Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

netiketai gavau kalifornijos slieku doh.gif Ka man dabar daryti su jais, nuo ko pradeti ir kur deti? doh.gif
Atsakyti
mano sliekai gyvena kolkas padangoj,nes dar niekaip nenusiperku kompostines(nepagamino dar,taip vyras sako,nes neissirenku niekaip smile.gif ) buvau issigandus nes is pradziu neradau slieko ne vieno,bet vakr apziurejau,tai labai daug mazu baltu sliekiuku yra,tai jie tikriausiai kalifornijos,ar visi mazi balti buna?
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2012 04 22, 16:59)
netiketai gavau kalifornijos slieku  doh.gif  Ka man dabar daryti su jais, nuo ko pradeti ir kur deti?  doh.gif

Skaityt visą temą nuo pradžios mirksiukas.gif
Atsakyti
Dahlia, ačiū dar kartuką už sliekučius 4u.gif , vakar padarėm naujus namus jiems, išėmėm iš kompostinės patį geriausią "maistą" ir apgyvendinom, tikimės kad neišsilakstys smile.gif
Tiek info prisiskaičius buvau, o dabar viskas pasimiršo, teks per naują mokintis smile.gif Šiandien labai lijo pas mus, tai uždengus buvau kompostinę, kažkur skaičius buvau , kad kai per daug negerai, nežinau ar čia gerai, bet teip sakant stengiamės pioneer.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ieškau sliekiukų saujos aplink Vilnių ar Širvintas. Atsilyginsiu smile.gif
Atsakyti
merginos, negi sunku parasyt kaip tie kalifornieciai isiskiria is paprastu lietuvisku sliekeliu, juk rasot kad apziurejot, kad tikrai vienur kalifornieciai kitur ne, tai kaip juos identifikuojate
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 23, 10:33)
merginos, negi sunku parasyt kaip tie kalifornieciai isiskiria is paprastu lietuvisku sliekeliu, juk rasot kad apziurejot, kad tikrai vienur kalifornieciai kitur ne, tai kaip juos identifikuojate

Kalifornietiški sliekai mažesni už įprastus, raudoni ir labai labai judrūs, kai pradės veistis, pamatysi daug mažų baltų sliekiukų. Atskirti galima pagal judrumą ir veisimosi greitį.
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 04 23, 12:34)
Kalifornietiški sliekai mažesni už įprastus, raudoni ir labai labai judrūs, kai pradės veistis, pamatysi daug mažų baltų sliekiukų. Atskirti galima pagal judrumą ir veisimosi greitį.

ok, aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Veisiasi tai nerealiai greitai. Pernai pavasarį įleidau du mažus kibiriukus sliekų, o šiemet kukulais raitosi, pilna jų, neįsivaizduoju, kaip reikėtų kompostą nuo sliekų atskirti. Noriu šiek tiek komposto įmaišyti į pomidorų daigų žemę, tai nesugalvoju, kaip pasikasti be sliekų.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 04 23, 12:46)
Veisiasi tai nerealiai greitai. Pernai pavasarį įleidau du mažus kibiriukus sliekų, o šiemet kukulais raitosi, pilna jų, neįsivaizduoju, kaip reikėtų kompostą nuo sliekų atskirti. Noriu šiek tiek komposto įmaišyti į pomidorų daigų žemę, tai nesugalvoju, kaip pasikasti be sliekų.

kazkur skaiciau kad siulo kokios saldzios koses likuciu papilti kazkur kampe , ir po paros jie jau ten, tada kasiesi zeme mirksiukas.gif

tai ar teisingai supratau, jie trumpesni, raudoni ir kuria prasme labai greiti g.gif kad greitai dauginasi ir greitai virskina ?
ar jie turi labai raititis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 23, 12:08)
ar jie turi labai raititis  rolleyes.gif

Turi labai raitytis. Pabandykit ant žvejo kabliuko užmauti paprastą slieką ir kalifornietišką - suprasite skirtumą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 04 23, 13:40)
Turi labai raitytis. Pabandykit ant žvejo kabliuko užmauti paprastą slieką ir kalifornietišką - suprasite skirtumą  bigsmile.gif

jetus, negi man juos teks traumuoti kad isitikinti doh.gif
Atsakyti