilankius pas tokia chiromante,na pasake daug teisybes..vat pati ieskau info ir nelabai ka randu,o jau kaip idomu bigsmile.gif tai va noreciau paklaust,kas ismano tokius dalykus:abiejose rankose mano gyvenimo linija baigiasi kryziumi blink.gif jei gerai supratau,tai reiskia,kad manes laukia smurtine mirtis verysad.gif gal kas zinot daugiau apie tai?

Nepergyvenk, visi mumi baigsim "kryžiumi" console.gif , ne amžini gi šioj žemelėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 02 03, 15:20)
man taip pat labai idomu,esu seniai apsilankius pas tokia chiromante,na pasake daug teisybes..vat pati ieskau info ir nelabai ka randu,o jau kaip idomu bigsmile.gif tai va noreciau paklaust,kas ismano tokius dalykus:abiejose rankose mano gyvenimo linija baigiasi kryziumi blink.gif jei gerai supratau,tai reiskia,kad manes laukia smurtine mirtis verysad.gif gal kas zinot daugiau apie tai?

Smurtine mirti rodo visai kiti zenklai,o be to,jei neesi macius daug ranku,tai negali zinoti,kaip turi atrodyti tas "tikrasis kryzius",todel nesuk sau galvos ir pasiskaicius knygu nedaryk nei sau nei kitiems jokiu diagnoziu biggrin.gif
Papildyta:
be to,kaip optimistiskai nuteikia Jadziune,-visiems tas pats kryzius,yra jis ant gyvenimo linijos ar nera biggrin.gif Ir sia dziugia gaida baigiant,noriu priminti,kad ANAPUS ISSINESAM TIK EMOCINI BAGAZA..........
Atsakyti