Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

QUOTE(edinka @ 2012 03 30, 18:51)
Nebenervinkit  bash.gif , nes aš vis dar penima pažadais...pati tuoj pradėsiu virškint kompostą...

Pradžiai tektų tapti vegetare g.gif biggrin.gif Atsiųsim paštu, kai pasidaugins pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 03 30, 18:02)
Pradžiai tektų tapti vegetare g.gif  biggrin.gif Atsiųsim paštu, kai pasidaugins pas mus mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(edinka @ 2012 03 30, 17:51)
Nebenervinkit  bash.gif , nes aš vis dar penima pažadais...pati tuoj pradėsiu virškint kompostą...


Kai pasidaugins maniškiai tai nors ir į svečius galėsite atvažiuot įkrausiu lauknešėlio lotuliukas.gif
Atsakyti
Balandžio 14-15d. Kaune Megoj pasavario Mugėje Žada atvežti sliekų, 1kg apie 90lt. O kiek mokėjote už sliekus? Kiek kalbėjau sakė 5C laipsniai sliekams kritinė riba, jei žemiau nusileidžia suauge sliekai iškeliauja į dausas. Kokonai atsparesni.
Atsakyti
QUOTE(Upas @ 2012 03 30, 18:31)
Balandžio 14-15d. Kaune Megoj pasavario Mugėje Žada atvežti sliekų, 1kg apie 90lt. O kiek mokėjote už sliekus?


Brangokai jei 90 doh.gif Vyras sakė, jog už 1 kg 60 lt prašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Upas @ 2012 03 30, 19:31)
Balandžio 14-15d. Kaune Megoj pasavario Mugėje Žada atvežti sliekų, 1kg apie 90lt. O kiek mokėjote už sliekus? Kiek kalbėjau sakė 5C laipsniai sliekams kritinė riba, jei žemiau nusileidžia suauge sliekai iškeliauja į dausas. Kokonai atsparesni.

Mane pardavėjas įspėjo, kad svarbiausia ne tie suaugę raudoni kai perki, o visai mažyčiai balti, kaip kirmėliukai. Suaugėliai sakė prie naujų sąlygų sunkiai prisitaiko ir numiršta net nuo pasikeitusio maisto. Aš ir kažkaip pradžioje sunerimau, kad tų dičkių indelyje visai nedaug g.gif Kokį kiekį pirkau tai net sunku pasakyt, gal sauja kokia tame indelyje pilname š.....g.gif Mokėjau 15 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 03 30, 18:52)
Kokį kiekį pirkau tai net sunku pasakyt, gal sauja kokia tame indelyje pilname š.....g.gif Mokėjau 15 Lt.


Maniškis partempė 5 tokius indukus, nes dėžėm jau nebebuvo, sakė, jog truput daugiau nei 1 kg tie 5 indukai ax.gif Tai manyčiau jog koks 200-250 gramų turėtų būti viename induke įskaitant kakutį g.gif O kiek grynos sliekų masės tai neaišku unsure.gif
Atsakyti
60 lt čia kur?
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 30, 18:39)
Brangokai jei 90  doh.gif Vyras sakė, jog už 1 kg 60 lt prašė  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 30, 20:07)
Maniškis partempė 5 tokius indukus, nes dėžėm jau nebebuvo, sakė, jog truput daugiau nei 1 kg tie 5 indukai  ax.gif Tai manyčiau jog koks 200-250 gramų turėtų būti viename induke įskaitant kakutį  g.gif O kiek grynos sliekų masės tai neaišku  unsure.gif

Vadinasi, kuo mažesnis kiekis- tuo brangiau gaunasi g.gif Aš, panašu, kad priešpaskutinį induką paėmiau, nes tik du buvo, bet dėžėse tai buvo dar daugiau g.gif Kilnojo man ten, rodė kas ir kaip g.gif Ir humuso pakutį ištraukai pasidaryt magaryčių įdėjo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Upas @ 2012 03 30, 20:12)
60 lt čia kur?

Kauno žemės ūkio akademijoje vyksta paroda "Ką pasėsi". Pirkom pas "BIOHUMUS LT" abi, kaip suprantu, nes vieninteliai ir prekiavo g.gif www.ecobiohumuslt.com jų svetainė. Pardon, nemoku nuorodos prisegti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 03 30, 19:25)
Ir humuso pakutį ištraukai pasidaryt  magaryčių įdėjo ax.gif


Man vyras irgi paėmė jau paruošto biohumuso, ten yra kitoks receptėlis nei, kad kažkurioje temoje buvo įdėtas tos arbatėlės, bet nelabai supratau su kokiu ten sirupu maišyti g.gif Cukraus? unsure.gif
Ir dar radau kelis sliekus gyvus pradarius tuose maišuose tai įdėjau prie kitų draugelių gal išgyvens unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 30 kovo 2012 - 20:20
JOLITUXXX, JEI KAmbary laikai, tai turi pamatyt kiek ju daug, kai tamsu buna jie islenda i pavirsiu, nes siaip tai sviesos nemegsta slepiasi. Kompostine statykit kur pavesyje, nes suleje negerai , gali zuti nuo karscio ar isbegioti.
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 30, 21:19)
Man vyras irgi paėmė jau paruošto biohumuso, ten yra kitoks receptėlis nei, kad kažkurioje temoje buvo įdėtas tos arbatėlės, bet nelabai supratau su kokiu ten sirupu maišyti g.gif Cukraus?  unsure.gif
Ir dar radau kelis sliekus gyvus pradarius tuose maišuose tai įdėjau prie kitų draugelių gal išgyvens unsure.gif

O brački blink.gif Aš net neatidariau dar to pakučio, gal irgi kokia gyvybė dūsta g.gif Lėksiu apžiūrėt unsure.gif O sirupas ir yra cukrus, tik ištirpdytas, kad skystam pavidale būtų.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 03 30, 20:36)
JOLITUXXX, JEI KAmbary laikai, tai turi pamatyt kiek ju daug, kai tamsu buna jie islenda i pavirsiu, nes siaip tai sviesos nemegsta slepiasi. Kompostine statykit kur pavesyje, nes suleje negerai , gali zuti nuo karscio ar isbegioti.


Aga kol kas kambaryje, pridengiau juos, kad saulės kuo mažiau gautų, bet tuo pačiu ir oro būtų 4u.gif Mąstome po kokia didelia obelimi statyti kompostinę arba garaže g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 03 30, 20:40)
O brački blink.gif Aš net neatidariau dar to pakučio, gal irgi kokia gyvybė dūsta g.gif Lėksiu apžiūrėt unsure.gif  O sirupas ir yra cukrus, tik ištirpdytas, kad skystam pavidale būtų.


Sakau gal daržininkai dar kažkokį kitą sirupą turi galvoje, kaip kad ir šitą arbatėle pavadino lotuliukas.gif
Pas mane buvo nedidukai kai paėmiau saują žemių nuo viršaus radau, tai gal giliau dar daugiau gyvojo turto bus biggrin.gif na bet gal neišdus, pradarytus laikysiu tuos maišiokus biggrin.gif
Atsakyti