Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(apolla @ 2008 02 07, 19:02)
karusia, prasom i receptu tema, pasidalinkite savo sugebejimais mirksiukas.gif

tamsta apie ką?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 07, 16:47)
mastau.gif neįtilpsi? console.gif sese kaip griaudu cry.gif cray.gif

Ach,seserie,as jau su tamsta baigiu prarast vilti.Kiek bebandom su seseria Jadziune pakylet tave virs tu bulbiu,ale niekaip schmoll.gif Ir vel,kaip skuduru-NETILPSI.....Na ir ka cia bepasakysi.Matai,net ruzavoji substancija nebekalba su mumis
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 07, 19:19)
Ach,seserie,as jau su tamsta baigiu prarast vilti.Kiek bebandom su seseria Jadziune pakylet tave virs tu bulbiu,ale niekaip schmoll.gif Ir vel,kaip skuduru-NETILPSI.....Na ir ka cia bepasakysi.Matai,net ruzavoji substancija nebekalba su mumis

aš gi aukštom substancijom verkiu cry.gif cray.gif
Atsakyti
Seserys mano, stebiu jūsų pastangas susikalbėti ir mano širdis džiaugiasi, kad galima ramiai ir be pykčių wub.gif O kad visos seserys Ezoterikos skyrelyje taip kalbėtųsi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shining Murkey @ 2008 02 07, 19:37)
Seserys mano, stebiu jūsų pastangas susikalbėti ir mano širdis džiaugiasi, kad galima ramiai ir be pykčių  wub.gif O kad visos seserys Ezoterikos skyrelyje taip kalbėtųsi  wub.gif

virkdytų mane? mad.gif user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 07 vasario 2008 - 18:30
Chiromante, ar keičiasi rankos linijos gyvenimo eigoje? nžn, ar letenos susiraukšlėjo labiau, ar kas, bet gyvenimo linija lyg pailgėjo, iki pat riešo. Ačiū
Atsakyti
Ale kaip tau pasisekė...Kuo čia taip nusipelnei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 07, 22:37)
Ale kaip tau pasisekė...Kuo čia taip nusipelnei?  mirksiukas.gif

ana yr labai geras žmogus.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 07, 22:32)
Chiromante, ar keičiasi rankos linijos gyvenimo eigoje? nžn, ar letenos susiraukšlėjo labiau, ar kas, bet gyvenimo linija lyg pailgėjo, iki pat riešo. Ačiū

Keičiasi, dar ir kaip, aš visą laiką tą tik bandau pasakyti, tatai priklauso nuo amžiaus, kūno pokyčių, ypač dėl svorio pasikeitimo, dėl visokiausių PH ir organizmo. Linijos keičiasi, kai kam net labai, tai išnyksta, tai atsiranda naujų, pagrindinės (lenkimo) išlieka, bet keičia formą, ypač nepastovios yra smulkiosios. Tad individualus ir nepakitęs išlieka tik papiliarinių linijų raštas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2008 02 07, 17:02)
karusia, prasom i receptu tema, pasidalinkite savo sugebejimais mirksiukas.gif

Čia tai žiaurokai g.gif karusė pasiskundė dėl viršsvorio, tai jai pasiūlė į receptų skyrelį užsukt... umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 02 07, 21:35)
Čia tai žiaurokai  g.gif karusė pasiskundė dėl viršsvorio, tai jai pasiūlė į receptų skyrelį užsukt... umn.gif


O kur jai kitur dėtis? g.gif Juk dvasinės antsvorio priežastys jos nedomina.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 07, 21:37)
O kur jai kitur dėtis?  g.gif  Juk dvasinės antsvorio priežastys jos nedomina.

Bulbelių laukas belieka fitness3.gif
Atsakyti