Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

[quote=Karusia,2008 02 10, 10:01]
grybautoja hah.gif

Karusia dar ir meluoja....kazi kodel g.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip mane charakterizuotų kortos. Chiromante, gal ir man galėtumėte išmetus kortas pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 10, 13:22)
Karusia dar ir meluoja....kazi kodel g.gif

chiromante, pagal testus atsidurtų aktyvių šizofrenikų palatoje g.gif kodėl jos dar niekas neuždaro? g.gif dėl to, kad pas mus apskritai į ligoninę pakliūti sunku, ar čia kaip? nu ir įtikėk tu man mėnuliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 10, 05:05)
Seserie,jauciu,kad tu labai protinga motera ir pasamonej viska tu megsti,nes zinai,jog tai TIESA ir tai TIKRA,bet tavo analitinis ir logiskas protas(ryskiai galvos linija tiesi biggrin.gif )tai neigia bigsmile.gif Kvieciu tave ant vynelio...........

Nieko nebesuprantu savo ANALlitiniu protu wacko.gif, matyt todėl, kad galvos linija tiesi ir ta nuo kepurės doh.gif ...Tai Chiromantė su chebra kviečia mane išgerti?! blink.gif Nu bliondė visai jau pasdariau doh.gif

QUOTE(Karusia @ 2008 02 10, 12:01)
Jadziūn, a Jadziūn, aš su Tavo vietoje neičiau į jokius vakarėlius grybų ieškoti. Brilikus iš šiukšliadėžės atims miške smile.gif

Sakai, Sese, klasta galėtų tatai būti? g.gif

QUOTE(emiljana @ 2008 02 10, 13:15)
Supratau taip, kad Jadziūnei iškrito saulė, o Karusiai mėnulis, todėl suprantama, kodėl jos nekviečia grybauti- nieks naktimis, mėnuliui šviečiant, negrybauja.

Oi nesakyk, Sese miela, pas anąją stipri akių šviesa, sakoma: "Mato tik tas, kieno sąžinės akys šviesios" rolleyes.gif , rengenas ne akys pas ją, o jei ir nematys, eis na niux grybų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 10, 15:02)
o jei ir nematys, eis na niux grybų  unsure.gif

tai gal jau ir persiuostė grybukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 10, 14:02)
Nieko nebesuprantu savo ANALlitiniu protu wacko.gif, matyt todėl, kad galvos linija tiesi ir ta nuo kepurės  doh.gif ...Tai Chiromantė su chebra kviečia mane išgerti?!  blink.gif

Ko nesuprasti, išgersi ir prarasi analitinį protą.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 10, 15:28)
Ko nesuprasti, išgersi ir prarasi analitinį protą.

Siaubas blink.gif Brigada! Išgersiu, prarasiu dvasinę ir fizinę nekaltybę ANALlitiniu būdu...paskui tik fit ir brilikus nudžiaus...ir liksiu be garbės, išniekinta ir apvogta doh.gif , tuomet tikrai tik grybaut teks eit, kad ant maisto išsilaikyt.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 10, 12:22)
Karusia dar ir meluoja....kazi kodel g.gif

Kas tokius dalykus prisipažintų?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 10, 04:05)
Ale megstu issidelioti kortas vticharia-tada galiu pasiknaisiot visose srityse-labai smagu  ,Vat,sese,tau issideliojau kortas ant charakteristikos-neigiamuose bruozuose iskrito didysis arkanas -MENULIS.Tu jau man atleisk,bet tai reiskia kazin kokias tai psichines problemeles.Jei gryba supjove kortos,tai labai sory...


Labai jau tu čia griežtai, seserie mano nusprendei apie seserį Karusią. Galbūt tas Mėnulis kaip tik reiškia, kad sesei Karusiai teks nusileisti į dar nepažintus savo sielos užkaborius, Hekatės šunims stūgaujant, ir atrasti tai, ką ji pati sau visą tą laiką bijojo prisipažinti. Sesuo Karusia yra drąsi išoriniam pasaulyje, sprendžiant pagal jos postus. Kažin, ar ji tokia pat drąsi savo vidiniame pasaulyje smile.gif Galbūt Mėnulis tik kviečia ją išdrįsti žengti ten, kur iki šiol nedrįso...

O ką tavo kortos, sese, sako apie mano misiją nešti Meilę, Tiesą ir Šviesą ? wub.gif Ar ji bus sėkminga?
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 10, 16:37)
Kas tokius dalykus prisipažintų?

o kas diagnozuoja?
praeitą vasarą teko slaugyti vieną sunkiai sergančią moterį. Kalbėjom su gydytoja, sakau "nesiorientuoja realybėje". Sako - jos realybė tokia, ji mato vaiduoklius, ji užuodžia leidžiamas dujas, kuriomis kaimynai ją esą nuodija, ji žino, kad dukra ją bando nužudyti, išvažiavusi už tūkstančių kilometrų." Haliucinacijos - jos tokia kasdienybė, kaip tau eiti į darbą". vat taip vat. Tuo žinojimu ji dalijosi ramiai ir drąsiai, nesuvokdama, kad aš galiu nesuvokti, kad laikau vairavimą todėl, kad ją išvežčiau kažkur, kur jai baisu. tai vat tokia matyt ir čia "realybė"
Atsakyti
Karusia, nepergyvenk dėl to mėnulio, jaučiu, kad man irgi iškristų, gal net ne vienas.
Atsakyti
Žinai, nebūtų gyvenime bėdų - būtų pati didžiausia smile.gif o dabar juokinga ir tiek.
Atsakyti