Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(*plepute* @ 2006 02 27, 14:02)

Beje, del mokslu: ar nejauti koki klausima per egza gausi? As visada nujausdavau rolleyes.gif tik todel visur gerai mokindavausi biggrin.gif


Va del mokslu tai dar reiktu pasitobulinti ax.gif

Nu bet man ramybes neduoda tos vedybu linijos g.gif Dabar jau net trecia iziuriu blink.gif O desinej rankoj antroji ir trecioji matomos, bet blankesnes.
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 02 27, 14:15)
Va del mokslu tai dar reiktu pasitobulinti  ax.gif
aga, zinok verta tikrai mirksiukas.gif man klasiokai, o veliau grupiokai kaip pavydedavo, is pradziu netikejo, o po to susitaike biggrin.gif

QUOTE(Fanta @ 2006 02 27, 14:15)
Nu bet man ramybes neduoda tos vedybu linijos  g.gif Dabar jau net trecia iziuriu  blink.gif O desinej rankoj antroji ir trecioji matomos, bet blankesnes.
reikia ziureti tik ryskiausias linijas. neryskios, blankios linijos tikrai nereiskia vedybu.

Libra, o kokia tada yra intuicijos linija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2006 02 27, 14:21)

Libra, o kokia tada yra intuicijos linija? g.gif

Pame puslapiuke labai puikiai pavaizduotos tos linijos. Merkurijaus linija eina i Merkurijas pirsta, o Intuicijos linija yra salia Merkurijaus linijos. Ziurek linija Nr. 26.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 14:25)
Pame puslapiuke labai puikiai pavaizduotos tos linijos. Merkurijaus linija eina i Merkurijas pirsta, o Intuicijos linija yra salia Merkurijaus linijos. Ziurek linija Nr. 26.
Hm, gal as ka maisau g.gif doh.gif bet nematau blink.gif apie koki puslapiuka kalbi?
Atsakyti
http://www.burturata...nkadelnas.shtml
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 14:42)
Man atrodo, kad siam puslapy ji pavadinta intuicijos linija, tai gaunasi kad tai tas pats kas ir Merkurijaus linija. Nes siame sajte Merkurijaus linijos nerandu, tik sita intuicijos linija g.gif Kaip manai? Ar gali taip buti? unsure.gif
Atsakyti
Merkurijaus - tai yra ta pati sveikatos linija, Nr. 28 smile.gif, jinai eina i Merkurijaus pirsta.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 14:58)
Merkurijaus - tai yra ta pati sveikatos linija, Nr. 28 smile.gif, jinai eina i Merkurijaus pirsta.
Hmmmm, nu ka gi, reikes man dar pastudijuoti tuomet unsure.gif Siaip puslapy mazoka apie abi linijas parasyta, o as skaiciau apie jas tai, ka parasiau. Keista mastau.gif
Kaip butu faina profesionalo paklausti.... rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, as labai noriu ismokti apie tas linijas kuo daugiau. Noriu dalintis su jumis, ka skaitau, o jus ziurekit i savo linijas ir sakykit, kur nusisneketa, ok? mirksiukas.gif

Pirmiausia, ka reikia ziureti rankoj – saveika tarp Saturno, Marso ir gyvenimo liniju. Saturno linija rodo lemti, o gyvenimo ir Marso linijos rodo valia. Ju saveika atsispindi stai tokiam kryziuje.

user posted image

Viskas kas yra desinej nuo sito kryziaus yra dvasingumo sritis (t.y. visos linijos, kurios yra desinej, rodo intelektualinius ir dvasinius zmogaus polinkius), o viskas, kas kairej – praktine sritis (linijos rodo praktinius ir materialinius polinkius).
Jei norite suzinoti ar zmoguje dominuoja dvasingumas ar materializmas, reikia palyginti Saturno linijos tarpa nuo galvos linijos i virsu su tarpu nuo galvos linijos i apacia. Jei virsutine dalis yra ilgesne, zmoguje dominuoja dvasingumas, idealizmas, priesingai – materializmas.
Viskas, kas itakoja zmogaus gyvenima, atsispindi per Saturno linijos nutraukima, posuki ar kitos linijos kertima. Jei linija pasisuka i desine puse, reiskia, kad atsitiks tam tikras ivykis, kuris tures itakos zmogaus intelektualiniam gyvenimui, siekiams. Jei yra posukis i kaire puse - bus itaka materialinei buklei.
Jei si linija tiesi ir nepertraukiama, ji reiskia vienoda gyvenima be ypatingu pokyciu.
Saturno (arba likimo) linija kertasi su Apolono (arba Merkurijaus) linija (1-as taskas), su galvos linija (2-as taskas) ir sirdies linija (3-as taskas).

user posted image

Sie trys taskai, ir ypac du paskutiniai, yra naudojami tam, kad paskaiciuoti gyvenimo laika. Susikirtimas su galvos linija reiskia 20 metu, su sirdies linija – 40 m., o su su Apolono / Merkurijaus linija – 10 m. (iki 12m.)
Jei padalintumet tarpa, kuris lieka po susikirtimo su Apolono / Merkurijaus linija i tris dalis, gausite 16m., 18m. ir 19m.
Vidurys tarp galvos linijos ir sirdies linijos duoda 30m., o vidurys tarp sirdies linijos ir Saturno pirsto pradzios duoda 60m. Saturno pirsto pradzia duoda 80m.

Stai pavyzdys:

user posted image

Po 20m. (kai susikerta Saturno linija su galvos linija) Saturno linija staigiai pasislenka i desine. Tai reiskia, kad sis zmogus atsisuko i dvasinius dalykus. Tacioj taip pat yra linija, kuri kerta Saturno linija ir eina link Aolono pirsto. Jos negalima maisyti su tikra Apolono linija. Toks susikertimas reiskia stipru valios akta: is tokiu liniju galima spresti, kad sukakus 20m. zmogus nusprende paaukoti save menui. Nuo tada prasideda stiprus pokyciai polinkiuose.
Apie laime ir sekme liudija daugybe mazu ir didesniu liniju, kurie eina paraleliai Saturno linijai.

O sitam pav.
user posted image

Sis zmogus tarp 20 ir 30 m. turi laime ir sekme dvasingumo srity, kurios baigiasi apie 30m. ir tik apie 40 m. jis vel patyria sekme, bet jau materialiniam gyvenime.

Ypatinga laime rodo linija, kuri eina paraleliai su visa Saturno linija rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu viena klausimeli ax.gif Pas mane delnuose nera likimo linijos unsure.gif ka tai reiksia g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelyter: 02 kovo 2006 - 22:26
QUOTE(gelyter @ 2006 03 02, 22:25)
Turiu viena klausimeli  ax.gif  Pas mane delnuose nera likimo linijos  unsure.gif  ka tai reiksia  g.gif  blush2.gif
Kiek suprantu, ji gali buti trumpa arba nuolat pertraukiama, todel kaip istisines linijos gali ir nematyti. Ji taip pat gali prasideti skirtingose vietose:
а) prie gyvenimo linijos
b)Marso kalvoj
c) prie Menulio kalvos
d) prie pat rankos pradzios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *plepute*: 02 kovo 2006 - 22:41
na tikrai pas mane nera likimo linijos istyrinejau abu delnus ir neradau!! verysad.gif kitos linijos pvz. gyvenimo sirdies proto puikiai matosi o likimo nera unsure.gif
kazkas yra man sakes kad jei nera likimo linijos savo likima galiu susikurti pati g.gif ax.gif ar gali taip buti? g.gif
Atsakyti